εφήμερες σχέσεις - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 50 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 739
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Salonica
    Posts
    772
    Εγώ παλι πιστεύω στο άλλο σου μισό, όλα θέμα τύχης είναι, πότε θα σου κάτσει.
    Μετά μη ξεχνάμε και το σύνδρομο του εργένη όπως είχα διαβάσει κάπου, όσες περισσότερες εμπειρίες και σχέσεις έχουμε τόσο περισσότερο θα μας ξινίζουν και θα μας βρωμάνε όλοι μετά

    Καλά carrie μας ψυχολόγησες κ εσυ αμέσως, και εσυ δίανα έπεσες!

    Δεν απαντάτε όμως, εσείς έχετε χαρακτηρίσει ποτε μια γυναίκα *******? ε??:cool:

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Quote Originally Posted by alexandros3 View Post
    Και για τους άντρες όμως μερικές φορές αισθανόμαστε σαν αυτό το πουγκί με το κορδονάκι που ψάχνει το πετράδι να μπει μέσα;
    Δηλαδή δεν έχει μεγάλη σημασία το είναι αλλά το περίβλημα. Σταθερή δουλειά, ωραίο παλικάρι είναι, σωστή ηλικία, ναι.

    Αυτά συγνώμη αλλά είναι μαλακίες. Α. Μπορεί και μερικές γυναίκες να αισθάνονται έτσι.
    Από την άλλη κι όλο αυτό το ελεύθερο είναι λιγάκι αηδία, κατ'εμέ. Θα χρειαστεί να υπάρξει μια συνειδητή προσπάθεια για κάτι που θα διαρκέσει.
    Δηλαδή ναι σε γουστάρω, με φιάχνεις, έχεις αξίες που μου μοιάζουν, θα μπορούσα να δω κάτι μακροχρόνιο μαζί σου αλλά θα χρειαστεί αμφότερη προσπάθεια.
    Κι όσο και να το κάνεις, το παρελθόν παίζει ρόλο. Ή μάλλον πως διηγήσε το παρελθόν.

    Για μία σχέση που δεν έχει ημερομηνία λήξης σαν τη κονσέρβα πρέπει να υπάρχει ασφάλεια. Ασφάλεια στην άλλη/ο, στον τρόπο που σκέφτεται, στον τρόπο που αντιδρά.
    Δεν είναι, φτάσαμε σε μια ηλικία, άντε τώρα. Αυτό είναι ξενερωτικό.
    Μάλλον πρέπει να υπάρξει μία συνειδητή και ομολογημένη προσπάθεια η οποία όμως από μόνη της δεν φτάνει αν δεν υπάρχουν και τα άλλα.
    Αλλά χρειάζεται κι αυτή. Και να είναι συνειδητή.
    Συμφωνω αφανταστα με το ποστ σου. Οσον αφορα για το τονισμενο κομματι, θελω να σου πω πως πιο νορμαλ μου φαινεται και λογικο ειναι να κοιτας αν ο αλλος ειναι μορφωμενος, εχει δουλεια, ειναι απο καλη οικογενεια και εχει πεντε φραγκα, αμα θες να κανεις οικογενεια με αυτον τον ανθρωπο οπως λες εσυ οτι κανουν οι γυναικες (δε λεω οτι το κανω εγω αλλα πανω σε αυτο που λες, εγω με μπατιρια και περιπτωσαρες εμπλεκα παντα), απο το να κοιτας αν η αλλη εχει ωραια μπουτια, μεγαλα βυζια, στητο κωλο, γαλαζοπρασινα ματια και μενεξεδι βλεφαριδες. Οπως λοιπον υπαρχει το στερεοτυπο που ειπες για τις γυναικες, υπαρχει κι αυτο που σου λεω εγω για τους αντρες. Βαλτα κατω και βρες πιο ειναι καλυτερο :P Για να σε προλαβω, ολα το λογο τους εχουν, οι αντρες ειναι πιο οπτικοι και νοιαζονται να βρουν ωραια αρα και υγιη συντροφο να διαιωνισουν το ειδος, ενω οι γυναικες ψαχνουν να βρουν αυτον που θα μπορεσει να προσφερει ασφαλεια σε αυτες και τα παιδια τους. βεβαια ευτυχως ή δυστυχως πολλοι ανθρωποι ξεφευγουν απο αυτο, αλλα δεν παυει οσον αφορα τη δημιουργι αοικογενειας αυτος ο κωδικας να ειναι γραμμενος στο ντιενει μας, μονο που δεν ειμαστε εντελως ζωα, εχουμε αισθηματα, φαντασια, παιδικα τραυματα και ψυχολογικα απωθημενα :P

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Quote Originally Posted by Konstantinoss View Post
    Εγώ παλι πιστεύω στο άλλο σου μισό, όλα θέμα τύχης είναι, πότε θα σου κάτσει.
    Μετά μη ξεχνάμε και το σύνδρομο του εργένη όπως είχα διαβάσει κάπου, όσες περισσότερες εμπειρίες και σχέσεις έχουμε τόσο περισσότερο θα μας ξινίζουν και θα μας βρωμάνε όλοι μετά

    Καλά carrie μας ψυχολόγησες κ εσυ αμέσως, και εσυ δίανα έπεσες!

    Δεν απαντάτε όμως, εσείς έχετε χαρακτηρίσει ποτε μια γυναίκα *******? ε??:cool:
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση όρων χρήσης.
    Τι σημαινει αυτο? Οτι εχω δικιο? Ολοοι οι ανθρωποι εχουν τους λογους τους που ειναι οπως ειναι. Και η αποδοση χαρακτηρισμων ειναι αδυναμια, γιαυτο προσπαθω να δυναμωνω για να μην το κανω!

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Salonica
    Posts
    772
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση όρων χρήσης.

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Που ξερεις οτι δε με χαρακτηρισες *******κι? Μπα σε καλο σου κι εσενα! Αμα μοιραζεις χαρακτηρισμους να εισαι ετοιμος και να τους λαβεις.

  6. #36
    Quote Originally Posted by Konstantinoss View Post
    maria_m : Αντε οκ θα ψάξω μια σπερμορουφήχτρα να κάνω οικογένεια, απλά έτυχε, τι θες τώρα ανάλυση?
    ξέρεις.....οι γυναίκες μεταλλάσονται ανάλογα με τον άντρα που έχουν δίπλα τους. Αυτό που μαζί σου μπορεί να είναι ρουφήχτρα, με έναν άλλο μπορεί να είναι φτιαγμένη για μητέρα των παιδιών του και το ανάποδο.
    Με πιάνει πονοκέφαλος όταν σκέφτομαι πως υπάρχουν ακόμη άντρες που σκέφτονται πως αξιοπρεπής γυναίκες είναι αυτές που δεν τη βρίσκουν με τον άλλο στο κρεββάτι...:ρ

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Salonica
    Posts
    772
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση όρων χρήσης.

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    κεντρο
    Posts
    743
    μηπως ξεφυγαμε λιγο???????καλημερα σας

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Salonica
    Posts
    772
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση όρων χρήσης.

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Κωνσταντινε μπορει να εχω τα χαρακτηριστικα της κοπελας πυ θα ελεγες *******κι, αυτο ειπα.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Salonica
    Posts
    772
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση όρων χρήσης.

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση όρων χρήσης.
    I will :P

  13. #43
    ρε κωνσταντινε εχεις ρίξει του κόσμου τις βρισιες και στο τέλος ανναρωτιέσαι αν την έβρισες?
    αν δεν μπορεις να κάνεις κουβέντα, μη γράφεις καθόλου, έλεος δηλαδή που θες να βγεις και θιγμένος από πάνω.

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Aστον Θεοφανια, Ο Κωνσταντινος απλα εβρισε τις γυναικες που δεν ειναι τοσο συγκρατημενες σεξουαλικα οσο θα ηθελε, εγω μετα του την ειπα και τα πηρε κι αρχισε να μου τη λεει κι αυτος!

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Salonica
    Posts
    772
    Θεοφανία, επειδή είστε γυναίκες ή φίλες δε σημαίνει πως θα κάνουμε και τους μαλάκες, διάβαζε σε παρακαλώ τι γράφει παραπάνω και θα καταλάβεις γιατί βρίζω, εσυ αν θές πές ευχαριστώ οταν σου μιλήσει κάποιος στο άσχετο έτσι, και μη το συνεχίσουμε γιατι θα σύρω κ άλλα ναι?
    Carrie αν εισαι ΠΟΥΤΑΝΑ εσύ δικαίωμα σου και μη θίγεσαι αν χαρακτήρισα εγώ και ο υπόλοιπος πλανήτης κάποιες γυναίκες πουτανάκια ΟΚ?

Page 3 of 50 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Similar Threads

  1. σχεσεις
    By hornet in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 44
    Last Post: 11-02-2010, 11:19
  2. Σχέσεις
    By maus in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 8
    Last Post: 29-10-2009, 21:16
  3. Σχέσεις
    By someone in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 73
    Last Post: 01-10-2009, 17:21
  4. Replies: 92
    Last Post: 26-10-2008, 17:58
  5. Σχέσεις...
    By Θεοφανία in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 107
    Last Post: 13-05-2008, 20:33

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •