ψαχνω παρεα για ταξιδι
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266

    ψαχνω παρεα για ταξιδι

    Νοιωθω οτι τον τελευταιο καιρο ειμαι στα ιδια κ στα ιδια.Ψαχνω αμεσα παρεα για ταξιδι στο εξωτερικο Ευρωπη μερια.Οποια ενδιαφερεται ας μου στειλει γιου του γιου η ας μου απαντησει.Ευχαριστω.Αγγλια ,Γαλλια,Ολλανδια,πασα προσφορα δεκτη.Θα περπατησουμε,θα δουμε καινουργια μερη,θα αλλαξουμε παραστασεις,θα ανανεωθουμε,θα χασουμε κ κανα κιλο.Μεσω ιντερνετ θα βρουμε φτηνο ξενοδοχειο.Ειναι καιρος για μια ανανεωση νομιζω κ να ανοιξει το ματι μας.Περιμενω.Υ.Γ.Ειμαι πολυ βολικη κ συνενοησιμη,καλο να το πω κι αυτο γιατι ειναι αναγκαιο σε ταξιδια.Περιμενω με ανυπομονησια:starhit:

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,771
    Καλα αν δεν ειχα τον ανδρα μου μονιμο αξεσουαρ στα ταξιδια θα δηλωνα πρωτη πρωτη συμμετοχη! πολυ δελεαστικο! καλα να περασετε οπου πατε με οποιον πατε! να μας γραψετε εντυπωσεις εννοειται!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    142
    κ γω θελω αλλα σε αυτεσ εχω παει! απο ευρωπη λιγες ειναι που θελω οπως μαλτα κ ουαλλια!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    Koίτα να δεις, αυτό το "έχω πάει" ποτέ δε το καταλάβαινα... δε κατηγορώ αυτόν που το λέει αλλά εγώ προσωπικά σε μερικά μέρη μπορώ να πάω άπειρες φορές, λες κι αν πας μια βδομάδα στο λονδίνο ή το παρίσι μπορείς να δεις όσα θέλεις...

    Καταλαβαίνω τη προτίμηση σε ένα νέο μέρος αλλά την απόρριψη μιας επιλογής επειδή "έχω πάει" δε θα την έκανα ποτέ. Αχ, ωραία η Ευρώπη... πόσο θα ήθελα να μπορούσα να ταξιδέψω αυτό το καιρό...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    142
    εμενα στο εξωτερικο οποτε εχω κατσει κ εχω δει παραπανς απο τις διακοπεσ τισ απλεσ! προτιμω να γνωριζω διαφορετικες κουλτουρεσ κ δεν αποριπτω απλα προτινω κατι αλλο! :smirk:
    ¨γτ κυριως λατρευω την λατιν κουλτουρα
    γουστα ειναι αυτα οπως κ το φαι ενα πραγμα!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,771
    εγω ειχα κολλησει με την ιταλια για καποια χρονια, λογω δουλειας, υποχρεωσεων αλλα κ διασκεδασης με διαφορετικες παρεες.
    μακαρι να ειχα κανει ολα αυτα τα ταξιδια σε 5 διαφορετικα μερη κ οχι στο ιδιο, τωρα θα ειχα δει ακομα 5...

    ΥΓ λατιν κουλτουρα με τι φαι παει αραγε? :smilegrin:

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    Καλά κι εγώ μεγάλωσα εξωτερικό 5 χρόνια, Γυμνασιο και Λύκειο αλώνιζα σε όλη την Ευρώπη. Πήγα κι ένα εξάμηνο Εράσμους... αχ, ωραία η Ευρώπη επαναλαμβάνω!!!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    142
    με μεξικανικο!!!!!! ααχαχχαχα!!
    που ερασμουσ?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Για ταξιδι θα ερθει κανεις;Εστω Ουαλια ψηνομαι!!!:blush:

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    142
    καλημερα!
    εγω χωρις πλακα ψηνομαι! εχεις ψαξει γενικως καθολου για προορισμουσ απο ιντερνετ?
    βασικα το θεμα ειναι να βρουμε κ μερεσ να μας βολευουν οσοι ψηνομαστε!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Η ιδέα ενός ταξιδιού είναι ελκυστική και για μένα.Ταξιδεύω συχνά και στην Ελλάδα και στο εξωτερικό.Μέσω διαδικτύου μπορείς να βρεις καλές ευκαιρίες και έίναι και πολύ εύκολη η διαδικασία.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    το μεν πνευμα ολοπροθυμο.....

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,811
    ελατε για πασχα στην Κερκυρα :P εξαλλου δεν θυμιζει Ελλαδα :P αντε μαζοχτητε... εχω και διαμερισματα χιχι

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    lΛοιπον παμε παλι!:starhit:ψαχνω παρεα για ενα ταξιδακι στο εξωτερικο τωρα κοντα γιατι μετα πιανω δουλεια κ δεν θα μπορω.Παρακαλω στειλτε μου γιου του γιου η μυν απο δω για να το κανονισουμε.Καποιος ειπε για Ουαλια κανενα προβλημα αρκει να φυγουμεεεεεε!Στειλτε μου γιου του γιου με ενα τηλ.επικοινωνιας να το κανονησουμε.Θα ειναι μια ωραια εναλλαγη κ πραγματι με ενδιαφερει εκτος ελλαδας οποιος θελει ας επικοινωνησει -θα ειναι μια ωραια αναναιωση.Περιμενω ευχαριστω

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    142
    για ποτε εσυ εννοεισ δλδ οτι μπορεις να πας?

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •