κηλες στιν αυχενα.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    155

    κηλες στιν αυχενα.

    Καλημερα πιδια και καλο σαββατοκυριακο.Ποναει πολυ ο αυχενας μου.Μουδιαζει και η παλαμη μου.Εχω 2 σοβαρες κηλες στον αυχενα.Πιεζεται δηλαδη και ο Νωτιαιος σωληνας.Εχει κανεις τα ιδια?Και αν ναι, πως τα αντιμετωπιζει?

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Δεν ξερω εαν εχω κυλες αλλα απο το mouse πιανετε ασχημα το χερι ο αυχενας και η δεξια μερια του προσωπου καθε 15 μερες ειμαι λιωμα σοτν πονο.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    καρεκλα αναπαυτικη με χερουλια

    παντα σωστη σταση στον υπολογιστη

    ορθοσωμικη γυμναστικη

    pilates

    αυτα προσφερουν ανακουφιση απο ο.τι μου ειπε μια φυσιοθεραπευτρια πολυ καλη στην δουλεια της κατα την γνωμη μου
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    155
    researcher τι ειναι η ορθοσωμικη γυμν?Παστελι εχω αυτα που λες.Μαλλον θα χεις και εσυ κηλες.Και αν ναι πρεπει να το ξερεις για να προσεχεισ

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    2,541
    Λεω ο,τι μπορω να εκφρασω οταν μου το επιτρεπει αυτο που ειμαι καθε φορα. Μαλλον μου αρεσει η επικοινωνια...και εδω...:)

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Quote Originally Posted by lilium View Post
    researcher τι ειναι η ορθοσωμικη γυμν?Παστελι εχω αυτα που λες.Μαλλον θα χεις και εσυ κηλες.Και αν ναι πρεπει να το ξερεις για να προσεχεισ
    LILUM ενιωθες ενταση και στη δεξια μερια του κεφαλιου?σε τι γιατρο πηγες?με τρελλενει αυτος ο πονος.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    155
    σε νευρολογο πηγα

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Οδος ονειρου
    Posts
    271
    Γιατί δεν πηγαίνετε και σε έναν καλό πρακτικό να ανακουφιστείτε?
    ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΜΗΝ Μ ΑΦΗΣΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ....

    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΥΣ ΑΡΡΩΣΤΟΥΣ, ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Σ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ....

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Σημερα σκεφτομαι να παρω νορκεσιλ αραγε κανει?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Παστελι View Post
    Δεν ξερω εαν εχω κυλες αλλα απο το mouse πιανετε ασχημα το χερι ο αυχενας και η δεξια μερια του προσωπου καθε 15 μερες ειμαι λιωμα σοτν πονο.
    ασε εμενα απ το πολυ το pc ποναει η μεση μου κ νιωθω σουβλιες μετα κ δεν μπορω να σηκωθω , πιανεται το χερι μου, ο αυχενας μου κ μουδιαζουν τα ποδια μου...δεν ξερω μπορει να εχω κι εγω κηλες η να αποκτησω με τοσες ωρες που καθομαι...
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Και εσυ?Εμενα με πειραζει κυριος οτι με βαραει στο κεφαλι.Νιωθω ζαλαδες ναυτια και απισια γενικα.εχει παρει κανεις νορκεσιλ χωρις ιατρικη συνταγη?η γιατρος μου στην αρχη μου ειχε πει να παρω νορκεσιλ για το αγχος.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Εμενα στο κεφαλι αρχιζει κ με βαραει μετα απο τις 8 συνεχομενες ωρες!! λολ!! Ζαλιζομαι κ τα βλεπω καπως διπλα στην οθονη...το νορκεσιλ ειναι χωρις ιατρικη συνταγη?? δεν το ξερω κ δεν το χω παρει...αυτο αγχολυτικο ειναι η μυοχαλαρωτικο??
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    δεν εχει σχεση με ψυχωφαρμακα.το παιρνει η μανα μου γιατι τιν πονανε τα κοκαλα της.μυοχαλαροτικο ειναι δεν παιρνω τελικα φοβαμε.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Οδος ονειρου
    Posts
    271
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    Εμενα στο κεφαλι αρχιζει κ με βαραει μετα απο τις 8 συνεχομενες ωρες!! λολ!! Ζαλιζομαι κ τα βλεπω καπως διπλα στην οθονη...το νορκεσιλ ειναι χωρις ιατρικη συνταγη?? δεν το ξερω κ δεν το χω παρει...αυτο αγχολυτικο ειναι η μυοχαλαρωτικο??

    Εσένα θα σε κολλήσουμε και ένσημα αλλά μη ζητήσεις υπερωρίες.
    ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΜΗΝ Μ ΑΦΗΣΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ....

    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΥΣ ΑΡΡΩΣΤΟΥΣ, ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Σ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ....

  15. #15
    Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    39
    καλημερα κι απο μενα.αυτες τις μερες ειμαι κ γω πολυ χαλια τη τεταρτη πηγα ορθοπαιδικο γιατι με ποναγε υπερβολικα ο αυχενας η μεση κ περισσοτερο τα χερια.στα χερια επαθα οξεια τενοντιτιδα να δω τι αλλο, ευχομαι βεβαια να μην αποκτησω τιποτα αλλο.τωρα ειμαι με norgesic κατι αντιφλεγμονωδη κ αλοιφη.ο αυχενας ειναι οτι χειροτερο οπως κ η μεση.τα χερια μου μουδιαζουν συνεχως ευχομαι περαστικα σε ολους.α το καλυτερο που μπορω να κανω ειναι γυμναστικη μου ειπε ο γιατρος ολα αυτα ειναι κ απο την αγυμνασια ειπε κ αν δεν κανω κατι τωρα στα 40 θα υποφερω.αυτο που με αγχωνει ειναι που θελω δευτερο μωρο αλλα αν εχω αυτους τους πονους...εδω δε μπορω να ευχαριστηθω αυτο που εχω.

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. ΘΑ ΣΤΙΝ ΑΔΟΙΑΣΩΥΜΑΙ ΤΟΙΝ ΓΟΝΕΙΑ
    By Phil_85 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 37
    Last Post: 05-06-2008, 16:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •