Eρωτηση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13

Thread: Eρωτηση

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    19

    Eρωτηση

    Όταν επί 1-2 μήνες νιώθεις πόνους στο θώρακα και ταλαιπωρημένος είναι από το ανχος? έχω περάσει κρίσεις πανικού τα πάντα..τα ξεπερνάω όλα σιγά σιγά.. τώρα μου έχουν μείνει οι πόνοι όταν τους σκέφτομαι τόσο πιο πολύ πονάω!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    στο σκοτεινό τόπο...
    Posts
    684
    αν δεν ειχες περασει κανα γερο κρυολογημα, ναι, μπορει να ειναι καθαρα ψυχοσωματικο.εγω το ειχα παντως και που και που με πιανει

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    19
    κρυωλογημα ειχα φαει γιατι εκανα σεξουαλικες επαφες μεσα στο κρυο λες νανε ακομα απο αυτο?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    στο σκοτεινό τόπο...
    Posts
    684
    τρομαρα σου.ναι ξερω οτι συμβαινει και αυτο.δεν πας σε κανα γιατρο,μπας και θες απλα μια αντιβιωση?μπορει να ειναι πιο απλο απο οσο νομιζεις.

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    19
    μακαρη νανε ετσι γιατι μεσα σε 1-2 μηνες γι αυτο το πραγμα εχω αλλαξει γενικα..πηγα σε γιατρους καρδιολογους κτλπ..μου ειπαν τιποτα ....
    Μπορει νανε και απο τον θυροειδη ..υποθηροισμο εχω πως λεγεται!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    στο σκοτεινό τόπο...
    Posts
    684
    υποθυροειδισμος.δεν κανει πονους αυτο, εκτος κι αν εχειις πολυ ανεβασμενες τιμες στην ορμονη tsh.το ξερω γιατι εχω εδω και καιρο και το εχω ψαξει.αφου εχεις παει σε γιατρο, τοτε μην το ψαχνεις αλλο, αγχος ειναι.βεβαια, ο υποθυροειδισμος σχετιζεται με καταθλιψη και αυτη με τη σειρα της σου πεταει κατι ωραιοτατους πονους εδω κι εκει.(απο την εμπειρια μου στα λεω αυτα).

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    19
    αυτα ακριβως οπως στα λες..ειχα πεσει για 1 εβδομαδα σε καταθλιψη ουτε να βρεθω με το κοριτσι μου δεν ηθελα και κλεγομουν μονος μου.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    στο σκοτεινό τόπο...
    Posts
    684
    εγω τα περναω χρονια αυτα και πλεον τα ανγνωριζω. επι τεσσερις μηνες ειχα πονους στο θωρακα και σε ενα σημειο στο στηθος αριστερα.τεσσερις ολοκληρους μηνες.φυσικα, πηγα σε καρδιολογο, παθολογο, γαστρεντερολογο ακομα και ορθοπεδικο. φυσικα ολοι μου ελεγαν οτι δεν εχω τιποτα.ο πονος ομως εκει.καθε μερα, σχεδον ολη την ωρα.καταπινα παυσιπονα, μου περναγε για λιγο και φτου και απο την αρχη. οταν αρχισα τη θεραπεια με αντικαταθλιπτικα, φυσικα μου περασανε ολα.που και που εχω κανα πονο αλλα δεν δινω σημασια.εκοψα και το googlαρισμα για αρρωστιες και ησυχασα.

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    19
    ακριβως εγς εβλεπα στο γοογλε και ανχονομουνα περισσοτερο... πλεων μου περνανε σιγα σιγα χωρις ψυχολογους κτλπ..ειχα πολλα αλλα τα ξεπερναω σιγα σιγα.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    στο σκοτεινό τόπο...
    Posts
    684
    μπραβο.αυτο ειναι το καλυτερο.μακαρι να μπορουσα κι εγω να το ξεπερασω μονη μου.προσπαθησε να μην δινεις σημασια και να ασχολεισαι με το κοριτσι σου.δεν σου κανει καλο αυτο;

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    19
    μου κανει καλο αλλα σε 11 μερες την χωριζω παω 9 μηνες διακοπες..φανταρος!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    στο σκοτεινό τόπο...
    Posts
    684
    αντε τοτε καλη θητεια.που ξερεις, μπορει να σου περασουν ολα εκει. κοιτα να περασεις καλα μεχρι να φυγεις για να εχεις ομορφα πραγματα να θυμασαι

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    19
    αυτο ακριβως θα κανω..ο στρατος πλεων ειναι διακοπες !!

Similar Threads

  1. Eρωτηση για ι5
    By νικος32 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 1
    Last Post: 24-12-2009, 10:42
  2. EΡΩΤΗΣΗ
    By νικος32 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 07-10-2007, 21:37

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •