ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ''ΚΑΜΕΝΗ'' - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 89 of 89
  1. #76
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    αυτο το ειχα αναλυσει και σε αλλο ποστ οτι οι γιατροι δεν τα λενε ολα με το ονομα τους! δεν θα πας σε εναν καινουργιο γιατρο και θα σου πει στα ισα ''εχεις σχιζοφρενεια'' ''εχεις νευρικη ανορεξια'' ''εχεις καταρακτη''

    maria_m ναι διακρινω την ιδια δυναμικοτητα αποψης πραγμα π εχω κ εγω εντονο γιαυτο αντικρουονται οι αποψεις μας ετσι ;)
    I m a Good Person With Bad Attitude

  2. #77
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    402
    κανονικα θα επρεπε να τα λενε ολα στα ισα...γιατι αν δεν το πεις στα ισα...και το πεις πλαγιως περνεις πολλους στο λαιμο σου....;) τεσπα...

  3. #78
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ναι αλλα μιλαμε για ψυχικες ασθενειες οι οποιοες μοιαζουνε αμα βαλεις ταμπελα το καθιερωσεις και τελικα ειναι λαθος η αναπτυχθει αλλιως και το γυρισει? πχ η διπολικη γυρναει σε βαρια ψυχωση
    I m a Good Person With Bad Attitude

  4. #79
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    σημερα δεν τα χω παει καλα..............χτες βραδυ εφαγα μια μεριδα γυρο κοτοπουλο με 2 πιτες μεσα κ 7-8 πατατες με σως.........ενιωσα πως δεν φουσκωσα δεν με επιασε το φαγητο και το ιδιο μεσημερι ειχα φαει μια αραβικη πιτα με γαλοπουλα. δεν καταλαβαινω αν πειναω και ποιο αισθημα της πεινας ακριβως φανταζομαι πεινας αμα καιει το στομαχι σου. τεσπα χτες εκαιγε αλλα ποτε δν γουργουριζει.

    σημερα το πρωι εκανα βουλιμικο κ εκανα και εμετο μετα απο καιρο
    I m a Good Person With Bad Attitude

  5. #80
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Aν εχει σταματησει πια να γουργουριζει το στομαχι σου και μονο καιει ή ποναει οταν ειναι αδειο, τοτε μαλλον εχεις παθει ελκος

  6. #81
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    μπορει να χω παθει οτιδηποτε με το αγχος
    I m a Good Person With Bad Attitude

  7. #82
    Junior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    23
    Απορώ με κάτι άτομα σαν εσένα που θέλουν να κάνουν και χρήση από πάνω.Ασχολήσου κοπέλα μου με ποιο σημαντικά πράγματα απο σεξ μιας νύχτας-ναρκωτικά και δηθεν κρεπαλιάσματα(που τα κάνεις μόνο λόγο της έλλειψης αυτοπεποιθησης σου).Κάνε χορο,ουσιαστικές σχέσεις,ψάξου, κοίτα το είναι σου κ άσε το φαινεσθε γιατι αυτό φταίει για όλα.Γινε πιο ουσιαστική εσύ και μετά θα ερθουν τα άλλα μόνα τους.

  8. #83
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    και ποιος εισαι εσυ που θα μου πεις αν ειμαι ουσιαστικη η οχι? ο ΘΕΟΣ?
    I m a Good Person With Bad Attitude

  9. #84
    Junior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    23
    Δεν πιστευω σε θεους και δεν εχω τετοιες αυταπατες για τον εαυτο μου. Εγω βγαζω συμπερασμα απταυτα που γραφεις. Οτι δεν εχεις ουσιαστικα πραγματα στην ζωη σου,ποσο μαλλον οταν μου λες οτι πινεις και κατι ουσιαστικο να κανεις μετα παυει να ειναι πραγματικο.Δεν σε επικρινω ,εχω περασει απο πολλα και στο λεω για να ξυπνησεις και να καταλαβεις οτι στην ζωη πρεπει να ασχολεισαι μονο με πραγματα που ειναι ΑΛΗΘΙΝΑ και ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ.Οι ουσιες ειναι περιττες.Δεν τις εχεις αναγκη.Ουτε εχεις αναγκη τον καθε ενα που θελει να σε πηδηξει.Ασχολησου με το να λυσεις τα προβληματα σου και να βρεις τον εαυτο σου και η ζωη σου θα ειναι πιο ομορφη μετα. Φιλικα

  10. #85
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    συμφωνω αλλα δεν σημαινει πως δεν εχω περασει κ εγω πολλα και οτι η αληθεια η δικια μου και η ουσια απο την δικη μ σκοπια ισως να διαφερει απ την δικια σου
    I m a Good Person With Bad Attitude

  11. #86
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    179
    Εγω αυτο που εχω να πω..
    ειναι οτι αναφερεις σαν λογο του θεματος σου εναν αντρα απο τον οποιο δε πηρες επιβεβαιωση..αλλα ο τιτλος σου ειναι οτι δε νιωθεις κατι παραπανω απο "ΚΑΜΕΝΗ"
    τελικα ποιο ειναι το προβλημα?η επιβεβαιωση που δε πηρες?η εικονα που εχεις για τον εαυτο σου?δεν ειμαι ψυχολογος..ουτε θελω να στο παιξω ξερολας...αλλα
    θεωρω πως ειναι κριμα να εχεις τοσο ασχημη εικονα για τον εαυτο σου...
    εχεις τοση ορεξη για ζωη..εχεις τοσο παθος μεσα σου...και το θαβεις...θαβεις εσενα...χανεσαι μεσα σε εικονες..και σε ζαλαδες...γιατι δε θελεις να ξερεις που εισαι..
    τι φταιει που δεν αγαπας εσενα?ποιος σου το δημιουργησε?ξερεις...και εγω εχω νιωσει μονη στο σπιτι μου...και εξωγηινη...εχω νιωσει αλυσιδες...και οτι θελω να τις σπασω..αλλα εσυ σπας εσενα..broken doll..
    μη περιμενεις..παντα να σε αγαπησουν οι αλλοι για να ερθει η αγαπη για σενα σαν αντανακλαση απο αυτους...Εσυ πρεπει να αγαπησεις εσενα..ο συγκεκριμενος..μπορει να ειναι στο κοσμο του...μπορει..1002 αυτος δε καθοριζει τη δικη σου αξια..ζησε οπως θες...κανε οτι γουσταρεις...αλλα να σε αγαπας..αυτη ειναι η πιο γλυκια μεθη...

  12. #87
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    δεν ειναι ακριβως θεμα επιβεβαιωσης. ειναι θεμα πως θελω αυτο που θελω και νιωθω αχρηστη αμα δεν το πετυχω

    αφου μπορω γμτ

    η εικονα που εχω για μενα αστο..........ειναι περιπλοκη. οπως ολου του κοσμου. ποιος ειναι απολυτα ευχαριστημενος με τον εαυτο του? παντα θες καλυτερα και ποτε δεν τα χεις.

    το θεμα δεν ειναι οτι νιωθω μονη στο σπιτι μου. μακαρι να μουν μονη στο σπιτι μ γιατι δεν παταω σπιτι μ παρα μονο οταν ολοι κοιμουνται. το θεμα μ ειναι πως δεν εχω τον χωρο μου να ηρεμισω. 4 ατομα απο πανω μου.......δεν αντεχω ωρες ωρες. μια αναπαυλα ζηταω!

    πολλοι μ δημιουργησαν θεματα ...
    I m a Good Person With Bad Attitude

  13. #88
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    βασικα κ εγω πινω τσιγαρακια αλλα δεν χαλιεμαι συνηθως, δεν ειναι κ τοσο καψιμο αυτη η φαση ε λιγο με το σεξ εχεις ενα θεμα κ εγω κανω ευκολα αλλα οχι για επιβεβαιωση για να τονωθω λιγο...μπορεις να κανεις κατι για τον εαυτο σου για να νιωσεις καλα αν ειναι η εικονα σου πηγαινε σενα διατροφολογο πχ θα σ μαθει να τρως σωστα κ θα χασεις κ κατι..η ας πουμε εγω που χω πολυ τριχα κ μενοχλει παω σε δερματολογο κ μετα ειμαι δερμα..η μπορεις να ρχισεις γυμναστηριο βοηθα στις ψυχικες διατραχες κ κανεις ωραιο κωλο...οσο γ το σπιτι εχουμε κατι 3ενοικιαστα στην πολυκατοικια μ να σ πω πριβε...

  14. #89
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    THANKS ρε συ αλλα δεν ειναι τοσο απλο. ειναι δυσκολο και κουραστικο να μπω παλι σε ενα τρυπακι με διατροφολογους και καταπιεση ως το τι πρεπει να τρωω και να ζυγιζομαι 1 φορα την βδομ. δεν αντεχω αλλο αυτα και ισως με γυρισουν στην αρχη. οσο για γυμναστικη σχολαω κωλοωρα και δεν εχω ορεξη και χρονο οποτε περπαταω ως την δουλεια 25 λεπτα το πρωι και γυρναω σπιτι με τα ποδια αλλη μιση ωρα δλδ το απογευμα. κατι δεν ειναι?
    I m a Good Person With Bad Attitude

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Similar Threads

  1. Κάτι που με συγκίνησε
    By VinceX in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 05-02-2010, 01:45
  2. κατι να αγαπω
    By researcher in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 91
    Last Post: 05-08-2009, 16:28
  3. ειμαι σε κατασταση εκτακτου αναγκης ειμαι σε μια φαση τραγικη
    By kapios in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 25-11-2008, 11:36
  4. να ρωτησω κάτι...
    By mstrouf in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 59
    Last Post: 12-08-2008, 19:49
  5. Γιατί είμαι έτσι όπως είμαι...
    By Manos88 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 5
    Last Post: 08-07-2008, 13:37

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •