Ομαδικές συναντήσεις
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    20

    Ομαδικές συναντήσεις

    Καλημέρα σε όλους,

    Πάσχω από κατάθλιψη, άγχος και κρίσεις πανικού... εγώ πολλοί άλλοι! Τώρα είμαι πολύ καλύτερα. Έπαιρνα και αγχολιτικά και αντικαταθλιπτικά αλλά τώρα πια απαλλάχτηκα και από αυτά (ευχόμενη να μη χρειαστεί να τα ξαναπάρω). Αποφάσισα να κόψω και τις ψυχοθεραπείες γιατί και αυτές με έχουν κουράσει! Θέλετε ότι βαρέθηκα? θέλετε ότι δεν έχω κάτι σημαντικό να του πω? Δε ξέρω. Ψάχνω για κάτι άλλο. Δε θέλω να διακόψω εντελώς γιατί νομίζω ότι όλα αυτά βοηθούν όχι μόνο για να γίνουμε καλά αλλά και για να διατηρήσουμε αυτό το "καλά"! Έλεγα λοιπόν να κάνω μια προσπάθεια και να μοιραστώ εμπειρίες και με μια ομάδα. Πως σας ακούγεται αυτό? Εμπειρίες? Γίνεται δουλειά? Κάποια πρόταση που να πάω γιατί δεν έχω ιδέα? Ζω στην Αθήνα. Και θα με βόλευαν ιδιανικά τα βόρεια προάστια.

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    20
    Sebronia καλημέρα, χαίρομαι που απάντησες. Μακάρι να ανέβαινα στη Θεσσαλονίκη που αγαπώ τόσο πολύ να τα λέγαμε. Μπορούμε να τα λέμε όμως μέσω email. Το email μου είναι [email protected]. Θα χαρώ να σε ακούσω. Αν δε προλάβω εγώ να γράψω πρώτη μπορείς εσυ

  3. #3
    Member
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    athens
    Posts
    44
    καλημέρα σε ολούς πιστεύω πώς θα είναι κάλη ιδέα να κάνουμε κάποια ομάδικη συνάντηση!όποιος ενδιαφέρεται να στείλει μήνυμα!

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    20
    Το email μου είναι γραμμένο πιο πάνω. Θα ήθελα πολύ να πάμε όλοι για ένα καφέ και να τα πούμε. Gerginio, όποιοι είναι από Αθήνα είναι πιο εύκολο. Sebronia όποτε καταφέρεις να κατέβεις Αθήνα θα συντονιστούμε με βάση το πρόγραμμά σου.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •