με την εργασια τι γινετε?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    183

    με την εργασια τι γινετε?

    οπως λεει κ ο τιτλος τι γινετε με αυτο το θεμα?
    εσεις που παιρνετε φαρμακα τι κανετε?
    εσεις που δεν παιρνετε?
    υπαρχει καποια διευκολυνση στο δημοσιο για τους ψυχικα ασθενεις ή τριχες?

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    εδω δεν υπαρχει δουλεια για τους φυσιολογικους ανθρωπους που δεν εχουν τοσα προβληματα, θα υπαρχει για μας ? και οχι μονο δεν υπαρχει διευκολυνση, αλλα αμα εχεις παρει τρελοχαρτο απ'τον στρατο, απ'οσο ξερω ΔΕ μπορεις να βρεις δουλεια καν στο δημοσιο!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εγω δουλευω αλλα ζοριζομαι σε γενικες γραμμες. Οχι για τις ψυχωσεις και τα λοιπα αλλα γιατι τα πραγματα γιναν δυσκολα...
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    roof garden
    Posts
    1,807
    στο δημοσιο απο οσο γνωριζω δεν υπαρχει προβλημα.

    εκτος απο ευαισθητους τομεις οπως τα σωματα ασφαλειας ,οπου εχεις οπλο και
    τους καθηγητες του υπουργειου παιδειας.

    το εχω ρωτησει αρκετες φορες και μου ειχαν πει οτι δεν υπαρχει προβλημα.
    Με τη δύναμη του Θεού να έχετε τα τσάκρα σας ανοιχτά, καθαρά, φωτισμένα κ δε θα πιάνει κανένα κακό.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    183
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    και οχι μονο δεν υπαρχει διευκολυνση, αλλα αμα εχεις παρει τρελοχαρτο απ'τον στρατο, απ'οσο ξερω ΔΕ μπορεις να βρεις δουλεια καν στο δημοσιο!
    εσυ ΚΕΝΟ καπου διαβασα οτι δεν παιρνεις φαρμακα. στο στρατο πηρες τρελοχαρτο ή τον εκανες κανονικα?
    εγω που δεν παιρνω χαπια και θελω να κανω στρατο(οχι με οπλα) θα μου δωσουν αναγκαστικα τρελοχαρτο? θα μ αναγκασουν να παρω χαπια? ή θα μαφησουν να τον τελειωσω τον στρατο? εννοω για την περιπτωση που ειμαι -σχεδον- καθαρος απο ψυχωσεις.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δηλαδη δεν μπορω να διδαξω στο υπουργειο παιδειας? Shit.

    Ασχημο ακουγεται αυτο...γιατι να μην μπορω? Οχι οτι μου αρεσει ιδιαιτερα να διδασκω αλλα λεμε...
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by alexandros2985 View Post
    εσυ ΚΕΝΟ καπου διαβασα οτι δεν παιρνεις φαρμακα. στο στρατο πηρες τρελοχαρτο ή τον εκανες κανονικα?
    εγω που δεν παιρνω χαπια και θελω να κανω στρατο(οχι με οπλα) θα μου δωσουν αναγκαστικα τρελοχαρτο? θα μ αναγκασουν να παρω χαπια? ή θα μαφησουν να τον τελειωσω τον στρατο? εννοω για την περιπτωση που ειμαι -σχεδον- καθαρος απο ψυχωσεις.
    Προφανως θα περασεις αξιολογηση και θα κρινουν αν υπηρετησεις. Τωρα επειδη ολοι φυλαν τα ρουχα τους αν τους αρχισεις τιποτα περιεργεια περι χαπιων , ψυχωσεων κλπ. δεν νομιζω να σε αφησουν να υπηρετησεις....νομιζω.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    183
    φιλε keep_walking εννοεις οτι αμα μαθουν οτι επαιρνα χαπια κ ειχα ψυχωσεις δεν θα μαφησουν σιγουρα ή οτι θα μαφησουν σε ποστο διχως οπλο αν ΄συνεργαστω΄ μαζι τους κ παρω χαπια? σορι αλλα δεν καταλαβα ακριβως

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by alexandros2985 View Post
    φιλε keep_walking εννοεις οτι αμα μαθουν οτι επαιρνα χαπια κ ειχα ψυχωσεις δεν θα μαφησουν σιγουρα ή οτι θα μαφησουν σε ποστο διχως οπλο αν ΄συνεργαστω΄ μαζι τους κ παρω χαπια? σορι αλλα δεν καταλαβα ακριβως
    Εμ δεν ειμαι ειδικος στο θεμα διαλογης φανταρων , αλλα αν τους πεις για χαπια και ψυχωσεις...δεν βλεπω να κανεις στρατο. Εδω ενας αυτοκτονει πχ και χεζονται ολοι...και στην ψυχωση η αυτοκτονια ειναι συνηθισμενη ,σαν ενα παραδειγμα το φερνω.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Δηλαδη δεν μπορω να διδαξω στο υπουργειο παιδειας? Shit.

    Ασχημο ακουγεται αυτο...γιατι να μην μπορω? Οχι οτι μου αρεσει ιδιαιτερα να διδασκω αλλα λεμε...
    μάλλον εννοεί ότι δεν μπορείς να διδάξεις σε σχολεία.

Similar Threads

  1. Δεν ξερω τι γινετε :/
    By staraki91 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 07-04-2010, 03:05
  2. Οταν η Λεξη Γινετε Εικονα
    By Aprilios in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 24-02-2010, 19:50
  3. 10 βηματα για να γινετε χρονιοι ψυχωτικοι
    By katerinaki in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 10
    Last Post: 03-11-2009, 18:31
  4. τι γινετε με το chat;;;
    By ζουμπι in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 15
    Last Post: 13-07-2009, 22:36
  5. πως να μην γινετε το σεξ μια συνηθεια τροποι ανανεωσης της σεξουαλικης σχεσης
    By πολυμνια in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 21
    Last Post: 04-04-2008, 00:52

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •