πειτε κατι ομορφο για μενα :)
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 119
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541

    πειτε κατι ομορφο για μενα :)

    παιδια καλο μεσημερι

    νιωθω πως θα με βοηθουσε πολυ εαν ειπωθει ξεκαθαρα κατι ομορφο για μενα :)

    νιωθω πολυ δυσκολα πολυ αυτοαπαξιωτικα

    οποιος θελει λοιπον ελευθερα!!!!

    παω σε μια δουλιτσα και επιστρεφω σε τρεις ωριτσες περιπου

    σας φιλω με αγαπη οπου κι αν βρισκεστε ολους και ολες !!!
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    735
    ναι αμέ γιατί όχι? όλοι το χρειάζονται μερικές φορές νομίζω.ελπίζω ήδη να νιώθεις καλύτερα. μου αρέσει πολύ που λές την γνώμη σου ξεκάθαρα και παραστατικά (με φανταστικούς διαλόγους, επιφωνήματα κ.τ.λ). ακόμα μου αρέσει που πολλές φορές σε θέματα μου έχεις ανεβάσει τραγούδια που ταιριάζουν με τα όσα γράφονται, που για μένα δείχνει ότι μπαίνεις στον κόπο να προσπαθήσεις να μπείς λίγο στη θέση του άλλου και να τον κάνεις να νιώσει καλύτερα με τη μουσικούλα που ανεβάζεις.

  3. #3
    ρις...εγώ μπορώ να σου τη σπάσω?
    θέλω να σου κρύψω το πληκτρολόγιο μήπως σταματήσεις και μας πρήζεις με τα βιντεάκια σου...:ρ

    κατα τα άλλα, είσαι από τις πιο γλυκές παρουσίες εδώ μέσα...:)

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Χτες το βράδυ δεν είχα ύπνο(άγχος βασικά αυτό τον καιρό πολύ) και διάβαζα το θέμα "καλά ξεμπερδέματα". Θα το πιστέψεις πως όσα έμαθα από όλες σας που συμμετείχατε ήταν τόσα, που έκαναν μάλλον για δουλειά με τον ψυχολόγο κανενός τριμήνου? Και σκέφτηκα 'το πρωί θα μπω να πω ευχαριστώ'(και θα το κάνω και αυτό μετά). Researcher μου, στο λέω λοιπόν εδώ το ευχαριστώ που σου χρωστάω. Τα μηνύματά σου είναι γνήσια, άμεσα, αυθεντικά, καθαρά. Ο τρόπος που επικοινωνείς είναι ευγενικός και ταυτόχρονα τολμηρός και μου έχεις δώσει την εντύπωση ενός αγνού ανθρώπου, με βαθιά αισθήματα.
    Κι εγώ αγαπούλα μου νιώθω δύσκολα τον τελευταίο καιρό. Ωστόσο θα ήθελα να ξέρεις πως ό,τι χρειαστείς και μπορώ να κάνω για σένα θα το κάνω με ευχαρίστησή μου. Έχω ταυτιστεί με πολλά από όσα γράφεις ανά καιρούς και όπως έχω βοηθηθεί εγώ, έχεις σίγουρα βοηθήσει και πολλά άλλα μέλη με τη συμμετοχή σου. Να είσαι καλά κορίτσι μου γλυκό!
    :)
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    397
    Δεν ασχολούμαι με τη θετική ανατροφοδότηση εδώ μέσα (εννοώ το κουμπάκι που δείχνει πόσους ''πόντους'' έχεις)
    Πολλές φορές βρίσκω όμορφο κάτι που έχει πει κάποιος αλλά δεν έχω φτάσει ποτέ να το εκφράσω με θετική ανατροφοδότηση, εκτός από μια φορά για κάτι που είπες εσύ! :-) Δεν ξέρω γιατί, με άγγιξε πολύ και το θεώρησα ξεχωριστό! Γενικά πιστεύω ότι είσαι από τα πιο υποστηρικτικά άτομα εδώ, ακόμα και φορές που έχω δυσανασχετήσει με κάποιον διαβάζοντας αυτά που λέει τη δεδομένη στιγμή, εσύ παρακάτω όλο και κάτι καλό βρίσκεις να πεις! Δεν ξέρω πώς συμπεριφέρεσαι στους γύρω σου, αλλά από τα όσα γράφεις εδώ, πολλά με έχουν αγγίξει, έχω σχηματίσει τη εντύπωση ότι είσαι πολύ γλυκιά, έχεις την τάση να δικαιολογείς τους άλλους και να βρίσκεις τα καλά τους, και αυτό δείχνει πολύ ευαίσθητη ψυχή!
    Καλό μεσημέρι!:-)

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Γλυκιά μου researcher !!!!

    Από πάντα μου έδινες την αίσθηση μιας θετικής αύρας ακόμα κι όταν ήθελες να περιγράψεις μια δύσκολη κατάσταση.
    Είσαι γνήσια, αυθόρμητη, υποστηρικτική.

    Τελευταία μου αρέσει που συμμετέχεις ακόμα περισσότερο (κ μάλιστα πολύ πιο εκδηλωτικά) κι επίσης που ποστάρεις διάφορα (είναι το νέο σου χαρακτηριστικό λολ)


    Θεωρώ τα κύρια χαρακτηριστικά σου τη θετικότητα κ την αυθεντικότητα :)

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    κεντρο
    Posts
    743
    εισαι γλυκια αυτο μονο θελω να σου πω και οτι γραφεις με εναν ιδιαιτερο και αυθεντικο τροπο δικο σου......
    επισης να παρατηρησω οτι αναβαθμισες τα ποστ σου βαζοντας τωρα βιντεο ,εκτακτα......λολ

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Ρισ.. εισαι πολυ πολυ γλυκια.. και ο εαυτοσ σου.. καλοκαρδη και το σημαντικοτερο εισαι πραγαματικα καλοπρωετετη.. εχεισ υπεροχα χαρακτηριστικα..εισια καλοσ ανθρωποσ.. μην ακουω χαζα οτι εχεισ πεσει.. εισαι μια θεα... και κουκλιτσα..αντε βρε..βγεσ λιγο εξω να δεισ ποσοι αντρες θα γυρισουν να σε κοιταξουν... ζουζουονα ε ζουζουνα.. τι συνεβη και επεσεσ ετσι?

    ποια βιντεο βρε παιδια???
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  9. #9
    Quote Originally Posted by Adzik View Post
    ποια βιντεο βρε παιδια???
    αυτά που απ ότι φαίνεται μόνο εμένα εκνευρίζουν μερικές φορές...λολ

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    dark side of the moon
    Posts
    2,218
    Και με το γνωστό-τρόπο-της-Ρις ;) έχω να σου πω ότι:



    http://www.bakingshop.com/bc/img/V-243.jpg




    χαμόγελα πολλά :)

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    μου αρεσει που σε ενα σοβαρο νημα ξεπετιεται που και που μια φωτο με μια παπια :P

    Eπισης μου αρεσουν πολυ τα βιντεακια που ανεβαζεις!

    Και χιουμορ εχεις πολυ και εισαι απολαυστικη να σε διαβαζω! Ασε που συμφωνω μαζι σου σχεδον παντα απο ο,τι θυμαμαι! :P

    Λιγο αυτο με τα διακενα ειναι εκενυριστικο,

    Αλλα οπως το βλεπεις το υιοθετησα εδω για να σε τιμησω :P

    Xαχαχα!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    2,456
    Είσαι καλή και τρυφερή (ουχί σαν καρδιά μαρουλιού!), βλέπεις τα πράγματα από την καλή τους πλευρά : )

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    4,512
    Χαχαχαχαα πανικούλα

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Δεν μπορω να καταλαβω πως μπορουν και διασκεδαζουν με τον πονο των αλλων?
    Αυτο το πραγμα εδω μεσα δεν το εχω συναντησει ποτε στην ζωη μου χωρις πλακα.

Page 1 of 8 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. πειτε μουυυ plz
    By anonimi in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 5
    Last Post: 14-01-2011, 18:03
  2. rivotril πειτε μου
    By sunset in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 27-08-2010, 01:50
  3. Πείτε μου την γνώμη σας
    By may in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 51
    Last Post: 23-04-2010, 19:38
  4. Κι εκεί που λες 'επιτέλους κάτι όμορφο' τρως την ήττα...
    By interzone in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 16-12-2009, 02:23
  5. Πείτε τις φοβίες σας!!
    By a_friend in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 315
    Last Post: 02-07-2009, 00:18

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •