Φλερτ - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 33 of 33

Thread: Φλερτ

  1. #31
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    δε μ'αφηνει να σου ξαναδωσω θετικη ρε Paolo_1 (σου χα δωσει πριν μερες σε αλλο θεμα παλι). το μοναδικο που διαφωνω ειναι στο οτι πρεπει να πουμε κατι πρωτοτυπο. αμ δυστυχως ουτε αυτο αρκει πλεον! πρεπει να δει η αλλη οτι εχεις πραγματα που την ενδιαφερουν, πχ σουπερ εμφανιση ή αμαξαρα, να εντυπωσιαστει και να της γαμηθει το μυαλο... και αφου συμβει αυτο, μετα ΙΣΩΣ σε δοκιμασει...
    καταντια του ελλαδισταν 2011, με ελλεηνιδες ψωνισμενες ζητιανες στερημενες, τι να πεις...

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    Quote Originally Posted by tessa View Post
    Αγαπητο Forum
    εδω και πολλες μερες τριγυρνανε στο μυαλο μου τα παραπονα των φιλεναδων μου -των αδεσμευτων κυριως- οτι οι αντρες πια δεν φλερταρουν και δισταζουν να κανουν το πρωτο βημα. Οι προσωπικη μου πειρα μου απεδειξε το ιδιο ακριβως. Οτι πλεον οι γυναικες εχουν την πρωτοβουλια σ αυτο το θεμα κι αν δεν την παρουν χανεται πολλες φορες το παιχνιδι.Μην πολυλογω ομως....
    Περιμενω τις αποψεις ολων και κυριως των ανδρων

    φιλια
    τεσσα
    Οτι εσπειρε ο γυναικειος πληθυσμος τα τελευταια χρονια θα θερισει....
    Νομιζω τα λεει ολα :)
    Δεν ειναι τυχαιο πως αν εξαιρεσουμε την σεξουαλικη ελξη,υπαρχει μεγαλος θυμος και απο τις 2 πλευρες για τα κερατα,για τις υψηλες απαιτησεις και για τις εγωιστικες συμπεριφορες...

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    421
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    δε μ'αφηνει να σου ξαναδωσω θετικη ρε Paolo_1 (σου χα δωσει πριν μερες σε αλλο θεμα παλι). το μοναδικο που διαφωνω ειναι στο οτι πρεπει να πουμε κατι πρωτοτυπο. αμ δυστυχως ουτε αυτο αρκει πλεον! πρεπει να δει η αλλη οτι εχεις πραγματα που την ενδιαφερουν, πχ σουπερ εμφανιση ή αμαξαρα, να εντυπωσιαστει και να της γαμηθει το μυαλο... και αφου συμβει αυτο, μετα ΙΣΩΣ σε δοκιμασει...
    καταντια του ελλαδισταν 2011, με ελλεηνιδες ψωνισμενες ζητιανες στερημενες, τι να πεις...
    Και εκτος αυτού,πάρα πολλές ελληνίδες έχουν αυτό το ψωνισμένο-βαρεμένο-αδιάφορο υφάκι που σε ξενερώνει απίστευτα.Δεν ξέρω ρε γαμώτο,όλες νομίζουν ότι είναι ΟΙ ΤΕΛΕΙΕΣ,ότι αξίζουν τα πάντα,ότι και μόνο που τις βλέπεις σου κάνουν χάρη.Πώς να τις πλησιάσεις μετά;Άσε που οι περισσότερες πλέον έχουν εισόδημα,αυτοκίνητο,εντονη κοινωνική ζωή και τα'χουν ζήσει σχεδόν όλα μέχρι τα 30-35.Βρίσκεις πλέον γυναίκα κάτω των 35 που να μην έχει γυρίσει όλην την Ελλάδα και την Ευρώπη με φίλες ή γκόμενους,που να μην έχει κάνει περισσότερες σχέσεις από σένα,που να μην έχει περισσότερους φίλους από σένα;Πολλοί άντρες νιώθουν μέχρι και κόμπλεξ κατωτερότητας απέναντι στις γυναίκες διότι αυτές έχουν ζήσει πολύ περισσότερα πράγματα από τους ίδιους.Και πρόσθεσε σ'αυτό και την ανεργία ή το ότι κάποιοι δεν έχουν κάνει σχέση και θα καταλάβεις γιατί δεν πλησιάζουν τις γυναίκες.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •