ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΠΡΟΘΥΡΑ ΝΕΥΡΙΚΗς ΚΡΙΣΗΣ!!ΟΙ Μ@#@#@Σ ΜΗΝ ΓΡΑΨΟΥΝ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 88
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599

    ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΠΡΟΘΥΡΑ ΝΕΥΡΙΚΗς ΚΡΙΣΗΣ!!ΟΙ Μ@#@#@Σ ΜΗΝ ΓΡΑΨΟΥΝ

    Χθες πηγα σε 4 δουλειες για να δοσω συνεντεξη και τπτ δεν με πηρε κανεις τηλ.Τι θα απογινω ποτε θα βρω δουλεια γαμωτο θα σκασω δεν αντεχω.
    Νιωθω οτι θα κανω κατι κακο θα σκοτοθω θα σκοτοσω κανεναν δεν την παλευω πια.
    Εδω ολοι μ την λενε στην ζωη την ριαλ ειμαι ανεργη με διαλημενη οικογενεια με εναν γιο 8 χρονων.
    Δεν εχω φιλες δεν βγενω πουθενα εκτος το κολυμβιτηριο του γιου μου.Δεν εχω σχεση ειμαι αντηκοινωνικια τα βαριεμαι ολα,εχω παριε βαρος και δεν χανεται με τπτ συνεχεια ειμαι κρυωμενη και πιασμενη.
    ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΠΙΑ ΤΗ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ?οι γονεις μου ειναι 60 χρονων ο καθενας και ζουμε με την συνταξη τους ποσο ακομα θα ζησουνε να μας συντιρουνε αφου δεν βρησκω δουλεια?
    Τι θα γινω εγω και το παιδι μετα?Δεν εχω μοιρα στον ηλιο θα σκασω και εδω μπενω να ξεσκασω και ε σκατε πιο πολυ γαμωτο μου!!!
    Μου φενεται θα ξανα αρχησω τα φαρμακα δεν ξερω τι να κανω ειμαι απελπισμενη πως θα τα βγαλω περα στην ζωη πως θα μεγαλοσω μονη το παιδι οταν οι γονεις μου φυγουνε?πως?

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Βλεπω ευτηχησμενες οικογενεις και μου ρχετε να τους σγαξω ολους και εγω ειμαι μονη με το παιδι τρεχω πανω κατω να μαγειρευω να ψωνιζω να κανω ολες τις αντρικες δουλειες μονη να πευτω να σπαω πλευρα.πως καταντησε ετσι η ζωη μου?
    το μονο που με κραταει στα συγκαλα μου ειναι ο γιος μου που εχει καθε δικαιωμα να ειναι ευτηχησμενο το παιδακι μου αλλα ποσο θα αντεξω?πρεπει να αντεξω για χαρη του αλλα μια ζωη θα υποφερω.ολα με κανουνα να ποναω!

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    πειτε κατι γαμω τη θα σκαω
    Last edited by Παστελι; 05-04-2011 at 18:56.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    397
    Τον εαυτό σου να τον αλλάξεις παίζει σαν ενδεχόμενο;

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Δλδ τι να κανω?Ειμαι πολυ ψυχραιμη ασε εδω που προσπαθω να ξεσκασω.Δεν μαλονω με κανεναν ριαλ.αυτο εχεις μονο να πεις/?θες να μου την πεις και εσυ δεν βλεπεις τα χαλια μου?τα βουνα θα παρω!!!

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    τι νομιζετε ρε οτι απο μερικα γραπτα εδω ειστε αξιοι να με πατατε και να με κρινετε?

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    να αλλαξουν οι αλλοι ππυ δνε παιρνουν για δυλεια μα μανα ππυ εχει αναγκη απο χρηματα!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    397
    Δεν έχω καμία διάθεση να σου την πω. Για να επιβιώσεις όμως (όπως και όλοι μας), πρέπει ή να αλλάξεις την πραγματικότητα γύρω σου, ή να γίνεις πιο ευέλικτη.
    Δε σε ξέρω, Πανικούλα. Γιατί νομίζεις κατευθείαν ότι θέλω να σου την πω;
    Την δύσκολη κατάσταση στην οποία βρίσκεσαι δε μπορώ να την αλλάξω, μόνο να σου μιλήσω μπορώ. Αν δεν το δέχεσαι ως καλοπροαίρετο, πάλι δε μπορώ να κάνω κάτι δυστυχώς.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    397
    Quote Originally Posted by panikoula View Post
    να αλλαξουν οι αλλοι ππυ δνε παιρνουν για δυλεια μα μανα ππυ εχει αναγκη απο χρηματα!
    Μακάρι να συμβεί, και αυτό θα ήταν το καλύτερο. Όμως ο μόνος που μπορούμε να αλλάξουμε είναι ο εαυτός μας. Άρα;

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Tι να αλλαξω πανω μου?να παω να μαθω Ρωσικα και γερμανικα που ζητανε στις δουλειες?Να αποκτησω 5 χρονων προυπηρεσια οπως ζητανε?Να χασω βαρος οσο ειμαι μεσα κλεισμενη?θα κελισω ραντευου με την ψυχολογο εκεινη εστω και μια φορα τους 2 μηνες θα σκασω.απο το καθησιο παχενω και ποναω παντου ευτηχος μου αρεσει η καθαριοτητα και εχω το σπιτι να λαμπει και κηνουμε λιγο αλληως θα ειχα ανοιξει.
    και φιλες δεν μπορω να εχω οταν ακουω να λενε οι αντρες τους οτι εγω ειμαι χωρησμενη λες και ειμαι λεπρη και οτι θα τις ξεμυαλισω!σκατα ζωη ειναι αυτη?

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    μεχρι που καποιος σηζηγος ειπε στις γυναικα του οτι μαζευει ολες τις χωρησμενες και της ταιζουνε.ελεος.
    δλδ για να αντεξω ολες τις προσβολες και την χολη του κοσμου και την αδικια πρεπει να παιρνω βαλιουμ εγω.

    Ξερει κανεις καποια δουλεια μεσο ιντερνετ?δοκιμασα να ονλαιν καζινο αλλα δεν καταλαβα χρηστο!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    397
    Να προσπαθήσεις να είσαι λίγο πιο ψύχραιμη, αυτό εννοώ να αλλάξεις. Και να συνεχίσεις την προσπάθεια για να βρεις δουλειά, αλλά όσο γίνεται χωρίς άγχος.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Οδος ονειρου
    Posts
    271
    Don`t panic..ούλα, ναι οκ είσαι σε δύσκολη θέση, αλλά όχι και στην χειρότερη. Να εύχεσαι να είσαι εσύ καλά και ο μικρός, αυτό είναι το σημαντικότερο τώρα. Είσαι τυχερή που έχεις και μια βοήθεια από τους γονείς σου, είναι αρκετοί άνθρωποι, που ούτε αυτό έχουν.
    ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΜΗΝ Μ ΑΦΗΣΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ....

    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΥΣ ΑΡΡΩΣΤΟΥΣ, ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Σ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ....

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Ενταξη εχεις δικο εδω προσπαθω πολυ να ειμαι ψυχραιμη αλλα συνεχεια με πατανε εκει που ποναω και με λενε αχρηστη μανα κλπ ενω υσχιει το αντιθετο.αλλα αντε να πησεις καποιον ηλιθιο οτι η γη δεν ειναι επιπεδη.και ειδη δεν εχω βρισει κανεναν μετα το μπαν που μου δωσανε αλλα συνεχιζουν να με πικαρουνε να με αποκαλουνε τσιρκο και ενα σωρο προσβολες.εχει χαρη π δεν ειμαι μπροστα τους οταν τα λενε γιατι δεν θα γλητωνανε απο τα χερια μου με τοσο αγχος που εχω.
    νιωθω οτι θα κανω μπαμ!αν δεν βρω σιντομα δουλεια δεν ξερω τι θα γινω.
    και παλυ αν βρω θα εχω αγχος που δεν θα ξερω αν ειναι μονιμη θα σκευτομαι οτι αν με διοξουνε για τον ενα η τον αλλον λογο τι θα κανω κλπ κλπ.μρπος γκερμος και πισω ρεμα!τα βραδια δεν μπορω να κοιμηθω συνεχεια σκευτομαι τι θα γινω με το παιδι αν φυγουν οι γονεις μου ειμαστε καταδικασμενοι

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Quote Originally Posted by Βασίλης73 View Post
    Don`t panic..ούλα, ναι οκ είσαι σε δύσκολη θέση, αλλά όχι και στην χειρότερη. Να εύχεσαι να είσαι εσύ καλά και ο μικρός, αυτό είναι το σημαντικότερο τώρα. Είσαι τυχερή που έχεις και μια βοήθεια από τους γονείς σου, είναι αρκετοί άνθρωποι, που ούτε αυτό έχουν.
    Για ποσο θα τους εχω ειναι μεγαλοι ανθρωποι.Μετα τι θα κανουμε?τι θα τρωει ο μικρος θα τον στειλω και εγω στο παιδικο χωριο ςος οπως κανουν μερικοι ανεργοι γονεις τελευταια?εγω θα τρελλαθω μακρια του δεν αντεχω να ζω χωρια του.

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Σκεψεις εν ωρα κρισης...
    By Arsi in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 590
    Last Post: 13-12-2010, 03:32
  2. Στα πρόθυρα κρίσης πανικού ή....
    By Nickbin in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 21-04-2010, 13:24
  3. ΟΞΥ ΑΓΧΟΣ, ΦΟΒΙΕΣ, ΚΡΙΣΗΣ ΠΑΝΙΚΟΥ
    By ekimi in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 26-03-2010, 20:37
  4. ειμαι σε κατασταση εκτακτου αναγκης ειμαι σε μια φαση τραγικη
    By kapios in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 25-11-2008, 11:36
  5. Γιατί είμαι έτσι όπως είμαι...
    By Manos88 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 5
    Last Post: 08-07-2008, 13:37

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •