Άμεση Επικοινωνία
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    3

    Άμεση Επικοινωνία

    Καλησπέρα σε όλους, είναι το πρώτο μου post εδώ, πολύ καλή δουλειά σε όλο το Forum.

    Λοιπόν... Είμαι έφηβος, και όπως καταλαβαίνετε δεν έχω χρήματα για να πάω σε ψυχολόγο ούτε και το θάρρος... Οπότε αναρωτιόμουν εάν γνωρίζετε μήπως θα μπορούσα να μιλήσω κάπου άμμεσα (μέσο IRC ας πούμε, η ιδέα του Forum πολύ καλή αλλά, προτιμώ την άμεση επικοινωνία... Ποιο πολύ χρειάζομαι απλά να μιλήσω κάπου, και δε θέλω να είναι φίλοι ή οικογένεια γιατί απλά θα μου πουν πολύ αόριστα πράγματα, του τύπου, φάση είναι θα σου περάσει...

    Ευχαριστώ εκ' των προτέρων :) Καλό απόγευμα σε όλους!
    Last edited by In_Quest; 02-02-2011 at 20:06.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    εγω δεν γνωριζω

    ωστοσο ευχομαι καλη επιτυχια στην αναζητηση σου


    και καλωσορισες

    και καλον μηνα
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    3
    Ευχαριστώ πολύ researcher για τον χρόνο σου =) Καλό σου μήνα επίσεις.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    Καλησπέρα, μπορείς να δοκιμάσεις να μιλήσεις (τηλεφωνικά) στο http://www.tilefonikigrammi.gr/
    είναι δωρεάν και μπορείς να διαβάσεις τι ακριβώς είναι εδώ http://www.epsype.gr/thlefwnikh_symv..._yphresia.aspx
    Ελπίζω να βοηθήσει! :)

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    3
    Πολύ χρήσιμο αυτό φίλη marina38, ευχαριστώ πολύ! Παρόλαυτα, ο λογαριασμός του ΟΤΕ είναι καταγραφικός όποτε θα δουν οι δικοί μου την κλήση, και θα ήθελα να αποφύγω να το συζητήσω, αλλά θα ψάξω στη περιοχή μου για κανένα απομονωμένο θυροτηλέφωνο. Ευχαριστώ και πάλι!

    Επίσεις εάν κάποιος γνωρίζει εάν υπάρχει κάτι αντίστοιχο διαδικτυακά θα με εξυπηρετούσε ακόμα περισσότερο μιας και δεν μου είναι δύσκολο να εκφραστώ στο πληκτρολόγιο όσο στο τηλέφωνο.

  6. #6
    Member
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Euboia
    Posts
    66
    Καλό σου μήνα και καλός όρισες:)
    Νομίζω πως δύσκολα θα βρεις κάποιον e-ψυχολόγο και αν υποθέσουμε πως υπήρχε κάποιος τέτοιος θα έπρεπε να μίλαγε κάθε μέρα όλη μέρα με εκατοντάδες κόσμο :D
    Μίλησε με τους δικούς σου για προβληματά σου, ή αν δεν θες μάζεψε χρήματα για να πας σε κάποιον ειδικό αλλιώς κλείσε ραντεβού σε κάποιο κέντρο ψυχικής υγείας. Επίσης νιώσε άνετα αν θες φυσικά να πεις ότι σε απασχολέι εδώ σε εμάς. Θα σε καταλάβουμε να είσαι σίγουρος για αυτό.. :)
    Καλή τύχη

Similar Threads

  1. Αμεση Βοηθεια!!! - Εχω Καταρευσει Ψυχολογικα!
    By mesmerize in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 09-09-2010, 11:24
  2. Χρειάζομαι άμεση βοήθεια!!
    By k_os in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 28-08-2010, 19:27
  3. Επικοινωνια
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 24-05-2009, 18:07
  4. επικοινωνια
    By evak in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 14
    Last Post: 05-07-2006, 06:04

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •