ΕΙΝΑΙ Η 2Η ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 61
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135

    ΕΙΝΑΙ Η 2Η ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ

    Σημερα το πρωι καταπια παλι χαπια καταπια 7 Ponstan εφαγα 3 αναβραζων panadol και ηπια 2 βιταμινες καπακι πηρα και τα ψυχωχαπια μου και δεν επαθα τιποτα. δεν ξερω μαλλον πως να το κανω δεν παθαινω τπτ!@@

    ειμαι τοσο στρεσσαρισμενη ειμαι και δουλευω ειμαι στην τσιτα και δεν καθομαι στιγμη

    πειτε μου κατι να βοηθηθω δεν θελω ομως ψεματα νιωθω αποδυναμωμενη και με απεχθανομαι επειδη δεν ειμαι σκληρη με μενα ειμαι μονο με ολους τους αλλους ειναι αδικο μονιμως να ειμαι τοσο επιοικης με τον ευατο μου, να μιλαω μαζι του και να θελει να παει ''αλλου'' ετσι ευκολα να τα παραδωσει ολα στον διαολο

    ειμαι οσο αισχρη και δεν καταλαβαινω τι παει να πει ζωη η ειμαι τοσο αναξια να την εχω?
    I m a Good Person With Bad Attitude

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    397
    Θέλεις να πεθάνεις;

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν εισαι στο νοσοκομειο καλωδιωμενη για πλυση στομαχου?
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    oxi δουλεια ειμαι και πειναω κιολας δεν μπορω πια!!!!!!!!!!!!!!!!!!παντου αυτα παντου αυτο!!!!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by BrokeN_DoLL View Post
    oxi δουλεια ειμαι και πειναω κιολας δεν μπορω πια!!!!!!!!!!!!!!!!!!παντου αυτα παντου αυτο!!!!
    Εισαι τυχερη , γιατι μπορει να βρισκοσουν σε νοσοκομειο που να σου εβγαζαν την πιστη με την πλυση στομαχου ή ακομα χειροτερα να εμενες με μονιμο προβλημα που θα σε ακολουθουσε στο υπολοιπο της ζωης σου.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    397
    Αυτό θα ελεγα κι εγώ:
    Πώς θα αισθανόσουν, αν ήσουν στο νοσοκομείο και σου έλεγαν οι γιατροί: Λυπάμαι αλλά κάνατε τόσο κακό στον εαυτό σας που δε θα περπατήσετε ξανα.
    Πώς θα ένιωθες για τον εαυτό σου και πώς θα απαντούσες στην ερώτηση που μας έθεσες πιο πάνω;
    Δεν καταλαβαίνεις ότι η ύπαρξη και το καθετί καλό που μας έχει δοθεί είναι δώρο, δεν εξαρτάται από την προσωπική μας αξία, ούτε την αντανακλά.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    βασανιζομαι απο πραγματα βασανιζομαι απο τυψεις και βασανιζομαι τελευταια απο μισος στους αλλους επειδη ο,τι κ αν ρωτησω νιωθω οτι μ λενε ψεματα πως ειναι ολοι μεσα στο ψεμα για να με κανουνε χαρουμενη δεν εμπιστευομαι κανεναν φοβαμαι οταν ακουω να μ λενε πραγματα και οταν ρωταω αν εχω χοντρινει να μ λενε οχι, θελω να πιστεψω αλλα κατι με εμποδιζει με βασανιζει και με κανει να σκεφτομαι συνεχως τι ψευτες και αηδιαστικοι ειναι ολοι παντου ακομα και στο τρολει οποιος με κοιταει τον μισω με πιανει λυσσα και θελω να χιμηξω γιατι με ενοχλει ειναι σαν να μ χαμογελανε και να με κοροιδευουνε ολοι τους!

    μπορει και να με κοροιεδευουνε δεν ξερω πως ειμαι αλλωστε δεν ξερω αν βλεπω ειδωλο δικο μου σε καθρευτη επειδη δεν μπροω να προσδιορισω την εικονα μου δεν ξερω αν με πιανει κανεις τι εννοω. η εικονα μου δεν ξερω πως ειναι σαν να μην υπαρχω ενα πραγμα οποτε αμα δεν υπαρχω πως οι αλλοι βλεπουνε και κοροιδευουνε. τι ειμαι τελικα κοριτσι ειμαι σιγουρα, αλλα τι κοριτσι πως μοιαζω και με ποια μοιαζω? ειμαι κοντη?ειμαι χοντρη?κανονικη?καμπυλωτη?� �σπρη η εχω ωραιο δερμα? τελικα ειμαι εξυπνη? δεν ξερω μερικες φορες αλλοι σε τεστ ειναι πιο εξυπνοι απο μενα δεν ξερω με ποιον με παιρνει να τα βαζω
    I m a Good Person With Bad Attitude

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Salonica
    Posts
    772
    Κορίτσι για μπατσούλες είσαι Broken :)

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Εεεπ, τι έκανες πάλι μωρέ doll! Θα το γμσεις το στομάχι έτσι όπως το πας. Μία με τα χάπια, μία με την αφαγία, μία με τις μλκς για αυτοτιμωρίες, τό'χεις το έλκος στο τσεπάκι. Γιατί βρε κορίτσι μου? Γίνεσαι σκληρή γιατί σκληρές αξιώσεις σου βάζεις και δε χαλαρώνεις ποτέ, ούτε με σένα ούτε μ' άλλους. Θέλεις συνέχεια να είσαι στο ανώτατο επίπεδο του ελέγχου, να μπορείς να μην πέφτεις ποτέ από το δέκα. Δε γίνεται ρε συ! Δεν είμαστε ίδιοι, ούτε οι συνθήκες ίδιες, ούτε τα αποθέματά μας, ούτε τίποτε. Όπως αλλάζει κάθε μέρα, όπως τίποτε δε μένει ίδιο, όταν μένουν οι αξιώσεις σου, αυτά που σου ζητάς να είναι απολύτως ελεγχόμενα και δε σου επιτρέπεις κανένα λάθος, καμία πτώση στην αποδοτικότητα και στον έλεγχο, δεν πιστεύεις πως εκεί υπάρχει κάτι που φωνάζει πως θέλει προσοχή? Έτσι νομίζω, πως ο οργανισμός μας ξέρει πότε τον καταπιέζουμε και αντιδρά με διάφορους τρόπους. Αν μάθεις πώς να μην σε καταπιέζεις, ιδιαίτερα στον τομέα του φαγητού, δε θεωρείς πως θα ισορροπούσες κάπως γι αρχή? Η οργή που στρέφεται εναντίον εσού της ίδιας είναι γιατί σου θέτεις τόσο άκαμπτους κανόνες. Προσωπική μου άποψη ντολ.
    Ξεκούρασε το στομαχάκι σου, πιες ένα ροφηματάκι (χλιαρό να το πιεις, ούτε κρύο ούτε καυτό) με δυο τρεις φρυγανίτσες. Το έχεις ρημάξει το δόλιο, φαγωμένος θα είναι ο βλεννογόνος του. Και κοίτα να πας στον ψυχολόγοοοοο, κοίτα ό,τι δεν έμαθες να μάθεις για εσωτερική αποσυμπίεση. Θα γίνουν όλα πιο εύκολα, αν απλά σου δώσεις την ευκαιρία.:)
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  10. #10
    Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    48
    ειναι χαζομαρα να προσπαθουμε να κανουμε κακο στον εαυτο μας.και εγω ειχα παρει χαπια καποια στιγμη οχι για να πεθανω αλλα για να μου δωσουν σημασια και να τους τιμωρησω.εμεινα 3 μερες στο νοσοκομειο και μου ειπαν οτι αν ξανακανω αποπειρα θα με κλεισουν σε κλινικη,οποτε χεστηκα απ τον φοβο μου και δεν ξαναεκανα τιποτα.
    μιλας σε ψυχιατρο η ψυχολογο?δεν ξερω τι ακριβως εχεις αλλα σε καταλαβαινω...ωρες ωρες νιωθουμε απαισια και πιστευουμε οτι με το να πεθανουμε θα λυθουν τα προβληματα μας.
    σε παρακαλω προσπαθησε να ηρεμησεις και μην ξανακανεις κατι τετοιο.παλεψε το οπως ολοι μας.βρες απο που πηγαζει ολη αυτη η απογοητευση και ο θυμος που εχεις.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ΨΥΧΙΑτρο εχω. κατα βαθος δεν θελω να πεθανω θα μ λειπει η αδερφη μ το αγορι και η κολιτη μ και ο μπαμπας μου ιδιαιτερα. και η μαμα μου. εκεινη την ωρα θελω να πεθανω ομως αλλα σε δευτερολεπτα ισως το μετανιωσω και τοτε τι θα κανω

    ρειν σε παρακαλω εσυ που ξερεις απο αυτα και γενικα ξερεις πολλα πραγματα, εκτος απο κοριτσι για μπουφλες τι αλλο μπορω να ειμαι
    I m a Good Person With Bad Attitude

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    395
    αμα το κανεις παιζει να γινεις φυτο απο την αυξηση της δοσης και ο δρομος για εμας τους ψυχωτικους ειναι πολυ μαρκης.Δεν ξες πως θα σου ρθουν τα πραματα.Εγω ειμουν για 1 χρονο και βαλε.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Athens
    Posts
    1,453
    ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΛΑΘΟΣ ΛΟΓΩ ΥΠΕΡΕΝΤΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΛΙΑΝ ΣΥΝΤΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΑΓΓΙΞΕΙ.

    ΦΙΛΑΚΙΑ DOLL(ΧΩΡΙΣ ΤΟ BROKEN:))
    Last edited by amelie74; 02-04-2011 at 16:22.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by BrokeN_DoLL View Post
    ΨΥΧΙΑτρο εχω. κατα βαθος δεν θελω να πεθανω θα μ λειπει η αδερφη μ το αγορι και η κολιτη μ και ο μπαμπας μου ιδιαιτερα. και η μαμα μου. εκεινη την ωρα θελω να πεθανω ομως αλλα σε δευτερολεπτα ισως το μετανιωσω και τοτε τι θα κανω
    το ιδιο με εσενα πιστευω.
    οτι κατα βαθος δεν θελεις να πεθανεις.
    δεν εννοω οτι υποκρινεσαι.
    απλα χαιδευεσαι μονη σου πανω στους αλλους.
    κατα βαθος νοιωθεις ακομα οτι εισαι παιδι και οτι την ευθυνη σου την εχουν οι αλλοι.
    εισαι σιγουρη οτι μπορουν και ΘΑ σε σωσουν και το θελεις κιολας, γιατι οσο μεγαλωνεις συνειδητοποιεις οτι τελειωνει το παραμυθι με τα χαιδεματα και πρεπει καθε κατεργαρης να παει στον παγκο του (να αναλαβει την ευθυνη του εαυτου του)
    γι αυτο παιρνεις φαρμακα φαινομενικα αθωα και σε ποσοτητες οριακες (με το μυαλο μας οι ασχετοι θα λεγαμε οτι δεν πεθαινει κανεις με 10 παυσιπονα)
    αυτα κατα βαθος ομως , γι αυτο και το κανεις.

    στην πραγματικοτητα δεν ξερεις αν ειναι επικινδυνη η δοση η οχι, μπορει καλλιστα να μην ειναι θανατηφορα αλλα να σου προκαλεσει μονιμη βλαβη οπως ηδη σου ειπαν.
    το σκεφτηκες καλα, πως θα ειναι η ζωη σου με μια αναπηρια κινητικη που προκαλεσες μονη σου?
    μην βιαστεις να απαντησεις οτι τοτε στα σιγουρα θα πεθαινες. μπορει τοτε να εκτιμησεις αυτο που εχεις αλλα να ειναι πολυ αργα ....

    και κατι ακομα.
    σαν παιδι που κανει ναζια, κατα βαθος νομιζεις οτι εκδικεισαι τους γυρω σου.
    ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ.
    μπορεις να εισαι σιγουρη γι αυτο...

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,406
    Καλα ρε κουκλα εσυ θα με τρελλανεις εντελως! Χαπια παιρνεις, ομορφη λες οτι εισαι,σαγαπανε ολοι(οικογενεια ,γκομενοι >>)μια χαρα τα γραφεις, κ στις συμβουλες πρωτη, ειδικα στις διαταραχες προσληψης τροφης , δουλευεις ( σε επιχειρηση του μπαμπα σου?).
    Αρα τα τρια πρωτα βασικα σεξ,δουλεια, διασκεδαση, τα εχεις καλυψει κ εκει που φαινεται οτι εισαι ενα πονεμενο κακομαθημενο κοριτσακι ξαφνικα πετας κ μια αποπειρα επειδη χτες ισως εφαγες πολυ, κ γραφεις στο φορουμ κ κανεις κ αστεια( Στο θεμα για την επικινδυνοτητα των ναρκωτικων),τι γινεται αληθεια?
    Πως ειναι δυνατον το βραδυ να κανεις αποπειρα κ το πρωι να πηγαινεις δουλεια?Μηπως εντελει εισαι απλα υστερικη?
    Η αγνοια δεν μπορει να πεισει τη γνωση,οσο κι αν επαναλαμβανει την αμαθεια της.

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑΣ
    By BrokeN_DoLL in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 33
    Last Post: 21-02-2018, 07:09
  2. ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΡΕΛΑ
    By mxrist1 in forum Χρόνιος Πόνος, Ψυχολογία Ασθένειας/Υγείας
    Replies: 13
    Last Post: 22-03-2011, 15:59
  3. ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΑΠΟΠΕΙΡΑ Νο 2
    By donald_girl in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 20
    Last Post: 28-07-2008, 15:09
  4. απόπειρα αυτοκτονίας
    By arktos in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 83
    Last Post: 25-11-2007, 01:26
  5. ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑΣ ΠΑΤΕΡΑ
    By mianyxta in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 25
    Last Post: 31-05-2007, 17:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •