ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ''ΚΑΜΕΝΗ'' - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 89
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    οχι οχι αμα μου πεις τι να κανω θα ακουσω!;p
    I m a Good Person With Bad Attitude

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Να μην στειλεις τοτε! Εχεςι στειλει 4 μνμτ, ποσο κατω πια ο εγωισμος για εναν αντρα? Δε σοου εταξε τπτ στην τελικη, μαλλον εσυ του ορμηξες απο οτι καταλαβα αφου ειπε αυτος οτι δεν το περιμενε!

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    δεν ειπε οτι δν το περιμενε αφου φλερταραμε θα το χε φανταστει! ηταν αυθορμητο βγηκε οταν μ πε εκει μεσα ''ενα να σ δωσω ενα φιλακι σταυρωτο!'' κ μετα με κοιταγε καταματα δλδ τι να περιμενε να τον φιλησω στο κουτελο?
    I m a Good Person With Bad Attitude

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Μπορει απλα εκεινη τη στιγμη να ηθελε αυτο. τωρα να μη θελει τπτ. Μεθαυριο αμα ξαναπας να θελει σεξ ή να κανει οτι δε σε ξερει, και μτην αλλη βδομαδα παλι να μη σου απανταει. Μπορει να εχει κοπελα, μπορει να μην εισαι το στυλ του για σχεση, μπορει οτιδηποτε!

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    180
    ZHTO που ΚΑΙΚΑΜΕ :D
    Και αμα δεν μοιαζεις με αυτους τους *αμημενους αστούς να χεραισε γιατι αυτη ειναι η ομορφια σου....!!!

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ποιος σου ειπε πως θελω σχεση σεξ θελω μονο ;p

    ε τωρα θα ξαναπαω οποτε θελω αλλο τατουαζ ;(
    I m a Good Person With Bad Attitude

  7. #37
    μπροκεν ...έχεις αναρωτηθεί πολλές φορές τι λάθος κάνεις γενικά με τους ανθρώπους...αυτή η περίπτωση δείχνει ξεκάθαρα το λάθος σου...
    Είσαι χοντροκομμένη.
    Σου αρέσει ο άλλος και του την πέφτεις ξερά. Είσαι μια πολύ ωραία κοπέλα, οπότε ο άλλος είναι δύσκολο να σου αντισταθεί τουλάχιστον εκείνη τη στιγμή. Το ίδιο έκανε και αυτός. Ξέρεις όμως ποιο είναι το θέμα? Όσο μπροστά και να έχουμε πάει, όσο και αν έχουν εξελιχθεί οι σχέσεις, όλοι μα όλοι κατά βάθος ψάχνουμε τον έρωτα, το πάθος και εν κατακλείδι την αγάπη και το άλλο μας μισό.
    Όταν εσύ ορμάς βγάζοντας προς τα έξω τα ζωώδη ένστικτα σου, οκ, αυτό μπορεί να φτιάξει τον άλλο σεξουαλικά αλλά αυτόματα σε περνάει στην κατηγορία της γκόμενας-ξεπέτας. Αν το χειριζόσουν αλλιώς, αυτή τη στιγμή μπορεί να ήταν αυτός που έστελνε μνμ και όχι εσύ.
    Δεν του έδωσες το περιθώριο να σου την πέσει με λίγα λόγια. Ήσουν έτοιμη στο πιάτο και αυτό τον ξενέρωσε.
    θεωρώ πως γενικά χρησιμοποιείς το σεξ ως μέσο αναγνώρισης και προσέγγισης των άλλων. Πιστεύεις πως μεσα από αυτό θα γίνεις περισσότερο αρεστή και θα πάρεις την επιβεβαίωση και την αγάπη που σου λείπει.
    Δεν θα τα πάρεις.
    Κούλαρε και κόψε τις μλκιες με τις ουσίες γιατί θα καείς τελείως και ο καμμένος εγκέφαλος δεν γίνεται καλά με κανένα φάρμακο.
    Εκτίμισε τον εαυτό σου, έχεις πρόβλημα αυτοπεποίθησης και δεν θα έπρεπε γιατί πέραν του ότι είσαι μια πολύ ωραία κοπέλα είσαι και μαι ταλαιπωρημένη ψυχή που όμως βγάζει προς τα έξω μια απελπισμένη χαζογκόμενα.
    Σόρι που στα λέω έτσι, αλλά με έχεις εκνευρίσει με τις παπαριές που κάνεις και σκορπάς τον εαυτό σου τόσο αλόγιστα. Και δεν εννοώ σωματικά.

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    2,077
    Αγαπη?
    συμφωνω με την Θεοφανια,αλλα στην περιπτωση που ΟΝΤΩΣ θελεις να σε θελει για περισσοτερα!!
    Σκεψου δηλαδη οτι αν γουσταρεις μονο φαση,αυτη η απορριψη δεν ειναι τιποτα παραπανω απο στραπατσαρισμα εγωισμου...
    ενω
    αν ψαχνεις να βρεις τον ερωτα,αλλαζεις τροπο αντιμετωπισης!!

    Εγω βλεπω οτι ο ερωτας ο οπως εσυ γουσταρεις μπορει να υπαρχει,δεν χρειαζονται ουτε δουλες ουτε δουλοι..μακια :)
    :cool:Προσπαθω να κρατω την ψυχη μου καθαρη..

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    μα ρε σεις δεν ψαχνω τον ερωτα!!!! αφου δεν εχω αισθηματα ειδηκα με τα φαρμακα δεν εχω! ημουνα που ημουνα απο παντα αναισθητη οσο αναφορα τις σχεσεις τωρα ειμαι τελειως αλλου! αλλωστε οπως ειπα δν ξεκινησα κατι χωρις να δω πρασινο φως και δεν του ορμιξα εγω 1η προηγηθηκε κοινη πραξη τελετουργικου ζευγαρωματος!!!!!

    ναι συμφωνω αμα ψαχνεις τον ερωτα αλλαζεις τροπο προσεγγισης. αλλα δν με ενδιαφερει βασικα οσοι με εχουν ερωτευτει κ παλι δν εχω κανει κατι ιδιαιτερο μαλιστα ειμαι πολυ αποτομη καθολου ευαισθητη αλλα πολυ αναφτρα πραγμα που αλλους τους τρομαζει αλλους τους γοητευει δεν εχει manual ο καθε αντρας ουτε στανταρ τροπο αντιμετωπισης!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Tωρα που το ξανασκεφτομαι, το τυπακι αυτο μπορει να ειναι ευαισθητο τελικα, και να μην γουσταρει τετοιες ξεπετες χαχαχα

    Αμα θες ξεπετες τυπους με γραβατα και κουστουμι πρεπει να βρεις :P

  11. #41
    Quote Originally Posted by BrokeN_DoLL View Post
    μα ρε σεις δεν ψαχνω τον ερωτα!!!! αφου δεν εχω αισθηματα ειδηκα με τα φαρμακα δεν εχω! ημουνα που ημουνα απο παντα αναισθητη οσο αναφορα τις σχεσεις τωρα ειμαι τελειως αλλου! αλλωστε οπως ειπα δν ξεκινησα κατι χωρις να δω πρασινο φως και δεν του ορμιξα εγω 1η προηγηθηκε κοινη πραξη τελετουργικου ζευγαρωματος!!!!!

    ναι συμφωνω αμα ψαχνεις τον ερωτα αλλαζεις τροπο προσεγγισης. αλλα δν με ενδιαφερει βασικα οσοι με εχουν ερωτευτει κ παλι δν εχω κανει κατι ιδιαιτερο μαλιστα ειμαι πολυ αποτομη καθολου ευαισθητη αλλα πολυ αναφτρα πραγμα που αλλους τους τρομαζει αλλους τους γοητευει δεν εχει manual ο καθε αντρας ουτε στανταρ τροπο αντιμετωπισης!
    καταρχήν τι παει να πει δεν αισθάνομαι με τα φάρμακα?
    Έχεις όρεξη για σεξ και δεν βιώνεις συναισθήματα?
    Δεν υπάρχει περιπτωση να συμβαίνει αυτό γιατί στο αρχικό σου ποστ βγάζεις πολύ απόγνωση και στεναχώρια. Και τα δύο συναισθήματα είναι.
    Μετά λες πως δεν θες να ερωτευτείς. Μου φαίνεται όμως σαν να ακούγεται μια φωνή από μέσα που να λέει,¨"πιστεύω πως δεν είμαι ικανή να αγαπήσω και να αγαπηθώ".
    Θα σου πω και κάτι άλλο, όσον αφορά στο αναίσθητη που λες για τον εαυτό σου. Αν πραγματικά ήσουν, δεν θα περναγες τόσες διαταραχές και ψυχολογικές ταλαιπωρίες γιατί πολύ απλά θα ήσουν παρτάκι και θα σε ένοιαζε μόνο ο εαυτός σου.
    Απ όσα έχεις γράψει κατά καιρούς, μόνο αυτός δεν σε ενδιαφέρει. Οι τάσεις καταστροφής δεν δείχνουν κανένα σημάδι αναισθησίας.

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    402
    μα ρε σεις δεν ψαχνω τον ερωτα!!!! αφου δεν εχω αισθηματα ειδηκα με τα φαρμακα δεν εχω! ημουνα που ημουνα απο παντα αναισθητη οσο αναφορα τις σχεσεις τωρα ειμαι τελειως αλλου! αλλωστε οπως ειπα δν ξεκινησα κατι χωρις να δω πρασινο φως και δεν του ορμιξα εγω 1η προηγηθηκε κοινη πραξη τελετουργικου ζευγαρωματος!!!!!

    ναι συμφωνω αμα ψαχνεις τον ερωτα αλλαζεις τροπο προσεγγισης. αλλα δν με ενδιαφερει βασικα οσοι με εχουν ερωτευτει κ παλι δν εχω κανει κατι ιδιαιτερο μαλιστα ειμαι πολυ αποτομη καθολου ευαισθητη αλλα πολυ αναφτρα πραγμα που αλλους τους τρομαζει αλλους τους γοητευει δεν εχει manual ο καθε αντρας ουτε στανταρ τροπο αντιμετωπισης!

    Σορρυ για το θαρρος αλλα δεν δεχομαι να ακουω απο μια κοπελα και γενικα απο εναν ανθρωπο , πως δεν εχει αισθηματα και πως ειναι αναισθητος τελειως. Τι βλακειες ειναι αυτες? ενταξει το κωλο χορτο , πες πως σε επηρεαζει και εχεις καει λιγο...αστο να παει...αλλα τα φαρμακα?? σε κανουν αναισθητο τα φαρμακα? να μην μπορεις να ερρωτευτεις και να αγαπησεις?? τι λες κοπελα μου...Δεν το δεχομαι! απλα δεν εχεις ψαξει καθολου...πεφτεις σε μαλακισμενες (συγνωμη για την λεξη) περιπτωσεις...Κατσε να βρεθει στο δρομο σου καποιος που θα σε αγγιξει πραγματικα ....θα σου πω εγω πως θα νιωσεις! Αλλα να σου πω...μην εισαι αρνητικη ...και ξεκολλα το μυαλο σου απο το ανιωθη...Και εγω ετσι νομιζα...3 αποτυχημενες σχεσεις...ειμαι 21 και πιστευα πως δεν μπορω να νιωσω τιποτα για τον αλλον χωρις να εχω το οτιδηποτε...ειμαι μια χαρα...και Ξαφνικα βρεθηκε ενα παιδι που ειμαστε 3 μηνες μαζι και με εκανε να νιωσω πραγματα....Δυστυχως το παιδι αυτο επαθε μεγαλο ψυχωσικο επεισοδιο ετσι ξαφνικα...αλλα θελω να ειμαι διπλα του και να τον στηριξω οσο μπορω!!!! Αυτο που θελω να σ πω ειναι , πως εινα και λιγο μεσα στο μυαλο σου ....αφεσου λιγο ελεφθερη, βγες με τις φιλες σου, διασκεδασε...πηγαινε cinemadakia , θα γνωρισεις...αυτο μπορω να στο πω με σιγουρια...Για ολους μας καποιος υπαρχει...και αν για μερικους οχι...κατι ξερει ο Θεος....;) Μην το βαζεις κατω, μην απογοητευεσαι....γιατι εκει τελειωνουν ολα...!!!!! Αυτα...

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    1ον ναι ειμαι αναισθητη. δεν νιωθω. ουτε ενθουασιασμο ουτε υπερβολικη λυπη ουτε τπτ. το μονο π με πιανει ειναι καταθλιψη η μερικες φορες οταν ''πινω'' αγρια χαρα. αυτα. τα φαρμακα γιαυτο το λογο μ τα δωσε. γτ ειχα τοση υπερενταση μεχρι τοτε, που η καρδια μ χτυπουσε μονιμως ΔΥΝΑΤΑ και ζαλιζομουνα απο την ενταση σε ο,τι κ αν εκανα δεν κοιμομουνα περπατουσα γρηγορα μιλουσα ακαταπαυστα και δυνατα γελαγα με ολη μ την καρδια και εκλαιγα με λιγμους.

    θεοφανια αυτο εννοω οτι δν εχω ορεξη για σεξ και να μην κανω δν με νοιαζει. κ γιαυτο ειπα παραπανω οτι με αυτον κατι ενιωσα μια διεγερση. εχω σταθεροποιηθει πλεον επειδη οπως και τα αλλα που ειχα με την υπερκινητικοτητα ειχα και τρομερη υπερδιεγερση με αποτελεσμα εκτος απο καθημερινο σεξ να ''παιζω'' και μονη μ 6 φορες την μερα! τωρα εχω κατι μηνες να το κανω κ δν με ενοχλει καν

    τωρα οσο αναφορα αυτον τον κυριο πριγκιπα που λετε, ναι τον εχω. κοβει φλεβα για μενα και οσα κ αν του εχω κανει καθεται και με στηριζει. τον αγαπαω κ τωρα θα ρθει για μονιμα απο αγγλια και θα δω πως θα παει κ αν θα αντεξω να μαι περιορισμενη. τον αγαπαω αλλα οχι με αυτο που λενε αλλοι, δεν πεταγα στα συννεφα ουτε σκεφτομουν μονιμως αφηριμενα οτι ειμαι ερωτευμενη. οχι μονο με κεινον, ειχα ενθουσιασμους αλλα φευγανε με την μια! υπαρχουν κ τετοιες περιπτωσεις σαν κ μενα δεν ειμαστε ολοι ιδιοι και δεν παει να πει πως για ολους υπαρχει το αλλο μισο. πολλοι αν κ το αγνοουμε ζουν κ πεθαινουν μονοι τους.............

    οσο για την διασκεδαση ολο αυτο κανω. ειμαι συνεχεια εξω κ κανω πραγματα. δεν ενθουσιαζομαι ομως. δν εχω ενθουσιασμο.
    η μανα μ λεει πως ΜΟΝΟ τον εαυτο μ σκεφτομαι θεοφανια!!!!!που ειδες οτι σκεφτομαι κ αλλους? σε ολα τα ποστ μ οταν τα ξαναδιαβαζω εχω την λεξη ΕΓΩ μεσα
    I m a Good Person With Bad Attitude

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    402
    Ρε συ...αφου τα καταλαβαινεις ολα αυτα..εισαι απολυτως συνηδητοποιημενη...γιατι καταρχας δεν ελλατωνεις το χορτο να δεις πως θα σε παει??? πιστευς πως θα βοηθησει πολυ...και σιγα σιγα να το κοψεις..Φαρμακα και χορταρι δεν πανε μαζι...Οσο για το ανιωθη...ποιο ειναι το χειροτερο πραγμα που θα μπορουσε να σου συμβει...??? η σε εσενα η σε καποιον αλλον?? σκεψου κατι που οταν το σκεφτεσαι τρεμεις απο φοβο και απο λυπη....(αν δεν θες μην το μοιραστεις)...Ρε νομιζω πως κι εγω ετσι ημουν...δυσκολα ενθουσιαζομουν με πραγματα αληθεια...σε ψυχολογο πας???

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    παω σε ψυχιατρο και ειναι πολυ καλος και με λατρευει μου χει τρελλη αδυναμια και ειναι ο καλυτερος απ ολους! παω 2 χρονια σε αυτον! μου μιλαει μου κανει πλακιτσες μου δινει τα φαρμακακια μου κ ολα καλα. ομως εχω παρατηρησει πως οταν περιμενω περιοδο δεν με πιανει κανενα χαπι κ οταν παω προσπαθω να μην δειχνω τσιτα γτ μ ανεβαζει το αντιψυχωσικο κ με το αντιψυχωσικο δεν νιωθω ακομα περισσοτερο ο εαυτος μου. ομως τον εχω πιασει να κοιταει τα χερια μ που μαλλον κανω κινησεις νευρικες χωρις να το καταλαβω και με ψυλλιαζεται οποτε δν μπορω να κανω κ πολλα αν κ μερικες φορες τον καταφερνω. η φαση εκεινη περναει και με τα αντιψυχωσικα π παιρνω δεν χρειαζεται να μ τα αυξανει του το χω πει. απλα εκεινες τις μερες ειμαι καπως χειροτερα κ δν εχω δυναμισμο

    ο ενθουσιασμος ειναι περιεργο πραγμα αμα ξερεις καλα τον εαυτο σου, βλεπεις που φτανουν τα ορια του ενθουσιασμου σου και κρινεις αν εχεις πεσει η οχι. ο ενθουσιασμος ο ελαχιστος που μπορει να εχω τωρα δεν συγκρινεται με τον παλιο, αλλα ο υπαρχον δικος μου μπορει να ναι υπερβολικος για αλλους. ειναι αναλογα τον ανθρωπο! δεν πιανει με ολου το ιδιο! ας πουμε μιλαγα με μια κοπελα κ μ λεγε οτι με σχεδον τα ιδια φαρμακα με μενα κ δν μπορει να παρει τα ποδια της εγω μπορω!!!

    βασικα ειμαι μπερδεμενη οσο δεν παει δν ξερω τι θελουν ολοι απο μενα ο,τι κ να κανω δειχνουν πως ειναι σωστο ο,τι μα ο,τι δεν ξερω τι ειναι καλο η κακο με μπερδευει δεν ξερω τι ειμαι. ο,τι κ να κανα ημουν η αγαπημενη των καθηγητων η καλυτερη φιλη των κοριτσιων και το παιδακι που διαβαζανε τις εκθεσεις του στην ταξη. ακομα κ οσοι με απεχθανονταν αρκουσαν 2 καφεδες να με λατρεψουνε. αλλα δν ξερω τον λογο δεν κανω τπτ ουτε να δειχτω θελω. ειναι η πραγματικοτητα εκτος αν το χω πλασει στο μυαλο μου. δλδ βλεπω προσωπα και με εκνευριζουν χωρις να ξερω και εχω εικονες πως με εκνευριζουν γιατι ισως κατι μ εχουν κανει αλλα δν μπορω να προσδιορισω τι. ο πατερας μ μ λεει τα τελευταια 5 χρονια που εχει φτιαξει η συμπεριφορα του, πως ειμαι ξεχωριστο παιδι γιαυτο εχω κ οσα εχω κ πως ευτυχως που ανακαλυψανε νωρις τι εχω και μ παρειχαν βοηθεια. υπολογιζει κ κεινος πως ειναι παντα σωστος και ο πατερας μ ειναι ενας κλωνος δικος μ παντα συμπαθεια παντα ξεχωριζει παντα τον αγαπανε ολοι

    καρολ εσυ τι παιρνεις κ απο τι πασχεις αν επιτρεπεται?
    I m a Good Person With Bad Attitude

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Κάτι που με συγκίνησε
    By VinceX in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 05-02-2010, 01:45
  2. κατι να αγαπω
    By researcher in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 91
    Last Post: 05-08-2009, 16:28
  3. ειμαι σε κατασταση εκτακτου αναγκης ειμαι σε μια φαση τραγικη
    By kapios in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 25-11-2008, 11:36
  4. να ρωτησω κάτι...
    By mstrouf in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 59
    Last Post: 12-08-2008, 19:49
  5. Γιατί είμαι έτσι όπως είμαι...
    By Manos88 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 5
    Last Post: 08-07-2008, 13:37

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •