Πιστεύετε ότι οι φίλοι κρίνουν από την εμφάνιση; - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 115
  1. #31
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Από το καλοκαίρι. Δεν νομίζω γιατί επέμενε σε αυτό που έλεγε, τον ρώτησα 100 φορές.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    Quote Originally Posted by whitecandle View Post
    Από το καλοκαίρι. Δεν νομίζω γιατί επέμενε σε αυτό που έλεγε, τον ρώτησα 100 φορές.
    ε αμα ηταν η 1η φορα που το λεγε απο το καλοκαιρι θα ηταν στις στραβες του η απλα σε γουσταρει και κανει ναζακια τι να πω........αβυσσος η ψυχη του αντρα

    γιατι αμα δεν τον ενοιαζε και καθολου δεν θα ασχολουνταν να στο πει εγω αυτο θα κανα θα ξεκοβα σιγα μην καθομουνα να απολογηθω!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  3. #33
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Ρε συ ξέρεις τι μου πε; Ότι με έχει για να περνάει η ώρα του. Τι να πω ίσως όντως δεν είναι καλά, θα του δώσω μια δεύτερη ευκαρία. Είπε ότι στον ένα χρόνο δεν θα με κρίνει πλέον από την εμφάνιση, άμα σκεφτείς ότι υπάρχουν και χειρότεροι, θα το ανεχτώ αφού δεν έχω πολλούς φίλους τι θα κάνω.

  4. #34
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Άμα μιλήσω μαζί του θα του αφιερώσω το Είσαι ότι να ναι του Κωνσταντίνου Αργυρού.
    Couple
    Φτάνει δεν αντέχω άλλο τέρμα ως εδώ
    Για κατάχρηση αγάπης σε κατηγορώ
    Refren
    Είσαι ότι να ναι φοβάμαι κι αδέσποτη καρδιά
    ;);)

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    xaxaxaxaxaaxxaxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxxaxaxax α ρε ΚΡΑΚΑΤΑΚΑΨΟΥΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
    I m a Good Person With Bad Attitude

  6. #36
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Χαχαχαχαχα φιλικά το λέω πάντα :)

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Μονο αμα στο ελεγε για πλακα τον κρατας για φιλο, μονο αμα νιωθεις οτι σε νοιαζεται και σε αγαπαει. Σε ολες τις αλλες περιπτωσεις αυτο που ειπε δεν παλευεται με τπτ και ΜΕΙΩΝΕΙΣ τον εαυτο σου που κανεις παρεα με καποιον που σου εχει πει τετοια πραγματα. Αυτο συμβαινει προφανως γιατι εχεις θεμα αυτοπεποιθησης, αλλα πρεπει να καταλαβεις οτι κανεις δε μπορει να σου μιλαει ετσι. ΣΟΥΤΑΡΕ ΤΟΝ.

  8. #38
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Νιώθω ότι με νοιάζεται. Αλλά τον κάνω παρέα από ανάγκη γιατί δεν έχω πολλούς φίλους. :( Σε άλλη περίπτωση δεν θα τον έκανα παρέα πιστεύω, οπότε τελικά δεν έχω θέμα αυτοπεποίθησης. Αλλά πολλές φορές νιώθω μειονεκτικά, δεν ξέρω γιατί.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ναι νιωθουμε μειονεκτικα αμα ειμαστε κοριτσια.... πανευκολα κ χωρις λογο!!!!

    πχ στην σχολη χορου, οταν εχω μαθημα με αλλες κοπελες μαζι δεν πηγαινω. προτιμω το ιδιαιτερο . τις βλεπω να μιλανε να κανουν μεταξυ τους αστεια κ βλακειες, κ γω δεν μιλαω με καμια. οταν παει καποια να μ μιλησει η να κανει πλακα μαζι μ νιωθω αβολα και απο μεσα μ ευχομαι να σταματησει!!!!! νιωθω ενα αισθημα μειονεκτικοτητας οταν βρισκομαι αναμεσα σε πολλες γυναικες

    φαντασου, να εχεις λοιπον εναν ΑΝΤΡΑ να σου λεει πως ΔΕΝ θελει να σε ξερει, επειδη εξωτερικα δεν μετρας!!!ειναι ανηκουστο!!!!πως να μην νιωθεις μειονεκτικα λοιπον???

    δεν μπορω οταν ακουω τετοια, επειδη περασα κ γω ασχημες εμπειριες μικροτερη με αυτο το θεμα, μ ρχεται να βαλω τα κλαμματα.....και θελω να τους το κοψω...ολων......
    I m a Good Person With Bad Attitude

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Λοιπον τι θα ελεγες να εβρισκες μερικους φιλους αφου δεν εχεις αρκετους? Μεσα απο καποιο χομπυ, ασχολια, απο κοινες παρεες κτλ? Παντως να σε νοιαζεται και να σου μιλαει ετσι πολυ κυνικος ειναι ή εχει διεστραμμενη αισθηση του χιουμορ. Οτι σε κανει παρεα για να περναει η ωρα? Θα μου πεις αφου το ιδιο κανεις κ εσυ, προφανως δε σε νοιαζει.. Αλλα ωραιο ειναι να εχεις πραγματικους φιλους που σε νοιαζονται και δεν τους κανεις παρεα απλα επειδη δεν εχεις κανεναν αλλο....

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    carrie ειναι δυσκολο να αρχισεις ενα χομπι και μεσα σε αυτο να κανεις φιλιες σε τετοια ηλικια. το χω δοκιμασει........αλλα βεβαια αξιζει η προσπαθεια
    I m a Good Person With Bad Attitude

  12. #42
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Quote Originally Posted by BrokeN_DoLL View Post
    ναι νιωθουμε μειονεκτικα αμα ειμαστε κοριτσια.... πανευκολα κ χωρις λογο!!!!

    πχ στην σχολη χορου, οταν εχω μαθημα με αλλες κοπελες μαζι δεν πηγαινω. προτιμω το ιδιαιτερο . τις βλεπω να μιλανε να κανουν μεταξυ τους αστεια κ βλακειες, κ γω δεν μιλαω με καμια. οταν παει καποια να μ μιλησει η να κανει πλακα μαζι μ νιωθω αβολα και απο μεσα μ ευχομαι να σταματησει!!!!! νιωθω ενα αισθημα μειονεκτικοτητας οταν βρισκομαι αναμεσα σε πολλες γυναικες

    φαντασου, να εχεις λοιπον εναν ΑΝΤΡΑ να σου λεει πως ΔΕΝ θελει να σε ξερει, επειδη εξωτερικα δεν μετρας!!!ειναι ανηκουστο!!!!πως να μην νιωθεις μειονεκτικα λοιπον???

    δεν μπορω οταν ακουω τετοια, επειδη περασα κ γω ασχημες εμπειριες μικροτερη με αυτο το θεμα, μ ρχεται να βαλω τα κλαμματα.....και θελω να τους το κοψω...ολων......
    Μι εσύ δεν καταλαβαίνω γιατί νιώθεις μειονεκτικά, αφού αρέσεις πολύ ξέρω. Εγώ πιστεύω αυτός είναι ο λόγος που νιώθω μειονεκτικά τώρα που το σκέφτομαι, ότι δεν αρέσω. Αν άρεσα σε όλους σχεδόν, θα ήμουν τέλεια.

  13. #43
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Quote Originally Posted by carrie View Post
    Λοιπον τι θα ελεγες να εβρισκες μερικους φιλους αφου δεν εχεις αρκετους? Μεσα απο καποιο χομπυ, ασχολια, απο κοινες παρεες κτλ? Παντως να σε νοιαζεται και να σου μιλαει ετσι πολυ κυνικος ειναι ή εχει διεστραμμενη αισθηση του χιουμορ. Οτι σε κανει παρεα για να περναει η ωρα? Θα μου πεις αφου το ιδιο κανεις κ εσυ, προφανως δε σε νοιαζει.. Αλλα ωραιο ειναι να εχεις πραγματικους φιλους που σε νοιαζονται και δεν τους κανεις παρεα απλα επειδη δεν εχεις κανεναν αλλο....
    Όχι ρε εγώ τον έβλεπα σοβαρά για φίλο μου αλλά μετά από αυτό δεν μένει κάτι άλλο εκτός από το να τον ξεκόψω ή να κάνω αυτό που είπα! Έχω δοκιμάσει σε χόμπι, αλλά τίποτα είναι όλοι μεγάλοι επίσης για κοινές παρέες είναι όλοι μακρυά. Σκατά.

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Αμα αισθανθεις καλυτερα με τον εαυτο σου οι παρεες θα ερθουνε χωρις να το περιμενεις και απο τα πιο απιθανα μερη.. Στο λεω εγω ή αφιλη (καινουρια λεξη :P) απο 15 έως 25 χρονων, που τωρα εδω και 2 χρονια εχω και φιλους καλους και φιλες και απο ολα. ΑΠλα οταν εισαι λιγο μες στην καταθλιψη, λιγο με χαμηλη αυτοπεποιθηση, λιγο ντροπαλη, λιγο αγχωτικη για το πως σε βλεπουν οι αλλοι, ειναι φυσικο να μη μπορεις να συναψεις φιλιες..

  15. #45
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Κοίτα έχω πάθει πολλά γι'αυτό είμαι όλα αυτά. Ντροπαλή δεν νομίζω ότι είμαι. Όσο για το αγχωτική για το πως με βλέπουν οι άλλοι, νομίζω ότι είμαι σε φυσιολογικά επίπεδα όπως όλοι...

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. εξωτερικη εμφανιση και ψυχολογικα..
    By melene in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 31
    Last Post: 14-01-2010, 16:21
  2. σας λυπει ποτε η παλιοτερη εμφανιση σασ?
    By Adzik in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 25
    Last Post: 17-12-2009, 11:05
  3. Φίλοι φίλοι...καρδιοφίλοι...
    By Dexter in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 06-03-2009, 15:38
  4. Φίλοι
    By someone in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 03-04-2008, 23:20
  5. ΑΓΧΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ
    By tolis1976 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 51
    Last Post: 13-02-2007, 14:18

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •