apofasisa na apantisw gt exw vre8ei sti 8esi tis kopelas s...egw eixa 1.5 xrono sxesi me ena paidi...ekeinos loipon protimouse na milame arga t vrady kai na me 3ipnaei epeidi tin ypoloipi mera itan me tous filous 'h eixe alles asxolies px pro..vlepeis spoudaze kai eixame sxesi e3 apostasews...exei skeftei pote oti t koritsi apla nystazei k dn exei oreksi gia kouventa? dn yparxei pio vasanistiko pragma apo t na nystazeis k na exeis kapoion na s leei pes ti alla? k pes m kati....esy opws eipes koimasai oli mera ekeini omws 3ekourazetai t brady mono...i aypnia prokalei nevra..apo tin alli exeis skeftei oti skeftesai mono tn eauto s? t na mn milate oli mera epeidi koimasai opws mas les mn exeis tn apetisi na meinei agrypni opote esy t 8eliseis....isws exei 3enerwsei i kopela p oli mera dn milate kai tn 3ypnas k apo panw t vrady...k egw st agori m tote elega oti dn exw ti na pw mhpws filotimi8ei na me kleisei na 3ekourastw k egw san an8rwpos...dokimase mia fora na milisete mera..kai an dn deis apotelesma tote milise tis gia t provlima..