θα νικησουμε - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 37
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    14
    sygnwmi pu argw alla prospathw na katalavw pws leiturgei to forum..xexe..kanw omadiki psychotherapeia me alla 7 atoma..afu prwta akana 8 mines atomiki o psychotherapeftis mu ekrine oti imun etoimi na mpw se omada kai pigaina kala..einai poly endiaferon niwtheis poly dynami...vevaia egw ton teleftaio kairo den eimai kai sta kala mu pali..arxisa ta trela mu...

  2. #17
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    14
    se poio mnm mu apantises? giati den mporw akoma na xeiristw swsta to forum...

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    166
    Ζωη σου εστειλα και u2Θuγια να μιλησουμε αν θελεις απο εκει, γιατι ειδα απο τα μηνυματα σου πραγματα που ενιωθα και νιωθω κ εγω.... Απαντησα σε μηνυμα σου σε ενα αλλο θεμα, γιατι απο οτι ειδα εχεις γραψει σε αρκετα.

  4. #19
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    16
    Κουραγιο εκλεισα 22 χρονια και 9 μηνες με κρισεις πανικου και ζω ακομη με μια ζωη
    που οσο παει και με ζοριζει αντι οσο μεγαλωνουμε να μας χαλαρωνει.Αν μελετησουμε αυτην την αντιφαση ισως βρουμε κατι ...

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Ζωή... αν θέλεις πες μασ περισσότερα για το που θα μπορούσαμε να απευθυνθούμε για ψυχοθεραπεία... και ομάδα... πληρώνεις πολλά?...
    ..όσο για την τρέλα... καλή μου ...δεν είναι τρέλα ..ειναι πανικός το ξέρεις... όλοι κάποιες στιγμές αμφιβάλουμε για την πραγματικότητα ..για το ποσο σωστά ..λογικά φερόμαστε.. η σκεφτόμαστε... τι είναι πραγματικό και τι όχι... αλλα ειναι στιγμές...λεπτά... μετά φεύγει... γέλα με αυτο.. ειναι αμήχανο,, το ξέρω... αλλα κανείς δεν τρελαίνεται νιώθοντας πως θα τρελαθεί... όλα κάλα ,.... θα δεις.... ολα ειναι ΜΟΝΟ μια σκέψη... μερικές φορεσ βοηθάει να αποσπάς την προσοχή σου με κατι πραχτικό με δουλειά... απλά κάνει το μυαλό να μην τρέχει ετσι.. να μην σκέφτεται τοοοσο πολύ.... να χαλαρώνει.... κάνε πολλα μπανια..γεμισε μπανιερες.. συγκεντρώσου στο νερό...... κάνε γυμναστική... power yoga.. pilates..η διαλογισμό... όλα αυτα βοηθάνε να κρατήσεις καλύτερη επαφή με τον εαυτό σου.. το σώμα σου.. και την αίσθηση τησ λογικής αλήθεια........ βοηθάει... Εμείς ήμαστε οι δυνατοι..!!!!!!!! φιλια!!!!

    Argonaute.. εγω νομίζω πως την απάντηση σε αυτο την βρήκα.. είναι η φύση... δεν ήμαστε ολοι πλασμένοι ώστε να ζούμε στην πολη... πρεπει να φευγουμε.. αν και οποτε μπορουμε... φιλια,, Αντα...
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  6. #21
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    16
    Adzik, το εχεις πιασει 100% . Αυτο ειναι και ετοιμαζομαι...
    Σε ευχαριστω που με επιβεβαιωνεις.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    4,999
    Συμφωνώ απολύτα παιδιά. Δώσε μου φύση και γαλήνη και τη ζωή μου πάρε. Όταν βίωσα την ιαματική της ενεργεια ένιωσα σαν τα χρόνια και οι αιώνες να με βιασαν να φύγω απο το χώρο που ανήκω.. Και καμια φορά η προσαρμογή ειναι δύσκολη αν όχι αδύνατη. Θα ακουλουθήσω πιστεύω το πρωτόγονο ένστικτο της επιβίωσής μου ) φιλια

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    να κανονίσουμε τωρα που χειμωνιάζει να παμε καμια εκδρομή Εύβοια η Θερμοπύλες να κανουμε ιαματικα λουτρα... στα ζεστα νερα... φιλια...
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    166
    Ναι ρε παιδια δε κανονιζουμε μια ομαδικη εκδρομουλα, ωραια θα ειναι

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    126
    paidakia eimai apo lamia...σας περιμενω αμα κανονισετε τιποτα...ελατε να παθουμε μια ομαδικη κριση πανικου...χα χα χα!!!!

  11. #26
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    16
    Καλο...ομως αν βρεθεις με συνπασχοντες σου φευγει η παθηση .Ενα περιεργο πραγμα.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    στα νώτα μου
    Posts
    1,559
    Ασφάλεια είναι η λέξη-κλειδί.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    126
    μακαρι ρε παιδια να το ξεπερασουμε...εγω 28 του μηνα αρραβωνιαζομαι και θα συζησω με τον ανθρωπο που αγαπαω..ευελπιστω να δω βελτιωση τωρα που θα αλλαξει η ζωη μου...δεν αντεχω αλλο!!!!!!!!!!!

  15. #30
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    16
    οσα πανε και οσα ερθουν. θα φυγω αυτη η πολη με γερναει.\"θελω ανοιχτα παραθυρα να με χτυπα ο αερας\" ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΜΑΛΑΜΑΣ

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •