ΔΕΝ MΠΟΡΩ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ... - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 95
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Αόρατος... View Post
    Αφήστε την κοπέλα να εκτονωθεί και να πει ό,τι γουστάρει, έτσι αισθάνεται τώρα, αυτά λέει.
    Λάκρυ μια χαρά είσαι, go on..
    Ετσι ρε συ πες τα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Σ ευχαριστω ρε συ να σαι καλα το ξερω οτι ειμαι μια χαρα κ το ξερουν κ πολλοι αλλοι ελεος πια με το κομπλεξ του καθενος.....
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    τωρα με ειρωνευεσαι δεν καταλαβα?? καμια σχεση εγω μ αυτην εγω ειμαι αδυνατη κ ομορφη κ εχω στυλ punk-rock κ δεν μ αρεσεουν τα 70s alternative rock ακουω rock gothic κ metal σε κατι τετοιο θελω να κυμανθω η σαν την amy lee η τον brian molko η τον gerard way εστω κ ναι μπορω να το κανω αλλωστε ο,τι ηθελα κ θελω στη ζωη μου το χω κανει κ οποιος αμφιβαλλει στα τσακιδια δεν θα κατσω να ασχοληθω..
    όχι δεν σε ειρωνεύομαι. η beth ditto είναι απίστευτη περσόνα, με τρομερή σκηνική παρουσία και σίγουρα δεν μπορείς να αντιληφθείς τι έχει προσφέρει αν λες "εγώ είμαι αδύνατη και όμορφη".

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,495
    Κι εμένα μου αρέσει πολύ η Beth! Claire, είναι τόσο ακομπλεξάριστο άτομο, που φωτογραφίζεται γυμνή, αλλά και δίπλα δίπλα με μοντέλα, πχ έχει φωτογραφηθεί και έχει κάνει παρέα και με την Κέιτ Μος, τη σύγχρονη Τουίγκι, η οποία Μος έχει επίσης παραδεχτεί ότι για καιρό ζούσε με σαμπάνια και καπνό. Η αυτοαποδοχή είναι σπουδαίο πράγμα. Και η συνειδητοποίηση ενός ολόκληρου συστήματος που πιέζει για τελειότητα. Και πόσα άλλα μοντέλα/χορεύτριες/ηθοποιοί ένα σωρό άλλα άτομα ανεξάρτητα ιδιότητας και κοινωνικού ρόλου ή στάτους, είτε πέρασαν και περνάνε από anorexia nervosa, ψυχογενή βουλιμία, άλλες ednos, κάποιες πέθαναν στην πορεία, κάποιες έζησαν και έκαναν δουλειά τους την ενημέρωση πάνω στις δδ, πχ η Ζέτα Δούκα κλπ
    "Δε με νοιάζει να έρθουν όλοι οι ξένοι στην Ελλάδα και οι Έλληνες να πάνε αλλού. Θεωρώ ότι πατρίδα μας είναι η γη. Από μικρό παιδί απέρριπτα τα σύνορα."
    Σπύρος Μπιμπίλας

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    ναιιιι, είναι απίθανη!!!

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Athens
    Posts
    1,453
    Lacrymosa πως εισαι σημερα κοριτσι μου?
    καλυτερα?
    εγω ειμαι πολυ πεσμενη για καποιους λογους.
    να σου στειλω λιγη απο την καταθλιψη μου να μου στειλεις και συ λιγη υπομανια μπας και ερθουμε σε νορμοθυμια και οι δυο?:P
    φιλακια!!!

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    ελα αμελι ναι στειλε λιγη καταθλιψη να σου στειλω κι εγω τη μανια μου λολλλ ασε η νορμοθυμια ειναι για μενα πλεον απιαστο ονειρο....

    σημερα ειμαι παλι σε υπερενταση η εμμονη που ειχα με τα ψωνια κ το σεξ εχει υποχωρησει λιγο αλλα παλι πιστευω υποβοσκει κ δεν ξερω αν θα εκδηλωθει το μονο θετικο ειναι οτι καταλαβα οτι ειμαι σε μανια μεχρι χτες το υποψιαζομουν αλλα δεν ημουν σιγουρη κ μ αρεσε κ χαζογελουσα κ εκανα μαλακιες τωρα παλι χαζογελαω κ χαιρομαι κ κανω μαλακιες κτλ αλλα τουλαχιστον ξερω για ποιο λογο τα κανω...

    εκοψα το αντικαταθλιπτικο κ τωρα θα μεινω με τα αλλα μπας κ κατεβω λιγο γιατι ειμαι πολυ πολυ ψηλα κ δεν προκειται να ξαναπαρω αντικαταθλιπτικο στη ζωη μου οποιος κ να μου το πει γιατι μπορει να κανω μανια παλι κ δεν θελω..

    ξερω οτι η μανια ειναι συναρπαστικο αλλα κ εξτριμ σπορ αλλα κραταει λιγο κ γι αυτο θελω να τη ζησω αυτη την εμπειρια στο επακρο!!!!!!!!!!!!!!!! γιατι εχω ακουσει οτι συνηθως μετα ακολουθει καταθλιψη που ειναι η χειροτερη.........

    ειναι θαρρεις κ την ακουσα αλλα πιστευω οτι ειναι πολυ σημαντικο που εκοψα το αντικαταθλιπτικο κ προσπαθω να σκεφτομαι συνεχεια οτι πρεπει να σταθεροποιηθω αν κ οι σκεψεις μου τρεχουν μου βγαινει κ μια επιθετικοτητα κ επειδη δεν εχω που να εκδηλωθω φοβαμαι μη ξεσπασω στον εαυτο μου κ κανω κατι προσπαθω να σκεφτω ψυχραιμα αλλα οι σκεψεις μου ειναι φουλ ενεργεια θαρρεις κ εχω μπει στη μπριζα κ διοχετευομαι παντου.......

    η κατασταση μανιας ειναι σαν τα ναρκωτικα πιστευω ξερεις οτι δεν ειναι καλο αλλα ξερεις πως νοιωθεις οταν παρεις κ θες να ζησεις την εμπειρια γιατι σε τραβαει κ νιωθεις μοναδικα, ξεχωριστα , τελεια κ θες ακομη πιο τελεια εχοντας επιγνωση η μη εχοντας.....καπως ετσι το βλεπω εγω........
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    332
    Βασικα ο γιατρος χορηγει το αντικαταθλιπτικο συνηθως οταν εισαι σε φαση καταθληψης..Ισως αυτο πυροδοτει την μανια!!!Ειδες και εγω χωρις μανια τα κανω ******* ολα και ειμαι μες στο γελιο!!!μην μασας...και πιες κανενα χυμο βερικοκο-κοκο-κοκο!!!χαχαχαχαχα

    Ψωνια μην κανεις..τζαμπα τα λεφτα...Αλλα σεξ κανε..σε χαλαρωνει..!!!!!!!!!!!!!!!!Φιλακια !!!

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Με καταθλιψη ξεκινησα κ γι αυτο επαιρνα αντικαταθλιπτικο το οποιο το επαιρνα κ για τη βουλιμια ...μετα που μου γυρισε σε διπολικη δεν εκοψα το αντικαταθλιπτικο αλλα προσθεσα αμπιλιφαι κ σταθεροποιητικο..

    Το αντικαταθλιπτικο πιστευω με κατεστρεψε κ αν ειχα 5 πιθανοτητες να υποτροπιασω με μανιακο, αυτο μου τις εκανε 500...ετσι πιστευω...

    Τωρα ομως το εκοψα ....τωρα που το σκεφτομαι αν ειναι δυνατον σε μανια να παιρνεις ποσο ψηλα θα φτασεις....σκεφτομαι ποσες διαβαθμισεις μανιας υπαρχουν κ ποια ειναι η υψηλοτερη....προσπαθω να καταλαβω που ειμαι αλα δεν ξερω...

    ο χυμος βερικοκο ανεβαζει τη διαθεση η κατεβαζει?? δεν το πιασα αυτο...!!!!!!!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    θεσσαλονίκη
    Posts
    607
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    ξερω οτι η μανια ειναι συναρπαστικο αλλα κ εξτριμ σπορ αλλα κραταει λιγο κ γι αυτο θελω να τη ζησω αυτη την εμπειρια στο επακρο!!!!!!!!!!!!!!!! γιατι εχω ακουσει οτι συνηθως μετα ακολουθει καταθλιψη που ειναι η χειροτερη.........
    έτσι λες τώρα? θέλεις να δούμε τι έλεγες όταν ήσουν σε πολύ πιο νηφάλια φάση?

    Quote Originally Posted by Lacrymosa;242109 στις 14-04-2011 13:12
    ακριβως!! τωρα ειμαι πιο σταθεροποιημενη δεν εχω τις εκρηξεις κ την υπερενταση...παντως δεν θα θελα με τιποτα να ξανακανω μανιακο επεισοδιο..φρικη...
    διακρίνεις κ εσύ την αντίφαση ή μόνο εγώ?

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    332
    Η μανια ειναι χειροτερη φαση απο την καταθλιπτικη γιατι κανεις πραγματα που ισως αργοτερα να τα μετανιωσεις....

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    θεσσαλονίκη
    Posts
    607
    Quote Originally Posted by LOSTRE View Post
    Η μανια ειναι χειροτερη φαση απο την καταθλιπτικη γιατι κανεις πραγματα που ισως αργοτερα να τα μετανιωσεις....
    κ η υπερ-σεξουαλικότητα είναι ένα από αυτά.

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Athens
    Posts
    1,453
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    ελα αμελι ναι στειλε λιγη καταθλιψη να σου στειλω κι εγω τη μανια μου λολλλ ασε η νορμοθυμια ειναι για μενα πλεον απιαστο ονειρο....

    σημερα ειμαι παλι σε υπερενταση η εμμονη που ειχα με τα ψωνια κ το σεξ εχει υποχωρησει λιγο αλλα παλι πιστευω υποβοσκει κ δεν ξερω αν θα εκδηλωθει το μονο θετικο ειναι οτι καταλαβα οτι ειμαι σε μανια μεχρι χτες το υποψιαζομουν αλλα δεν ημουν σιγουρη κ μ αρεσε κ χαζογελουσα κ εκανα μαλακιες τωρα παλι χαζογελαω κ χαιρομαι κ κανω μαλακιες κτλ αλλα τουλαχιστον ξερω για ποιο λογο τα κανω...

    εκοψα το αντικαταθλιπτικο κ τωρα θα μεινω με τα αλλα μπας κ κατεβω λιγο γιατι ειμαι πολυ πολυ ψηλα κ δεν προκειται να ξαναπαρω αντικαταθλιπτικο στη ζωη μου οποιος κ να μου το πει γιατι μπορει να κανω μανια παλι κ δεν θελω..

    ξερω οτι η μανια ειναι συναρπαστικο αλλα κ εξτριμ σπορ αλλα κραταει λιγο κ γι αυτο θελω να τη ζησω αυτη την εμπειρια στο επακρο!!!!!!!!!!!!!!!! γιατι εχω ακουσει οτι συνηθως μετα ακολουθει καταθλιψη που ειναι η χειροτερη.........

    ειναι θαρρεις κ την ακουσα αλλα πιστευω οτι ειναι πολυ σημαντικο που εκοψα το αντικαταθλιπτικο κ προσπαθω να σκεφτομαι συνεχεια οτι πρεπει να σταθεροποιηθω αν κ οι σκεψεις μου τρεχουν μου βγαινει κ μια επιθετικοτητα κ επειδη δεν εχω που να εκδηλωθω φοβαμαι μη ξεσπασω στον εαυτο μου κ κανω κατι προσπαθω να σκεφτω ψυχραιμα αλλα οι σκεψεις μου ειναι φουλ ενεργεια θαρρεις κ εχω μπει στη μπριζα κ διοχετευομαι παντου.......

    η κατασταση μανιας ειναι σαν τα ναρκωτικα πιστευω ξερεις οτι δεν ειναι καλο αλλα ξερεις πως νοιωθεις οταν παρεις κ θες να ζησεις την εμπειρια γιατι σε τραβαει κ νιωθεις μοναδικα, ξεχωριστα , τελεια κ θες ακομη πιο τελεια εχοντας επιγνωση η μη εχοντας.....καπως ετσι το βλεπω εγω........
    παντως για τοσο new bipolar εχεις μεγαλη επιγνωση του προβληματος σου.
    πιστευω πως αυτο εχει να κανει και με την ευφυια σου.
    και δεν το λεω αυτο για να σου τονωσω το ηθικο,αλλα επειδη ειναι πασιφανες

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    332
    κ η υπερ-σεξουαλικότητα είναι ένα από αυτά
    ναι,φυσικα..αλλα ακομα και να ειναι ευρεθιστος και να μαλωνει και να καταληξει σε αστυνομια κλπ...Ακομα να ξοδευει ασκοπα χρηματα κλπ...

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by pelariry View Post
    έτσι λες τώρα? θέλεις να δούμε τι έλεγες όταν ήσουν σε πολύ πιο νηφάλια φάση?



    διακρίνεις κ εσύ την αντίφαση ή μόνο εγώ?
    ναι την διακρινω την αντιφαση αλλα τοτε ημουν πιο σταθεροποιημενη αντε να ειχα καποια υπολλειματα υπομανιας κ ειχα τον ελεγχο αλλα τωρα επειδη ειμαι σε μανιακη κατασταση λογικο δεν ειναι να το βλεπω αλλιως???
    πιστευω οταν τελειωσει κ αυτο το μανιακο παλι αυτο θα πω, οτι δεν θελω να το ξαναζησω, αλλα τωρα εδω που ειμαι ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΩ!!!!!!!!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by pelariry View Post
    κ η υπερ-σεξουαλικότητα είναι ένα από αυτά.
    Χαχαχαχαχαχαχα δεν καταλαβα υπονοεις κατι????? λολλλλλλ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Επιτέλους είμαι καλα..
    By Δοδις in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 01-04-2011, 13:13
  2. δεν ειμαι καλα..
    By mstrouf in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 19
    Last Post: 02-10-2010, 04:40
  3. ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ???
    By Ακροβατης in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 35
    Last Post: 18-05-2010, 10:12
  4. Είμαι καλά;
    By Qya in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 20
    Last Post: 19-02-2009, 11:32
  5. είμαι καλά...
    By kely28 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 10
    Last Post: 18-07-2008, 13:02

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •