ΑΓΧΟΣ ΚΡΙΣΗΣ ΠΑΝΙΚΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    3

    ΑΓΧΟΣ ΚΡΙΣΗΣ ΠΑΝΙΚΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.. ΜΕ ΛΕΝΕ ΓΙΩΡΓΟ Κ ΘΑ ΗΕΛΑ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ.ΕΙΜΑΙ 23 ΕΤΩΝ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΣΟΒΑΡΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΣΤΟΝ ΛΑΒΥΡΙΝΘΟ ΜΑΣΤΟΕΙΔΕΚΤΟΜΗ Κ ΤΥΜΠΑΝΟΠΛΑΣΤΙΚΗ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΤΟΥ 11.. ΤΗΝ 2ΕΡΗ ΜΕΡΑ ΕΠΑΘΑ ΚΡΙΣΗ ΠΑΝΙΚΟΥ ΟΤΙ ΔΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΑΝΑΣΑΝΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΝ ΓΛΩΣΣΑ ΜΟΥ Κ ΠΟΛΛΑ.. Μ ΔΩΣΑΝΕ ΟΙ ΨΥΧΟΛ. ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΣΤΕΝΤΟΝ ΓΙΑ 5ΜΕΡΕΣ Κ ΖΑΝΑΧ ΓΙΑ 15 ΜΕΡΕΣ ΚΟΝΤΑ.. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΙΧΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙ ΛΙΓΟ.. ΕΙΧΑ ΖΑΛΑΔΕΣ ΙΜΙΚΡΑΝΙΕΣ ΚΤΛ ¨"ΛΟΓΙΚΟ" ΤΕΣΠΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4ΗΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΝΩ ΠΑΛΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΤΥΜΠΑΝΟΠΛΑΣΤΙΚΗ ΚΑΤΙ ΑΠΛΟ.. ΤΕΛΕΙΩΣΕ Κ ΑΦΤΟ.. ΑΛΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΙΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΝΧΟΣ ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ ΟΛΗ ΤΝ ΩΡΑ ΝΟΜΙΖΟ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΣΩ Κ ΝΙΩΘΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ Μ ΖΕΣΤΟ Κ ΠΥΡΕΤΟ ΔΝ ΕΧΩ.. Κ ΔΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ.. ΕΠΙΣΚΕΥΤΗΚΑ ΤΟΥΣ ΚΑΛΗΤΕΡΟΥΣ Ω.Ρ.Λ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.. ΕΙΝΑΙ ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΟ.. ΠΗΓΑ ΣΕ 2-3 ΝΕΥΡΟΛΟΓΟΥΣ Μ ΛΕΝΕ ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.. Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ.. ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ? ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ? ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΝ ΧΑΡΑ ΤΙΣ ΖΩΗΣ ΝΟΜΙΖΟ ΟΤΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΘΑ ΠΕΣΩ ΘΑ ΛΙΠΟΘΗΜΥΣΩ Κ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ... ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΩ ΝΙΩΘΟ ΧΑΛΙΑ.. ΕΙΜΑΙ ΣΤΝ ΤΣΙTA Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.. ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕ SEROXAT ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΥΤΟ?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Αθήνα
    Posts
    870
    Για ποιό λόγο έκανες μαστοειδεκτομή;

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by John11 View Post
    Για ποιό λόγο έκανες μαστοειδεκτομή;
    LoL ρε συ εδω θα κολλησουμε ?? χεχε για να κανει ο οποιοσδηποτε μια χειρουργικη επεμβαση καποιο προβλημα θα εχει, κανεις δεν κανει στα καλα καθουμενα!!

    Ontopic τωρα geo13 αυτο που επαθες μου θυμιζει αυτο το συνδρομο της μοναδας εντατικης θεραπειας ξερω δεν το λεω σωστα δεν θυμαμαι την ακριβη ονομασια, παντως τα χαρακτηριστικα ειναι αυτα οτι δηλαδη μετα απο καποια εγχειριση που κανει καποιος μπορει να του μεινει ο φοβος για αυτα που περασε κ να εκδηλωνεται με σωματικα συμπτωματα σε μορφη σωματοποιημενου αγχους...κατι τετοιο πιστευω συνεβη κ σε σενα κ νιωθεις αγχος κ παθαινεις κρισεις πανικου....εφοσον πηγες σε ωρλ κ σε νευρολογο κ εκανες εξετασεις κ δεν βρεθηκε να εχεις κατι παθολογικο , τοτε ειναι ψυχολογικο το θεμα...

    επισκεφτηκες ψυχιατρο κ σου γραψε seroxat ?? Καλο θα ηταν να τα παρεις συνηθως τα φαρμακα βοηθανε καλο θα ηταν επισης να κανεις ψυχοθεραπεια περα απ τα χαπια ωστε να εντοπισεις κ αλλα πραγματα που δεν γνωριζεις προς το παρον κ να αντιμετωπισεις το προβλημα σου πιο ολοκληρωμενα κ αποτελεσματικα !!

    Αυτα!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Αθήνα
    Posts
    870
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    LoL ρε συ εδω θα κολλησουμε ?? χεχε για να κανει ο οποιοσδηποτε μια χειρουργικη επεμβαση καποιο προβλημα θα εχει, κανεις δεν κανει στα καλα καθουμενα!!
    Για να ρωτάω προφανώς έχω κάποιο λόγο!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by John11 View Post
    Για να ρωτάω προφανώς έχω κάποιο λόγο!
    Καλα ντε οκ τοτε !!!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

Similar Threads

  1. Μετα το φαγητό ..!( Κριση πανικού )
    By Chrisgr in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 19
    Last Post: 21-07-2012, 23:18
  2. Άγχος μετά από χτύπημα στο κεφάλι..
    By Giorgos4 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 01-08-2010, 03:46
  3. Στα πρόθυρα κρίσης πανικού ή....
    By Nickbin in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 21-04-2010, 13:24
  4. ΟΞΥ ΑΓΧΟΣ, ΦΟΒΙΕΣ, ΚΡΙΣΗΣ ΠΑΝΙΚΟΥ
    By ekimi in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 26-03-2010, 20:37
  5. μετα την κριση πανικου..
    By coyotaki in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 15
    Last Post: 25-06-2009, 19:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •