Νιωθω μονη - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 81 of 81
  1. #76
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    στις σκέψεις και στα όνειρά μου..
    Posts
    202
    Quote Originally Posted by carrie View Post
    ναι παολο ειναι αληθεια. Ολα αυτα που λες ετσι ειναι. Εισια καταδικασμενος να μη βρεις ποτε γυναικα. Εκτος κι αν γινεις πλουσιος, παρτυ ανιμαλ, ή μποντιμπιλνταρας.
    ............διότι ως γνωστόν, κανένας φτωχός, εσωστρεφής και αγύμναστος δεν βρήκε ποτέ του γυναίκα. χαχαχαχαχαχα

  2. #77
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    421
    Quote Originally Posted by empar View Post

    ειλικρινά, και μουλάρι θα χτυπήσει το κεφάλι του στον τοίχο μετά από συζήτηση με σένα... παραδίνω τα όπλα... πως ονοματίζεις τις ανθρώπινες σχέσεις, "εξαρτημένη" "όχι προβληματική" "νορμάλ" χωρίς να ξέρεις τίποτα για τους ανθρώπους στους οποίους μιλάς και χωρίς να ξέρεις τίποτα ο ίδιος από σχέσεις... βγες έξω στην κοινωνία, ήρθε ο καιρός να μάθεις κάποια πράγματα. ειλικρινά λυπάμαι για σένα, είσαι ο πιο περίεργος άνθρωπος με τον οποίο έχω συνομιλήσει ποτέ... :`(
    Κοριτσάκι μου είσαι πολύ λίγη για να λυπάσαι εσύ για κάποιον.Εσύ λοιπόν που έχεις μάθει την κοινωνία απ'έξω κι ανακατωτά δε δίνεις και σε μας τους άσχετους τα φώτα σου;Και μη μου λες ότι δεν έχω ιδέα από σχέσεις γιατί έχω υπάρξει σε μακροχρόνια σχέση όταν εσένα ακόμα δε σου είχε έρθει περίοδος.Εσύ δεν έχεις ιδέα από τη ζωή όταν τα μόνα προβλήματά σου είναι το ότι δε σε παίρνει ο κολλητός και δε σε καλούν για τσίπουρα.Άλλο ένα ανεγκέφαλο 19χρονο είσαι.Όταν μεγαλώσεις και έχεις ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ τότε βγες και ξαναμίλα μαζί μου.Τελεία και παύλα,δεν ξανασχολούμαι άλλο με την πάρτη σου.

    Και όλες οι γυναίκες του φόρουμ,μην κάνετε τον κόπο να γράφετε ότι διαφωνείτε μαζί μου,το ξέρω από πριν.

  3. #78
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Οι μεγάλες ανάγκες έχουν την ιδιότητα να διαστρεβλώνουν την όψη της πραγματικότητας.
    Και δε βλέπουμε όλες τις αποχρώσεις των πραγμάτων, ούτε το πραγματικό τους σχήμα, αλλά τη μία και μοναδική απόχρωση, το ένα και μοναδικό σχήμα. Την απόχρωση που η ανάγκη μας σπρώχνει, μας κατευθύνει να δούμε. Και το σχήμα που μας επιτάσσει να υιοθετούμε ως το Ένα, που ρουφάει μέσα του όλα τα άλλα υπάρχοντα.
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  4. #79
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    στις σκέψεις και στα όνειρά μου..
    Posts
    202
    Quote Originally Posted by Paolo_1 View Post
    Τελεία και παύλα,δεν ξανασχολούμαι άλλο με την πάρτη σου.
    +1000000000000000

    δεν μου το έλεγες να χαρώ νωρίτερα;;;;


  5. #80
    Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    53
    Quote Originally Posted by empar View Post
    +1000000000000000

    δεν μου το έλεγες να χαρώ νωρίτερα;;;;

    χαχαχαχαχαχαχαχα!!! empar κερνάω, πάμε να το γιορτάσουμε!!! Πάντως σοβαρά, παιδιά, δεν φαντάστηκα ό,τι το topic που έκανα θα προκαλούσε τέτοια αντίδραση και τέτοια συζήτηση...

  6. #81
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    1
    Καλησπέρα αν και πάει καιρός από τότε που έγραψες το μήνυμα θα ήθελα να σου πρώτον να ηρεμήσεις για να δεις τα πράγματα πιο καθαρά ,από άλλη οπτική γωνία. Έχεις ταυτιστεί με το συναίσθημα της μοναξιάς και δε μπορείς να δεις τα υπόλοιπα γύρω σου . Το πιο εύκολο είναι να τα παρατήσεις...αν το κάνεις δεν υπάρχει γυρισμός , το θέμα είναι μείνεις να παλέψεις και να αγωνιστείς για να αλλάξεις τη ζωή σου εφόσον αυτή δε σου αρέσει τότε θα είσαι μία πραγματική νικήτρια.Στο χέρι σου είναι όλοι μας έχουμε τεράστια δύναμη αρκεί να την ανακαλύψουμε μέσα μας είναι θέμα θέλησης και αναζήτησης. Μην παίρνεις το ρόλο του θύματος και μην περιμένεις από τους άλλους να σε σώσουν,εσύ θα βοηθήσεις τον εαυτό σου!
    Ελπίζω να βοηθάω!!!

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Similar Threads

  1. K ξαφνικα νιωθω τοσο μονη......
    By πιεσμενη in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 06-04-2011, 22:54
  2. Ενω εχω αναγκη απο φιλιες νιωθω παραξενα καπως εξαρτημενη κ θελω να φευγω..νιωθω ενοχη γι αυτο..
    By Girl25 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 26
    Last Post: 22-07-2010, 02:20
  3. Μονη στο σπιτι
    By melene in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 40
    Last Post: 22-08-2009, 17:53
  4. ΝΙΩΘΩ ΑΣΧΗΜΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ
    By donald_girl in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 50
    Last Post: 22-05-2008, 12:46
  5. τόσο μόνη....
    By gataki in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 20
    Last Post: 12-12-2005, 17:41

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •