δεν αντεχω αλλο να ζω με ζαλη ασταθεια... - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 10 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 61 to 75 of 139
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    306
    ασταθεια ελεος..ποτε θα ζησουμε εμεις?βλεπω αλλους καθονται μεσα στην χαλαρωση κι εγω νιωθω συνεχεια λες και ειμαι σε βαρκα!τρωγομαι με τα ρουχα μου..σαν να με ενοχλουν ολα...Α Π Ο Γ Ο Η Τ Ε Υ Σ Η...

  2. #62
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    18
    Quote Originally Posted by moonlight View Post
    μην μασας anthia!!!!το σημαντικό είναι ότι αν έχουμε κάτι, να το προλάβουμε. ότι κι αν σου πουν θα σε βοηθήσουν οι γιατροί να σε κάνουνε καλά. εύχομαι να μην είναι τιποταααα σοβαρό και όλα να σου πάνε καλά. περιμένω νέα σου!!(από τα αποτελέσματα).
    eytyxws den eixa telika tipota pathologiko..diagnwstika omws me katatlipsh,agxwdh diataraxh kai kriseis panikou...eprepe na to fantastw!!exw ksekinisei farmaka edw kai ena mina.niwthw kalutera alla prepei na prospathisw kai egw mou eipe o giatros..thelei polu douleia kai ola tha pane kala...{{aaa ksexasa kai thn agorafovia}}kata ta alla ola einai mia xara vre!!!!

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    νεα μακρη
    Posts
    194
    ανθια μου ολα καλα θα πανε αν χαλαρωσεις ολα θα εινια καλα καθε φορα που σ πιανει κατι ν λες στο μυαλο μ ειναι ξερω ειναι δυσκολο υποφερω και εγω απο τ ιδια 2 χχρονια αλλα τ ξεπερναω ειμαι σ πολυ καλο σταδιο κ ειμαι σιγουρη πως κ εσυ και ολοι εδω μεσα θα τ ξεπερασουν θελω λιγο χρονο κ πολυ δουλεια!!!!!βγες περνα καλα μην σκεφτεσαι τπτ!!!!σε φιλω χαρηκα πραγματικα που εισαι οκ!!!!(παθολογικα παντα)

  4. #64
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    18
    Quote Originally Posted by aggelikoula89 View Post
    ανθια μου ολα καλα θα πανε αν χαλαρωσεις ολα θα εινια καλα καθε φορα που σ πιανει κατι ν λες στο μυαλο μ ειναι ξερω ειναι δυσκολο υποφερω και εγω απο τ ιδια 2 χχρονια αλλα τ ξεπερναω ειμαι σ πολυ καλο σταδιο κ ειμαι σιγουρη πως κ εσυ και ολοι εδω μεσα θα τ ξεπερασουν θελω λιγο χρονο κ πολυ δουλεια!!!!!βγες περνα καλα μην σκεφτεσαι τπτ!!!!σε φιλω χαρηκα πραγματικα που εισαι οκ!!!!(παθολογικα παντα)
    ΕΧΩ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΠΑΛΕΥΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ..ΒΕΒΑΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΨΥΧΟΣΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΠΕΡΝΟΥΝ ΑΠΟ ΚΑΤΩ..ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ..ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΑΡΚΕΤΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ???

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    281
    anthia το ποσος καιρος χρειαζεται για να δεις βελτιωση δεν ειναι το ιδιο σε ολους.Εξαρταται απο την περιπτωση.Εγω οταν αρχισα τα φαρμακα νομιζα οτι θα δω τη φοβερη διαφορα μεσα σε 3-4 βδομαδες γιατι ετσι ακουγα απο αλλους.Και οταν δεν εγινε αυτο απογοητευτηκα παρα πολυ.Ομως συνεχιζοντας την αγωγη αρχισα να βλεπω βελτιωση που ομως ερχοταν σιγα σιγα.Μετα απο καποιους μηνες πλεον μπορουσα να καταλαβω τη διαφορα..Ποια φαρμακα παιρνεις εσυ?

  6. #66
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    18
    Quote Originally Posted by Korina12 View Post
    anthia το ποσος καιρος χρειαζεται για να δεις βελτιωση δεν ειναι το ιδιο σε ολους.Εξαρταται απο την περιπτωση.Εγω οταν αρχισα τα φαρμακα νομιζα οτι θα δω τη φοβερη διαφορα μεσα σε 3-4 βδομαδες γιατι ετσι ακουγα απο αλλους.Και οταν δεν εγινε αυτο απογοητευτηκα παρα πολυ.Ομως συνεχιζοντας την αγωγη αρχισα να βλεπω βελτιωση που ομως ερχοταν σιγα σιγα.Μετα απο καποιους μηνες πλεον μπορουσα να καταλαβω τη διαφορα..Ποια φαρμακα παιρνεις εσυ?
    Korina12 ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΑΓΟΡΑΦΟΒΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ...ΣΥΝ ΤΑ ΨΥΧΟΣΩΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ..ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ VALDOXAN 25,LADOSE KAI CENTRAC.TA ΠΑΙΡΝΩ ΕΝΑΜΙΣΗ ΜΗΝΑ ΣΧΕΔΟΝ ΤΟ VALDOXAN KAI TO CENTRAC ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ 15 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ ΕΝΑ LADOSE ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ...ΕΣΥ ΑΠΟ ΤΙ ΥΠΟΦΕΡΕΙΣ??ΤΙ ΦΑΡΜΑΚΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ??

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    281
    Ακριβως τα ιδια με σενα εχω/ειχα κι εγω.Αλλα διαστηματα πιο εντονο το ενα,αλλα διαστηματα το αλλο.Εγω παιρνω efexor και welbutrin.Κανεις και ψυχοθεραπεια?Εμενα κι αυτο με βοηθησε πολυ.

  8. #68
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    18
    Quote Originally Posted by Korina12 View Post
    Ακριβως τα ιδια με σενα εχω/ειχα κι εγω.Αλλα διαστηματα πιο εντονο το ενα,αλλα διαστηματα το αλλο.Εγω παιρνω efexor και welbutrin.Κανεις και ψυχοθεραπεια?Εμενα κι αυτο με βοηθησε πολυ.
    ΔΕΝ ΚΑΝΩ KORINAKI MOU ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ..ΕΙΧΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΕΜΕΝΑ???ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΚΑΝΕΣ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ??ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΘΛΙΠΤΙΚΑ?Η ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΤΙΚΑ??

  9. #69
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    306
    15 χρονια αυτη η κ@@@ασταθεια..ελεος..νιωθω οτι κουνιεμαι..παλιοερα ladose kai seroxat στο συγκεκριμενω δεν εκαναν τιποτα..τωρα με την ομοιοπαθητικη λιγο καλυτερα..το καλο ειναι οτι δεν με πιανουν συχνα πανικοι ωστε να παρω μισο xanax..ποτε θα γινω απολυτα καλα...???και οταν ειναι να παω καπου χειροερευει η ζαλαδα..σχεδον δεν παω πουθενα,

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    306
    κανεις αλλος που νιωθει σε μονιμη βαση οτι κουνιεται???και ασταθεια???σαν ελαφρια ζαλη

  11. #71
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    νεα μακρη
    Posts
    194
    εγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω ωωωωω ζωζα μου...

  12. #72
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    306
    Quote Originally Posted by aggelikoula89 View Post
    εγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω ωωωωω ζωζα μου...
    αχ αγγελικουλα μου ..χαθηκαμε..πως εισαι?εχεις facebook να ειδωθουμε εστω απο εκει?αχ με εχει παρει λιγο απο κατω...γαμωτο

  13. #73
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    νεα μακρη
    Posts
    194
    σ ειχα στειλει σε μνμ το ονομα μ στο φεις αλλα δεν μ εκανεσ ποτε αντ...

  14. #74
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    9
    kalhmera!να μαι παλι..λιγους μηνες ημουν καλα σχετικα..και χτες μαυρα χαλια..μετα απο κατι δουλειες εκανα μπανιο και μετα απο λιγο με επιασε μια ασταθεια-ζαλη αλλο πραγμα..και ατονια..μετα ηπια ενα μπουκαλακι σιδηρο(ετσι οτι ναναι)και ενα ομοιοπαθητικο για την ζαλαδα και καλυτερεψα καπως..τωρα φοβαμαι μηπως μιας και πλησιαζει η ανοιξη παθω εξαρση οπως καθε χρονο..εσεις που εχετε ζαλαδες ξερετε κανα χαπι που να το παιρνετε και να σας περναει?εννοω οταν σας πιανει πολυ..αυτα τα νεα μου..απογοητευση παλι!

  15. #75
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    306
    κι ομως ειμαι ακομα εδω ..που λεει κι ενα τραγουδι...τα ιδια και τα ιδια...ομοιοπαθητικη...ασταθ εια καθε μερα...ελαφριας μορφης ευτυχως..αλλα απο κοινωνικη ζωη και αισιοδοξια μηδεν..με τηνμικρη μονο ξεχνιεμαι...νιωθω οτι εχω γεννηθει με αγχος....απο μικρη και κλεινω τα 30....υπαρχει αλλος που να το νιωθει αυτο.,...που ΟΛΗ η ζωη του να περιτρυγυριζεται απο αγχος...και για οσους θα ρωτησουν απανταω απο τωρα οτι η ζωη μου σε γενικες γραμμες ειναι μια χαρα(οικονομικα βεβαια οχι και τοσο)ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ αλλο...και με το παιδι οπως ξαναεχω πει..ευτυχως εχω βοηθειες....φιλοι μου sos κανεις αλλος με μονιμα συμπτωματα αγχους?

Page 5 of 10 FirstFirst ... 34567 ... LastLast

Similar Threads

  1. βοηθεια δεν αντεχω αλλο!!!
    By ferro in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 39
    Last Post: 05-07-2009, 00:09
  2. Δεν το αντεχω αλλο πια.
    By Παστελι in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 18
    Last Post: 18-05-2009, 13:14
  3. Δεν αντέχω άλλο...
    By helplease in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 66
    Last Post: 19-12-2008, 13:51
  4. Δεν αντέχω άλλο
    By La_ViTa in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 22-10-2008, 17:30
  5. Δεν αντεχω αλλο
    By Sofia in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 16
    Last Post: 11-02-2008, 16:43

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •