θα νικησουμε - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 37 of 37
  1. #31
    Member
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Μακεδονια
    Posts
    52
    Για τον Αντωνη:
    Μηπως να εβρισκες καλυτερες παρεες? Δε μας χρειαζονται ατομα που μας χαλανε, που μας κανουν να αισθανομαστε κατωτεροι ωστε να αισθανονται εκεινοι ανωτεροι. Ουτε μας χρειαζονται ατομα που σκεφτονται μονο τον εαυτο τους. Αν εχεις τετοιους φιλους, τι να τους κανεις τους εχθρους...
    Καλως ορισες, κι απο μενα, φιλε Αντωνη. Ισως μπορεσουμε να δημιουργησουμε καποιες φιλιες εδω μεσα (κι εγω σχετικα καινουρια ειμαι) και να δωσουμε/δεχτουμε αλληλοϋποστηριξη. Στην πλειοψηψια μας ειμαστε ομοιοπαθεις, απλα , σε διαφορετικα σταδια.

  2. #32
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    9
    Ζωή το ίδιο έχω και εγώ κ πίστεψέ με αυτοί που παθαίνουν κρίσεις πανικού είναι άτομα νευρωτικά και οι νευρωτικοί ΠΟΤΕ δεν θα τρελαθούν!!
    Ποτέ μα ποτέ δεν προκειται οι σκέψεις σου να πραγματοποιηθούν

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    126
    SLEENA ΜΟΥ κουραστηκα να ζω με ολα τα σωματικα που εχω...εσυ ποσο χρ.εισαι?ποσο καιρο εχεις αγχος και τι εμφανιζεις απο σωματικα συμπτωματα?για μενα διαβασε στα ποστ και πες μου...καμια γνωμη..φιλακια

  4. #34
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    9
    Εγώ είμαι 26 στα 27 zoe_23.
    Κρίσεις πανικού έχω από τα 21 και η αιτία ήταν τα ναρκωτικά που έπαιρνα εκείνον τον καιρό.Ε μετά ακολούθησε κατάθλιψη και μετά αγοραφοβία.
    Όταν παθαίνω κρίση πανικού(πλεόν αρκετά σπάνια) έχω ταχυπαλμία,φόβο τρέλας,δύσπνοια και καμιά φορά μουδιάσματα,αν κ τα τελευταία έχω χρόνια να τα εμφανίσω.
    Τον τελευταίο χρόνο είμαι καλύτερα από ποτέ.Ναι μεν με πιάνουν που κ που κρισούλες,κ έχω επιλεκτική αγοραφοβία πχ αν βγω έξω σε club με φίλους και το club έχει 1000 άτομα δεν παθαίνω τίποτα αλλά άμα αναγκαστώ να πάω στην σχολή μου παθαίνω ψυχικό σοκ.
    Το μόνο πράγμα που συχαίνομαι στην ζωή μου αυτό το διάστημα είναι η σχολή μου.
    Το καλό σε όλα αυτά που πέρασα είναι ότι έχω μια εξαιρετική οικογένεια,4 πολύ καλούς φίλους και ένα υπέροχο σύντροφο.
    Διάβασα μερικά posts σου και νομίζω ότι διαφέρουμε σε μερικά πράγματα.Αν κ το άγχος παραμένει άγχος.
    Προσπάθησε να ζεις το ΤΩΡΑ και άσε το μέλλον.Αν αναλώνεσαι συνέχεια στο παρελθόν και το μέλλον ποτέ δεν θα νιώσεις καλά.Όπως λες είσαι όμορφη,έχεις μια πολύ καλή σχέση...Γιατί δεν επικεντρώνεσαι σε αυτά?Εννοώ στα καλά που έχεις στην ζωή σου.΄
    Μικρά βηματάκια κάθε μέρα χρειάζονται..τίποτα παραπάνω

  5. #35
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13
    zwh mou den exw mpei akoma sto trupaki ths psuxo8erapeias kai genika ths olhs auths fashs.parola auta se niw8w apoluta.fobamai ki egw.mhn trela8w.exw apogohteutei apo ton eauto mou pou logw ths apraksias mou kanw ta agaphmena mou atoma tous goneis mou na ntrepontai gia mena.kanw treles skepseis kai egw..na pe8anw gia na hremhsoun,h na fugoun autoi gia na hremhsoun...amartwles kai oi duo skepseis.fovamai ton eauto mou!exw ginei euere8isth kai klaiw polu eukola.pairnw kai kati hremistika pou upoti8etai boh8ane alla mallon auta se xwnoun pio ba8eia(auto pros olous,spoudazw farmakeutikh,oloi mporeite kai xwris auta!!!)
    oso gia to fovo mas zwh mou lene oti otan fobasai upraxei elpida.elpida swthrias..
    8a sw8oume giati to 8eloume!giati eimaste nees kai oti xasame 8a to anaplhrwsoume eis triploun apodw kai sto ekshs!
    na elpizeis!kai ola 8a pane kala...

  6. #36
    Member
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    θεσσαλονικη
    Posts
    63
    Βεργινα μου πολυ μαχητικη σε βλεπω αν και παλευεις χρονια με την καταθλιψη
    Ελπιζω αυτη η εντυπωση να ειναι πραγματικη και να εχεις δυναμη να αντεχεις ...να μην βλεπεις μονο το δεντρο αλλο το δασος και να μην τα βαλεις κατω μεχρι εσυ να εισαι ο τελικο νικητης
    καλη συνεχεια

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    126
    xanthini μου εχω αρκετα σωματικα εδω και δεκα χρονια...κυριως μια εσωτερικη τρεμουλα μονιμη.τι μπορει να ειναι αυτο? s o s πες μια γνωμη...ρωτηστε ρε παιδια το γιατρο σας,,,,φιλια

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •