γιοκ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3

Thread: γιοκ

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    10

    γιοκ

    Παιδες χαιρετω κ παλι.!Εφορια γιοκ 'δε μπηκα καν στον κοπο να σηκωθω απ το κρεββατι.Ειναι στιγμες που αυτο το πραγμα παιρνει μορφη θριλερ κ παρουσιαζεται σαν το δυνατοτερο που υπαρχει.Στην ουσια ειναι μια παπαρια κ μιση με το μπαρδον κιολας.
    θα αρχισω να μοιραζω χαστουκια μπας κ συνελθω....απ την αλλη ομως το χαμογελο ειναι αυτο που φερνει τη λιακαδα στο βλεμμα μας..........
    Πολλες φορες σκεφτομαι αν ξεραμε οτι μας μενουν μονο 3 μερες ζωης δε θα κολλουσαμε πουθενα.Ειναι αδικο για εμας να σπαταλαμε τοση ζωη για το φοβο.Φτανει πια γαμω το κερατακι μου.
    βεργινα

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    191
    Κουράγιο και υπομονή Βεργίνα. Μη σε παίρνει από κάτω. Καταλαβαίνω τι έχεις περάσει καθώς έχω κλείσει 10 χρόνια από Αγοραφοβία με Κρίσεις Πανικού. Η προσπάθεια είναι για εμένα το καλύτερο μέσω για να μπορέσει κάποιος να πετύχει τον στόχο του.
    Φιλικά
    Alex30

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    719
    Βεργίνα μου έχουν δίκιο τα παιδιά! Αλήθεια κοινωνικές συναναστροφές έχεις αναπτύξει στη 10ετία που σε βοηθάνε στον αγώνα? Πέραν της όποιας αγωγής τί άλλο έχεις δοκιμάσει ώς αντιπερισπασμό επιβίωσης με τους πανικούς σου τόσο διάστημα? Ειλικρινά έχω περιέργεια......

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •