ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΣΗ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 19 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 284
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599

    ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΣΗ

    Ρε παιδια κοριτσια οι αντρες τελικα ειναι ολοι κουφιοκεφαλοι.
    Τους εχω συχαθει ειληκρινα.Οταν του φτυνεις κολανε οταν τους δωσεις σημασια την πεφτουν σε αλλην.
    Οταν παντρευτεις ενας και σε εχει σιγουρη σε απαταει ακομα και με κατσικα και οταν τον απατας εσυ σε στελνει 4 μετρα κατω απο το χωμα.
    Εχω χασει πασα ιδεα και ειληκρινα αυτος ειναι ενας λογος π βλεπω πεος και μου ρχεται να ξερασω.
    Υ.Γ Επισης οταν σε κερδισει ενας αντρας και του διξεις οτι τον γουσταρεις και οτι θες να κανεις κατι αυτος κανει τον κινεζο.
    ΑΝΤΡΕΣ .......:mad:
    γιαυτο δεν εχω ορεξη για σεξ πια.
    Last edited by Παστελι; 08-05-2011 at 13:07.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    βλακες βλακες και τσουτσουνοπεκτες χααχαχ.:p
    Σκευφτομαι να κανω σεξ με καποιον και μετα να τον πεταξω με τις κλωτσιες εξω.:eek:
    Last edited by Παστελι; 08-05-2011 at 13:09.

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Athens
    Posts
    10
    Quote Originally Posted by Παστελι View Post
    γιαυτο δεν εχω ορεξη για σεξ πια.
    Σεξ; Είναι αυτό που διαδραματίζεται σε κάτι μεταμεσονύχτικες εκπαιδευτικές εκπομπές όπου μια γυναίκα χαμογελαστή και όλο περιφάνεια γι'αυτο που κρατάει στα χέρια της ξεφτυλίζεται απο 2-3 μαντραχαλάδες; Πώς περιμένουμε μετά οι άντρες να μας φέρονται διαφορετικά και με συναίσθημα εφόσον απο μικρά βλέπουν τέτοιες εικόνες για το σέξ και κατα συνέπεια για το αντίθετο φύλο;

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Δεν πανε καλα ποτε δεν πηγαιναν καλα οι αντρες.Η θα θελουν μεγαλυτερες η πολυ μικροτερες ποτε δεν ειναι αρκετο αυτο π εχεις για εναν αντρα.
    Υπαρχει κανενας νορμαλ?Μας εχουν καταστρεψει οι αντρες προσωπικα εχω αρχησει να τους θεωρω σαν πιθηκους με τριχες και μυαλο αχυρο.
    Ουτε ευεσθησιες εχουν ουτε πατρικα ενστηκτα και ενας αντρας δεν θελει και πολυ να βγαλει το μαχαιρι να σε σφαξει.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Quote Originally Posted by saphira View Post
    Σεξ; Είναι αυτό που διαδραματίζεται σε κάτι μεταμεσονύχτικες εκπαιδευτικές εκπομπές όπου μια γυναίκα χαμογελαστή και όλο περιφάνεια γι'αυτο που κρατάει στα χέρια της ξεφτυλίζεται απο 2-3 μαντραχαλάδες; Πώς περιμένουμε μετά οι άντρες να μας φέρονται διαφορετικά και με συναίσθημα εφόσον απο μικρά βλέπουν τέτοιες εικόνες για το σέξ και κατα συνέπεια για το αντίθετο φύλο;
    Υπήρχε και μια εποχή που οι άντρες ήταν ρομαντικοί αλλά αυτή η εποχή (σχεδόν) τελείωσε.

    Η νέα γενιά είναι περίεργη. Υπάρχουν πολλοί "θυληκοί" άντρες και πολλές "αντρικές" γυναίκες, κάτι που ωφείλεται στην υπεροχή της γυναίκας στον σημερινό κόσμο. Δεν έχουν τόση ανάγκη οι γυναίκες τους άντρες πλέον. Συναίσθημα για σας είναι "θυληκός" άντρας, αγριότητα είναι ζώο....

    http://www.youtube.com/watch?v=3a7cHPy04s8

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    Quote Originally Posted by insect View Post

    Συναίσθημα για σας είναι "θυληκός" άντρας, αγριότητα είναι ζώο....
    EEE... OXI KAI ZΩΟ Ο ΑΓΡΙΟΣ ΑΝΔΡΑΣ(ΜΗΝ ΠΡΟΣΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΑ ΤΑ ΖΩΑΚΙΑ!!!) ΑΠΛΑ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΟΣ!!! ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΩ ΕΝΑΝ "ΘΗΛΥΚΟ" ΑΝΔΡΑ,ΜΙΑΣ ΚΙ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΤΗΝ ΟΡΟΛΟΓΙΑ!!!!!!
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    εδω... εκει... παραπερα...
    Posts
    2,059
    Quote Originally Posted by saphira View Post
    Σεξ; Είναι αυτό που διαδραματίζεται σε κάτι μεταμεσονύχτικες εκπαιδευτικές εκπομπές όπου μια γυναίκα χαμογελαστή και όλο περιφάνεια γι'αυτο που κρατάει στα χέρια της ξεφτυλίζεται απο 2-3 μαντραχαλάδες; Πώς περιμένουμε μετά οι άντρες να μας φέρονται διαφορετικά και με συναίσθημα εφόσον απο μικρά βλέπουν τέτοιες εικόνες για το σέξ και κατα συνέπεια για το αντίθετο φύλο;
    ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!!!!!!!!
    Η ανησυχία μοιάζει με την κουνιστή πολυθρόνα. Σε κρατάει απασχολημένο χωρίς να σε πηγαίνει πουθενά.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    είσαι υπερβολική και τσουβαλιάζεις ανελέητα! δεν είναι όλοι έτσι. πιθανόν να κοιτάς άντρες με κάποια στοιχεία που δυστυχώς πάνε πακέτο και με την πιθηκίαση που αναφέρεις (σαφώς και υπάρχουν πίθηκες!)

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Quote Originally Posted by ALIA View Post
    EEE... OXI KAI ZΩΟ Ο ΑΓΡΙΟΣ ΑΝΔΡΑΣ(ΜΗΝ ΠΡΟΣΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΑ ΤΑ ΖΩΑΚΙΑ!!!) ΑΠΛΑ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΟΣ!!! ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΩ ΕΝΑΝ "ΘΗΛΥΚΟ" ΑΝΔΡΑ,ΜΙΑΣ ΚΙ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΤΗΝ ΟΡΟΛΟΓΙΑ!!!!!!
    Σίγουρα θα έχεις πολλές επιλογές και από διάφορες ποικιλίες να διαλέξεις.

    Επίσης κάπου αλλού διάβασα ότι η ποσότητα σπέρματος των αντρών μειώνεται με την πάροδο του χρόνου λόγω περιβαλοντολογικών συνθηκών (οτι δηλαδή αυξάνεται στατιστικά η αντρική ανικανότητα). Προλάβετε κόριτσια πριν μειωθεί δραματικά η εξαφανιστεί η αντρική γονιμότητα!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279
    Quote Originally Posted by ALIA View Post
    EEE... OXI KAI ZΩΟ Ο ΑΓΡΙΟΣ ΑΝΔΡΑΣ(ΜΗΝ ΠΡΟΣΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΑ ΤΑ ΖΩΑΚΙΑ!!!) ΑΠΛΑ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΟΣ!!! ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΩ ΕΝΑΝ "ΘΗΛΥΚΟ" ΑΝΔΡΑ,ΜΙΑΣ ΚΙ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΤΗΝ ΟΡΟΛΟΓΙΑ!!!!!!
    εγω γιατί έχω την εντύπωση οτι οι γυναίκες τρέχουν πίσω απο τους πιο άγριους και οχι πίσω απο τους "θηλυκούς" άντρες? βαζω κι εμενα μέσα .
    δε νομίζω οτι στη πλειοψηφία αρέσουν οι "γλυκούληδες" :\
    αν κάνω λάθος διορθώστε με.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    ρε πιειτε τους το αιμα τρεφω τοσο μισος που σκεφτομαι να το γυρισω..

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    Quote Originally Posted by elirene View Post
    ρε πιειτε τους το αιμα τρεφω τοσο μισος που σκεφτομαι να το γυρισω..
    γιατί τους μισείς?

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    γιατι σκεφτονται μονο να γαμησουν, γιατι η κοινωνια ειναι ανδροκρατουμενοι, γτ εχω κανει τη βλακεια να χω παει με πολλους κ τους εχω σιχαθει, γτ κ γκομενο να χεις πρεπει να του καθεσαι οποτε του καπνισει κ αν δεν τα κανεις ολα δεν εισαι καλη

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279
    elirene, κι αν τα κάνεις όλα θα σε βαρεθούν και θα σε έχουν δεδομένη ;)

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    2,082
    Quote Originally Posted by elirene View Post
    γιατι σκεφτονται μονο να γαμησουν, γιατι η κοινωνια ειναι ανδροκρατουμενοι, γτ εχω κανει τη βλακεια να χω παει με πολλους κ τους εχω σιχαθει, γτ κ γκομενο να χεις πρεπει να του καθεσαι οποτε του καπνισει κ αν δεν τα κανεις ολα δεν εισαι καλη
    ειδικά αυτό δεν ισχύει ρε συ.... είναι σαν αυτό που λένε οι άντρες ότι οι γυναίκες έχουν πάντα πονοκέφαλο.

Page 1 of 19 12311 ... LastLast

Similar Threads

  1. μικροτεροι αντρες
    By justme in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 66
    Last Post: 05-09-2010, 01:17
  2. αντρες?ουστ!
    By Παστελι in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 104
    Last Post: 19-08-2010, 11:42
  3. Γυναίκες και άντρες
    By Oneiroplasmenos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 19
    Last Post: 08-06-2010, 07:35
  4. τι θςλουν οι αντρες απο μας!ελεος!
    By sunset in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 98
    Last Post: 05-09-2009, 10:17
  5. Προς άντρες
    By Kleiw in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 45
    Last Post: 02-01-2008, 11:00

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •