αναφορα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5

Thread: αναφορα

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    10

    αναφορα

    Παιδες παμε γερα για μια νεα βδομαδα !
    Αντε να μας δουμε......ζουμε μεσα στην προκληση ομως δε μπορουμε να το αρνηθουμε αυτο.
    αυριο θα σας εχω συνταγη μαγειρικης με κριση πανικου κ ζαχαροπλαστικης με ελαφρα καταθλιψη.
    Ας μου πει καποιος τον καφε.....θα μπορεσω να παω το πρωι στην εφορια η ειναι μια πορτα που δε θα την περασω......
    Ε ρε γλεντια!!!!!!!!

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    19
    Θετικες σκεψεις

    \'αν πέσω θα ξανασηκωθω\'
    \'ε..κοντα ειναι΄
    \'θα παρω παρέα μαζι κάποιον\'
    \'και γιατί να με πιάσει Αυτό?ισως συμβει κατι άλλο καλυτερο αυριο\'
    \'ταυτοχρονα με το στησιμο στην ουρα,θα σκεφτομαι το ωραιοτατο shopping που θα κανω αργοτερα\'
    \'υπαρχουν και χειρότερα\'
    \'δεν ειμαι η μόνη,είμασται..πολλοι με το ιδιο προβλημα ας παρουμε ο ενας απο τον άλλο κουραγιο\'
    \'δε θα πιω καφέ πριν ξεκινήσω,θα τον αφήσω για μετά\'
    \'θα κοιτάω αμεριμνα δηθεν μη με καταλαβουν και θα ειμαι σε πλήρη χαλαρωση και απαθεια οτι κι αν γινει.Ακομη κι αν μου πουν ξαναπεραστε μεθαυριο\'
    \'θα παρω λεωφορειο,μπορω να κατεβω οποτε θελω χωρις να ψαχνω παρκινγκ\'
    \'μα γιατι να συμβει εκει?αμα το σκεφτομαι το προκαλω\'
    \'εφορια ειναι δε χρειαζετε ναμαι ενώπιον κοινου...που ναταν και δικαστηριο δλδ..ευτυχως τη γλυτωσα για την ωρα!!\'\'

    Αρνητικές σκεψεις

    \'Κι αν πεσω μεσα σε μποτιλιαρισμα και μετα τι???\'
    \'πως θα παω μονη μου δε μπορω΄\'
    \'εχω τρομερο ανχος απο τωρα κιολας 2 μερες πριν..\'
    \'θα γινω ρεζίλι\'
    \'δε παω με φίλη,θα της χαλασω τη μερα με τη φοβια μου\'


    το παλευω................

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    191
    Γερά και με τσαμπουκά Βεργίνα. Τσαμπουκά από όσα έχω περάσει κατάλαβα ότι θέλει ο πανικός για να κάνει πίσω. Και αν τον θέλει θα τον έχει γιατί αρκετά τόσα χρόνια μας έκατσε στο σβέρκο.
    Φιλικά
    Alex30

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    19
    αχ βεργινακι μου,8 χρονια τωρα μονιμως τις ιδιες σκεψεις κανω..κι αν εχω κανονισει κατι γιατην επομενη μερα καληνυχτα,μπορει να μην κοιμηθω ολο το βραδυ απο το αγχος μου
    η χειροτερη εμπειρια μου βεβαια ηταν οταν επρεπε να τρεξω στο νοσοκομειο για καποιον της οικογενειας μου που ηταν σοβαρα και μεσα στον πονο μου αντι να σκεφτομαι τα ασχημα μαντατα αγχωνομουν για το πως θα φτασω εκει,τοτε σιχαθηκα τον εαυτο μου...
    λυπαμαι πολυ για αυτα που περναμε ολοι εδω αλλα δεν το βαζω κατω,πως νιωθεις καθε φορα που τα καταφερνεις να αντιμετωπισεις τον πανικο?συμφωνω απολυτα με τον αλεξ..βεργινα μου καθε μερα ειναι ενας διαρκης αγωνας επιβιωσης,ηρωες σε εμφυλιο...σου στελνω τα φιλια μου και μια αγκαλια!ΔΥΝΑΜΗ για αυριο..

  5. #5
    Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Β.Ελλάδα
    Posts
    66
    Πεσ\'τα alex30!Και \'γω αυτό έχω καταλάβει.Ποιος είναι αυτός ο κος Πανικός που θα με κάνει ό,τι θέλει!!Ας τολμήσει να μου ξαναεπιτεθεί αν είναι μάγκας... Θα του δείξω εγώ...

    Χρύσα

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •