ΝΙΩΘΩ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΚΟΥΡΑΣΗ-ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΚΑΙ ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΟ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135

    ΝΙΩΘΩ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΚΟΥΡΑΣΗ-ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΚΑΙ ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΟ

    Τελευταιες μερες ενω εχω κοιμηθει σχετικα καλα, παω στην δουλεια και εχω μια κοπωση. εχω καιρο να παω καπακι απ την δουλεια γυμναστηριο, στην πραγματικοτητα δν εχω παει καθολου αυτο το καιρο πραγμα που με τσιτωνει που ολο κατι γινεται και δεν παω, ομως παρ ολα αυτα νιωθω κουρασμενη. οταν πηγαινα γυμναστηριο καπακι απ την δουλεια δεν ενιωθα τοσο και φανταστικα πως μπορει να μ βγαινει η κουραση τωρα που χαλαρωνει ο οργανισμος

    το προβλημα ειναι οτι εκτος απο την υπνηλια και την ξαφνικη κουραση που εχω με πιανει εκνευρισμος οταν μ μιλανε και οταν γελανε, δλδ με εκνευριζουν τα γελια σαν να με τσιμπαει μυγα. οπως ακριβως με πιανει με τα δυνατα φωτα και τους αποτομους ηχους. αποτελεσμα ειναι να εχω γινει σαν γριοπαραξενη με ιδιοτροπιες.

    για να μην το σκεφτομαι κανω 5 φορες την μερα μπανιο κ επειδη δουλευω μεχρι τις 7 καθημερινες και δεν μπορω να κανω παρα μονο μετα τις 8, παω στην τουαλετα της δουλειας και βαζω τα χερια μ σε πολυ ζεστο νερο και τα αφηνω εκει κατω για 5 λεπτα.

    ενα αλλο που κανω ειναι να βουρτσιζω μονιμως τα δοντια μου.

    σαν να μην φτανει αυτο, μου λενε οι γονεις μ οτι το βραδυ τους ξυπναω επειδη τρανταζομαι στο κρεβατι καθως κοιμαμαι και σηκωνομαι καθιστη στον κωλο στο στρωμα και πεφτω με φορα στο παπλωμα. πραγμα που δεν κανω επιτηδες και ουτε που θυμαμαι

    δεν εχει γινει καποια αλλαγη στα φαρμακα μου....

    απο τον εκνευρισμο με πιανει φαγουρα στο προσωπο και τα μπρατσα και τραβαω τσουλουφια απο την μεσα μερια των μαλλιων μου και καταληγω να τα πιανω κοτσιδα μονιμως για να μην τα ακουμπαω

    επισης χτες με επιασε ενα παραλυριμα να σκεφτομαι παλι πως ολοι ειναι σπαστικοι γυρω μου (φιλοι συγγενεις) και μου την δινουνε και καθομουν 10 λεπτα κ κοιτουσα ενα κλαμερ κ πιστευα πως αμα το βαλω στο κεφαλι μου θα χωθει στο μυαλο μου (ηλιθιο αλλα το λεω)

    και το γνωστο και μη εξαιρετεο ειναι πως πιστευω πως παχαινω παλι κ δν ξερω αν τρωω λιγο η πολυ η κανονικα και με αγχωνει
    I m a Good Person With Bad Attitude

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    LuciFer υπομονη ευχομαι να σου περασουν γρηγορα αυτα κ να ηρεμησεις!!:)
    Σχετικα με την κουραση μπορει επειδη ειχες συνηθισει καπακι απ τη δουλεια γυμναστηριο κ πλεον δεν το κανεις να αποσυντονιστηκε ο οργανισμος σου με αποτελεσμα να βγαζει το αντιθετο δλδ ενω δεν πας πλεον νιωθεις περισσοτερο κουρασμενη..περιεργο βεβαια αλλα δεν ειναι κ απιθανο να συμβαινει...
    ποσο καιρο εισαι ετσι σε ενταση?? σου ηρθαν αυτα ετσι στο ακυρο η προηγηθηκε καποιο γεγονος που σε τσαντισε , στρεσαρισε, κτλ ωστε ενδεχομενως να συνεβαλε κ αυτο??
    kisses sweetie!!!! :)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    μαλάκα, εμένα η ανησυχία μου δεν είναι μην τυχόν και πιέσεις το κλάμερ στο δικό σου κεφάλι. Για τα κεφάλια των άλλων φοβάμαι. λολ
    Χέσε μας ντολ, αφού είναι το στυλ σου, θα ψάχνεσαι γιατί αλλιώς βαριέσαι.:P
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    Rain αρχιζω να ανησυχω εχεις χαλασει τελευταια εχεις γινει πολυ υποκοσμος και βριζεις! που εχεις μπλεξει?!!!
    I m a Good Person With Bad Attitude

Similar Threads

  1. Κούραση συνέχεια
    By eve in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 5
    Last Post: 14-01-2011, 23:04
  2. ΖΕΣΤΗ, ΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΣΚΟΥΠΙΔΑΚΙΑ
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 19-08-2010, 13:23
  3. Ενω εχω αναγκη απο φιλιες νιωθω παραξενα καπως εξαρτημενη κ θελω να φευγω..νιωθω ενοχη γι αυτο..
    By Girl25 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 26
    Last Post: 22-07-2010, 01:20
  4. ΠΑΡΑΝΟΜΗ ΣΧΕΣΗ Κ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΖΗΛΙΑ S.O.S.
    By tete in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 18-11-2009, 10:21
  5. ΤΡΟΜΕΡΗ ΚΟΥΡΑΣΗ
    By jim33 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 20-10-2006, 04:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •