Εχω σεξουαλικο προβλημα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 63
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599

    Εχω σεξουαλικο προβλημα

    Εδω και καμια 15ρια μερες εχω παθει το εξης¨>>> εχω τρομερη ορεξη για σεξ και αρχησα παλυ να εχω τα ονειρα οπου κανω ερωτα με διαφορους αντρες.
    Μου εχει γινει εμονη ιδεα παλυ το αντρικο οργανο και οι αντρες ειτε παντρεμενοι ειτε οχι.
    2χρονια να επισημανω οτι δεν ειχα καθολου ορεξεις και τωρα που εχω δυσταζω να κανω εφημερο σεξ μιας και δεν εχω σχεση σταθερη.
    Σε ενα σαιτ γνωριμιων μου γραφουνε λογια καυλ@#$@#α και μολις ξεκιναω απο την πρωτη λεξη την προταση τρεμω απο ποθο και νιωθω πονο στις οωθηκες μου.
    Τι να κανω να παω να κανω σεξ με καποιον που δεν αγαπαω?Ντρεπομαι και με κουραζει να ειμαι συνεχεια ερεθησμενη ελεος!Ντρεπομαι και που τα γραφω εδω!λολ.
    Δεν ειναι στον χαρακτηρα μου οι ξεπετες αλλα αν δεν κανω σεξ συντομα θα τρελλαθω!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    ταξιδιωτης του κοσμου
    Posts
    2,649
    παρε ενα δονητη κ κανε το μoνη σου! ειναι κ αυτο μια λυση! :D
    Ελευθερία είναι η απαλλαγή από την ανάγκη να αποδείξω την αξία μου.
    Αιωνιότητα είναι το "εδώ και τώρα" απαλλαγμένο από τα εξουθενωτικά δεσμά της εγχρονης πραγματικότητας. :D

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Quote Originally Posted by Lou! View Post
    παρε ενα δονητη κ κανε το μoνη σου! ειναι κ αυτο μια λυση! :D
    xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa δεν μαρεσει το νεκρο αλλα το ζωντανο πραμα λολολ.

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    1
    κάνε υπομονή, θα σου περάσει... μην δίνεις το σώμα σου σε οποιοδήποτε, διότι θα το μετανιώσεις. προσπάθησε να ασχοληθείς με κάτι άλλο που σου τραβάει την προσοχή ή με κάποιο χόμπι το όποιο σου αρέσει, με λίγα λόγια κανε κάτι που θα σε κάνει να ξεχαστείς... όσο και να το θες μην κάνεις κάτι χωρίς συναίσθημα...

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    εσυ δε παντρευοσουν με τον keep_walking ?

    να κανονισουμε να ρθουμε με πουλμαν στη Κρητη για καλοκαιρι αμα ειναι, με ορισμενες ταβλιαρες και ταβλιαρηδες απο εδω, ετσι ωστε να ικανοποιηθουμε ολοι μαζι συνδιαζωντας σεξ και διακοπες...

    no seriously, παρε δονητη ή καλυτερα δονητες! σε πολλα μεγεθη και σχηματα, να κανεις τη δουλεια σου καλυτερα.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Λες οτι έχεις παιδί...το παιδί σου δεν το λυπάσαι καθόλου? Θα του δημιουργήσεις προβλήματα έτσι.

    Βέβαια όσο λάθος είσαι εσύ που συμπεριφέρεσαι έτσι αλλο τόσο είναι και αυτό το ζώο που σε γκάστρωσε και σε παράτησε.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599

    Exclamation

    Quote Originally Posted by insect View Post
    Λες οτι έχεις παιδί...το παιδί σου δεν το λυπάσαι καθόλου? Θα του δημιουργήσεις προβλήματα έτσι.

    Βέβαια όσο λάθος είσαι εσύ που συμπεριφέρεσαι έτσι αλλο τόσο είναι και αυτό το ζώο που σε γκάστρωσε και σε παράτησε.

    1oν το παιδι λυπαμαι και δεν θελω να φερω γκομενο σπιτι αν και αλλες παντρεμενες κιωλας πηδιουντε με τον αλλον και τον αλλον.

    2ον νομιζω οτι ειμαι πολυ νεα στα 30 μου να σταματησω να κανω σεξ

    3ον δεν με παρατησε αλλα τον παρατησα κιαν ειμουν λαθος δεν θα το σηζητουσα οτι θελω να κανω σεξ αλλα θα το εκανα.

    4ον εχω σταματησει να εχω σεξουαλικη ζωη εδω και 7 χρονια για χαρη του παιδιου μου απο τα 24 μου δλδ και δεν αντεχω αλλο πια.Πολλες αλλες στην θεση μου θα γυρναγαν με τον εναν και με τον αλλο γκομενο και θα ανοιγαν τα σκελια τους εγω ομως ειμουν διπλα στο παιδι και ποτε δεν σκευτικα αυτο π εχω αναμεσα στα ποδια μου.Γιαυτο μην λες βαριες κουβεντες αν δεν ξερεις τον αλλο.....κριμα ειναι.


    και 5ον δεν θα εκανα ερωτα μπροστα στο παιδι.θα περημενα να κοιμηθει.και στις πορτες επισης υπαρχουν και κλειδαριες!αααααααααααα!!!ε χω ξεχασει οτι ειμαι γυναικα γαμωτο!
    Last edited by Παστελι; 04-04-2011 at 20:35.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Quote Originally Posted by ΜΑΡΙΝΕΛ View Post
    κάνε υπομονή, θα σου περάσει... μην δίνεις το σώμα σου σε οποιοδήποτε, διότι θα το μετανιώσεις. προσπάθησε να ασχοληθείς με κάτι άλλο που σου τραβάει την προσοχή ή με κάποιο χόμπι το όποιο σου αρέσει, με λίγα λόγια κανε κάτι που θα σε κάνει να ξεχαστείς... όσο και να το θες μην κάνεις κάτι χωρίς συναίσθημα...
    Μα αυτο κανω αν κανω κατι χωρις συναισθημα μετα θα νιωθω αηδια για τον εαυτο μου.Γιαυτο αλλωστε πλεον κανω σεξ 2 φορες τον χρονο.Τα νιατα μου φευγουνε και εγω νιωθω σαν καλογρια.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    εσυ δε παντρευοσουν με τον keep_walking ?

    να κανονισουμε να ρθουμε με πουλμαν στη Κρητη για καλοκαιρι αμα ειναι, με ορισμενες ταβλιαρες και ταβλιαρηδες απο εδω, ετσι ωστε να ικανοποιηθουμε ολοι μαζι συνδιαζωντας σεξ και διακοπες...

    no seriously, παρε δονητη ή καλυτερα δονητες! σε πολλα μεγεθη και σχηματα, να κανεις τη δουλεια σου καλυτερα.
    Οσο αφορα τον κιπ πλακα εκανα και οσο αφορα τους δονητες εκτος οτι δεν με φτιαχνουνε δεν εχω και χρηματα να αγορασω 5-6 λολ

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Quote Originally Posted by panikoula View Post
    εχω σταματησει να εχω σεξουαλικη ζωη εδω και 7 χρονια για χαρη του παιδιου μου
    sorry αλλά δεν σε πιστεύω. κοιτα να δεις , δικαίωμα σου είναι να πας με όποιον θέλεις (με όποιο ρίσκο έχει η κάθε σχέση) δεν θα σου πω εγώ τι θα κάνεις και ούτε με ενδιαφέρει. εγώ από τότε που άρχισα να κάνω σεξ το πολύ να κρατήσω 2-3 μήνες χωρίς σεξ και αν δεν βρίσκω γυναίκα θα πληρωσω και επειδή είναι πάρα πολλοί σαν εμένα καταλαβαίνεις γιατί πάντα θα υπάρχει μαστροοπία και human trafficking, μπορεί να μην είναι σωστό αλλά έτσι βγάζουν dirty money εξαιτίας της παρατεταμένης αγαμίας ενός μεγάλου μέρους του αντρικού πληθυσμού και πολλες γυναίκες προτιμάνε να μείνουν μόνες αν δεν βρίσκουν αυτον που θα ζηλεύουν οι φίλες τους και θα αισθάνονται νικήτριες στο κοινωνικό παιχνίδι.
    Για σένα τώρα που είσαι κοπέλα δεν είναι και τόσο δύσκολο να πας σε ένα μπαρ με μια φίλη σου και να κουνηθείς σε κάποιον.
    Το ότι έχεις παιδί σε καθιστά απαγορευτική για σχέση για το μεγαλύτερο μέρος του νορμαλ αντρικού πλυθισμού κυρίως εκέινων που έχουν μανάδες και συμβουλευουν τους γιούς τους. Κάποιος με μεγαλύτερη ηλικία ίσως να σου έκανε.Κοίτα προς τα εκεί.
    Αν τώρα προτιμάς να πηγαίνεις σε μπαρ και να κάθεσαι σε πολλούς χάρη θα τους κάνεις. Σίγουρα θα υπάρχουν πολλοί που θα σε ικανοποιήσουν χωρις δεύτερη σκέψη. Ειδικά σε τύπους που πάνε με όποια νάναι.
    Το είπαμε άλλωστε πανικούλα η πολύ μ@@κια μπορεί να τυφλώσει.

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Quote Originally Posted by insect View Post
    sorry αλλά δεν σε πιστεύω. κοιτα να δεις , δικαίωμα σου είναι να πας με όποιον θέλεις (με όποιο ρίσκο έχει η κάθε σχέση) δεν θα σου πω εγώ τι θα κάνεις και ούτε με ενδιαφέρει. εγώ από τότε που άρχισα να κάνω σεξ το πολύ να κρατήσω 2-3 μήνες χωρίς σεξ και αν δεν βρίσκω γυναίκα θα πληρωσω και επειδή είναι πάρα πολλοί σαν εμένα καταλαβαίνεις γιατί πάντα θα υπάρχει μαστροοπία και human trafficking, μπορεί να μην είναι σωστό αλλά έτσι βγάζουν dirty money εξαιτίας της παρατεταμένης αγαμίας ενός μεγάλου μέρους του αντρικού πληθυσμού και πολλες γυναίκες προτιμάνε να μείνουν μόνες αν δεν βρίσκουν αυτον που θα ζηλεύουν οι φίλες τους και θα αισθάνονται νικήτριες στο κοινωνικό παιχνίδι.
    Για σένα τώρα που είσαι κοπέλα δεν είναι και τόσο δύσκολο να πας σε ένα μπαρ με μια φίλη σου και να κουνηθείς σε κάποιον.
    Το ότι έχεις παιδί σε καθιστά απαγορευτική για σχέση για το μεγαλύτερο μέρος του νορμαλ αντρικού πλυθισμού κυρίως εκέινων που έχουν μανάδες και συμβουλευουν τους γιούς τους. Κάποιος με μεγαλύτερη ηλικία ίσως να σου έκανε.Κοίτα προς τα εκεί.
    Αν τώρα προτιμάς να πηγαίνεις σε μπαρ και να κάθεσαι σε πολλούς χάρη θα τους κάνεις. Σίγουρα θα υπάρχουν πολλοί που θα σε ικανοποιήσουν χωρις δεύτερη σκέψη. Ειδικά σε τύπους που πάνε με όποια νάναι.
    Το είπαμε άλλωστε πανικούλα η πολύ μ@@κια μπορεί να τυφλώσει.

    Δεν βγενω σε μπαρ ουτε για καφε παω γιατι δεν εχω που να αφησω το παιδι.ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΠΗΓΕΝΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΛΕΙΣΜΕΝΗ ΜΕΣΑ ΕΙΜΑΙ.κιαν δεν με πιστευεις προβλημα σου τι να κανουμε?Το πολυ το τακα τακα .....
    Και οσο αφορα αυτο π ειπες με τις διαφημησεις γκομενου εγω ποτε δεν διφημησα κανεναν γιατι εκτος οτι δεν παω πουθενα δεν εχω και καμια φιλη αν τον διαφημησω.Ειδες ποσο εξω επεσες σε μενα?
    Εγω ειμαι αλλου παπα ευαγγελιο.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Καλά ντε! Μην βαράς. Τακα τακα, τακα τακα..
    Απόλα οσα σου είπα κόλλησες στην αρχική πρόταση?

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Quote Originally Posted by insect View Post
    Καλά ντε! Μην βαράς. Τακα τακα, τακα τακα..
    Απόλα οσα σου είπα κόλλησες στην αρχική πρόταση?

    τι τακα τακα τακα τακα ?πρωτα την λες και μετα κανεις την παπια?λολ.εχεις ξεφυγει χρυσο μου ε?πλη μερα τακα τακα κανεις μαλλον λολ.

  14. #14
    Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    58
    Quote Originally Posted by insect View Post
    sorry αλλά δεν σε πιστεύω. κοιτα να δεις , δικαίωμα σου είναι να πας με όποιον θέλεις (με όποιο ρίσκο έχει η κάθε σχέση) δεν θα σου πω εγώ τι θα κάνεις και ούτε με ενδιαφέρει. εγώ από τότε που άρχισα να κάνω σεξ το πολύ να κρατήσω 2-3 μήνες χωρίς σεξ και αν δεν βρίσκω γυναίκα θα πληρωσω και επειδή είναι πάρα πολλοί σαν εμένα καταλαβαίνεις γιατί πάντα θα υπάρχει μαστροοπία και human trafficking, μπορεί να μην είναι σωστό αλλά έτσι βγάζουν dirty money εξαιτίας της παρατεταμένης αγαμίας ενός μεγάλου μέρους του αντρικού πληθυσμού και πολλες γυναίκες προτιμάνε να μείνουν μόνες αν δεν βρίσκουν αυτον που θα ζηλεύουν οι φίλες τους και θα αισθάνονται νικήτριες στο κοινωνικό παιχνίδι.
    Για σένα τώρα που είσαι κοπέλα δεν είναι και τόσο δύσκολο να πας σε ένα μπαρ με μια φίλη σου και να κουνηθείς σε κάποιον.
    Το ότι έχεις παιδί σε καθιστά απαγορευτική για σχέση για το μεγαλύτερο μέρος του νορμαλ αντρικού πλυθισμού κυρίως εκέινων που έχουν μανάδες και συμβουλευουν τους γιούς τους. Κάποιος με μεγαλύτερη ηλικία ίσως να σου έκανε.Κοίτα προς τα εκεί.
    Αν τώρα προτιμάς να πηγαίνεις σε μπαρ και να κάθεσαι σε πολλούς χάρη θα τους κάνεις. Σίγουρα θα υπάρχουν πολλοί που θα σε ικανοποιήσουν χωρις δεύτερη σκέψη. Ειδικά σε τύπους που πάνε με όποια νάναι.
    Το είπαμε άλλωστε πανικούλα η πολύ μ@@κια μπορεί να τυφλώσει.
    η κοπελα εξεφρασε μια ανησυχια της και καλα εκανε,..δεν μπορω να καταλαβω γιατι την κρινουμε και το "τραβαμε" σε μακρος το θεμα(?)

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Quote Originally Posted by johny View Post
    η κοπελα εξεφρασε μια ανησυχια της και καλα εκανε,..δεν μπορω να καταλαβω γιατι την κρινουμε και το "τραβαμε" σε μακρος το θεμα(?)


    Μαλλον του λυπει μακρος απο αλλου του ινσεκτ και το καλυβει με αυτον τον τροπο χαχα.

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Εχω σεξουαλικο φετιχ με μεγαλυτερες γυναικες!
    By Helvete in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 168
    Last Post: 27-12-2010, 15:48
  2. Πρόβλημα με u2u
    By whitecandle in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 6
    Last Post: 28-05-2010, 16:00
  3. σεξουαλικο προβλημα
    By Παστελι in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 38
    Last Post: 30-11-2009, 09:16
  4. Σεξουαλικό Πρόβλημα - Help me παίδες!!!
    By Panos20 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 29-08-2009, 14:15
  5. ιστοριες ντροπης στον σεξουαλικο τομεα
    By πολυμνια in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 04-05-2009, 02:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •