θετικη ανατροφοδοτηση - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011
Results 151 to 160 of 160
  1. #151
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by panikoula View Post
    Κενο οκ θα σου βαλω φυμοτρο και αλισιδα για να μαι σιγουρη ομως.αχαχαχ αν και μας πευτεις μικρος ποσο εισαι αληθεια?
    Και απο που μαθενεις τα κουτσομπολια?Για πες ηλικιες να πεσει γελιο.:P
    συγνωμη, προσπαθω να μην βγαζω τα προσωπικα μου εδω μεσα γιατι υπαρχουν κακεντρεχεις που το μονο που κανουν ειναι να κρινουν συμφωνα με οσα διαβαζουν μονο.

    το εγραψα και πισω, οτι δεν καθησα ποτε να ασχοληθω με καποιο ατομο εδω, γιατι μου ειναι ολοι αχρηστοι και δε πολυταιριαζουμε για να καταλαβαινομαστε, ειδικα απ'τη στιγμη που δε θα τους γνωρισω ποτε εξω. εξαιρειται η Broken_Doll που τη συμπαθω και καταλαβαινει.

    το απο που εμαθα την ηλικια της συγκεκριμενης που αναρωτιεσαι ειναι αλλο, και το απαντησα ηδη νομιζω. υπαρχουν γνωστοι της απ'το chat που ξερουν περισσοτερα γι'αυτη. το να σου στειλει καποιος ενα μηνυμα δε θελει και τοσο κοπο.

    Quote Originally Posted by panikoula View Post
    σαν μεγαλυτερη εγω θα ειμαι η αρχηγος της κλικας και θα θεσω υπαρχηγο τον κενο που ειναι και αντρας.κενο?ορκιζεσαι στην ομορφια σου?
    ορκιζομαι αλλα αμα μας πιασουν και μας κλεισουν μετα, εσυ σαν μεγαλυτερη κι αρχηγος της κλικας θα αναλαβεις την ευθυνη και θα φας τα περισσοτερα. εγω εξαλλου ενας υπαρχηγος ημουν, δε καθοδηγησα κανεναν ουτε ξεκινησα τπτ...

  2. #152
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    τελικα ποτε θα κανονισουμε κανα meet ολοι μαζι του φορουμ??????? που ειναι κ αυτη η arktos γμτ....
    I m a Good Person With Bad Attitude

  3. #153
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    συγνωμη, προσπαθω να μην βγαζω τα προσωπικα μου εδω μεσα γιατι υπαρχουν κακεντρεχεις που το μονο που κανουν ειναι να κρινουν συμφωνα με οσα διαβαζουν μονο.

    το εγραψα και πισω, οτι δεν καθησα ποτε να ασχοληθω με καποιο ατομο εδω, γιατι μου ειναι ολοι αχρηστοι και δε πολυταιριαζουμε για να καταλαβαινομαστε, ειδικα απ'τη στιγμη που δε θα τους γνωρισω ποτε εξω. εξαιρειται η Broken_Doll που τη συμπαθω και καταλαβαινει.

    το απο που εμαθα την ηλικια της συγκεκριμενης που αναρωτιεσαι ειναι αλλο, και το απαντησα ηδη νομιζω. υπαρχουν γνωστοι της απ'το chat που ξερουν περισσοτερα γι'αυτη. το να σου στειλει καποιος ενα μηνυμα δε θελει και τοσο κοπο.

    ορκιζομαι αλλα αμα μας πιασουν και μας κλεισουν μετα, εσυ σαν μεγαλυτερη κι αρχηγος της κλικας θα αναλαβεις την ευθυνη και θα φας τα περισσοτερα. εγω εξαλλου ενας υπαρχηγος ημουν, δε καθοδηγησα κανεναν ουτε ξεκινησα τπτ...
    Καλα πες μου σε υ2υ καιγομαι!

  4. #154
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    κεντρο
    Posts
    743
    πωπω τι λες τωρα?ξεσκεπαστηκα?πως θα ζησω τωρα?χαχαχαχαχα...........εχεις πολυ πλακα........ανωτερος κατωτερος παντως εγω ζω εσυ?(μαλλον οχι).......τωρα εχω 172 ζηλεια,ψωρα......χαχαχαχααχ

  5. #155
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Καλά ρε παιδιά για την ηλικία μου δεν ξέρετε, οπότε αφήστε το μπορεί να γίνω εγώ η αρχηγός. Λολ.
    Άνεμος καλά είσαι εκτός θέματος αχαχαχα

  6. #156
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599

  7. #157
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Quote Originally Posted by ανεμος View Post
    πωπω τι λες τωρα?ξεσκεπαστηκα?πως θα ζησω τωρα?χαχαχαχαχα...........εχεις πολυ πλακα........ανωτερος κατωτερος παντως εγω ζω εσυ?(μαλλον οχι).......τωρα εχω 172 ζηλεια,ψωρα......χαχαχαχααχ

    οτι να ναι χαχχαχα

  8. #158
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Πάντως μια εξήγηση που δίνω ότι είναι όλοι κακοί, είναι γιατί πήγαιναν με το κλίμα...Δηλαδή έκαναν παρέα με κακούς ή τους θαύμαζαν αφού αυτοί ήταν οι πιο δημοφιλείς και γίνονταν ίδιοι. Εγώ πάλι δεν είχα πολλές κοινωνικές επαφές στη ζωή μου, και δεν με παρέσυρε το κλίμα...
    Αλλιώς είναι απλά έμφυτη ή έρχεται από τους γονείς.

  9. #159
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Eιναι να το εχει το ζωο .....

  10. #160
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Ίσως να χω και άδικο και να ναι το δεύτερο ναι.

Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011

Similar Threads

  1. θετικη σκεψη... αλλα πως?
    By nama in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 70
    Last Post: 23-09-2009, 16:24
  2. ΝΑΙ ΣΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ, ΟΧΙ ΣΤΗ ΜΙΖΕΡΙΑ!
    By bee in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 1
    Last Post: 29-02-2008, 02:38
  3. Υπάρχει λανθασμένη θετική σκέψη?
    By anasia in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 3
    Last Post: 22-02-2006, 20:38

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •