προβλημα με γονεις - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    Νομίζω πως με μια ειλικρινή κουβέντα κάτι θα κάνεις. Δεν θα αλλάξει η κατάσταση αλλά τουλάχιστον θα μάθει πως νιώθεις. Επίσης, δωστης και κανένα φιλάκι, κάνε καμιά γλύκα, να νιώθει πως δεν είσαι φευγάτος, πως δεν μεγάλωσες τόσο που δεν έχεις ανάγκη την αγάπη της...:)
    το εκανα αυτο θεοφανια αλλα δεν αλλαξε κατι... ισως για ενα διαστημα να ηταν λιγο πιο τρυφερη αλλα παλι μετα απο λιγες μερες καταληγαμε στα ιδια... φωνες, μουρμουρα και υστερια!! τωρα διστυχως δεν μου βγαινει να την φιλαω ουτε να ειμαι τρυφερος.... το πρωι ερχεται, με ξυπνα με ενα φυλι αλλα εγω δεν ανταποδιδω και αυτη βαριαστεναζει... θελω να πιστευω πως αν συνεχιστει για πολυ αυτη η κατασταση θα νιωσει απο μονη της την αναγκη να αλλαξει σταση απεναντι μου...

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Υπομονή κάνε και όπως είπαν και οι άλλοι συζήτησε μαζί της και πες της πώς νιώθεις και πως το ότι έχεις βρει κι άλλες ασχολίες και ενδιαφέροντα δεν σε αποπροσανατολίζει από τα μαθήματά σου..εξάλλου η επιτυχία είναι να είσαι μέσα σε όλα..μην της κρατάς μούτρα όσο κι αν όπως λες δεν σου βγαίνει να είσαι τρυφερός μαζί της..προσπάθησε να την προσεγγίσεις και να της δείξεις ότι είσαι δίπλα της και δεν την έχεις ξεχάσει...επίσης γενικά άκουγε ό,τι σου λέει, άσχετα με το αν τα εφαρμόζεις..
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    1
    Geiasou antoni.diabasa prosektika oti exeis grapsei sto forum kai tha hthela na sou po tin gnomi mou.I mana sou den einai kakia apla thelei to kalo sou kai gia afto exei kseperasei ligo ta oria.Epeidi opos egrapses stin arxi isoun tosa xronia (fito),me tin kali enoia min me pareksigeis,me tin alagi pou ekanes na bgeneis me tous filous k.t.l. logiko itan i mana sou na anisixisei. to problima tora briskete sto oti i mana sou den exei oute thelei na siniditopioisei oti poia exeis megalosei kai den eisai akoma 12.prepei na tis doseis na katalabei oti mporeis na elegxeis apolita ton eauton sou xoris afto na simenei oti den tin agapas kai na xalarosei ligo dixnontas se esena perisotero empistosini

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. ΓΟΝΕΙΣ-Σ ΑΓΑΠΩ
    By maria82 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 07-06-2010, 00:14
  2. σχεση με γονεις
    By efikontor in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 01-09-2009, 20:04
  3. Γονεις!!!!!
    By fallen in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 02-12-2008, 15:13
  4. Γονείς
    By frouto in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 01-12-2008, 22:39
  5. Σκληροι γονεις!!
    By elpi68 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 27
    Last Post: 09-11-2008, 10:31

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •