Εχω προβλημα συμπεριφορας?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 22
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599

    Εχω προβλημα συμπεριφορας?

    Σημερα πηγα να μου κοψει η γανθοχειρουργος τα ραμματα και παραλιγο να τσακωθουμε.
    Ο λογος ειναι οτι εχω μια τρυπα εκει που ηταν ο φρονημητης την οποια πρεπει να την καθαρηζω με συρυγγα 2 φορες την μερα.
    Μου ειναι αδυνατον δεν μπορω να δω αυτην την παλιοτρυπα,με ποναει και ματονω οποτε προσπαθω να την καθαρησω και υπαρχει κινδυνος να μολυνθει.
    Φταιω εγω που τσατιζομαι ρε παιδια?Τι ειμαι γιατρος?
    Και τσακωθηκα και με την μανα μου και την εβρησα (που την αγαπαω τοσο πολυ) και νιωθω χαλια.Μου ειπε οτι με οσους ερχομαι σε επαφη πρεπει να τσακονωμε?
    Δλδ οταν εχω δικιο τι να κανω την παπια?Δεν μπορω θυμονω και πρεπει να το βγαλο απο μεσα μου αλληως θα σκασω.Γενικα συγκριουμε ευκολα με τος ανθρωπους οταν νιωθω οτι με υποτημανε αλλα δεν ειναι με ολλους αυτο.Με τους μισους απο οσους εχω επαφες συγκρουομαι με τους αλλους ειμαι μελι γαλα.Μεσα στην ζωη δεν ειναι αυτα?
    Και οσο για την γανθχειρουργο ειναι πολυ νευρικη και επειδη το δοντι δεν ελεγαι να βγει νευριαζε και πετουσε πανω μου τα εργαλεια της.Αν μπορουσα θα την εχωνα μπουνια!
    Εχω προβλημα συμπεριφορας που θελω να υπερασπιζομαι τον εαυτο μου?Εγω το βρησκω φυσιολογικο αυτο ενω η μητερα μου αντι να μου συμπαρστεκεται παντα παιρνει το μερος των ξενων!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    τι ειν αι αυτο τωρα απαντηση?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    402
    Ελεος με την παπια...καλα τι σοι χειρουργος ειναι αυτη που πετουσε πανω σου τα εργαλεια της...? με τι τροπο το εκανε???

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Aνυπομονησια εχεις και πανικο! Οταν κανεις αυτη τη διαδικασια με τη συριγγα, φροντισε να σκεφτεις τι ωραιο απλο και ευκολο που ειναι, θα γινει καλα στο τσακ μπαμ η πληγουλα και ολα καλα θα πανε. Θα το κανει πιο ευκολο και αποτελεσματικο απο το να λες ααααχ δε μπορωωωωωω δε βλεπωωωωω θα παθω μολυνσηηηη τι γκαντεμια ειναι αυτηηηη ποναωωωωω. Λιγη αυθυποβολη χρειαζεται!

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Πεταγε ας πουμε ενα εγαλειο με καποια δυναμη πανω στην σαλιαρα μου λολ.Δλδ το οτι πρεπει να καθαρηζω την τρυπα στο ουλο με συριγγα ειναι νορμαλ?

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Ναι ομως εχω αδικο που συγρουστικα λεκτικα με την κυρια και με την μανα μου που πηρε το μερος της?Ποναω και ματωνω κριμα δεν ειναι?
    Και δεν ειναι φυσιολογηκο στην ζωη να υπαρχουν και συγκρουσεις?Η μητερα μου με θεωρει πολυ αποτομη μαλλον.αυτο με τσατιζει περισσοτερο!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Νορμαλ ειναι να το καθαριζεις με τη συριγγα ναι. Εκτος κι αν θες να τρεχεις δυο φορες τη μερα σε ενα νοσοκομειο να πηγαινεις στα εξωτερικα ιατρεια για να σου το κανει μια νοσκομα! Αστειο δεν ειναι? Οποτε υπομονη!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    402
    παρε την γνωμη καποιου αλλου χειρουργου ρε συ...!! :/ η δικη σου δεν μου φανηκε και πολυ σοι!!! Δεν επιτρεπεται να βγαζει τσατιλα μπροστα σε ασθενη...:/

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Ok το αλλο που ρωταω ειναι νορμαλ?Εσυ δεν συγκρουεσαι με κοσμο λεκτικα?Θα το καθαρηζω μονη οκ αλλα το θεμα ειναι οτι εχω αρχησει να πιστευω οτι ειμαι κακος ανθρωπος με ασχημη συμπεριφορα.Και εδω εχω πολλες φορες τσακωθει και εχω φαει μπαν αλλα στην ριαλ ζωη δεν εχω συχνες συγκρουσεις με τον κοσμο.Και αυτες οι λιγες φτανουν για να κανουν την μανα μου να πιστευει οτι εχω κακη συμπεριφορα.Αντι να μου σταθει.Οι αλλες μανες γιατι παιρνουν το μερος των παιδιων τους εγω ειμαι μπασταρδο?

  11. #11
    Είναι στις ανθρώπινες σχέσεις αλλά και στην ιδιοσυγκρασία του κεθενός να συγκρούεται με τους άλλους ιδιως εκεί που αδικείται ή ταλαιπωρείται. Είναι και ωρες που τσαντιζόμαστε, άρα δεν αυτοελεγχόμαστε και τόσο και τα βάζουμε ακόμα και με αυτούς που μας αγαπούν. Μπορεί ο πόνος στο δόντι να ναι σαν αφορμή να ξεσπάς, να λες σε καποιους αυτά που πολλή καιρό θα θελες να τους πεις. Χρειάζεται στη ζωή να αντιδρούμε, όμως με μέτρο, εκεί που πρέπει και να μη χανουμε ποτε τη γαλήνη μας.

    Κατά τα λοιπά.. τι νέα;;; όοολα καλά;;
    γιάννης

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Καρολ στην μανα μου πες τα αυτα.Εγω 2 χρονια υποφερω με το φορνημητη αυτο κανεις δεν συμεριζεται τον πονο μου.Ποναγα φρικτα ειχα και κρησεις πανικου ειχα και παιδι να φροντηζω.μου βγηκε η παναγια 2 χρονια!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    402
    Quote Originally Posted by panikoula View Post
    Καρολ στην μανα μου πες τα αυτα.Εγω 2 χρονια υποφερω με το φορνημητη αυτο κανεις δεν συμεριζεται τον πονο μου.Ποναγα φρικτα ειχα και κρησεις πανικου ειχα και παιδι να φροντηζω.μου βγηκε η παναγια 2 χρονια!
    Να πας μονη σου να παρεις αλλη γνωμη...Οσο για τις κρισεις πανικου...τι να πω...δεν ξερω και εγω ακρη προσπαθω να βγαλω απο παντου!! Παρε την ζωη στα χερια σου και ασε την μανα σου...παιδι ειπες? και ακομα ακους την μανα σου? δεν λεω , μανα ειναι το καλο σου θελει..ειναι το μονο σιγουρο...αλλα για να εχεις παιδι..λογικα εισαι ανεξαρτητη και οικονομικα και γενικα...

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Ναι αλλα αν βλεπεις οτι ο αλλος σε μειωνει τρομερα τι κανεις τοτε?Ακομα και οταν προσπαθω να αδιαφορησω σε τετοιες καταστασεις οι αλλοι προσπαθουν να με κανουν να λυσαξω.Το δοντι δεν ειναι αφορη για τπτ ιωαννη την κυρια δεν την ηξερα και απο χθες και με την μανα μου ειμαστε παντα αγαπημενες.

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Δεν ειμαι ανεξαρτητη γιαυτο εξαρτουμε απο γονεις ανεργη και χωρησμενη ειμαι απο οταν ο γιοςμου ηταν 17 μηνων.
    Ολες θελουμε την αγαπη της μανας μας εμενα ποτε δεν με αγγαλιασε.το εχω παραπονο κιας με βοηθαει υπερβολικα στον οικονομικο τομεα!

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. προβληματα συμπεριφορας
    By zaxari10 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 05-04-2010, 21:54
  2. Η τοξικολογία της συμπεριφοράς
    By vince in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 14-12-2009, 17:11
  3. πρόβλημα συμπεριφοράς
    By antonia9 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 27-12-2008, 15:47
  4. Μεταβολη συμπεριφορας
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 8
    Last Post: 04-11-2007, 18:21
  5. ΧΩΡΙΣΜΟΣ:ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΚΑΤΑΘΛΙΠΤΙΚΗΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ?
    By La_ViTa in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 18-07-2007, 01:28

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •