Μια Ζωή, μια Αλλαγή!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 61
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    4

    Μια Ζωή, μια Αλλαγή!

    Αν μια μέρα μαθαίνατε ότι η πραγματικότητα που ζούμε είναι απλά ένα όνειρο, μια φαντασία που δημιουργείται στη συνείδησή μας, η οποία μπορεί να αλλάξει αν γνωρίζουμε τους μυστικούς νόμους...

    Αν διαπιστώνατε ότι η Αθανασία είναι εφικτή...

    Αν μπορούσατε να βελτιώσετε τη ζωή σας με απλές μεθόδους και να ξεπεράσετε κάθε ψυχολογικό σας προβληματισμό...

    Αν μπορούσατε να γίνετε κυρίαρχοι του εαυτού σας και να αποκτήσετε έλεγχο πάνω στους άλλους ανθρώπους...

    Τότε δε θα γεμίζατε ελπίδα;

    Δε θα θέλατε να αποκτήσετε την απόκρυφη γνώση που θα σας ανοίξει τα μάτια και θα σας κάνει όμοιους με τους Θεούς;

    Το ανθρώπινο είδος έχει σχεδιαστεί και εξελιχθεί γενετικά πριν χιλιάδες χρόνια με σκοπό να αποτελεί την ενεργειακή τροφή των Θεών. Σε λίγους μόνο δίνεται η δυνατότητα να ανέβουν στην πυραμίδα της εξέλιξης και της τροφικής αλυσίδας, είναι αυτοί που ξεχωρίζουν από το ανθρώπινο κοπάδι, είναι αυτοί που γνωρίζουν την Αλήθεια!

    Σε αυτή την ιστοσελίδα κρύβεται όλη η σοφία:
    http://www.VampireTemple.com/

    Μελετήστε τη με προσοχή!

    Test Everything - Believe Nothing
    Last edited by Vampire; 11-04-2011 at 06:04.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Ασε βλακιες ειναι ολα αυτα εχω διαβασει τα παντα για βαμπιρ και απλα δεν υπαρχουν .
    Παλια υπιρχε μια ασθενια με καποοια ατομα που δεν μπορουσαν να βγουν στον ηλιο λογο ελειψης μια βιταμινης και που ηταν χλωμα κλπ και τα λεγανε βαμπιρ βεβαια καμια σχεση.
    Α και τα βιβλια θελουν χρηματα αυτα και εγω δεν εχω μια ανεργη ειμαι.Για τους φτωχους υπαρχει η αθανασια?

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    μηπως εισαι o Apokryfistis με καινουργιο nickname ?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    μηπως εισαι o Apokryfistis με καινουργιο nickname ?
    χαχαχαχαχ λολλλλλ!!!!!!!!!:)
    ο,τι μα ο,τι να ναι!!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Παστελι View Post
    Ασε βλακιες ειναι ολα αυτα εχω διαβασει τα παντα για βαμπιρ και απλα δεν υπαρχουν .
    Παλια υπιρχε μια ασθενια με καποοια ατομα που δεν μπορουσαν να βγουν στον ηλιο λογο ελειψης μια βιταμινης και που ηταν χλωμα κλπ και τα λεγανε βαμπιρ βεβαια καμια σχεση.
    Α και τα βιβλια θελουν χρηματα αυτα και εγω δεν εχω μια ανεργη ειμαι.Για τους φτωχους υπαρχει η αθανασια?
    τι λες ρε συ σοβαρα τωρα δεν υπαρχουν τα βαμπιρ???? (πλακιζω!) εμενα χθες μου επιτεθηκε ενα αλλα ευτυχως γλιτωσα!!
    η ασθενεια αυτη που περιγραφεις λεγεται πορφυρια υπηρχε παλια στην τρανσυλβανια νομιζω τους ελειπε η μελανινη κ ηταν χλωμοι με μακρια νυχια δεν μπορουσαν να βγουν στο φως κτλ κ πιναν αιμα γιατι πιστευαν οτι ετσι θα θεραπευτουνε (αμα εχεις δει ταινιες Dracula ειχαν παρομοια χαρακτηριστικα α κ επισης υπηρξε στην τρανσυλβανια ανθρωπος που τον λεγαν ετσι κ ειχε αυτα τα χαρακτηρηστικα..)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    ο συγκεκριμενος χρηστης που ανεφερα παντως, μου ειχε στειλει παρομοιο μηνυμα για τον ναο αυτο, και ειχε κανει και θεμα εδω στο φορουμ. οι παλιοτεροι ισως τον θυμουνται.

    επισης να πουμε οτι εκτος απο βαμπιρια που ρουφανε αιμα, υπαρχουν και τα ενεργειακα βαμπιρ (psy vampires στα αγγλικα, ψαχτε το στο google οποιος ενδιαφερεται)...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    386
    Vampire βαρετή μου ακούγεται η ζωή που προτείνεις

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Deep purple View Post
    Vampire βαρετή μου ακούγεται η ζωή που προτείνεις
    Λολλ κι εμενα!!:)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    ο συγκεκριμενος χρηστης που ανεφερα παντως, μου ειχε στειλει παρομοιο μηνυμα για τον ναο αυτο, και ειχε κανει και θεμα εδω στο φορουμ. οι παλιοτεροι ισως τον θυμουνται.

    επισης να πουμε οτι εκτος απο βαμπιρια που ρουφανε αιμα, υπαρχουν και τα ενεργειακα βαμπιρ (psy vampires στα αγγλικα, ψαχτε το στο google οποιος ενδιαφερεται)...
    LoL δεν το ξερα οτι υπαρχουν κι απ αυτα!! Χμμ ενδιαφερον, θα το ψαξω!!!!!:)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    μήπως είναι από αυτά τα παιχνίδια που για να πάρεις πόντους πρέπει να κάνουν κλικ στη σελίδα σου?
    και μας το πλασάρει με αυτό το περιτύλιγμα για να την πατήσουμε(τη σελίδα)

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by claire View Post
    μήπως είναι από αυτά τα παιχνίδια που για να πάρεις πόντους πρέπει να κάνουν κλικ στη σελίδα σου?
    και μας το πλασάρει με αυτό το περιτύλιγμα για να την πατήσουμε(τη σελίδα)
    λολλ δεν ξερω μπορει εγω παντως δεν πατησα αρκεστηκα με οσα γραφει στο ποστ του!!:)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    α εγω πατησα ως κλασικη περιεργη! Λοιπον να σας αναφερω οτι ειναι απο αυτες τις "ομαδες" που προσπαθουν να δωσουν νοημα στη ζωη καποιων ανθρωπων με την αισθηση οτι ανηκουν καπου και οτι ειναι ξεχωριστοι και ανωτεροι. Ειναι για πολυ αφελεις ομως, καθως οι ιδιοι παραθετουν και καλα "μαρτυριες" ανθρωπων που βοηθηθηκαν ανακαλυπτοντας τον θαυμαστο κοσμο των βαμπιρ κατα τα δικα τους λεγομενα και διαβαζοντας την βιβλο, που φυσικα πληρωνεις για να την αποκτησεις, οι οποιοι μου θυμιζουν εντονα παρομοιες μαρτυριες που μπορει να βρει κανεις σε πληθωρα σαιτ απο ανθρωπους που βοηθηκαν απο τη χειρομαντεια, την αριθμολογια, την ινδουιστικη αστρολογια κτλ, οπου πληρωνεις για να αποκτησεις τη μοναδικη δικη σου ερμηνεια για την ημερομηνια της γεννησης σου.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    201
    Quote Originally Posted by Παστελι View Post
    και τα βιβλια θελουν χρηματα αυτα και εγω δεν εχω μια ανεργη ειμαι.Για τους φτωχους υπαρχει η αθανασια?
    χαχα... για τους φτωχούς υπάρχει η ψάθα!
    [B][SIZE=6][COLOR="#000080"]Έχουμε 2 επιλογές: Να οργανώσουμε νέο έδαφος ή να αφήσουμε τα αγριόχορτα να μεγαλώσουν[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=5][/SIZE]

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    ftou ftou skorda

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    τι λες ρε συ σοβαρα τωρα δεν υπαρχουν τα βαμπιρ???? (πλακιζω!) εμενα χθες μου επιτεθηκε ενα αλλα ευτυχως γλιτωσα!!
    η ασθενεια αυτη που περιγραφεις λεγεται πορφυρια υπηρχε παλια στην τρανσυλβανια νομιζω τους ελειπε η μελανινη κ ηταν χλωμοι με μακρια νυχια δεν μπορουσαν να βγουν στο φως κτλ κ πιναν αιμα γιατι πιστευαν οτι ετσι θα θεραπευτουνε (αμα εχεις δει ταινιες Dracula ειχαν παρομοια χαρακτηριστικα α κ επισης υπηρξε στην τρανσυλβανια ανθρωπος που τον λεγαν ετσι κ ειχε αυτα τα χαρακτηρηστικα..)
    αχααχχ εγω εκανα σεξ με βαμπιρ λολ.
    Σωστα πορφυρια λεγεται.
    Πατατες .Μου εστειλε και εμενα μηνυμα χαχα αληθεια υπαρχει καποιος να πιστευει σε τετοια κουφα?

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. αλλαγή
    By zaxari10 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 23
    Last Post: 03-04-2010, 00:09
  2. αλλαγη φαρμακου
    By prasiniklosti in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 07-09-2009, 18:13
  3. αλλαγη γιατρου.
    By ferro in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 395
    Last Post: 30-08-2009, 16:51
  4. Αλλαγή θεραπευτή
    By savant in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 10
    Last Post: 19-07-2009, 12:31

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •