ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΕΣ ΕΠΑΦΕΣ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    5

    ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΕΣ ΕΠΑΦΕΣ

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΧΕΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ.....ΕΙΜΑΙ 20 ΧΡΟΝΩΝ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΑΓΑΠΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ....ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΜΕΝΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ....ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΜΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΝΙΩΘΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΔΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ...ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΝΙΩΘΩ ΕΤΣΙ???ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ????
    ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ.....

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by μαρινακι View Post
    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΧΕΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ.....ΕΙΜΑΙ 20 ΧΡΟΝΩΝ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΑΓΑΠΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ....ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΜΕΝΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ....ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΜΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΝΙΩΘΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΔΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ...ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΝΙΩΘΩ ΕΤΣΙ???ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ????
    ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ.....
    καλησπερα.
    αν θελεις γραφε μας με πεζα γραμματα γιατι με τα κεφαλαια ειναι σαν να μας φωναζεις..

    ΔΕΝ ειναι καλο σημαδι το οτι εχασες την διαθεση σου για σεξ με τον αρραβωνιαστικο σου τοσο συντομα...
    μας λες οτι στις αρχες ενοιωθες ομορφα στο σεξ μαζι του.
    ενοιωθες απλα πολυ ομορφα η ενοιωθες ΠΟΛΥ εντονη ηδονη?
    δεν ειναι το ιδιο πραγμα ξερεις...ομορφα νοιωθουμε και οταν μας χαιδευουν τα μαλλια..
    και μια γενικοτερη ερωτηση:
    τι σε εκανε να αρραβωνιαστεις τοσο μικρη και τοσο συντομα απο οταν γνωρισες τον δικο σου? πιστευεις οτι δοκιμαστηκε οσο χρειαζεται ησ χεση σας και το ποσο ταιριαζετε για να προχωρησετε σε εναν δρομο που υποθετω πως οδηγει στον γαμο?

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    5
    γεια σου remedy συγνωμη για τα γραμματα..στην αρχη ενιωθα και ομορφα και ηδονη τωρα απλα περιμενω ποτε θα τελειωσει και σπανια μου αρεσει και εμενα...οσο για το αν δοκιμαστικε αρκετα η σχεση πριν αρραβωνιαστω αληθεια δν ξερω...τον ηξερα βεβαια 3 χρονια το παιδι αυτο και ηξερα τι ανθρωπος ειναι τωρα πραγματικα δοκιμαζετε αυτη η σχεση πολυ εντονα στην καθημερηνοτητα μας......

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    μαρινακι
    αλλο να γνωριζεις την υπαρξη καποιου κι αλλο να εχεις ερωτικη σχεση μαζι του...
    η σχεση σας ειν αι πολυ προσφατη και εγινε και αρραβωνας ηδη (αληθεια, δεν μου απαντησες:γιατι τοσο συντομα αρραβωνας?)
    ειναι πολυ σημαντικο κομματι το σεξουαλικο σε ενα ζευγαρι. δεν ειναι καλο να εχει προβλημα απο τοσο νωρις...
    εχεις εντονη διαθεση σεξουαλικη εκτος του αρραβωνιαστικου/ με δικες σου σκεψεις, η ακομα και σκεψεις για αλλους>?
    η γενικα νοιωθεις φλατ σεξουαλικα αυτον τον καιρο?

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    5
    αρραβωνιαστηκα γιατι η οικογενεια μου ηταν παλαιων αρχων και δν ηθελαν να εχω σχεση με καποιον χωρις να δωσουμε λογο η να αρραβωνιαστουμε....μπορεις να πεις οτι δν η3ερα τι εκανα οτι οτι χιλια δυο πραγματα αλλα για ενα ειμαι σιγουρη οτι δν εχω μετανιωση και δν νομιζω να μετανιωσω για το βιαστικο αυτο βημα.το σεξουαλικο οντως ειναι πολυ σημαντικο σε ενα ζευγαρι το καταλαβαινω αυτο...μπορω να πω οτι ναι σκεφτομαι εντονα το σεξουαλικο με τον συντροφο μου αλλα το σκεφτομαι πιο ρομαντικα πιο αλλιως αποτι γινεται συνηθως πως να στο εξηγησω καθε μερα ειναι μια ρουτινα για μενα πλεον ολα γινονται με προγραμμα και συνεχεια το ιδιο....

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by μαρινακι View Post
    αρραβωνιαστηκα γιατι η οικογενεια μου ηταν παλαιων αρχων και δν ηθελαν να εχω σχεση με καποιον χωρις να δωσουμε λογο η να αρραβωνιαστουμε....μπορεις να πεις οτι δν η3ερα τι εκανα οτι οτι χιλια δυο πραγματα αλλα για ενα ειμαι σιγουρη οτι δν εχω μετανιωση και δν νομιζω να μετανιωσω για το βιαστικο αυτο βημα.το σεξουαλικο οντως ειναι πολυ σημαντικο σε ενα ζευγαρι το καταλαβαινω αυτο...μπορω να πω οτι ναι σκεφτομαι εντονα το σεξουαλικο με τον συντροφο μου αλλα το σκεφτομαι πιο ρομαντικα πιο αλλιως αποτι γινεται συνηθως πως να στο εξηγησω καθε μερα ειναι μια ρουτινα για μενα πλεον ολα γινονται με προγραμμα και συνεχεια το ιδιο....
    ωραια.
    ΕΚΕΙ ηθελα να φτασουμε.
    δεν χρειαζεται να το εξηγησεις σε μενα.
    να παρεις το θαρρος και να το εξηγησεις σε αυτον...
    προφανως δεν γινονται αυτα που θελεις, με τον τροπο που θελεις.
    μην αφηνεσαι στις πρωτοβουλιες του. δειξε του πως θελεις να ειστε, εσυ.
    ειναι σημαντικο να το κανετε συντομα αυτο,γιατι οσο μεγαλωνει το σεξουαλικο χασμα σε ενα ζευγαρι χωρις να διορθωνεται κατι, παγιωνεται και εμτα δυσκολευουν τα πραγματα.
    ειναι κριμα να χαλασει ησ χεση σας γιατι δεν μπορεσατε να επικοινωνησετε σεξουαλικα
    διεκδικησε (με τροπο) αυτα που σε ευχαριστουν...
    και πανως οχι με γκρινια.
    μη του πεις "κανουμε ολο τα ιδια", ξεκινα ΕΣΥ κατι διαφορετικο απο αυτα που κανετε..

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    5
    οντως εχεις δικιο μπορει και να φοβουμουν μηπως θημωσει η παρεξηγηθει η δν ξερω και εγω τι...θα προσπαθησω να κανω αυτα που μου ειπες.....σε ευχαριστω πολυ για την βοηθεια σου...

Similar Threads

  1. δυσφορια με τις ανθρωπινες επαφες.....
    By libertine in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 25-04-2011, 22:56
  2. αποτυχημενες σεξουαλικες σχεσεις
    By vince in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 22
    Last Post: 17-07-2009, 16:20
  3. Προβλημα διεγερσης στις πρωτες επαφες.
    By Triella in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 40
    Last Post: 10-12-2008, 23:31
  4. Σεξουαλικές... μαλαγανιές!
    By alexandros3 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 24-08-2007, 02:34

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •