ΚΟΛΛΗΣΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    216

    ΚΟΛΛΗΣΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ

    Καμια φορα κολλαω με κατι πολυ μικρο και ασημαντο και μπορει να κολλησω ασχημα κι αυτα τα μικρα με πειραζουν περισσοτερο απο το να μαζευω σκουπιδακια ή να κολλαω με καποιο σκουπιδακι.
    Ας πουμε σημερα, κρατωντας το στυλο τα χερια μου μελανιαστηκαν και αυτο με ενοχλει πολυ, δε θελω να ακουμπαω τιποτα με μελανιασμενα χερια.Και επεσε μελανι και στις παρανυχιδες, που ειναι αυτα τα πολυ μικρα που προεξεχουν στα νυχια και τα κοβουμε με το ψαλιδι.Και εβγαλα την παρανυχιδα που εγινε μπλε με το χερι την αφησα διπλα μου και μετα την εχασα.Ετσι αυτο με εκανε να κολλησω.Εσας σας μελανιαζονται ποτε τα χερια σας; Εχει πεσει και μελανι στην παρανυχιδα; Η εικονα αυτη με ενοχλει, ισως επειδη μου φαινεται οτι μονο σε μενα συμβαινει και ενω ειναι κατι ασημαντο και το ξερω, η εικονα του εχει σφηνωσει στο μυαλο μου, σα να θελει να με εμποδισει να κανω αλλα πραγματα, λες και γινεται επιτηδες.
    Κατα τ' αλλα μαζεψα παλι σκουπιδακια, κολλησα με μπλουζες και μετα ημουν χαλια και κοιμηθηκα.
    Χθες νευριασα επειδη η μανα μου επεμενα να παω μαζι της σε μια διαλεξη και μαλιστα με τα ποδια και στη διαδρομη ειδα διαφορα και κολλησα.
    Γιατι ρε γαμωτο; Ειναι αδικο.Ειχα σχεδια για σημερα και ειμαι χαλια τωρα και δεν εχω ορεξη για τιποτα.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    stefane
    εχεις κοπελα? εχεις φιλους?
    αν ναι, συζητας και μαζι τους τις εμμονες σου?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    180
    Φιλε Ρεμεντυ δεν νομιζω πως θα βοηθισει αφτο... ισα ισα θα φοβατε καθε φορα που τους βλεπει πως απο μεσα τους σκεφτοντε πως δεν ειναι ομαλος... στην καλυτερη να αποδεχτουν το προβληματακι του αν ειναι ανοιχτομυαλλοι... αλλα δεν διορθονει το προβλημα.. εδω οι ειδικη κ δυσκολευοντε...
    απο αλου πρεπει να καταπολεμιθει αφτη η αροστια..απο εναν οριζοντα που ισος δεν εχει δοκιμασει να μπει... αναλυτικοτερα δεν ξερω.. ας ψαχτει κ ας δοκιμασει ολους τους πι8ανους σινδιασμους 8α προτινα..
    Και αμα δεν μοιαζεις με αυτους τους *αμημενους αστούς να χεραισε γιατι αυτη ειναι η ομορφια σου....!!!

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    216
    Ναι εχω φιλους που ξερουν οτι εχω ιψδ και τους λεω συχνα τα κολληματα μου.Με βοηθαει να τα λεω.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Ειναι πολυ σημαντικο αυτο να εχεις ατομα που να γνωριζουν το προβλημα σου και να μπορεις να μιλας ανετα μαζι τους για αυτα που σε απασχολουν....οταν τα κρατας μεσα σου πιο πολυ φουντωνεις....
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  6. #6
    Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    58
    και εμενα οταν πιανω στυλο μελανιαζουν τα χερια μου απ τυ μυτη του στυλο,δεν ειναι κατι που με ενοχλει.πηγαινω να τα πλεινω αλλα επειδη το μελανι δεν φευγει με το πρωτο πλυσιμο και ετσι τα πλενω μια δυο φορες και μετα τα παραταω..θα φυγει κατα τη διαρκεια της μερας.σιγα μην μου χαλασε τη διαθεση ενα χαζομελανι που μου λερωσε τα χερια.εγω ετσι σκεφτομαι,ισως ετσι θα πρεπει να σκεφτεις και εσυ..

Similar Threads

  1. Κόλλησα με τον καθηγητή μου
    By asimenia22 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 07-01-2011, 01:44
  2. ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΣΑ
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 20-08-2010, 10:56
  3. ΠΑΛΙ ΚΟΛΛΗΣΑ ΣΕ ΚΑΤΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ...
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 34
    Last Post: 05-01-2010, 21:03
  4. Χωρισμός, ένα μικρό πένθος
    By pops in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 14-09-2009, 22:45
  5. Το internet ενα μικρό ναρκωτικό...
    By athwos in forum Άλλες Εξαρτήσεις
    Replies: 2
    Last Post: 01-07-2008, 17:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •