Το ινδαλμα μου χειρουργίο και εγώ ο νοσοφοβικός υγιής
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    7

    Το ινδαλμα μου χειρουργίο και εγώ ο νοσοφοβικός υγιής

    Και η καλώς νοούμενη ζήλια που ένιωθα για το ίνδαλμά μου μεταμορφώθηκε σε οίκτο και σε συμπόνοια. Παρακάλεσα όποιον φέρνει το καλό και το κακό να τον έχει υγιή. Να γυρίσει σιδερένιος στα βαριά μα και τόσο επιθυμητά καθήκοντά του. Οσο για μένα; Ας συνεχίσουν οι εξετάσεις μου να βγαίνουν «καθαρές» και τον δρόμο μου θα τον βρω.....

    http://rologia.blogspot.com/2012/04/...t_05.html#more

  2. #2
    ...ρολόγια, έχεις ανοίξει τρία θέματα διαφημίζοντας το μπλογκ σου.

    Αν όχι, γιατί δεν παραθέτεις εδώ το πρόβλημα σου, αντί να πρέπει εμείς να πάμε στο μπλογκ σου και να διαβάσουμε τόσα κατεβατά μέχρι να καταλάβουμε ποιο είναι?

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    7
    Ίσως ειναι δύσκολο να το καταλάβεις αλλά θέλει χρόνο να νιώσω άφοβα και να γράψω στο forum. Ακόμα και τώρα δυσκολεύομαι. Είμαι πολύ καινούργια εδώ. Εξάλλου στο μπλογκ δεν διαφημίζω τίποτα ούτε κάντον εαυτό μου, τον οποίο για παράξενο για σένα ή για άλλους λόγο εκεί τον νιώθω ασφαλή και τον ταπεινώνω. Αν Το καταλαβαίνεις αυτό με κάνει να νιώθω καλύτερα

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    593
    Εγώ το διάβασα. Και νομίζω κατάλαβα το πρόβλημά σου. Υπάρχουν κι άλλοι με τα ίδια προβλήματα. Είναι κι αυτοί "καταραμένοι".

  5. #5
    Quote Originally Posted by Rologia View Post
    Ίσως ειναι δύσκολο να το καταλάβεις αλλά θέλει χρόνο να νιώσω άφοβα και να γράψω στο forum. Ακόμα και τώρα δυσκολεύομαι. Είμαι πολύ καινούργια εδώ. Εξάλλου στο μπλογκ δεν διαφημίζω τίποτα ούτε κάντον εαυτό μου, τον οποίο για παράξενο για σένα ή για άλλους λόγο εκεί τον νιώθω ασφαλή και τον ταπεινώνω. Αν Το καταλαβαίνεις αυτό με κάνει να νιώθω καλύτερα
    Δεν είπα ότι διαφημίζεις κάτι στο μπλογκ σου.
    Είπα πως διιαφημίζεις το μπλογκ σου εδώ προσπαθώντας να μαζέψεις κόσμο, γι αυτό σου είπα πως είναι καλύτερα να είσαι σαφής σε ότι θες παρά να το πας δια της πλαγίας.....

    Αυτό δεν δείχνει πως θες βοήθεια, αλλά κοινό.

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    7
    Καλή μου, με έχει καταλάβει πλήρως ο Goofy. Με έκανε να νιώσω πολύ καλύτερα. Εδώ στο forum κατάλαβα ότι υπάρχουν κι άλλοι με τα ίδια προβλήματα. Ναι Είμαστε "καταραμένοι" δεν θέλουμε κοινό. Κοινό θέλει ο ηθοποιός. Εμείς θέλουμε να νιώθουμε κοντά μας ανθρώπους που μας πιστεύουν και κατανοούν τη διαφορετικότητά μας. Το blog για μένα είναι ο καθρέπτης μου. Το forum πιστεύω να γίνει ο χώρος που δεν θα χρειάζεται να υποκρίνομαι μήπως και τύχω κριτικής που θα με κάνει όπως η κοινωνία να αμύνομαι. Για να διαβάσει κάποιος τα μακροσκελή κείμενά μου πρέπει να έχει την 'ιδια ανάγκη όπως εγώ. Για να καταλάβεις κάποιος και να έχει την υπομονή πρέπει να πονάει όσο εγώ . Μου είναι αρκετό να ασχολείται κάπποιος με το πρόβλημά μου και όχι με το τρόπο που παρουσιάζεται. Στο forum χρειάζομαι χρόνο. Μη με κάνεις να απολογούμαι για κάτι που δεν με ενδιαφέρει καν.

Similar Threads

  1. "Υγιής επιθετικότητα"
    By Φωτεινη! in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 95
    Last Post: 23-11-2016, 21:19
  2. ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ "ΚΡΑΤΗΘΕΙΣ'' ΥΓΙΗΣ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ...
    By johny in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 29-03-2011, 15:50
  3. Υγιής τροπος σκέψης
    By anasia in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 10-05-2006, 22:14

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •