ΖΕΣΤΗ=ΤΡΕΛΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16
  1. #1
    Member
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    athens
    Posts
    44

    ΖΕΣΤΗ=ΤΡΕΛΑ

    2 ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΚΟΛΑΣΗ!!!!!!ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΔΕΙΑ!ΔΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΣΑΜΠΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΑΛΑΣΚΑ?ΑΚΟΥΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΤΕ 8Α ΚΑΝΕΙ ΚΡΥΟ?ΟΠΟΙΔΗΠΟΤΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΗ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!1

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    719
    Να υποθέσω ότι σαν και εμένα δεν είσαι fun της ζέστης, αλλά λάτρης του κρύου? lol

    Όσο για Αλάσκα εγώ το σκέφτομαι πλέον πολύ σοβαρά τα τελευταία 2 χρόνια..... Εκεί θα έχω την ευκαιρία να χαιδεύω και τους όμορφους λευκούς αρκούδους που τόσο συμπαθώ...

    George ετοιμάζουμε βαλίτσες βρε???

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Location
    Athens
    Posts
    516
    χαχαχα καλα τα λετε!οι υψηλες θερμοκρασιες αποδιοργανωνουν γενικως!

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    10
    Οι λευκοι αρκουδοι να δεις πως σας περιμενουν :P αχ και κατι χαδιαρηδες που ειναιιιιιι.
    ΖΗΤΩ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ!!!!!!

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    23
    Mεσα σε 100 χρονια λενε οι επιστημονες οτι θα σημειωθουν θερμοκρασιες που υπηρχαν στην εποχη των δεινοσαύρων!

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    16
    ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΤΟ ΒΙΟΤΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑ ΚΕΦΑΛΗΝ ΕΙΣΟΔΗΜΑ ΣΤΟ ΒΟΡΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΤΟ? ΑΝΤΕ ΒΑΛΕ ΤΟΝ ΜΕΞΙΚΑΝΟ ΝΑ ΝΑ ΦΤΕΙΑΧΕΙ ΝΟΚΙΑ ,ERICSSON KAI SAAB.
    ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΜΕ ΠΡΟΣ ΒΟΡΡΑ .

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Παιδιά ..εγω παντως σοβαρά το σκέφτομαι έστω δοκιμαστικά για λιγο καιρό ..του χρονου..οχι Αλάσκα αλλα Ισλανδία... σε ολόκληρη την Ισλανδια ...υπάρχουν περίπου μονο.. 400.000 ατομα... μια μικρη πολη συνολικά δηλ..... Η πρωτεύουσα το Ρέικιαβικ εχει ολουσ κι ολουσ 110.000 κατ. .... το βιοτικό επιπεδο ειναι σχεδον άψογο... περικλείονται απο μια υπεροχη απέραντη φυση... ειναι πλούσια χωρα... ανήκουν στουσ πιο \"διαβασμένους\"..(διαβαζου ν πολλα βιβλια).. ανθρώπους του κόσμου... εχουν ενα σωρό μουσικα φεστιβάλ... για το ρεύμα ..το νερό και την θέρμανση σχεδόν δεν πληρώνουν τιποτα..μια και εχουν περίσσια θερμική ενεργεια... απο.... εκατοντάδες θερμές ιαματικές πηγές και λίμνες.... μουλιάζουν στα ζέστα νερά και χαλαρώνουν....... σχεδόν ολοι εχουν τις προσωπικές τουσ πισίνες με ιαματικό νερο..η τουλάχιστον τζακούζι... χλιιιδα.... εμεισ λεμε. «.οτι εχεισ να κανεις αυριο... κανε το σημερα»... εκείνοι λένε \"οτι εχεισ να κανεισ αυριο.. καντο μεθαύριο ..θα εχεισ 2 μερεσ ελεύθερες...¨) ....το μονο προβλημα ειναι το ακριβό νοίκι... και οι 2-3 μηνεσ που σχεδόν ζουν χωρίς φωσ ηλιου ε και η γλώσσα που ειναι τραγικά δύσκολη(προσπαθώ να μαθω).... αλλα κατα τ αλλα παράδεισος... έρχεστε?
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    16
    το προβλημα ειναι η μερα και η νυχτα. υπαρχει αυξημενο ποσοστο αυτοκτονιων μεταξυ 18-25 .το δεκεμβρη ο ηλιος βγαινει στις 9 και δυει στις 3 και το καλοκαιρι εχουν φως ολη μερα.αντεχεις?επισεις μεγαλο ποσοστο αλκοολισμου.ειπαμε να παμε καπου για καλυτερα οχι για χειροτερα.εγω παθαινω με την αλλαγη τησς ωρας ζημια που σιγα την διαφορα εκει μιλαμε για να χασεις την μπαλα.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    ..argonayte μου... εχεισ παει?.. θα μπορουσες να μου μου εισαι χρησιμος..αν ναι... ..φιλια
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    16
    Εχει παει ο αδερφος της γυναικας μου, αρκετες φορες που ζει μονιμα στο ΛΟΥΞΕΜΒΟΥΡΓΟ, για δουλειες και μου τα λεει.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Location
    Athens
    Posts
    516
    ....χμ....ολιγον απομονωση το βλεπω το θεμα....ενα Παρισι τον Οκτωβριο ειναι οτι πρεπει απο θερμοκρασιακης πλευρας&οχι μονον!

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    16
    Alkmeon

    ειπες το τελειο ταξιδι ,το εζησα 3 φορες, ονειρο.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Location
    Athens
    Posts
    516
    ε πες τα Αργοναυτη!μια place des Vosges θα μας \'\'χαλαγε;\'\'χαχαχα

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    16
    Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ _ΥΓΡΑΣΙΑ 91% ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ 20 ΩΡΑ 11΄30 5-1006_ΑΠΟ ΜΕΤΡΗΣΗ
    ΤΟΥ Ε.Μ.Π. ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΘΑ ΨΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΑΡΝΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ ΜΕ ΣΟΥΠΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΧΙΟΝΙΖΕΙ.ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ.ΝΕΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΚΜΗΣ.......

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Location
    Athens
    Posts
    516
    ok ,ισως δεν \'\'τρελαθηκε\'\' ο καιρος τοσο,οσο οι ανθρωποι που καταστρεφουν το περιβαλλον!

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •