ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΣΗ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 19 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 284
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    κοιτα να δεις δεν ισχυει για ολους αλλα γ τους περισσοτερους ειναι αυτα που λεγαμε στο θεμα της μπροκεν, εγω ας πουμε τωρα ειμαι ελλειπης στο σεξ γτ θελει να του κανω στοματικο ενω εκεινος δεν κανει και γτ να κανω εγω επειδη εισαι αντρας?κομμενα ολα στεγνος θα μεινεις και το κανουν πολλοι κ ειναι πολλα αλλα που κανουν, δεν τους αντεχω παρτον τον ενα κ χτυπα τον αλλον ειναι

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    γκοθυ δεν τα κανω ολα οτι θελω κανω αλλα οταν λενε κ οι αλλες τα κανουν εσυ δεν τα κανεις βαραω κοσμο εχω πολυ θυμο

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279
    Quote Originally Posted by elirene View Post
    γκοθυ δεν τα κανω ολα οτι θελω κανω αλλα οταν λενε κ οι αλλες τα κανουν εσυ δεν τα κανεις βαραω κοσμο εχω πολυ θυμο
    ε ενταξει αυτο το λενε για να ψαρωσεις και να υποκύψεις, μην τα τρως όλα ομως-like me.
    αμα δε θελεις να κάνεις κάτι, δε το κάνεις.... και αμα νευριάζεις του το εξηγείς. πρέπει να ξέρει κι ο άλλος τι θέλεις και τι όχι.

    αλλά δεν είναι μόνο το κρεββάτι που μπορείς να τα κάνεις όλα. γενικά το να κρέμεσαι απο τον άλλον και να είναι η αναπνοή σου δεν ειναι καλο.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    εγω πιστευεις πως οι γυναικες που τους κανουν ολα τα βιτσια κ τις χαρες απο το σεξ μεχρι τις δουλειες στο σπιτι, που θα βγουν κ τι θα φορεσουν ειναι γυναικουλες γιαυτο συμφωνω με το παστελι

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279
    οταν λές γυναικούλες? πως το ερμηνεύεις δλδ, γιατί δε κατάλαβα..

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    βλεπω κ απτους δικους μου η θεια μου 2 φορες παντρευτηκε 4 παιδια 2 μαλακες πηρε, μιλαμε για δυστυχια, η μανα μου 3 φορες παντρευτηκε 3 ηλιθιους ανεχτηκε, ο ενας την βαραγε ο αλλος ο πατερας μου την απαταγε, ο πατριος μου καλυτερος απολους αλλα κ αυτος τα νευρα του δεν τα κρατα κ ξεσπαει πανω της,η μανα του δικου μου μια δουλα μες το σπιτι κ αντι για ευχαριστω οι γιοι της κ ο αντρας της τη βριζουν ουστ απο δω
    οι γυναικουλες ειναι αυτες που τους τα κανουν ολα για να τους ευχαριστησουν χωρις ανταποδωση γτ απλα ειναι αντρες

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279
    ναι, εντάξει είναι εκμετάλευση όντως έτσι όπως το περιγράφεις, πχ να τη χτυπάει ή να τη βρίζουν...
    τωρα την απιτία ας την αφήσουμε γιατί η πλειοψηφία απατάει, αλλά εξαρτάται και εκεί τη συχνότητα, το αν το ξερει η γυναικα κλπ....

    παντως μη παμε κ στο άλλο άκρο, το οτι θα κανεις μια χάρη στη σχέση σου και οτι θα κανεις κάτι για να τον ευχαριστήσεις δε σημαίνει οτι είσαι και θύμα. αρκεί να μη το κάνεις επι μονίμου βάσεως.

  8. #23
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Εμενα δεν με ενοχλει οτι μας θελουν μονο για σεξ εξαλου το σεξ μας αρεσει και εμας.Με ενοχλει που δεν εχουν καθολου συναισθηματικο κοσμο και αν εχουν ειναι πολυ φτωχος.
    Και με ενοχλει οτι μολις τους δειξεις ενδιαφερον την κανουν με ελαφρια.
    Αν ειναι να γινουν ανικανοι με τον καιρο μπορει και να εξεφανισθει το ειδος αυτο .Τοσο καλυτερο και που υπαρχει μονο κακο προκαλει σκοτωνει κακοποιει κερατωνει.
    Τα συναισθηματα τους για μια γυναικα ειναι πριν την ριξουν στο κρεβατι επισης μεχρι τοτε πεθενουν γινονται λιωμα για χαρη της ,αλλα μετα κανουν τον κινεζο.:cool: Ασε που αν δεν δωσεις κωλο και δεν κανεις πιπα θα σου πουνε του κοσμου τα παραμυθια μεχρι να σε πεισουν να το κανεις και αυτο.
    Last edited by Παστελι; 08-05-2011 at 18:07.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279
    βρε παστέλι, δε το κάνεις ποτέ με το ζόρι (για τη πιπ... κ τον κωλ.. που είπες λεω). αν συμφωνήσεις να το κάνεις, είναι και δική σου ευθύνη. δε μας βιάζουν κι όλας. δε θές, οκ δε το κάνεις. θα βρεί άλλη να το κάνει μην ανησυχείς, δε θα στεναχωρηθεί! αλλα αν το κάνεις μη ζητάς και τα ρέστα.

  10. #25
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Quote Originally Posted by Gothly View Post
    βρε παστέλι, δε το κάνεις ποτέ με το ζόρι (για τη πιπ... κ τον κωλ.. που είπες λεω). αν συμφωνήσεις να το κάνεις, είναι και δική σου ευθύνη. δε μας βιάζουν κι όλας. δε θές, οκ δε το κάνεις. θα βρεί άλλη να το κάνει μην ανησυχείς, δε θα στεναχωρηθεί! αλλα αν το κάνεις μη ζητάς και τα ρέστα.

    Εκει ειναι το προβλημα οτι ειναι ανεσθητοι.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    ετσι παστελι ουτε εγω κανω ουτε πιπ (εκτος αν κανουν αθτοι καλο στοματικο κ συχνα) ουτε κω κανε οτι κανεις για παρτι σου!

  12. #27
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Εγω κανω πιπ γιατι μαρεσει να ευχαρηστω τον αντρα αλλα οχι και συνεχεια και δεν μαρεσει να μου κανουν εμενα στοματικο γαργαλιεμαι αχχαχα.
    Αλλα αν ο αλλος ειναι αναισθητος οχι δεν θα του κανω ουτε πιπ ουτε ποπ :)

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    264
    ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΘΑΨΟΥΜΕ ΟΜΑΔΙΚΩΣ....ΓΟΥΣΤΑΡΩΩΩΩΩΩΩΩ ΩΩΩ.....ΧΑΧΑ ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑΑ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΣ,ΞΕΕΥΣΘΗΤΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΔΕΝ ΠΑ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΙ Η ΚΛΟΝΤΙΑ ΣΙΦΕΡ ΚΕΡΑΤΟ ΘΑ ΦΑΣ...ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΕΙΣ ΓΝΩΣΗ ΣΟΥ..ΚΑΙ ΚΕΡΑΤΑΣ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΔΛΔ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΞ ΙΣΧΥΕΙ,ΑΝ ΤΟΥΣ ΚΑΘΕΣΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ΕΙΣΑΙ Π...... ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΘΕΣΑΙ ΕΙΣΑΙ ΜΙΞΟΠΑΡΘΕΝΑ ΚΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΗ..ΚΟΙΝΩΣ ΑΚΡΗ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ,,ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΝΤΕ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ,ΠΕΡΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΡΘΕΙ ΘΕ ΝΑ ΡΘΕΙ

  14. #29
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Οσο για το κερατο πιστευω σοβαρα οτι δεν υπαρχει αντρας να μην τα εχει φορεσει σε γυναικα σε γαμο μεσα κυριως.
    στο φατσα π ειναι σαιτ γνωριμιων περισσοτεροι παντρεμενοι μου την πεφτουνς παρα ελευθεροι.
    Ολοι ειναι για ξυλο εκτος τον γιο μου τον πατερα μου και τον αδερφο μου :P

  15. #30
    Bρε κοριτσια...βρε κοριτσια....αβυσσος οι σχεσεις των ανθρωπων ποσο μαλιστα οι σχεσεις ανδρων κ γυναικων...μην τα ισοπεδωνετε ολα!!!
    @Παστελι αφου εχεις σιχαθει τους ανδρες κ δεν θελεις να κανεις σεξ(αν κ θυμαμαι αλλο σου ποστ που ελεγες οτι θες....) γιατι εισαι σε σαϊτ γνωριμιων? οεο?

Page 2 of 19 FirstFirst 123412 ... LastLast

Similar Threads

  1. μικροτεροι αντρες
    By justme in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 66
    Last Post: 05-09-2010, 02:17
  2. αντρες?ουστ!
    By Παστελι in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 104
    Last Post: 19-08-2010, 12:42
  3. Γυναίκες και άντρες
    By Oneiroplasmenos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 19
    Last Post: 08-06-2010, 08:35
  4. τι θςλουν οι αντρες απο μας!ελεος!
    By sunset in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 98
    Last Post: 05-09-2009, 11:17
  5. Προς άντρες
    By Kleiw in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 45
    Last Post: 02-01-2008, 12:00

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •