ΟΤΑΝ ΗΜΑΣΤΑΝ ΠΑΙΔΙΑ...................... - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 95
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    :) να ρε γαμωτο δεν γινεται ολα τα παιδακια να ειναι κακα και ''διαολοι'' ολοι αυτο λετε!αχαχαχαχαα
    I m a Good Person With Bad Attitude

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Διαόλου κάλτσα:D
    Τι να κάνω, αφού ήμουν μικρομέγαλο το τσαμένο.:P
    ξενέρα, λολ
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    μικρομεγαλες θυμαμαι ηταν 2 βλαμμενες συμαθητριες μ στο δημοτικο , σταυροποδι στο θρανιο υφος μπλαζε κ τετοια, κ μια μερα ερχεται η μια κ μ λεει ''αχ σε συχαινομαι σου τρεχουν συνεχεια οι μυξες!ιου!'' και με εκνευρισε κ πληγωθηκα......

    χρονια μετα στο σημερα, τις βλεπω καμια φορα στον δρομο. η μια εχει δοντια σαν ρακουν και η αλλη ντυνεται σαν κομουνοφοιτητρια με βρωμικα φουτερ και φορμες, σπιρακια παντου τσακωμενη με το κλερασιλ, και λαδωμενο μαλλι να τρεχει σε πορειες

    κακασχημες...........περνιοντο� �σαν για ωραιες τοτε. φατε τα τωρα ΣΚΥΛΕΣ!ΑΧΧΑΧΑΧΜΠΟΥΧΑΧΑΧ
    I m a Good Person With Bad Attitude

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    όχι τέτοιο μικρομέγαλο ρε, μικρομέγαλο δίχως μπλαζέ. Φοβισμένο ήμουν μάλλον, ντροπαλό. Καλά, δε θα κρίνω εγώ το πώς επιλέγει ο καθένας να ντύνεται και να ανασαίνει ακόμη,λολ. Δε μου πέφτει λόγος. Κρατάς τόσα χρόνια κακία ρε συ ντολ όμως σε παιδάκια? Δεν είχαν συναίσθηση, κι εγώ μπορεί να πλήγωσα κάποιο άλλο παιδάκι, κι εσύ και όλοι μας. Δεν τις χαιρετάς όταν τις βλέπεις?
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    δεν ειναι πλεον παιδακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τις χαιρεταω ''στις ομορφιες σου'' αλλα απο μεσα μου γελαω και χαιρομαι
    I m a Good Person With Bad Attitude

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    μια τετοια "μικρομεγαλη" ειχα πλακωσει στο ξυλο στο γυμνασιο....μου την εμπαινε συνεχεια γιατι ελεγε ντυνομουν πολυ παιδικα και συμπεριφερομουνα σαν κοριτσακι δημοτικου αλλες φορες με κοιταζε αφ υψηλου και καρασνομπιστικα και αλλες φορες μου το παιζε εξυπνη και εδινε και "συμβουλες" πως να γινω σαν κι αυτηνα.....διπροσωπη και κοτα οσο δεν παει μπηκε στη θεση της βεβαια.....αρχικα δεν ασχολιομουνα ελεγα θα δειχνω αδιαφορια και περιφρονηση δεν μπορει θα καταλαβει αλλα καποιοι δεν καταλαβαινουν με τιποτα.........
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    180
    Eγω αλλο παρατιρω... ο κοσμος ηταν τοσο ασχημος απο παντα κ οταν ημουν πιτσιρικας δεν εδινα σιμασια ? τωρα που μεγαλοσα ολοι σχεδον μοιαζουν τερατα ετοιμα να σε κατασπαραξουν.... ποσο μαλλον οταν δουν ποσ εισαι καλος ανθρωπος κ παρορμιτικος... πως να μην γυρισεις τιν πλατυ στιν κοινονια ιστερα... γαμοτο γιατι να ειμαστε εμφυτα τοσο κοινονικα ατομα..? γιατι τοσο οι εξωτερικοι παραγοντες να επιρεαζουν τοσο τους εσωτερικους μας κοσμους,,,
    καλα ντακσει οταν ιμουν πιτσιρικας δεν ιπιρχε τρελα που να μην την εκανα... μαλλον θαταν φυσιολικες τρελες αντιδρασης... αυτο που με πειραζει ειναι οτι δεν αλαξα κ πολυ αποταν ιμουν μικρος προσ το καλιτερο... πχ να καλιεργισω το πνευμα μου οσ εκει που δεν παει.. αυτο 8α8ελα.. η μορφοση , η καλιεργια κ η αυτοβελτιοση ειναι η μονη πρικα που
    κραταει για ολη την ζωη... το ελληνικο συστιμα εκπευδεσης φτεει... πολυ λιψο..
    Και αμα δεν μοιαζεις με αυτους τους *αμημενους αστούς να χεραισε γιατι αυτη ειναι η ομορφια σου....!!!

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Εχεις καποια μαθησιακη δυσκολια μολοστροι?

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,710
    εγω παλι ημουν αντικοινωνικη και δεν ειχα παρεες!
    με σχολιαζανε αρνητικα λογω των μαυρων ρουχων και των σκουλαρικιων!

    οταν ημουν παιδι εβαζα τα μυρμηγκια σε λεκανες με νερο για να μαθουν να κολυμπανε αλλα φυσικα αυτα πνιγονταν!
    θυμαμαι εβαζα επισης τα σαλιγκαρια να κανουν αγωνες δρομου!
    τι μου θυμισες τωρα!:)

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Quote Originally Posted by εσωτερική_σήψη View Post
    εγω παλι ημουν αντικοινωνικη και δεν ειχα παρεες!
    με σχολιαζανε αρνητικα λογω των μαυρων ρουχων και των σκουλαρικιων!
    Στο δικο μου σχολειο και στη δικη μου γενια αυτες οι κοπελες και αγορια ειχανε παντα καποια παρεα παντως!

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,710
    Quote Originally Posted by carrie View Post
    Στο δικο μου σχολειο και στη δικη μου γενια αυτες οι κοπελες και αγορια ειχανε παντα καποια παρεα παντως!
    μπα ειμαι απο μικρη κοινωνια..

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Molostroi View Post
    Eγω αλλο παρατιρω... ο κοσμος ηταν τοσο ασχημος απο παντα κ οταν ημουν πιτσιρικας δεν εδινα σιμασια ? τωρα που μεγαλοσα ολοι σχεδον μοιαζουν τερατα ετοιμα να σε κατασπαραξουν.... ποσο μαλλον οταν δουν ποσ εισαι καλος ανθρωπος κ παρορμιτικος... πως να μην γυρισεις τιν πλατυ στιν κοινονια ιστερα... γαμοτο γιατι να ειμαστε εμφυτα τοσο κοινονικα ατομα..? γιατι τοσο οι εξωτερικοι παραγοντες να επιρεαζουν τοσο τους εσωτερικους μας κοσμους,,,
    καλα ντακσει οταν ιμουν πιτσιρικας δεν ιπιρχε τρελα που να μην την εκανα... μαλλον θαταν φυσιολικες τρελες αντιδρασης... αυτο που με πειραζει ειναι οτι δεν αλαξα κ πολυ αποταν ιμουν μικρος προσ το καλιτερο... πχ να καλιεργισω το πνευμα μου οσ εκει που δεν παει.. αυτο 8α8ελα.. η μορφοση , η καλιεργια κ η αυτοβελτιοση ειναι η μονη πρικα που
    κραταει για ολη την ζωη... το ελληνικο συστιμα εκπευδεσης φτεει... πολυ λιψο..
    κι εγω αυτη την αισθηση ειχα οταν ημουνα μικρη..οτι ολος ο κοσμος ειναι καλος κ αθωος, οτι ολοι με αγαπανε, τα εβλεπα ολα πολυ ιδεαλιστικα...κ παρολο που δεν πηρα ποτε αγαπη ουτε απ την οικογενεια μου ουτε απ τον περιγυρο μου (τουλαχιστον οχι οση θα ηθελα, για να μην ειμαι κ αχαριστη) ειχα την αισθηση οτι κατα βαθος μ αγαπανε ολοι κ πολλα τα δικαιολογουσα κιολας...δεν ειχα τον ελεγχο σε τιποτα κ ολα τα εβλεπα πολυ ωραιοποιημενα..μετα οταν μεγαλωσα κ ωριμασα καταλαβα σε τι απατη ζουσα τοσα χρονια, ποσο πληγωθηκα, συμπεριφορες κ καταστασεις που υπεστην χωρις να τα αξιζω, ποση κακια εισεπραξα κ τωρα μου βγαινει το τελειως αντιθετο απ αυτα που ενιωθα τοτε...σε σημειο να ειμαι υπερβολικα καχυποπτη για πολλα πραγματα η να βγαζω κακια κ μισος σε ατομα που δεν μου φταινε καν..οπως επισης κ το οτι προσπαθω εστω κ εκ των υστερων να εχω τον απολυτο ελεγχο σε πολλα θεματα στη ζωη μου..(οπως πχ μου βγαινει με το φαγητο..)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by carrie View Post
    Στο δικο μου σχολειο και στη δικη μου γενια αυτες οι κοπελες και αγορια ειχανε παντα καποια παρεα παντως!
    Ετσι ημουνα στο λυκειο punk-rock στυλ με σκουλαρικια μαυρα ρουχα ατημελητο στυλ arrogant υφος...ειμασταν μια παρεα 4 ατομα με τετοιο στυλ...εμας παλι μας λεγαν losers κ junkies κ μας αντιμετωπιζανε σαν περιθωριακα στοιχεια αλλα κι εμεις τους γραφαμε στα @@ μας..
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Κοιτα να δεις, εμενα το περιθωριακο στοιχειο ηταν μια χαρα στο σχολειο μου, αν και πανκια δεν ειχαμε απο οτι θυμαμαι, αλλα ειχαμε το μαυροφορεμενο επαναστατημενο χεβι μεταλ περιθωριο, το οποιο με την πλουσια κυριλε σνομπαρια κανανε ενα τουρλου τουρλου παρειστικο μιξ πολλακις χαριν μπαφου και λοιπων διασκεδασεων.

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    λολλ σε εμας οι περισσοτεροι ηταν ξιπασμενοι κυριλεδες κ μας βλεπαν αφ υψηλου δεν ειχαμε κ πολλα παρε δωσε μαλιστα μια φορα πλακωθηκα με μια τετοια επειδη με ειπε "βρωμιαρικο φρικιο"...εγω γενικως δεν αντιδρουσα αρκει να μην με φερναν στο αμην κ να μην ακουγα κακιες κ σχολια απο ατομα που δεν ειχα ασχοληθει καν μαζι τους...ειχα σαν μοτο το "they laugh because i 'm different?? I LAYGH BECAUSE THEY 'RE THE SAME!!!!" το οποιο βεβαια εξακολουθω να το εχω..
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΠΑΙΔΙΑ HELP
    By athens1404 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 1
    Last Post: 20-11-2010, 20:19
  2. Οταν χωριζουν οι γονεις τι γινεται με τα παιδια??
    By pennoula_v in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 34
    Last Post: 13-06-2009, 01:14
  3. παιδια help
    By sunset in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 18
    Last Post: 08-04-2009, 14:09
  4. Replies: 15
    Last Post: 02-04-2008, 02:48
  5. Η ΒΙΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ...
    By siga_siga in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 18
    Last Post: 19-10-2006, 15:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •