ποια είναι τα πιο κρυφα/"τρελα" σας όνειρα?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 64
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    735

    ποια είναι τα πιο κρυφα/"τρελα" σας όνειρα?

    σκεφτόμουν ότι έχω στματήσει να κάνω τρελά όνειρα..και προσπαθούσα να σκεφτώ τι πραγματικά θα ήθελα από τη ζωή μου..λοιπόν το πιο κρυφό μου όνειρο είναι να κάνω ταξίδια με αυτον με τον οποίο είμαι ερωτευμένη με ένα βανάκι και να γυρνάμε απο δω κι απο κει-ναι το ξέρω δεν είναι πολύ πρωτότυπο, αλλά πάντα μου άρεσαν οι πολυταξιδεμένοι και ερωτευμένοι άνθρωποι και θα θελα σκεπτόμενη τη ζωή μου μετα από ορισμένα χρόνια να μαι κι εγώ ετσι..ή θα θελα ως λίγο πιο ρεαλιστικό να πάμε να μείνουμε σε ένα χωριό ή νησί σε ένα σπίτάκι με μεγάλο κήπο..και να ασχολιόμαστε με αυτόν.έχει κανείς σας τέτοια κρυφά όνειρα για το πως θα θελε να ναι η ζωή του;ή υπάρχει κανείς που να χει πραγαμτοποιήσει το πιο τρελό του όνειρο( ετσι για να μας δώσει λιγο θάρρος..)?

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    εγω δε πρεπει να εκφραστω οπως θελω σ'αυτο το θεμα, γιατι τη τελευταια φορα που εγραψα για καποιο ονειρο μου επηρεασμενο απο ταινια, η Remedy μου κανε καταγγελια στη safeline και τη διωξη.... :(

    τεσπα κατι παρομοιο μ'αυτο που ειπες θα γουσταρα κι εγω, μονο που δε θα θελα να επιστρεψω παλι στην Ελλαδα, αλλα να παραμεινω στο εξωτερικο.

    εχω κι ενα κολλημα με την Ιαπωνια, οποτε θα θελα να την επισκεφτω, μαζι με καποια που γουσταρει επισης την κουλτουρα τους (κι οπου λεω κουλτουρα, δεν εννοω απαραιτητα τις πολεμικες τεχνες).

    αυτα μαζι με το ονειρο του να ξαναγινω normal.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    εγω δε πρεπει να εκφραστω οπως θελω σ'αυτο το θεμα, γιατι τη τελευταια φορα που εγραψα για καποιο ονειρο μου επηρεασμενο απο ταινια, η Remedy μου κανε καταγγελια στη safeline και τη διωξη.... :(

    τεσπα κατι παρομοιο μ'αυτο που ειπες θα γουσταρα κι εγω, μονο που δε θα θελα να επιστρεψω παλι στην Ελλαδα, αλλα να παραμεινω στο εξωτερικο.

    εχω κι ενα κολλημα με την Ιαπωνια, οποτε θα θελα να την επισκεφτω, μαζι με καποια που γουσταρει επισης την κουλτουρα τους (κι οπου λεω κουλτουρα, δεν εννοω απαραιτητα τις πολεμικες τεχνες).

    αυτα μαζι με το ονειρο του να ξαναγινω normal.
    σους εσυ!! Εσυ ειπαμε δεν κανεις ονειρα πια!! ΑΝτε!! Ολο λες και ξελες!!!

    Λοιπον να πω εγω που κανω, θελω να παω στο Ματσου Πιτσο στο Περου, θελω να παω στο Πραδο στην ΜΑδριτη, στο μουσειο Βαν Γκογκ στο Αμστερνταμ, στο Ουφιτσι στη Φλωρεντια. Θελω να γυρισω ολη τη Β. Αμερικη με αυτοκινητο και να παω στο θιβετ!!!!! θελω μια αστον μαρτιν, θελω μια πετρινη μονοκατοικια μες στο πρασινο και κοντα στη θαλασσα, οπου θα εχω μια γκριζα γατουλα φουντωτη να καθεται στο πρεβαζι και ενα κοκερ σπανιελ να τρεχει μες στο σπιτι. θελω ενα υπεροχο γραφειο μες στο σπιτι οπου θα καθομαι και θα γραφω, δεν ξερω ακριβως τι, αλαλ θελω να ειναι καταπληκτικο!! χαχαχαχ Θελω επισης και ενα τζιπ με χιονολαστιχα για να κανω εκδρομες στο κοντινο μου βουνο χωρις να χρειαζομαι αλυσιδες. Θελω τους κολλητους μου στη ζωη μου να ειναι καλα. Θελω να μαθω ιππασια και το πιο τραβηγμενο να εχω σταυλο με αλογα, φαρμα με κατσικουλες κουνελακια και προβατα!!! Θελω να ζησω στο εξωτερικο για μερικα χρονια πριν εγκατασταθω μονιμα στην καταπληκτικη πετρινη μονοκατοικιουλα μου. Αυτα τα ολιγα.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    κάρι, είσαι υπερβολική, όπως λέει κ η υπογραφή σου...
    http://www.mazi.org.gr/

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    735
    ααα arktos θα διαφωνήσω δεν μ αρέσουν οι λογοκρισίες και οι περικοπές στα όνειρα :)

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Αντε καλε! Που ειμαι Ε Γ Ω υπερβολικη!!!!!!!!!!! Που ακουστηκε!!!!!!! χιχιχιχιχι :P:P:P:P

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Quote Originally Posted by αν? View Post
    ααα arktos θα διαφωνήσω δεν μ αρέσουν οι λογοκρισίες και οι περικοπές στα όνειρα :)
    ελα βρε αν της φανηκε λιγο υπερβολη αυτο με τα κουνελια, το καταλαβα κ εγω, το αλλο ολο ενταξει ειναι :P :P

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    αχ το ονειρο μου ειναι να με κατανοησω και να μου βγαινουν πηγαια πραγματα και να μπορω και να τα κανω

    να ελαττωνεται ο φοβος για να αυξανεται το πηγαιο!!!! ποσο πολυ το θελω!!!! ειλικρινα!!!!
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by carrie View Post
    σους εσυ!! Εσυ ειπαμε δεν κανεις ονειρα πια!! ΑΝτε!! Ολο λες και ξελες!!!
    εχω αλλα ειναι πολυ αρρωστα τα περισσοτερα, οποτε προτιμω να λεω οτι δεν εχω.

    Quote Originally Posted by αν? View Post
    ααα arktos θα διαφωνήσω δεν μ αρέσουν οι λογοκρισίες και οι περικοπές στα όνειρα :)
    χαχαχαχα, εδω γελαμε, ειδικα μ'αυτο που γραφτηκε για τη λογοκρισια...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Quote Originally Posted by researcher View Post
    αχ το ονειρο μου ειναι να με κατανοησω και να μου βγαινουν πηγαια πραγματα και να μπορω και να τα κανω

    να ελαττωνεται ο φοβος για να αυξανεται το πηγαιο!!!! ποσο πολυ το θελω!!!! ειλικρινα!!!!
    στο ευχομαι!!!!!!!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    Quote Originally Posted by carrie View Post
    στο ευχομαι!!!!!!!
    ευχαριστω πολυ πολυ!!!!
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Quote Originally Posted by αν? View Post
    ααα arktos θα διαφωνήσω δεν μ αρέσουν οι λογοκρισίες και οι περικοπές στα όνειρα :)
    στα όνειρα καμιά λογοκρισία κ καμία έκπτωση!
    ( ο κενό γιατί να μν μας πει δλδ? θα είναι μέσα στα χωρικά ύδατα του θέματος σου, ε ? )
    http://www.mazi.org.gr/

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Quote Originally Posted by carrie View Post
    ελα βρε αν της φανηκε λιγο υπερβολη αυτο με τα κουνελια, το καταλαβα κ εγω, το αλλο ολο ενταξει ειναι :P :P
    μέσα στο μυαλό μου είσαι!
    τόσα κουνέλια τί θα τα κάνεις?
    http://www.mazi.org.gr/

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Quote Originally Posted by arktos View Post
    μέσα στο μυαλό μου είσαι!
    τόσα κουνέλια τί θα τα κάνεις?
    δεν το εχω σκεφτει ακομα, αλλα ειναι τοσο χνουδωτα και ομορφα και γλυκουλικα οταν κουνανε τη μυτουλα τους και σε οταν γαργαλανε τα μουστακια τους οταν τρωνε απο το χερι σου, που τι να κανω θελω μερικα! :P

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. \"ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ\" & \"ΑΓΧΟΣ\".ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΘΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΛΟΥΣ!!!
    By beba in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 07-03-2018, 22:01
  2. Ποιά διαφορά υπάρχει ανάμεσα στη φράση "κάνω έρωτα " και "κάνω σεξ" ή δεν υπάρχει?
    By liberchild in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 55
    Last Post: 25-12-2011, 14:44
  3. Η ευτυχια μας ειναι αντιστροφως αναλογη των "θελω" μας
    By Empneustns in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 47
    Last Post: 07-09-2008, 01:28
  4. Ειναι κοινωνικης φοβιας αυτα τα "σημαδια"?
    By SpyrosGR21 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 01-01-2007, 21:47
  5. \"Έρωτας\" με προβλήματα υγείας!, ...τότε χωρισμός \"κάνει καλό\", όχι σε μένα πάντως...
    By BlueNote in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 14-08-2006, 12:54

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •