εφήμερες σχέσεις - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 50 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 151 to 165 of 739
  1. #151
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Quote Originally Posted by Blue1 View Post
    Eννοείται ότι δεν το χρησιμοποιούμε για τρόπαιο. Αλλά όταν βλέπεις ότι ο άλλος σε χρησιμοποιεί και το μόνο που τον ενδιαφέρει είναι να έχει δωρεαν σεξ και όχι να χτύσει μια σχέση που αν πάει καλά έχει καλώς αν δεν πάει πάμε για άλλα κάπου αισθάνεσαι υπό καθεστώς άμυνας, βίζιτας ή κάτι τέτοιο.
    Quote Originally Posted by carrie View Post
    Δυστυχως ειναι ελαχιστοι οι αντρες, ή τουλαχιστον εγω δεν εχω γνωρισει πολλους, που θα τους πεις "ελα να χαρουμε τον ερωτα!!", και δε θα σε πουνε *******κι, οπως κανει ο φιλος Κωνσταντινος! Οποτε γιατι να το κανουν αυτο οι γυναικες? Προτιμουν να καθονται χωρις σεξ αφου δε βρισκεται καποιος να τις καλυπτει και να μη θελει μονο σεξ αλλα μια σταθερη σχεση. Εδω την πατανε οι γυναικες με μαλακες που τους πουλανε φουμαρα και μετα τις παρατανε, και παλι *******κια τις λενε, ποσο μαλλον να το εκαναν επι τουτου το κυνηγι του ερωτα!
    Κατηγορείτε τους άντρες ότι χαρακτηρίζουν εύκολα μια γυναίκα *******, όταν εσείς κάνετε το ίδιο για τους εαυτούς σας.
    Αν εγώ η ίδια παραχωρώ το σεξ με αντάλλαγμα μια μακροχρόνια σχέση, (αλλιώς θεωρώ ότι το δίνω δωρεάν!) ποια η διαφορά μου από την *******? Στο είδος του τιμήματος μάλλον.
    Εγώ παρατηρώ ότι ανεξάρτητα με το τι σκέφτονται οι άντρες για μια γυναίκα, συχνά οι ίδιες οι γυναίκες ενοχοποιούν το σεξ που δεν προϋποθέτει και σχέση. Κατάλοιπα που δεν έχουν ακόμη ξεπεραστεί.
    Βλέπω δηλαδή, οι ίδιες να τοποθετείτε τη γυναίκα σε μια εξαρχής πιο αδύναμη θέση από τον άντρα,"την πατανε οι γυναικες με μαλακες που τους πουλανε φουμαρα και μετα τις παρατανε", την οποία προσπαθεί να ισχυροποιήσει ανάλογα με το πόσο διαθέσιμη είναι σεξουαλικά. Δηλαδή, χειρισμός του άντρα με αντάλλαγμα το σεξ.
    Αν εγώ αισθάνομαι ότι ένας άντρας με "χρησιμοποιεί" για να κάνει σεξ, τότε πράγματι έτσι είναι, άσχετα τι νιώθει αυτός εκείνη τη στιγμή.
    Μην προβάλουμε λοιπόν στους άντρες αυτά που μπορεί εμείς να σκεφτόμαστε.
    Αν εγώ αισθάνομαι καλά με τον εαυτό μου και κάνω αυτό που πραγματικά θέλω, υπάρχει περίπτωση να μ' επηρεάσει ο χ,ψ άντρας επειδή μπορεί να με χαρακτηρίσει κάπως? Όχι.

    Και συμπληρώνω.
    Όλες οι γυναίκες, σε κάθε φάση τη ζωή τους δεν ενδιαφέρονται μόνο για σχέση! Μπορεί να ενδιαφέρονται μόνο για το σεξ!
    Μια γυναίκα που ενδιαφέρεται να περάσει καλά στο κρεβάτι (είτε προκύψει σχέση, είτε όχι), δεν είναι λιγότερο σοβαρή, αξιοπρεπής κλπ. από κάποια που το κάνει με στόχο να δημιουργήσει μια σχέση.

    Προσωπικά πάντως, δεν έχω δει και πολλούς άντρες να τρέχουν πίσω από παρθένες. Συνήθως κάποιες "πουτάνες" τους έχουν μείνει αξέχαστες.

  2. #152
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    351
    Μarian δεν χαρακτήρισα μια γυναίκα ******* επειδή της αρέσει και θέλει μόνο σεξ στο συγκεκριμένο timing. Καλά κάνει και κάνει σεξ με έναν, δύο ή και περιισότερους. Απλά καλύτερο θα ήταν να μπλέξει με κάποιον που θέλει τα ίδια (μόνο σεξ). Τότε όλα μια χαρά λειτουργούν.
    Ισως δεν το εξέφρασα σωστά όταν είπα για δωρεάν σεξ. Απλά όταν ο άλλος μου φέρεται κυνικά και μου λεει έχεις περίοδο, δεν βγαίνουμε έξω για φαγητό γιατί εγώ θέλω και σεξ να κάνω σήμερα μαζί σου εγώ είμαι υποχρεωμέμη να θ'ελω τα ίδια πράγματα που θέλει αυτός; Αυτός θέλει σεξ, εγώ θέλω σχέση και θα τη διεκδικήσω κάπου αλλου. Καθένας λοιπόν τα θέλω του τα διεκδικεί με άτομα ανάλογων θέλω.
    Και συμφωνώ ότι "οι πουτάνες" τους μένουν αξέχαστες. Τα "κακά κορίτσια" πάντα είναι πιο επιθυμητά. Απλά εγώ από τον άλλο έχω την επιθυμία να με βλέπει λίγο και σα σύντροφο όχι μόνο σεξουαλική μηχανή. Γιατί αυτό έχω ανάγκη αυτή τη στιγμή. Αν αλλάξει αυτή η ανάγκη κάποια στιγμή στο μέλλον θα τη διεκδικήσω τότε!

  3. #153
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Καλα τα λες Blue1 για τους παντρμενους και τους πηδηχτουληδες.

    Παντως εγω θα σου ελεγα τον επομενο που θα γνωρισεις: α) Να μην τον σκεφτεις εξαρχης για σχεση, να περνας πολυ καλα με την παρεα του και αυτος με τη δικη σου ακομα περισσοτερο, και να επιζητα να σε βλεπει για την παρεα οχι για το σεξ β) να μην του κατσεις πριν αυτος αρχισει να σου μιλαει για σχεση, πριν τον γνωρισεις αρκετα καλα, οικογενειακη κατασταση, συνοπτικα παρελθον, μελλοντικοι στοχοι και επιθυμιες και ονειρα, να σου λεει οτι σε θελει, οτι σε εκτιμαει, να σε ανεβαζει με λογια και με πραξεις, γ) να σου αρεσει εμφανισιακα περισσοτερο απο οσο θα περιμενες, δ) να σου αρεσει σαν προσωπικοτητα και σαν μυαλο πολυ περισσοτερο απο οσο θα περιμενες και last but not least ε) καθολη τη διαρκεια και αν μετα τελικα προκυψει να ειστε μαζι να μην γραπωθεις απο πανω του, να φροντιζεις τον εαυτο σου και να καταλαβει κι αυτος οτι ειστε μαζι απο επιλογη σου οχι απο αναγκη αν βρεις συντροφο κι αμα δεν περνας καλα θα χαλασεις τη σχεση (με λιγα λογια δεν εισαι δεδομενη)

    Με αυτα τα δεδομενα α) διασφαλιζεις οτι εσυ ενδιαφερεσαι σοβαρα για σενα να βρεις κατι καλο και β) οτι αυτος ειναι καλος και ενδιαφερεται σοβαρα για σενα

  4. #154
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    351
    Ω΄ραία αυτά που λες αλλά χρειάζονται κάποια προσπάθεια από τη μεριά των αντρών. Και οι περισσότεροι δε θέλουν να προσπαθούν και πολύ. Απλά φεύγουν. Η εμπειρία μου έχει δείξει ότι αυτοί που μου αρέσουν δεν προσπαθούν, ενώ αυτοί που δε μου αρέσουν σκίζονται για σένα. Ο σκοπός όμως είναι να είσαι με άντρα που θες πολύ όχι που δεν σου αρέσει αλλά επειδή δεν σου κατσε ο άλλος είσαι με αυτόν. Αυτό είναι συμβιβασμός.

  5. #155
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Επειδη ομως κι η εμπειρια σου εχει δειξει οτι σου αρεσουν αντρες που θελουν μονο σεξ, χαλαρωσε και αφεσου πιο ανοιχτη να σε προσεγγισει και καποιος που και θα σου αρεσει και δε θα θελει μονο αυτο. Αμα εχει γινει μεσα σου μονιμη η σκεψη αντρασ-σχεση-μαρεσει-δε μαρεσει, αντιδρας αγχωμενα, και δε δειχνει οτι πραγματικα θες σχεση, γιατι αυτη ερχεται εκει που δεν την περιεμενεις, ενω εσυ παραφυλας καραουλι ολη την ωρα!

  6. #156
    Quote Originally Posted by marian_m View Post
    Κατηγορείτε τους άντρες ότι χαρακτηρίζουν εύκολα μια γυναίκα *******, όταν εσείς κάνετε το ίδιο για τους εαυτούς σας.
    Αν εγώ η ίδια παραχωρώ το σεξ με αντάλλαγμα μια μακροχρόνια σχέση, (αλλιώς θεωρώ ότι το δίνω δωρεάν!) ποια η διαφορά μου από την *******? Στο είδος του τιμήματος μάλλον.
    Εγώ παρατηρώ ότι ανεξάρτητα με το τι σκέφτονται οι άντρες για μια γυναίκα, συχνά οι ίδιες οι γυναίκες ενοχοποιούν το σεξ που δεν προϋποθέτει και σχέση. Κατάλοιπα που δεν έχουν ακόμη ξεπεραστεί.
    Βλέπω δηλαδή, οι ίδιες να τοποθετείτε τη γυναίκα σε μια εξαρχής πιο αδύναμη θέση από τον άντρα,"την πατανε οι γυναικες με μαλακες που τους πουλανε φουμαρα και μετα τις παρατανε", την οποία προσπαθεί να ισχυροποιήσει ανάλογα με το πόσο διαθέσιμη είναι σεξουαλικά. Δηλαδή, χειρισμός του άντρα με αντάλλαγμα το σεξ.
    Αν εγώ αισθάνομαι ότι ένας άντρας με "χρησιμοποιεί" για να κάνει σεξ, τότε πράγματι έτσι είναι, άσχετα τι νιώθει αυτός εκείνη τη στιγμή.
    Μην προβάλουμε λοιπόν στους άντρες αυτά που μπορεί εμείς να σκεφτόμαστε.
    Αν εγώ αισθάνομαι καλά με τον εαυτό μου και κάνω αυτό που πραγματικά θέλω, υπάρχει περίπτωση να μ' επηρεάσει ο χ,ψ άντρας επειδή μπορεί να με χαρακτηρίσει κάπως? Όχι.

    Και συμπληρώνω.
    Όλες οι γυναίκες, σε κάθε φάση τη ζωή τους δεν ενδιαφέρονται μόνο για σχέση! Μπορεί να ενδιαφέρονται μόνο για το σεξ!
    Μια γυναίκα που ενδιαφέρεται να περάσει καλά στο κρεβάτι (είτε προκύψει σχέση, είτε όχι), δεν είναι λιγότερο σοβαρή, αξιοπρεπής κλπ. από κάποια που το κάνει με στόχο να δημιουργήσει μια σχέση.

    Προσωπικά πάντως, δεν έχω δει και πολλούς άντρες να τρέχουν πίσω από παρθένες. Συνήθως κάποιες "πουτάνες" τους έχουν μείνει αξέχαστες.
    + 1000!!! Ακριβώς έτσι είναι.

  7. #157
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Quote Originally Posted by marian_m View Post
    Βλέπω δηλαδή, οι ίδιες να τοποθετείτε τη γυναίκα σε μια εξαρχής πιο αδύναμη θέση από τον άντρα,"την πατανε οι γυναικες με μαλακες που τους πουλανε φουμαρα και μετα τις παρατανε", την οποία προσπαθεί να ισχυροποιήσει ανάλογα με το πόσο διαθέσιμη είναι σεξουαλικά. Δηλαδή, χειρισμός του άντρα με αντάλλαγμα το σεξ.
    Αν εγώ αισθάνομαι ότι ένας άντρας με "χρησιμοποιεί" για να κάνει σεξ, τότε πράγματι έτσι είναι, άσχετα τι νιώθει αυτός εκείνη τη στιγμή.
    Μην προβάλουμε λοιπόν στους άντρες αυτά που μπορεί εμείς να σκεφτόμαστε.
    Eννοειται οτι ειναι θεμα των γυναικων που σκεφτονται ετσι και δινονται σε ανθρωπους περιμενοντας ως ανταλλαγμα σχεση, αυτο ουτε ερωτας ειναι ουτε αγαπη ουτ εγερα θεμελια για να χτιστει σχεση. Δε μπορω να αναλυω λεπτομερως καθε τι εδω περα, και τα γραφω λιγο χοντρικα και γραφικα μπας και εννοησει κατι καποιος που σκεφτεται ετσι στεροτυπικα. Αλλα ευτυχως υπαρχουν κι αλλοι εδω σαν εσενα που τα ξεδιαλυνουν :)

  8. #158
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    421
    Εγώ πιστεύω ότι καθαρά για σεξ κυνηγουν μόνο οι παντρεμένοι άντρες που έχουν βαρεθεί τη γυναίκα τους.Αυτοί που είναι μόνοι,ιδίως αν είναι πολύ καιρό έτσι,και δεν μπορούν να κάνουν εύκολα σχέσεις,κολλάνε σε όποια παρουσιαστεί και δεν ξεκολλάνε εύκολα.Βέβαια,αυτό το 'κολλάνε' δεν είναι κατ'ανάγκη κακό,αν κάποιος χρειάζεται μια σχέση για να είναι πιο λειτουργικός και σε άλλους τομείς της ζωής του ή να νιώθει κι αυτός ότι ανήκει κάπου και ότι είναι κανονικός άνθρωπος δεν είναι κατακριτέο για μένα.Αλλά δυστυχώς,επειδή ο παντρεμένος ή ο δεσμευμένος άντρας είναι αυτός που σας ελκύει,και τους ελεύθερους τους απορρίπτετε με τη μία,τόσο και θα πέφτετε πιο συχνά σε άντρες που σας εκμεταλλεύονται και θα λέτε τί γουρούνια που είναι.

    Διάβασα πιο πάνω ότι οι άντρες δεν προσπαθούν πολύ και φεύγουν.Λάθος.Ένας σωστός άντρας φεύγει όταν αντιλαμβάνεται την κουτοπονηριά των γυναικών.Αν ξέρεις πχ ότι κάποια έχει ήδη μια σχέση η οποία μάλλον δεν πάει καλά και αυτή ψάχνεται για κάτι καινούριο,χωρίς να έχει χωρίσει βέβαια,έχοντας την καβάτζα της(αυτό μου έχει τύχει παλιότερα).Άρα σίγουρα θα κάνει το ίδιο και με σένα.Ή κάποια άλλη που ξέρεις ότι έκατσε στον πρώην της από την πρώτη μέρα και σε σένα το παίζει δύσκολη.

  9. #159
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Quote Originally Posted by Paolo_1 View Post
    Αυτοί που είναι μόνοι,ιδίως αν είναι πολύ καιρό έτσι,και δεν μπορούν να κάνουν εύκολα σχέσεις,κολλάνε σε όποια παρουσιαστεί και δεν ξεκολλάνε εύκολα.
    Κολλανε μονο αν δεν τους θες για σχεση, αν τους δειξεις κατι τετοιο γινονται μπουχος, δεν κολλανε!

    Quote Originally Posted by Paolo_1 View Post
    Αλλά δυστυχώς,επειδή ο παντρεμένος ή ο δεσμευμένος άντρας είναι αυτός που σας ελκύει,και τους ελεύθερους τους απορρίπτετε με τη μία,τόσο και θα πέφτετε πιο συχνά σε άντρες που σας εκμεταλλεύονται και θα λέτε τί γουρούνια που είναι.
    Ποιος ειπε οτι μας ελκυουν αυτοι οι αντρες? βγαλε τις παρωπιδες και ξαναδιαβαζε.

  10. #160
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    Quote Originally Posted by marian_m View Post
    Κατηγορείτε τους άντρες ότι χαρακτηρίζουν εύκολα μια γυναίκα *******, όταν εσείς κάνετε το ίδιο για τους εαυτούς σας.
    Αν εγώ η ίδια παραχωρώ το σεξ με αντάλλαγμα μια μακροχρόνια σχέση, (αλλιώς θεωρώ ότι το δίνω δωρεάν!) ποια η διαφορά μου από την *******? Στο είδος του τιμήματος μάλλον.
    Εγώ παρατηρώ ότι ανεξάρτητα με το τι σκέφτονται οι άντρες για μια γυναίκα, συχνά οι ίδιες οι γυναίκες ενοχοποιούν το σεξ που δεν προϋποθέτει και σχέση. Κατάλοιπα που δεν έχουν ακόμη ξεπεραστεί.
    Βλέπω δηλαδή, οι ίδιες να τοποθετείτε τη γυναίκα σε μια εξαρχής πιο αδύναμη θέση από τον άντρα,"την πατανε οι γυναικες με μαλακες που τους πουλανε φουμαρα και μετα τις παρατανε", την οποία προσπαθεί να ισχυροποιήσει ανάλογα με το πόσο διαθέσιμη είναι σεξουαλικά. Δηλαδή, χειρισμός του άντρα με αντάλλαγμα το σεξ.
    Αν εγώ αισθάνομαι ότι ένας άντρας με "χρησιμοποιεί" για να κάνει σεξ, τότε πράγματι έτσι είναι, άσχετα τι νιώθει αυτός εκείνη τη στιγμή.
    Μην προβάλουμε λοιπόν στους άντρες αυτά που μπορεί εμείς να σκεφτόμαστε.
    Αν εγώ αισθάνομαι καλά με τον εαυτό μου και κάνω αυτό που πραγματικά θέλω, υπάρχει περίπτωση να μ' επηρεάσει ο χ,ψ άντρας επειδή μπορεί να με χαρακτηρίσει κάπως? Όχι.

    Και συμπληρώνω.
    Όλες οι γυναίκες, σε κάθε φάση τη ζωή τους δεν ενδιαφέρονται μόνο για σχέση! Μπορεί να ενδιαφέρονται μόνο για το σεξ!
    Μια γυναίκα που ενδιαφέρεται να περάσει καλά στο κρεβάτι (είτε προκύψει σχέση, είτε όχι), δεν είναι λιγότερο σοβαρή, αξιοπρεπής κλπ. από κάποια που το κάνει με στόχο να δημιουργήσει μια σχέση.

    Προσωπικά πάντως, δεν έχω δει και πολλούς άντρες να τρέχουν πίσω από παρθένες. Συνήθως κάποιες "πουτάνες" τους έχουν μείνει αξέχαστες.
    φοβερό ποστ! συμφωνώ.

  11. #161
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    351
    Διάβασα πιο πάνω ότι οι άντρες δεν προσπαθούν πολύ και φεύγουν.Λάθος.Ένας σωστός άντρας φεύγει όταν αντιλαμβάνεται την κουτοπονηριά των γυναικών.Αν ξέρεις πχ ότι κάποια έχει ήδη μια σχέση η οποία μάλλον δεν πάει καλά και αυτή ψάχνεται για κάτι καινούριο,χωρίς να έχει χωρίσει βέβαια,έχοντας την καβάτζα της(αυτό μου έχει τύχει παλιότερα).Άρα σίγουρα θα κάνει το ίδιο και με σένα.Ή κάποια άλλη που ξέρεις ότι έκατσε στον πρώην της από την πρώτη μέρα και σε σένα το παίζει δύσκολη.[/QUOTE]

    Tελικά εντυπωσιάζομαι για το πόσο διαφορετικά το βλέπει ο καθένας ένα θέμα. Πάντα από την πλευρά του και κομμένα και ραμμένα στα μέτρα του. Γι΄ αυτό τελικά είναι δύσκολες οι σχέσεις. Αυτό το τελευταίο paolo καλό, πολύ γέλασα. Μέχρι και αυτό το έχετε κάνει κλισέ; το πότε έκατσε στον πρώην; και επειδή έκατσε στον πρών αμέσως με μας πρέπει να γίνει το ίδιο και με σένα; Μήπως το βλέπεις πολύ από τη μεριά σου; και ανταγωνιστικά; μήπως δεν μπορείς να δεχτείς ότι δεν εκπέμπουμε όλοι σε όλους το ίδιο; Τί μου θύμησες τώρα και γέλασα. "Δύο ξένους" "Τόλη μου αυτή (η ξανθιά) δεν είναι π......να, είναι καρ....λα. Η π.....να πάει με όλους, η καρ....λα πάει με όλους εκτός από σένα. Η συγκεκριμένη paolo είναι στη 2η κατηγορία (χα, χα,χα)

  12. #162
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    παιδιά, εγώ νομίζω πως όλα είναι θέμα διάθεσης. αν είσαι χαλαρός δεν υπάρχει περίπτωση να μην γνωρίσεις κάποιον και να μην εξελιχθεί αυτό το πράγμα σε σχέση. και οι άντρες δεν είναι τέρατα ρε παιδιά, κι αυτοί θέλουν σχέσεις, τρυφερότητα κτλ κτλ, απλά ίσως έχουν άλλους ρυθμούς από εμάς.

  13. #163
    Betty-
    Guest
    Καλή μου φίλη, αν τριγυρνάς, τότε δεν ψάχνεις ουσιαστικά σύντροφο. Κι αυτό ισχύει, πιστεύω, για όλες όσες περιφέρονται γύρω γύρω κι έπειτα κλαίγονται πως δεν υπάρχουν άνδρες.

  14. #164
    Betty-
    Guest
    Quote Originally Posted by claire View Post
    φοβερό ποστ! συμφωνώ.

    Κι εγω συμφωνω

  15. #165
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    421
    Quote Originally Posted by marian_m View Post

    Και συμπληρώνω.
    Όλες οι γυναίκες, σε κάθε φάση τη ζωή τους δεν ενδιαφέρονται μόνο για σχέση! Μπορεί να ενδιαφέρονται μόνο για το σεξ!
    Μια γυναίκα που ενδιαφέρεται να περάσει καλά στο κρεβάτι (είτε προκύψει σχέση, είτε όχι), δεν είναι λιγότερο σοβαρή, αξιοπρεπής κλπ. από κάποια που το κάνει με στόχο να δημιουργήσει μια σχέση.

    Προσωπικά πάντως, δεν έχω δει και πολλούς άντρες να τρέχουν πίσω από παρθένες. Συνήθως κάποιες "πουτάνες" τους έχουν μείνει αξέχαστες.

    Τουλάχιστον στην δική μου ηλικία,όσες δεν είναι παντρεμένες/αρραβωνιασμένες,για σχέση και γάμο ενδιαφέρονται και ούτε λόγος για σκέτο σεξ.Βέβαια εγώ μένω επαρχία τώρα,με τις γνωστές αντιλήψεις,στις μεγάλες πόλεις πιθανόν οι γυναίκες να είναι πιο ανοιχτόμυαλες.Αλλά και μόνο σεξ να θέλουν, ή με τον γκόμενο καμιάς κολλητής τους το κάνουν(λίγες φιλίες έχουν χαλάσει έτσι;) ή με κάποιον που θα τους κάνει ακριβά δωράκια.Και μην πείτε τώρα ότι δεν υπάρχουν τέτοιες γυναίκες.

    Σχετικά με το παρθένες ή πουτάνες:σίγουρα ένας άντρας όταν έχει κάποια γυναίκα που δεν έχει σεξουαλικό παρελθόν(πιθανόν μεγαλωμένη στην επαρχία) έχει και το κεφάλι του ήσυχο σχετικά διότι είναι δύσκολο να φάει κέρατο μιας και αυτές συνήθως έναν γνωρίζουν και τον έχουν ισόβιο γκόμενο.Αντίθετα,με μια '*******' δεν ξέρεις ποτέ τί σου ξημερώνει,την ελέγχεις συνεχώς που και με ποιους βγήκε και έχεις μια μόνιμη ανασφάλεια.Εκτός βέβαια αν είσαι κανένας προχωρημένος και δέχεσαι να την μοιράζεσαι με άλλους!

Page 11 of 50 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast

Similar Threads

  1. σχεσεις
    By hornet in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 44
    Last Post: 11-02-2010, 11:19
  2. Σχέσεις
    By maus in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 8
    Last Post: 29-10-2009, 21:16
  3. Σχέσεις
    By someone in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 73
    Last Post: 01-10-2009, 17:21
  4. Replies: 92
    Last Post: 26-10-2008, 17:58
  5. Σχέσεις...
    By Θεοφανία in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 107
    Last Post: 13-05-2008, 20:33

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •