ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ''ΚΑΜΕΝΗ'' - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 89
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Quote Originally Posted by BrokeN_DoLL View Post
    δεν θελω να συνεχισω κατι συγκεκριμενο απλα δεν θελω να με αγνοουνε!!!!! απο απλη περιεργεια κ μονο θελω να δω τι σκεφτεται! δεν ειναι φυσιολογικο????
    Κάποιοι θα σε αγνοούνε, ακόμα και να χτυπιέσαι κάτω! Δεν γεννήθηκαν όλοι για να σε προσκυνάνε! Νομίζω ότι είναι καιρός να μεγαλώσεις. Καλό είναι λοιπόν, να πάψεις να καταστρέφεις τον εαυτό σου προκειμένου να τραβήξεις την προσοχή. Εκτός αν πιστεύεις ότι ο μόνος τρόπος να κρατήσεις κάποιους δίπλα σου, είναι προκαλώντας τον οίκτο.
    Λυπάμαι αν ακούγομαι σκληρή, αλλά δεν μπορώ να ακούω μια γυναίκα 26-27 χρονών να φέρεται σαν κακομαθημένο νιάνιαρο.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    αυτα τα κλισε λογια ''δεν χαιδευω αυτια'' δεν κανανε κ ποτε τπτ κ που μ το λες τι θα γινει δεν θ αλλαξει κατι αλλωστε εχω και μια ασθενεια δεν εχω καπριτσιο οκ??

    claire εκεινη την ωρα ναι αλλα απο το σαββ δεν εχει δωσει σημεια ζωης. κ γω εκανα την μαλακια να στειλω 3 μνμτα στο φσμπκ κ 1 στο κινητο! (χωστη μου την μουτζα να μην χρωσταω)
    I m a Good Person With Bad Attitude

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Quote Originally Posted by BrokeN_DoLL View Post
    αυτα τα κλισε λογια ''δεν χαιδευω αυτια'' δεν κανανε κ ποτε τπτ κ που μ το λες τι θα γινει δεν θ αλλαξει κατι αλλωστε εχω και μια ασθενεια δεν εχω καπριτσιο οκ??
    Μη βάζεις στο στόμα μου λόγια που δεν είπα. Δεν είπα "δε χαϊδεύω αυτιά", είπα ξεκάθαρα τη γνώμη μου.
    Θεωρώ ότι έχεις μια ασθένεια, όπως και αρκετοί άλλοι, αλλά ότι έχεις και καπρίτσια. Όταν πάψεις να προβάλεις ως άλλοθι την ασθένειά σου, όποτε δεν ακούς αυτά που θα ήθελες, τότε ίσως αρχίσεις να βλέπεις βελτίωση.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    δεν την προβαλω σαν δικαιολογια την προβαλω γιατι ισχυει γιατι μου λεγανε οταν δεν το παραδεχομουνα πως αμα το παραδεχτω θα λυτρωθω ε οχι να το κανω τελικα και να μ λενε να μην το προβαλλω!!! τελικα τι σκατα πρεπει να κανω?! να ζηταω βοηθεια η οχι? να το κραταω η να το βγαζω? δεν ειπες την φραση΄''χαιδευω αυτια'' ειπες ''σορυ αν ακουγομαι σκληρη'' εμενα το ιδιο μ κανει ποιον ξερεις με το να του μιλας σκληρα να θελει να ακουσει?
    I m a Good Person With Bad Attitude

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    με το ''ονομα''.. εγω προσωπικα δεν εχω προβλημα.. προσωπικα ειμαι με αυτουσ που ειναι ευτυχισμενοι με τους εαυτουσ τουσ... θεωρω πωσ οι ανθρωποι πρεπει να περνανε καλα και να κανουν οτι τουσ ευχαριστει.. αλλα να μπορουν να αντεξουν και τα θετικα και τα αρνητικα αποτελεσματα αυτων που επιλεγουν να κανουν.. και η κοπελα δεν φαινεται ευχαριστημενη απο τα αποτελεσματα των γεγονοτων..

    το οτι δεν την βλεπουν σοβαρα.. και ισωσ δεν ανταποκρινονται μελλοντικα στο ενδιαφερον της...μετα απο τοσο αυθορμητεσ συμπεριφωρεσ δεν ειναι κανονασ ειναι ομωσ ο τροποσ που θα λειτουργησει το μεγαλητερο ποσοστο των αντρων..

    αυτο ενοουσα.
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    δεν βλεπω κ εγω σοβαρα καποιον αλλα δν θελω να μαι σε ενα καζανι ας ελεγε κατι μετα ειναι ολοκλιρος αντρας ας ελεγε οτιδηποτε ''εχω γκομενα'' ''δν θελω να προχωρισω επειδη εισαι πελατισσα'' κλπ κλπ αυτο ειναι αντρικια συμπεριφορα!!!

    το εξαφανιζολ εμενα μ δειχνει ακομα για μια φορα πως εχω δικιο κ πως ειμαι ανωτερη! αλλα με τρωει η περιεργεια
    I m a Good Person With Bad Attitude

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    αλλα με τρωει η περιεργεια
    Επειδη τους θελω ολους γυρω κ απο πανω μου και οταν ξερω πως δεν θα φυγουνε ποτε δεν τους θελω πια

    Μπορει να συμβαινει και αυτο...λογια δικα σου:) (στο περιπου...)
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Quote Originally Posted by BrokeN_DoLL View Post
    ποιον ξερεις με το να του μιλας σκληρα να θελει να ακουσει?
    Καμιά φορά μας κάνει καλό να μας μιλήσουν και σκληρά. Αυτό πιστεύω. Και νομίζω ότι είσαι αρκετά έξυπνη ώστε να καταλαβαίνεις τι εννοώ.
    Δεν σου είπα να κρύβεις το πρόβλημά σου.
    Πιστεύω όμως ότι συχνά το εκμεταλλεύεσαι, για να γίνεται το δικό σου. Εγώ έχω τα νεύρα μου, σας φέρομαι άσχημα, σας βρίζω, σας χτυπάω αλλά εσείς πρέπει να κάθεστε σούζα, γιατί είμαι άρρωστη η καημένη. Κάθε συμπεριφορά έχει και τις συνέπειές της. Αν τώρα εσύ, όπως λες, επιλέγεις ανθρώπους για φίλους που ανέχονται αυτή τη συμπεριφορά και δε μιλάνε, μάλιστα δεν μπορούν χωρίς εσένα, με γεια σου με χαρά σου. Δεν είναι όμως όλοι έτσι. Ευτυχώς.
    Αν θέλεις να ακούς μόνο καλά λόγια, δικαίωμά σου. Συνέχισε να ζεις το παραμύθι σου.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    δεν με ξερεις για να μιλας με τοσο σιγουρια κυρια Φροιντ και μαλιστα με τετοια ανωτεροτητα και δηθεν αφ υψηλου! ναι καλα κανουνε κ καθονται σουζα γιατι καποτε επρεπε να γινει κ αυτο οχι να τρωω εγω μια ζωη την π#$$%τσα απ τον καθενα! να φανε κ οι αλλοι λιγο!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Quote Originally Posted by BrokeN_DoLL View Post
    δεν με ξερεις για να μιλας με τοσο σιγουρια κυρια Φροιντ και μαλιστα με τετοια ανωτεροτητα και δηθεν αφ υψηλου! ναι καλα κανουνε κ καθονται σουζα γιατι καποτε επρεπε να γινει κ αυτο οχι να τρωω εγω μια ζωη την π#$$%τσα απ τον καθενα! να φανε κ οι αλλοι λιγο!
    Δεν κάνω καμιά απόπειρα να σε ψυχαναλύσω, γράφω σύμφωνα με αυτά που γράφεις κατά καιρούς και λέω πολύ απλά πράγματα.
    Και ούτε δήθεν είμαι, ούτε αφ' υψηλού σε βλέπω, απλά δεν είμαι από αυτούς που κάθονται σούζα.
    Αν πάλι δεν αντέχεις, μπορώ να σταματήσω να ασχολούμαι μαζί σου.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    δεν με νοιαζει αν ασχολεισαι με νοιαζει να μου μιλας ομορφα. δεν αντεχω την αισθηση επιθεσης
    I m a Good Person With Bad Attitude

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Quote Originally Posted by BrokeN_DoLL View Post
    δεν με νοιαζει αν ασχολεισαι με νοιαζει να μου μιλας ομορφα. δεν αντεχω την αισθηση επιθεσης
    Σέβομαι ότι δεν αντέχεις να νιώθεις ότι σου επιτίθονται και επειδή δεν μπορώ να σου μιλάω πάντα όμορφα, γιατί θα είναι ψέματα, σταματάω εδώ. Εξάλλου τη γνώμη μου την είπα.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Quote Originally Posted by BrokeN_DoLL View Post
    χοντρο καψιμο ολα μ τα εγκεφαλικα κυταρα ητανε νεκρα! σπιτι καθισα κουζινα αρπαξα 1 μπισκοτο με 2 κουταλιες μερεντα κ οσο το τρωγα ελεγα ''ρε τωρα το μπισκοτο υπαρχει? το τρωω?'' καλα που δν ξυπνισε η μανα μ γτ με ειχε πιασει νευρικο γελιο και τα ματια μ ηταν τοσο πρισμενα κ κοκκινα κ ειχε αγριεψει η μουρη μου
    Αυτο το χω παθει κι εγω σε φασεις αρρωστη-αγουροξυπνημενη μες στη μεση της νυχτας κτλ. Χαχαχαχα. Καλα τα λεω εγω οτι γεννηθηκα πιωμενο γιαυτο δεν τα εχω αναγκη αυτα! Χαχαχαχαχαχα

    Quote Originally Posted by BrokeN_DoLL View Post
    τι στραβο εχω, γτ να μη με θελει γτ να με φτυνουν μερικοι. πολλοι τελευταια. δν ειναι για αυτους, ειναι για μενα, τους αντρες τους κατουραω. αλλα θελω να μαθω γιατι
    Ετσι οπως τον περιεργραψες αυτον τυχερη εισαι που δεν ενδιαφερεται. Λες τον εαυτο σου καμμενο, αυτος θα ναι καρακατακαμμενος. Ελεος!

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    maria εχω την αισθηση οτι εχεις μια πικροχολιαση γενικα αλλα τεσπα καλητερα να μη με χαρακτηριζεις (κακομαθημενο νιανιαρο) να σεβεσαι οποιον προσπαθεις να κανεις συζητηση γτ αλλιως η γνωμη σου δεν θα ειναι ποτε μα ποτε αποδεκτη και φυσικα δεν θα μετραει

    carrie δεν ξερω τι ειναι απλα μ την εδωσε που εγινε ολο αυτο. λεω να του στειλω αλλο 1 μνμ να ψιλοκραξω....να το κανω? κ αν ναι τι να πω
    I m a Good Person With Bad Attitude

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Kαι να σου πω να μην το κανεις εσενα αμα σε τρωει θα το στειλεις, οποτε.. !

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Κάτι που με συγκίνησε
    By VinceX in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 05-02-2010, 01:45
  2. κατι να αγαπω
    By researcher in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 91
    Last Post: 05-08-2009, 16:28
  3. ειμαι σε κατασταση εκτακτου αναγκης ειμαι σε μια φαση τραγικη
    By kapios in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 25-11-2008, 11:36
  4. να ρωτησω κάτι...
    By mstrouf in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 59
    Last Post: 12-08-2008, 19:49
  5. Γιατί είμαι έτσι όπως είμαι...
    By Manos88 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 5
    Last Post: 08-07-2008, 13:37

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •