ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ''ΚΑΜΕΝΗ''
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 89
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135

    ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ''ΚΑΜΕΝΗ''

    Χτες ειχα ενα περιστατικο που με εκανε καπως να τσιτωσω, βασικα πηγα για ταττουαζ κ εγινε κατι με τον ταττουατζη. μαρεσε δν λεω κ εχουμε περασει ωωωρες μαζι κανοντας τα ταττ μου, εχει το στυλακι που με φτιαχνει τρυπες ταττς πολλα παντου αγριο βλεμμα βαρια φωνη κ αλανικες κινησεις. οσο μ κανε το ταττ πισω ηταν κολιτα πισω μ και ενιωθα φτιαξιμο πραγμα που ειχα παααρα πολυ καιρο να νιωσω. λεω φτιαξιμο για να μν πω τπτ αλλο πιο χοντρο

    τεσπα εγινε ενα μικρο φασωμα κ εκεινος μετα ειπα πως τον επιασα στον υπνο ομως δεν σταματησε συνεχισε να με φιλαει κ μετα με αγκαλιασε κιολας μαρεσε που με φιλησε ειχε παθος κ ηταν αυθορμητο κ αυτο το κανε ωραιο! μαρεσε π ενιωθα να με γαργαλαει το σκουλαρικι του στην γλωσσα ηταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ και πολυ αντρας.

    εν πασει περιπτωση οταν βγηκαμε απ το δωματιο (δεν προχωρισε σεξουαλικα το θεμα παραπερα) με κοιταζε κ μ χαμογελαγε καπως χαζα εγω χαρικα γτ φανταστικα πως του αρεσε το σκηνικο κ οτι θα με παρει καποιο τηλ μετα

    ομως τπτ, δν ξερω αν μετανιωσε επειδη ειμαι πελατισσα ισως να χει κ γκομενα δν εχω ιδεα. ειναι μεγαλυτερος μ οχι κατα πολυ καπου στα 7 χρονια με περναει.

    τεσπα του στειλα στο ινμποξ στο φσμπκ αλλα δν μ απαντησε κ εστειλα κ στο κιν να δει να ινμποξ του. απο χτες λοιπον τπτ......

    τσαντιστικα καπως επειδη με παει γκινια-πιπα κωλο τελευταια δν εχω καμια επιβεβαιωση απο πουθενα και τσαντιστικα που καθομαι εγω να ασχολουμαι.

    πηγα το βραδυ το ριξα στο ποτο και το χορο κ μετα πηγα στο σπιτι ενος φιλου ξημερωματα με την κολιτη μ, ηταν εγω αυτη ο φιλος μας κ αλλοι 2

    ''ηπιαμε'' 3 τσιγαρα πολυ βαρια και μετα εγινα τοσο χωμα που ειχα διαλειψεις εχανα την αισθηση της ωρας αλλα περασαμε τρομερα ωραια κ ριξαμε τρελλο γελιο. μετα αρχισα θυμαμαι να φασωνομαι με τον εναν κ η κολιτη μ ακριβως διπλα με τον αλλον. τα υπολοιπα δν τα θυμαμαι καλα

    μετα περπατουσα πηγα σπιτι κ δεν ειχε σαλιο το στομα δν μπορουσα να καταπιω επειδη ηταν βαρυ κ οι αναποδες μου κανανε χοντρο καψιμο ολα μ τα εγκεφαλικα κυταρα ητανε νεκρα! σπιτι καθισα κουζινα αρπαξα 1 μπισκοτο με 2 κουταλιες μερεντα κ οσο το τρωγα ελεγα ''ρε τωρα το μπισκοτο υπαρχει? το τρωω?'' καλα που δν ξυπνισε η μανα μ γτ με ειχε πιασει νευρικο γελιο και τα ματια μ ηταν τοσο πρισμενα κ κοκκινα κ ειχε αγριεψει η μουρη μου

    οσο προσπαθουσα να κοιμηθω ερχοντουσαν ακυρα στο μυαλο μ κ εικονες απ την ζωη μου κ σκεφτομουνα οτι εχω κρεπαλιαστει πολυ. ειμαι ενα ατομο που ζω εντονα κ εχω τοσα προβληματα ειδηκα με την κωλοασθενεια και με κανει ασταθη και τελειως νευρικη υπερκινητικη και ενθουσιωδη. το χορτο με εκανε σαν τον παλιο μ εαυτο. ακριβως ολα τα παραπανω, ξαπλωσα και απ την εκγρηγορση μ ερχοταν να κανω εμετο και απ τον χορο.........χορευω πολυ, μαρεσει να χορευω ειμαι καλη σε αυτο,. αλλα ολα αυτα μαζι χτες με καναν χωμα

    το πρωι ανοιξα τον υπολογιστη να δω τι παιζει αλα τπτ ακομα. ξαναπεσα για υπνο. σηκωθηκα με το κεφαλι καζανι και τα ματια μ κουμποτρυπες και το στομαχι κομπος. ανοιξα φσμπκ αλλα τπτ ακομα

    τι στραβο εχω, γτ να μη με θελει γτ να με φτυνουν μερικοι. πολλοι τελευταια. δν ειναι για αυτους, ειναι για μενα, τους αντρες τους κατουραω. αλλα θελω να μαθω γιατι

    αυτο με ριχνει καπως αλλα βρισκω ατομα κ τροπους να ξεχνιεμαι........ισως λιγο περισσοτερο απ οτι πρεπει με αυτα τα χασισια που φτιαχνουμε,,,,,,ομως κατι κανουνε

    εχω καταντησει ενα καμμενο πραγμα με περιεργες σκεψεις και ουτε αυτο με χαλαρωνει. παλι ακομα κ ετσι σκεφτομαι διαβαζω και μιλαω συνεχεια και μπορω κανονικα να υποστηριξω και να βουλωσω το στομα του καθενος. δεν χαλαρωνω με τπτ.........
    I m a Good Person With Bad Attitude

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    180
    se nio8w se kapies fashs... k egw nio8w pos toxw kapsei alla kala einai... ektos tou oti to damage ine megalo k exasa ligi oksiderkia kata talla o varis kapnos mou prosfere mia monimi taksidiarikia skepsi ... k mia monimi mastoura tha to elega... kalo tora alla an to vare8w tin gamisa :P
    prosekse mono min to kapseis parapano aposo prepei
    soz gia ta greeklish
    τωρα ... εγω δεν νομιζω πως εχεις κατι στραβο...μια χαρα εισαι για να πιγενει η σκεψη στο "τι δεν παει καλα με εμενα? " μαλλον μιλαμε για μιομενη αυτοεκτιμισι αυτοπεπι8ιση κτλπ...
    πιστεβω αλλοι παραγοντες φτενε που σου ερχοντε ετσι... ιτε εχουν γκομενες , ιτε μπορει να μιν ισε του στιλ τους ....
    σε πραγματα που πιστεβεις οτι κατα πι8ανοτιτα 8α σε χαλασουν μιν τα ρισκαρεις ευκολα...φτιαξε ασπιδες...!
    αυτα τα λιγα!
    Και αμα δεν μοιαζεις με αυτους τους *αμημενους αστούς να χεραισε γιατι αυτη ειναι η ομορφια σου....!!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Φιλη μου τι παει στραβα??? θελεισ να σου πω την αποψη μου??

    ακομη και τα ΄΄κακα ΄΄ παιδια.. δεν θελουν να μπλεκουν με πολυ μπερδεμενα ατομα.. και ειδικα αν η συμπεριφωρα του αλλου ειδικα αν ειναι γυναικα.. ειναι σαν ενοσ ''ρεμαλιου''..κατα καποιο τροπο.. συγνωμη που γινομαι σκληρη... και να φανταστεισ πωσ ειμαι υπερ του να ζει κανεισ αυθορμητα.. και να εχει εμπηρειες.. ομωσ ακομη και ο αυθορμητισμος εχει τα ορια του για να μην δημιουργει δυστηχια στον ιδιο μασ τον εαυτο..



    και αλλοι ειναι διπολικοι..εισαι διπολικη σωστα?... δεν τρεχουν ολοι να φασωθουν και να δωθουν με το παραμικρο.. σε οποιον κατσει... πωσ να σε παρουν στα σοβαρα???? πωσ να σκευτουν για κατι παραπανω αν νιωθουν πωσ εισαι τοσο ασταθεισ που δεν μπορουν να σε εμπιστευτουν.. ενασ αντρασ οπωσ και αν ειναι..οσο ανοιχνομυαλοσ και αν ειναι.. δεν θελει να νιωθει την ανασφαλια πωσ αν πχ τσακωθειτε εσυ απο αντιδραση θα πασ με αλλον... οποτε σκεφτονται..''χμ.. μου αρεσει πολυ αυτη η κοπελα..αλλα αν δεθω συναισθηματικα τι θα γινιε?θα υποφερω..οπωτε αστο καλητερα που να μπλεκομαι..''



    επισεις με τνη συμπεριφορα σου τι διχνεισ στον αλλοον που ειναι απεναντι σου??? πωσ εισαι φευγαλαια.. ασταθεισ και επιφανιακη.. ο αλλοσ βλεπει ολην αυτη την ανεξελεκγτη συμπεριφορα και δεν βλεπει την υπεροχη ψυχη σου..τισ σκεψεισ σου..τα ονειρα σου.. αυτα που σε κανουν να νιωθεισ υπεροχα.. αυτα που σε κανουν καλητερο ανθρωπο..

    εσυ θα εκανεσ σχεση με εσενα?????? αν οχι..τοτε γινε ενα ατομο το οποιο θα συμπαθουσεσ και με το οποιο θα εκανεσ σχεση ...ειναι μια πολυ καλη ασκηση αυτη...


    για να φευγει η ενταση , η η απογοητευση και ολα αυτα που νιωθεισ υπαρχουν χιλιαδεσ καλητεροι τροποι που μπορεισ να χρησιμοποιησεις.. κατ αρχασ αντι να τρεχεισ σε χαζο γκομενουσ που σε χαλανε και σου χαλανε και το ονομα.. τρεχα πχ στα γυμναστηρια..θα κανεισ και καλο.. και θα ισσοροποιησεισ απο αυτη την ενταση....

    τρεχα στην υπαιθρο.. γενικα να ξερεισ η επαφη με την φυση και θα σε ηρεμησει..και θα σε ισσοροποιησει..και θα σε φερει παλι κοντα στον εαυτο σου.. εσυ αυτο που κανεισ ιενια να φευγεισ ολο και περισσοτερο απο εσενα.. και αν το συναιχισεισ δεν θα αναγνωριζεισ τον εαυτο σου...


    αυτο θελεισ?

    αλαξε το τροπο ζωησ σου .. για να μπορεσεισ να φτιαξεισ την ζωη σου οπωσ την θελεισ.. δουλευεις.???

    κρατα τον ενθουσιασμο..το παθος... σου..γιατι ειναι υπεροχα στοιχεια... ομωσ με δημιουργικο και οχι καταστροφικο τροπο για εσενα... σου αξιζει να εισαι ευτυχισμενη.. ομωσ αν πρωτα εσυ δεν προσπαθησεις να γνωρισεισ τον εαυτο σου.. να αγαπησεισ καποια στοιχεια σου.. αν δεν σεβεσαι την υπολιψη σου... και δινεισ δικαιωματα στουσ αλλουν να μην σε εμπιστευονται.. η ζωη σου δεν θα αλλαξει...

    διαλεξε.. μιλαμε για την ζωη σου..οχι για μια εκδρομη.. Ζησε ...ευτυχισμενη... μπορεισ.. και θα δεισ πωσ ετσι και αρχισεισ να ισσοροπεις ψυχολογικα μεσα σου.. με ενναλακτικες διεξοδουσ.. και αντρασ θα βρεθει.. και θα νιωσεισ την ασφαλια που κατα βαθοσ ψαχνεισ..αλλα ολα θελουν δουλιτσα.. χρονο και προσπαθεια.. δεν θα γινει μονο του.. καλη μου..

    καλη δυναμη!!!!
    Last edited by Adzik; 14-03-2011 at 09:19.
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    ντολ τί έχουμε πει για τα τσιγάρα.
    αφού το ξέρεις πως για μερικές ώρες σε φτιάχνουν κ μετά βγαίνεις οφ.
    πας κ τρως γλυκά κ μετά μήπως παχύνω κ μπαίνεις στο φαύλο κύκλο.

    σου ΄κατσε στο κεφάλι τώρα ο τατού μεν κ βρήκες πρόβλημα.
    πες μου κ πως τον ερωτεύτηκες!

    αφού λες πως σου αρέσει ο χορός γιατί δν πηγαίνεις στα κλαμπάκια να ξεθεωθείς?
    εκεί δν υπάρχουν ωραία αγοράκια να περάσεις καλά?
    κ τσιγάρα με ποτά στις καταστάσεις που βρισκόμαστε μόνο χειρότερα μας κάνουν!

    κ για μπες φέις να δεις πως θα τα ακούσεις.
    άντε κ για χάρη σου θα κάνω κ μια διακοπή από πόκερ...
    φιλιά.
    http://www.mazi.org.gr/

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    180
    Quote Originally Posted by Adzik View Post
    Φιλη μου τι παει στραβα??? θελεισ να σου πω την αποψη μου??

    ακομη και τα ΄΄κακα ΄΄ παιδια.. δεν θελουν να μπλεκουν με πολυ μπερδεμενα ατομα.. και ειδικα αν η συμπεριφωρα του αλλου ειδικα αν ειναι γυναικα.. ειναι σαν ενοσ ''ρεμαλιου''..κατα καποιο τροπο.. συγνωμη που γινομαι σκληρη... και να φανταστεισ πωσ ειμαι υπερ του να ζει κανεισ αυθορμητα.. και να εχει εμπηρειες.. ομωσ ακομη και ο αυθορμητισμος εχει τα ορια του για να μην δημιουργει δυστηχια στον ιδιο μασ τον εαυτο..



    και αλλοι ειναι διπολικοι..εισαι διπολικη σωστα?... δεν τρεχουν ολοι να φασωθουν και να δωθουν με το παραμικρο.. σε οποιον κατσει... πωσ να σε παρουν στα σοβαρα???? πωσ να σκευτουν για κατι παραπανω αν νιωθουν πωσ εισαι τοσο ασταθεισ που δεν μπορουν να σε εμπιστευτουν.. ενασ αντρασ οπωσ και αν ειναι..οσο ανοιχνομυαλοσ και αν ειναι.. δεν θελει να νιωθει την ανασφαλια πωσ αν πχ τσακωθειτε εσυ απο αντιδραση θα πασ με αλλον... οποτε σκεφτονται..''χμ.. μου αρεσει πολυ αυτη η κοπελα..αλλα αν δεθω συναισθηματικα τι θα γινιε?θα υποφερω..οπωτε αστο καλητερα που να μπλεκομαι..''



    επισεις με τνη συμπεριφορα σου τι διχνεισ στον αλλοον που ειναι απεναντι σου??? πωσ εισαι φευγαλαια.. ασταθεισ και επιφανιακη.. ο αλλοσ βλεπει ολην αυτη την ανεξελεκγτη συμπεριφορα και δεν βλεπει την υπεροχη ψυχη σου..τισ σκεψεισ σου..τα ονειρα σου.. αυτα που σε κανουν να νιωθεισ υπεροχα.. αυτα που σε κανουν καλητερο ανθρωπο..

    εσυ θα εκανεσ σχεση με εσενα?????? αν οχι..τοτε γινε ενα ατομο το οποιο θα συμπαθουσεσ και με το οποιο θα εκανεσ σχεση ...ειναι μια πολυ καλη ασκηση αυτη...


    για να φευγει η ενταση , η η απογοητευση και ολα αυτα που νιωθεισ υπαρχουν χιλιαδεσ καλητεροι τροποι που μπορεισ να χρησιμοποιησεις.. κατ αρχασ αντι να τρεχεισ σε χαζο γκομενουσ που σε χαλανε και σου χαλανε και το ονομα.. τρεχα πχ στα γυμναστηρια..θα κανεισ και καλο.. και θα ισσοροποιησεισ απο αυτη την ενταση....

    τρεχα στην υπαιθρο.. γενικα να ξερεισ η επαφη με την φυση και θα σε ηρεμησει..και θα σε ισσοροποιησει..και θα σε φερει παλι κοντα στον εαυτο σου.. εσυ αυτο που κανεισ ιενια να φευγεισ ολο και περισσοτερο απο εσενα.. και αν το συναιχισεισ δεν θα αναγνωριζεισ τον εαυτο σου...


    αυτο θελεισ?

    αλαξε το τροπο ζωησ σου .. για να μπορεσεισ να φτιαξεισ την ζωη σου οπωσ την θελεισ.. δουλευεις.???

    κρατα τον ενθουσιασμο..το παθος... σου..γιατι ειναι υπεροχα στοιχεια... ομωσ με δημιουργικο και οχι καταστροφικο τροπο για εσενα... σου αξιζει να εισαι ευτυχισμενη.. ομωσ αν πρωτα εσυ δεν προσπαθησεις να γνωρισεισ τον εαυτο σου.. να αγαπησεισ καποια στοιχεια σου.. αν δεν σεβεσαι την υπολιψη σου... και δινεισ δικαιωματα στουσ αλλουν να μην σε εμπιστευονται.. η ζωη σου δεν θα αλλαξει...

    διαλεξε.. μιλαμε για την ζωη σου..οχι για μια εκδρομη.. Ζησε ...ευτυχισμενη... μπορεισ.. και θα δεισ πωσ ετσι και αρχισεισ να ισσοροπεις ψυχολογικα μεσα σου.. με ενναλακτικες διεξοδουσ.. και αντρασ θα βρεθει.. και θα νιωσεισ την ασφαλια που κατα βαθοσ ψαχνεισ..αλλα ολα θελουν δουλιτσα.. χρονο και προσπαθεια.. δεν θα γινει μονο του.. καλη μου..

    καλη δυναμη!!!!
    ωραια τα`πες...καλο αυτο με την φυση το κραταω...τωρα που το λες ισχει... εδω ενα ντοκιμαντερ με φυση βλεπω κ μου προκαλει πολυ ηρεμια κ γαλινη... δυναμη!!
    Και αμα δεν μοιαζεις με αυτους τους *αμημενους αστούς να χεραισε γιατι αυτη ειναι η ομορφια σου....!!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Ντόλυ, χρησιμοποιείς διάφορους τρόπους για να δραπετεύεις από τη ζωή σου. Έλα μου που όσο και να φεύγουμε από μας είμαστε αναγκασμένοι κάποια στιγμή να γυρνάμε σε μας (που δε μας αρέσουμε και τόσο). Όταν λοιπόν δε μας αρέσουμε και τόσο, ζητάμε την επιβεβαίωση πως αρέσουμε από άλλους. Εξαρτάσαι λοιπόν κατά κάποιον τρόπο από την αντίδραση του τάδε τατουατζή, ή του δείνα άλλου. Και όσο πιο απελπισμένα το χρειάζεσαι, τόσο οι άλλοι το αντιλαμβάνονται και απομακρύνονται.
    Κάνω ένα συνειρμό, δεν ξέρω αν σε αφορά, αυτό σκέψου το εσύ. Όσο πιο πολύ σε φτύνεις, τόσο πιο πολύ σε φτύνουν. Παίζει λες?
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    οχι οχι οχι δν ειναι καθολου ετσι. δεν δινω σημασια στους αντρες. και δεν δινομαι στο ετσι οπως μικρη. εχω καταλαβει διαφορα. απλα μ την δινει κιολας να λενε εμας πουτανες και τους αντρες μαγκες. ΕΓΩ ειμαι ο αντρας σε τετοιες εμπειριες, εγω τις κοντρολαρω και τις ρυθμιζω, αμα δεν θελω εγω δν με ακουμπαει κανεις.

    σε αυτη τη φαση σεβομαι το ειναι μου. ειναι περιπλοκο. δεν ξερει εκεινος αν ειμαι ασταθης η οχι. ειναι ιδιος με μενα ιδιο στυλ ιδια ομιλια.....

    δεν ξερω γιατι μου εκατσε αυτος τωρα μαλλον οι φασεις και ο τροπος που με ακουμπαγε οσο μου κανε ταττ με εφτιαχνε καπως κ εχω καιρο γτ δν ειχα ορμες.

    αρκτος παλι καλα μονο το μπισκοτο εφαγα ουφφφφ

    ειναι οκ να εισαι αλλου, αλλα μετα ειναι σαν να χεις πιει ποτα ζαλαδα κ βλακειες ειδηκα αμα το πραμα ειναι βαρυ κ ασηκωτο.

    ειμαι εκνευρισμενη με ολα! μου την δινει απ την μια η τοση αποδοχη γαμωτο....γαμω το κεφαλι μου.......δεν θελω να μαι ιδια με τις αλλες γιατι δεν ειμαι ιδια με τις αλλες μαρεσει αυτο που ειμαι. δεν ξερω αλλα νιωθω πως περασα τελεια προχτες με ολα αυτα!!!βασικα ετσι ηταν παντα με το χορτο βγαινει ο παλιος εαυτος που ειχα πριν τα φαρμακα! ειμαι σε εκγρηγορση το μυαλο παιρνει βασανιστικες στροφες εχω υπερενταση και χορευω χορευω χορευω και κανω σβουρες και δεν ζαλιζομαι! γινομαι πιο αυθορμητη πιο νευρικια ειμαι εγω που ηξερα πριν με παστωσουν με αυτα τα χαπια! δεν θελω να κοψω ομως τα χαπια, δεν ξερω κατα ποσο θα ζησω αμα συνεχισω να μαι ετσι τσιτωμενη, η καρδια μου χτυπαει δυνατα και την ακουω οσο τρεχω στον δρομο οσο με ενθουσιαζει μια σκεψη τοσο πολυ, χτυπαει σαν τουμπανο!!!!ειναι τριμερη η αισθηση διαολε......τι να κανω δν θελω να καταντησω σαν την μανα μ καθισμενη σε ενα καναπε, σαν την αδερφη μ που το μονο που κανει στα 22 της ειναι να ναι με εναν αντρα μονιμως μερα νυχτα σε ταβερνες και σινεμαδακια! θελω να βγαινω να περναω τελεια με τις φιλες μ μονο να φλερταρουμε να μαστε ελευθερες να πινουμε ποτο να χορευουμε και να βγαινει απο μεσα μου ο εαυτος μου!!!

    δεν ειναι το θεμα οι αντρες...........δεν με νοιαζουν για μενα ειναι σαν ενας δονητης. οταν κανω κατι το μυαλο μ ειναι αλλου........απλα κλεινω ματια και φανταζομαι διαφορα αλλα, πως οταν μεγαλωσω θα γινω κατι αλλο........

    αλλα μεγαλωνω και το μισω. δεν θελω να μεγαλωνω. δεν θα ξαναφαω τπτ. μακαρι να μπορουσα να κοντινω κιολας. να ειμαι ενα κοριτσακι που κανεις δεν θα πειραζει,.εστω μια λολιτα. δεν με νοιαζει. δεν θελω να με βαραινει το 25 στα 26
    I m a Good Person With Bad Attitude

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    180
    πολι μικρουλα ακομη... κοολ...
    κ επισις οχι πολι φου γτ στο τελιος γινεσαι μονιμα αλου....
    friendly!
    Και αμα δεν μοιαζεις με αυτους τους *αμημενους αστούς να χεραισε γιατι αυτη ειναι η ομορφια σου....!!!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    "Εγώ είμαι ο άντρας σε τέτοιες εμπειρίες, εγώ τις κοντρολάρω και τις ρυθμίζω, άμα δεν θέλω δεν με ακουμπάει κανείς."

    Μπορεί να είναι μία υπεραναπλήρωση αυτό που κάνεις όμως. Κάποτε δεν είχες την ανάγκη τέτοιων προσπαθειών ελέγχου, γιατί δε σου είχε τύχει ένα γεγονός που σε πόνεσε τόσο που να σε κάνει να τις έχεις τώρα. (ξέρεις σε τι αναφέρομαι και ξέρεις πως έχω βρεθεί εκεί, δε σε κατηγορώ γι αυτό, απλά στο υποδεικνύω γιατί μπορεί να μην το διακρίνεις πως σου συμβαίνει γιατί έχεις βιώσει κάτι που σε οδηγεί στο σήμερα και στις συμπεριφορές σου)

    Σκέψου επίσης γιατί έχεις την ανάγκη να μην ταυτίζεσαι με τη μητέρα και την αδερφή σου. Γιατί αισθάνεσαι ανταγωνιστικά απέναντί τους και μπορεί γι αυτό να κάνεις επιλογές που να είναι ακραίες, ώστε να μην υπάρχει ο "κίνδυνος" να γίνεις σαν αυτές. Μήπως θέλεις να έχεις κατά βάθος αυτό που έχει η αδερφή σου, αλλά υποτιμώντας το σου είναι πιο εύκολο να μη σε πονά αυτή σου η επιθυμία?
    Μήπως όλη αυτή η αστάθεια δε δείχνει παρά απελπισμένες προσπάθειες για σταθερότητα?

    Λίγες μου σκέψεις ντολ, δεν ξέρω αν σε αφορούν, απλά τις αναφέρω ως κάποιες οπτικές που μπορεί να το κάνουν (μπορεί και όχι)
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    molostroi ευτυχως δεν μενω αμστερνταμ . θα μουνα μονιμως χαρουμενη λολ

    ρειν δεν θελω με ΤΙΠΟΤΑ να ειμαι σαν κ αυτες. τις προαλλες η αδερφη μ πεταξε στο τραπεζι πανω σε ενα καυγα με την μανα μ που δν κανω δουλειες στο σπιτι ''μαιρη ο ρολος της γυναικας ειναι να φροντιζει τον αντρα της και να κανει τις δουλειες του σπιτιου!!!''
    παγωσα οταν την ακουσα κ ειναι μονο 22! μ την δινει να με κραζει η αδερφη μ που στην ουσια ΕΓΩ ειμαι η μεγαλυτερη ξερω τι κανω να μην την νοιαζει! η δουλιτσα στην δουλιτσα γινεσαι δουλαρα οχι με τπτ δεν θα χω καποιον ''αφεντη'' πανω μ να του παω τις παντοφλες και να του μαγειρευω! οχι δεν ειμαι υποχρεωμενη!!!!!!!! δεν ειναι η μοιρα μας αυτη! τι εκανε ο αντρας για μενα για να καθομαι να τον υπηρετω. ευτηχως ο δικος μ γκομενος ειναι αλλιως. με φροντιζει κ τα κανει ολα εκεινος. δεν θελω να μαι σαν κ κεινες, δεν ηουνα ποτε δεν μ ταιριαζει το λαιφσταιλ και δεν το θελω με τπτ!!!απο μικρη θυμαμαι 11 χρονων θαυμαζα στον δρομο τις κοπελες που γελουσανε κ βγαινανε που ειχαν αγορια ηταν ομορφες με μακρια μαλλια με ανταυγιες αστραφτερα λιπ γκλος ομορφα σωματα και φουστες και μαγνιτιζανε τα βλεμματα μονο οταν χαμογελουσανε! ηξερα τι ηθελα, να γινω ετσι! ατομο να ασχολουνται και να φροντιζουν οχι να καθομαι να υπηρετω κανεναν. δεν μαρεσει δεν θελω να ειμαι με αλυσιδες και να με πνιγουνε!

    ο,τι και να κανω ο μπαμπας μου με υποστηριζει ειδηκα τελευταια, ο,τι μα ο,τι. μ λεει πως οι ελπιδες του ειναι εναποθετιμενες πανω μου, γιατι να μ το λεει αυτο αν δεν ισχυει! με θεωρει ξεχωριστη απο τους κλωνους μεσα στο σπιτι! με αγαπαει πολυ ο μπαμπας μου. νιωθω εντονα την αδυναμια του. αν ποτε ο μπαμπας μου με αφησει θα πεθανω! ο μπαμπας μου ειναι καλος και διπλα μου, θελει να μαι χαρουμενη και θελει να με φροντιζει. τι κ αν μου μιλαγε ασχημα μεχρι τα 20 μου, τωρα οι υπερανθρωπες προσπαθειες του βγαζουν καρπους κ επιτελους νιωθω πως με αγαπαει!

    εγω δεν θα τον απογοητευσω! αλλα δεν θα γινω κατι που δεν θελω, προτιμω να μαι περιθωριο. αλλωστε εχω χαρακτηρα ολοι με συμπαθουνε ο,τι κ αν κανω. γιατι να γινω σαν κ αυτες.............
    I m a Good Person With Bad Attitude

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Σαν γενικο κανονα πρεπει να προσφερεις για να σου προσφερουν. Βεβαια οσον αφορα τις σχεσεις ειναι περιπλοκα τα πραγματα οπως και η καθε προσωπικοτητα απο μονη της. Μπορει να βρεις καποιο καλλιστα που να σου τα προσφερει ολα και
    εσυ να μη δινεις τιποτα.
    Δεν ξερω , ισως ομως και να μην ειναι αυτο που θες , ισως να μην ξερεις καν τι θες. Το καλο ειναι οτι μεσα απο τις εμπειριες αλλαζεις και απο την μια κατασταση συνειδητοτητας μεταπηδας στην αλλη και βεβαια αυτο δεν σημαινει
    οτι θα εισαι καλυτερα ή χειροτερα απο πριν απλως διαφορετικη , αλλα καποια στιγμη μπορει να βρεις ισορροπιες ή μπορει και να μη βρεις ποτε γιατι σου αρεσει αυτο το παιχνιδι ή ποιος ξερει...και που κατεληξα με αυτο το ποστ?
    Πουθενα λολ...τεσπα Keep going:)
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    Επειδη τους θελω ολους γυρω κ απο πανω μου και οταν ξερω πως δεν θα φυγουνε ποτε δεν τους θελω πια
    I m a Good Person With Bad Attitude

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    Quote Originally Posted by Adzik View Post






    για να φευγει η ενταση , η η απογοητευση και ολα αυτα που νιωθεισ υπαρχουν χιλιαδεσ καλητεροι τροποι που μπορεισ να χρησιμοποιησεις.. κατ αρχασ αντι να τρεχεισ σε χαζο γκομενουσ που σε χαλανε και σου χαλανε και το ονομα.. τρεχα πχ στα γυμναστηρια..θα κανεισ και καλο.. και θα ισσοροποιησεισ απο αυτη την ενταση....


    αν και γενικά διαφωνώ με ολόκληρη την προσέγγιση (γιατί δηλαδή να μην μπορεί να τα κάνει και τα δύο?) ειδικά αυτό το σημείο με το όνομα μου φάνηκε εκτός τόπου και χρόνου.

    το πιο πιθανό ρε συ μπρόκεν ντολλ, είναι ο τύπος να έχει γκόμενα.

    και πραγματικά, θα ήθελες να συνεχίσεις κάτι μαζί του, ή απλά κόλησες επειδή δεν σε έψαξε μετά?

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    μα δεν τρεχω πισω απο χαζιγκομενους και αλλωστε σιγα τι ονομα να μου χαλασει δεν ζουμε στον μεσαιωνα ολες σχεδον ετσι ειναι λες να με νομιζε παρθενα? αλλωστε ειπα πως δεν προχωρησαμε σεξουαλικα ημασταν κ μεσα στο μαγαζι!!!!!

    παω και γυμναστηριο παω και χορο βγαινω κ εξω κ ολη μερα τρεχω!και παλι......και τι εγινε?

    δεν θελω να συνεχισω κατι συγκεκριμενο απλα δεν θελω να με αγνοουνε!!!!! απο απλη περιεργεια κ μονο θελω να δω τι σκεφτεται! δεν ειναι φυσιολογικο????
    I m a Good Person With Bad Attitude

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    δεν θα έλεγα ότι σε αγνόησε πάντως ;)

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Κάτι που με συγκίνησε
    By VinceX in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 05-02-2010, 01:45
  2. κατι να αγαπω
    By researcher in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 91
    Last Post: 05-08-2009, 16:28
  3. ειμαι σε κατασταση εκτακτου αναγκης ειμαι σε μια φαση τραγικη
    By kapios in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 25-11-2008, 11:36
  4. να ρωτησω κάτι...
    By mstrouf in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 59
    Last Post: 12-08-2008, 19:49
  5. Γιατί είμαι έτσι όπως είμαι...
    By Manos88 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 5
    Last Post: 08-07-2008, 13:37

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •