Καλησπερα σας
Τι σκεφτομαι για να δω............Σκεφτομαι λοιπον οτι για καιρο προστατευω τους αλλους οπως καποτε προστατευα την μανα μου απο τον πατερα μου.Σκεφτομαι αυτο μου εγινε συνηθεια και στο τελος εξεκολουθω να προστατευω και αλλους που δεν το αξιζουν σε καμια περιπτωση.Σκεφτομαι οτι αυτο μαλλον εκλαμβανεται σαν σαν αδυναμια μου και ο αλλος προσπαθει να το χειριστει για να καλυψει προσωπικες αδυναμιες και ελειψεις του.Αναρωτιεμαι σημερα ολους αυτους που προστατεψα κατα καιρους ποσο κακο τους εκανα αλλα το κυριοτερο ποσο κακο εκανα σε μενα.σημερα λοιπον θα σταματησω να σε προστατευω και θα σε αντιμετωπισω ισον προς ισον.........
Αναρωτιεμαι λοιπον πρωη μου αν κατι δεν το εκανα καθαρο?Αμ σε κατι δεν ημουν σαφης........Ετσι λοιπον σκεφτομαι για σενα πρωην μου οτι ειναι καιρος να μεγαλωσεις,να δεις οτι οι ανθρωποι δεν μας χρωστανε την αποδοχη αλλα οτι αυτη κερδιζεται η οχι.Οτι η απορριψη ειναι μεσα στην ζωη και οτι συνηθως μας κανει καλο και μας παει μπροστα.Το δωρο που εσυ ειπες οτι σου εκανα σημερα θες να το πεταξεις στα σκουπιδια και για μενα το εχεις πεταξει ηδη γιατι πολυ απλα καει και ειναι βαρυ τοση αυτονομια και ελευθερια που να χωρεσει οταν ολο τον χωρο τον παιρνει ο θυμος,η μνησικακια και η εκδικητικοτητα?Γιατι εκδικητικοτητα ειναι να μην σηκωνεις το τηλ για μενα και οχι απλα αρνηση.Ολα αυτα ειναι δικα σου και δεν με αφορουν πλεον.
Απο την μερια μου θελω να σου πω οτι εγω δεν ειμαι εκει πλεον και οπως διαισθανθηκες σωστα ειμαι ηδη αλλου και ευτυχισμενος!!!!!!!Δικαιωμα μου ειναι και μαγκια μου δεν την γνωρισα οσο ημασταν μαζι και ημουν πολυ ειλικρινης απεναντι σου.Αυτο το αναφερω για το email που μου εστειλες και γιατι ηθελα να γραψω εδω γιααυτο και σκεφτομουνα την κατασταση σου και μονο αλλα τωρα αυτο τελειωσε για μενα!!!!!!!!!!!!Κλεινοντας θα ηθελα να τελειωσει το θεμα που εχει ανοιξει οσο δυνατον το γρηγοροτερο και να επιστρεψεις αυτο που ειναι δικο μου χωρις πολλα και αλλες αναβολες(Κυριακη)..........Δεν σου χρωσταω κατι ουτε και εσυ,μονο αυτο που ειναι δικο μου και τιποτε αλλο,δεξου το και προχωρα παρακατω..........
Θελω να πιστευω οτι αυτο που εγινε σημερα δεν θα ξαναγινει(δλδ να πετας σποντες και υπονοουμενα εδω στο φορουμ).........και θα τελειωσουμε εδω.....μια και καλη,αρκετα πηγε αλλωστε......

(Το εβαλα εδω γιατι εδω ειναι η θεση του τωρα που το σκεφτομαι γιατι δεν ειναι τι σκεφτηκα σημερα αλλα εδω και καιρο.........ναι και γιατι ηθελα να το διαβασεις)
ναι συμφοριτες μου ειναι η εβδομαδα της συγκρουσης αυτη και μεσα και εξω....