Δαιμονισμός - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 88 of 88
  1. #76
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Quote Originally Posted by olgaki82 View Post
    ρε εσεις σταματηστε,μην μαλωνετε το ξερω οτιτωρα και εγω χωνομαι εκει που δεν με σπερνουν αλλα ηρεμηστε ρε παιδια.οκ η πανικ εκφραζει αποψεις που δεν ανεχομαστε αλλα και αυτη η κοπελα οταν κρινεται αππ παντου ,τι να κανει?ναι λεει καποια πραγματα π δεν μας κανουν πχ οτι εχει σεξουαλικο προβλημα αλλα εσας τι σας ενοχλει?και γιατι την πατατε στο παιδι πανω?ξερολες ειστε εδω μεσα ολοι?ξερετε μια πανικουλα τι εχει τραβηξει και της κανετε τετοιο πολεμο?της κανετε εναν πολεμο γτι η πανικουλα εχει εναν ασχημο τροπο να λεει πραγματα,αλλα και οσοι την πατατε για το θεμα του παιδιου,η οτι εχεις ορμες ειστε παραλογοι...30 χρονων ειναι ,για κοιταξτε το προβλημα σας και σταματηστε την κριτικη γτι εδω περα δεν εχετε να ασχολειθειτε με τιποτα αλλο εκτος απο το τι κανουν οι αλλοι.γνωμη μου και δεν μπαινω σε διαδικασια να μαλωσω..αλλα ειναι κριμα να χτυπατε καποιον επειδη δεν σας αρεσει το προβλημα του.ελεος

    Δεν πειραζει Ολγα στους να λυσσανε.Και αυτοι εχουν προβληματα και ξεσπανε οπου βρουνε αλλα δεν παιρνω και μετρητης οτι λενε γιατι δεν ξερουν τι ειμαι και τι οχι.Εγω ξερω τι ειμαι και αυτο μου αρκει και κακος δινω σημασια σε τετοιες βλακειες και χαλαω την ζαχαρενια μου.Αρκετα προβληματα εχω.
    Υπαρχουν και ατομα που με εχουν βοηθησει παρα πολυ δεν ειναι ολοι ιδιοι και σε αυτα τα ατομα απευθηνομε.:cool:

  2. #77
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    Quote Originally Posted by olgaki82 View Post
    το μηνυμα τροποποιήθηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.
    olgaki θα μας τρελάνεις?

  3. #78
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    Quote Originally Posted by olgaki82 View Post
    το μηνυμα τροποποιήθηκε από την ομάδα διαχείρισης για παραβίαση των όρων χρήσης.
    ολγακι θα μας κουζουλανεις??εεε??

  4. #79
    ela βρε δωρα και εσυ ναι το ειπα αυτο γιατι βγηκε εκτος οριων η συγκεκριμενη ,της εχω πει οτι ειναι μαλακω και σπαει νευρα.αλλα το να την βαλουμε κατω οτι και καλα δεν ειναι καλη μανα γιατι δεν μας κανει ο τροπος της,εινα υπερβολικο.εξαλου εδω μεσα δεν ειναι δικαστηριο..ειναι φορουμ ψυχολογικης υποστηριξης,,αν θελαμε κριτικη δεν θα μπεναμε εδω.μια βοηθητικη κουβεντα θελουμε και το αναλωνομαστε σε προσωπικους καβγαδες ειναι χαζο..ολοι εχουμε νευρα,ολοι στο ιδιο καζανι βραζουμε,αλλιως δεν θα γραφαμε εδω αλλα σε ενα φορουμ διασκεδαστικο..γνωμη μου βρε παιδια.δεν ειναι αναγκη να συμφωνησετε.αλλα ειναι Η ΔΙΚΙΑ Μ ΓΝΩΜΗ...ΧΑΖΗ ,ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΗΛΗΘΙΑ ΑΛΛΑ ΔΙΚΙΑ Μ
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  5. #80
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    εγω προσωπικα δεν την εχω κρινει ποτε ως μανα και ουτε προκειται να το κανω..ομως οταν απαιτει σεβασμο,θα πρεπει να σεβεται και εκεινη και υστερα να τον κερδισει τον σεβασμο,οχι να τον απαιτει οταν ειναι αγενεστατη.

  6. #81
    ΣΕ ΑΥΤΟ Π ΛΕΣ ΔΩΡΑ ΣΥΜΦΩΝΩ:)
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  7. #82
    H Mαρια θεωρω οτι θελει τις σφαλιαρες της,αλλα αυτο δεν την κανει να μην εχει προβληματα και στιγμες απογνωσης.και το πως η απογνωση βγαινει στον καθενα ειναι κατι το μοναδικο...η μαρια μας εχει γραψει εδω οτι εχει φαει ξυλο απο αντρα επειδη ειναι νευρικια.να της ριξουμε και εμεις ξυλο γιατι ειναι σε δυσκολη φαση?
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  8. #83
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    Quote Originally Posted by olgaki82 View Post
    H Mαρια θεωρω οτι θελει τις σφαλιαρες της,αλλα αυτο δεν την κανει να μην εχει προβληματα και στιγμες απογνωσης.και το πως η απογνωση βγαινει στον καθενα ειναι κατι το μοναδικο...η μαρια μας εχει γραψει εδω οτι εχει φαει ξυλο απο αντρα επειδη ειναι νευρικια.να της ριξουμε και εμεις ξυλο γιατι ειναι σε δυσκολη φαση?
    μα μονο εκεινη δινει σφαλιαρες εδω με την γλωσσα..οπως ειπες παραπανω εδω ολοι εχουμε τον γολγοθα μας,ομως αυτο δεν μπορει να σε αθωωνει μονιμως,να το εχεις ως δικαιολογια για να φερεσαι,οπως γουσταρεις.
    ξερεις δεν εχει μονο η πανικουλα εδω συναισθηματα,ουτε μονο εκεινη εχει προβληματα.

  9. #84
    σφαλιαρες με τη γλωσσα δινει...ολοι εδω δεν το κανουμε?χτυπαμε με τη γλωσσα γιατι εχουμε χιλια δυο προβληματα.δεν θα πρεπει λιγο να γινουμε πιο ψυχραιμοι?και να σεβομαστε ο ενας το προβλημα του αλλου χωρις κριτικη?εννοω κριτικη εκει π δεν πρεπει να τη λεμε.γραφει το φορουμ αυτο πουθενα φορουμ ψυχολογικης κριτικης?ακομα και σε ψυχιατρο να πας σπανια σε κρινει σε κανει να δυναμωσεις.τοτε γιατι αυτο το κανουμε ολοι οσοι εχουμε ψυχολογικα?γιατι μονιμως θελουμε να υπερισχυσει η δικια μας γνωμη?μα για αυτο μπενουμε εδω βρε δωρακι δεν μπενουμε για μπατσες,τις εχουμε και εξω.μπαινουμε για να βγαλουμε τον αληθινο μας εαυτο εστω και αν αυτος ειναι περιεργος..θα μπεναμε εδω αν μπορουσαμε να διαχειριστουμε τα παντα?
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  10. #85
    Banned
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΚΕΡΚΥΡΑ
    Posts
    2,458
    δεν διαφωνω ρε ολγακι μου..αν και η κριτικη ειναι μεσα στην ζωη,γιατι να λειπει απο εδω?γιατι δεχομαστε την θετικη κριτικη και την αρνητικη οχι?εδω ολγα μου ειμαστε ανθρωποι,δεν ειμαστε ψυχιατροι.ο σεβασμος πρεπει να υπαρχει ολγακι,περα απο καθε ασθενεια και περα απο καθε τοπο συζητησης ειτε ειναι ψυχολογικο φορουμ ειτε παιδικη χαρα.

  11. #86
    δεκτο ρε δωρα μου αλλα αν καποιος σου εχει γαμησει το σεβασμο επειδη εσυ σεβεσαι χρονια τι κανεις?δεν λες αντε @@?μπορει να μη το εννοεις αλλα το λες γιατι ανθρωποι ειμαστε και βγαινουμε εκτος οριων.γιατι να μη λεμε οτι οι σχεσεις ειναι δουναι και λαβειν?σεβασμος-σεβασμο,βρισιμο-βρισιμο.δεν ξερω βρε δωρακι μπορει και να εχεις δικιο εχω χασει τελευταια λιγο το μπουσουλα.αυτο βεβαια δεν μ επιτρεπει να μη σεβομαι..εχεις δικιο απολυτο.
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  12. #87
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Δινω σφαλιαρες με την γλωσσα σε ουσους μου δινουνε μονο.Καλα ακομα για μενα λεει δεν βλεπω βεβαια την εχω μπλοκαρει και ηρεμησα.χοχοχο.
    Εγω παραδεχομαι οτι εχω πολλα νευρα αλλα με προκαλουνε και εξαλου δεν εβρησα κανεναν μετα το μπαν που εφαγα και δεν προκειτε να κανω την χαρη να βρισω κανεναν εδω μεσα.Εγω μπενω να ξεσκασω τπτ αλλο ουτε να μαλονω θελω ουτε να κραταω εχθρες.

    Υ.Γ Ολγα παρεμαι τηλ αν θες τωρα ειμαι μονη για 1 ωρα:cool:

  13. #88
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    100
    Just ignore it...

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •