ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΒΟΥΛΙΜΙΚΗ. ΕΙΣΑΙ ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΔΥΣΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 13 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 192
  1. #16
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    βρε χαζη μενουν τα μικρα νουμερα γιατι τα μεγαλα τα χουν παρει ηδη!!

    αχαχαχα αρα υπαρχουνε πολλες χοντρουλες...το εχω παρατηρησει μονιμα μενει το xs kai to small.αντε να χωρεσει ο κωλος μου σε τετοια μεγεθη.και μετα αρχιζω τις διαιτες και την ασυτια ακομα και εμετους μετα το φαι για να χωρεσω σε αυτα τα νουμερα.κυρ ελεησον:P
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ειναι η κοινη λογικη μαναρι μου!

    εγω παντως σε τζιν παιρνω το 3 επιτηδες για να μου ναι φαρδυ
    I m a Good Person With Bad Attitude

  3. #18
    και μετα την ασυτια πλακωνομαι στα σουβλακια αλλα κρυφα..παραγκελνω απο 3 διαφορετικα ντελιβερι.γιατι ο κοσμος μας θελει λεπτουλες.προτυπα μπροκεν και μαλιστα των μαμημενων αντρων.που εμαθαν μια ζωη να καβλωνουν με τα τσοντοπεριοδικα τις τσοντες και τη μαλακιες του εγκεφαλου.που ακομη και ενας ασχμος αντρας θελει μια γυναικα λεπτη και ομορφη.σορι ρε αντρες αλλα εσεις ειστε τοσο μοντελα?
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ρε συ δεν φταινε αυτοι...........ειναι κ αυτοι θυματα των καταστασεων! αμα τους πλασαρουν παντου αφισες -τηλεοραση στριπτιτζαδικα-κλαμπακια χορεφτριες - με αυτα τα προτυπα τι να κανουνε. πληση εγκεφαλου
    I m a Good Person With Bad Attitude

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    remedy τοτε το σημερα οτι η γυναικα εχει πλεον απελευθερωθει ειναι μια ψευδαισθηση! το μονο που καταφεραμε ειναι οτι μπορουμε να ψηφιζουμε και να παιζουμε στο θεατρο

    τι κι αν η γυναικα δινει ζωη ζωντας μεσα της μια καινουργια ζωη 9 ολοκλιρους μηνες! δεν θα πρεπε να αποπνεει σεβασμο? με θλιβει πραγματικα....ομως αντ αυτου οι περισσοτερες πεφτουν σε κυκλωματα γινονται 1 κομματι κρεας επειδη ετσι τους μαθανε η ετσι αναγκαστηκαν. σπανια τα περιστατικα που γινεται ηθελημενα.

    ...............
    οχι, μπροκεν, δεν ειναι ψευδαισθηση..
    και δεν υπαρχουν "γυναικες" τσουβαλιασμενες σαν ειδος..
    εγω γνωριζω πολλες γυναικες που σεβονται τον εαυτο τους και κανουν συνειδητες επιλογες για την ζωη τους και το πως θα φαινονται και θα φερονται.
    ολες επηρρεαζομαστε απο τα προτυπα, ΝΑΙ, κι εγω!
    δεν κλεινω τα ματια μου σε αυτο, ουτε υποκρινομαι.
    δεν ειμαστε ΟΛΕΣ ομως διατεθιμενες να αυτοκαταστραφουμε για τα προτυπα αυτα!
    βαζουμε πρωτα την ποιοτητα της ζωης μας, την ευτυχια μας, την καλοπεραση και μετα το να ταιριαξουμε ΑΠΟΛΥΤΑ με τα προτυπα.
    δεν ειμαστε ολες διατεθιμενες να πεθανουμε απο την πεινα , ουτε να κλειστουμε σπιτι μας μεχρι να γινουμε 55 κιλα.
    υπαρχει μια διαβαθμιση σε οσα αφηνεις να σε επηρρεαζουν απλα η να σου καταστρεφουν τελειως την ζωη και την διαθεση..

    και ΟΧΙ, δεν ειναι αξιοσεβαστη η γυναικα απριορι, γιατι γινεται μανα....
    αυτο ειναι ενα φυσικο φαινομενο που ισχυει και στους ανθρωπους και στις παπιες...
    και ο αντρας γινεται πατερας. ε και? τι εγινε?
    το θεμα ειναι ΤΙ μανα γινεται, τι παιδια μεγαλωνει, με τι αρχες και τι εφοδια και ποση αγαπη.
    γιατι υπαρχουν και μανες που κανουν παιδια απο κεκτημενη ταχυτητα, για να μην μεινουν πισω.
    και τα φορτωνουν μετα με ολα τα απωθημενα τους, τον εγωισμο τους, τις προσδοκιες απο τον ιδιο τους τον εαυτο που τις απογοητευσε και πολλα ακομα...
    ο σεβασμος δεν ειναι αυταποδεικτος και δεν οφειλεται σε κανεναν ουτε λογω φυλου, ουτε λογω αδυναμιας...

    ο σεβασμος κερδιζεται και κερδιζεται απο ανθρωπους που πρωτα απ ολα σεβονται οι ιδιοι τον εαυτο τους και το αποδεικνυουν με τις επιλογες τους και την ζωη τους....

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    τα χω σκεφτει ολα αυτα που ειπες, ομως πολλες φορες ο,τι ειναι ετσι ειναι και γιουβετσι. δλδ πολλες φορες αυτο που βλεπουμε καθεαυτο μπροστα στα ματια μας ειναι αυτο που ισχυει. οι πραξεις μετριουνται συμφωνα με τα δεδομενα του καθενος
    I m a Good Person With Bad Attitude

  7. #22
    πολλες φορες μας λενε λογια μονο για τα λενε.αυτο ειναι μαλακυνση στον εγκεφαλο των αντρων
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    εγω παλι δεν πιστευω οτι εχει τοσο να κανει με τους αντρες...τουλαχιστον απ οσο το διαπιστωνω στον εαυτο μου...ο,τι κ να μου πουνε σχετικα με το βαρος μου, ειτε θετικο ειτε αρνητικο δεν μετραει....με τσαντιζει να μου πουνε "παχυνες" οπως κ να μου πουνε "αδυνατισες" οποτε απλα δεν ασχολουμαι...το θεμα ειναι πως βλεπω εγω τον εαυτο μου κ οταν μου εχω κανει συνειδητα η ασυνειδητα πλυση εγκεφαλου αυτο ειναι δυσκολο να αλλαξει...γιατι εχω μαθει να ακουω κ να πιστευω κυριως αυτα που σκεφτομαι...
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  9. #24
    δεν με αφηνει να σου δωσω θετικη λακρι αλλα νομιζω τα ειπες ολα..
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Παστελι View Post
    Ναι ρε ολγα αλλα η μπροκεν ειναι στυλακι εμεις τι να πουμε δλδ?Εγω θελω να χασω 12 κιλα αλλα δεν εχω την δυναμη δεν μπορω με τπ να τα χασω.Αλλα ρε κοριτσια εμενα μαρεσω και ετσι με βρησκω ομορφη και δεν θελω να στερηθω το φαι για να γινω ακομα λιγο πιο ωραια.:)
    παστελι μου αν νιωθεις ομορφη κ ηρεμη κ μια χαρα με τον εαυτο σου δεν υπαρχει προβλημα...μακαρι κ εγω να αγαπουσα περισσοτερο τον εαυτο μου κ να μην τον κατεστρεφα με ολα αυτα που του κανω αλλα ειναι δυσκολο να αγαπησω κατι το οποιο δεν ξερω καν πως ειναι κ θα ηθελα να ειναι διαφορετικο...
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by olgaki82 View Post
    δεν με αφηνει να σου δωσω θετικη λακρι αλλα νομιζω τα ειπες ολα..
    thankies !! εμενα με αφησε κ σου βαλα !! :)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Mπροκεν εχεις διαβασει το οσα παιρνει ο ανεμος;;; Μου θυμισες την σκαρλετ!! Καπου γραφει οτι ζουλιοτανε μες στους κορσεδες και ειχε 16 ιντσες μεση, αρα ηταν καπως σαν αυτην την κυρια στο βιντεο!! Φρικτο!

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    δεν το χω διαβασει αλλα το χα δει μικρη! ναι ολες ζουλιοντουσαν! αμα το δεις σου φαινεται ασχημο το σχημα που παιρνουνε ετσι δεν ειναι? ετσι θα μας βλεπουν κ εμας σε 100 χρονια απο τωρα!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    πραγματι πολυ απαισιο το σχημα που παιρνει η μεση με τους κορσεδες...κ βαλε κ τα προβληματα που προκυπτουν στα οργανα τα οποια καταπονουνται μεσα απο αυτη τη διαδικασια....
    αυτο με τους κορσεδες μου θυμισε παλια οταν επασχα απο ανορεξια που καθε βραδυ αφου πρωτα πασαλειβομουνα σε ολο το σωμα με αδυνατιστικες κρεμες, μετα τυλιγα σφιχτα σχεδον ολο το σωμα μου με χοντρο επιδεσμο τοσο σφιχτα που δεν μπορουσα να κουνηθω κ να αναπνευσω κ μετα επεφτα κ κοιμομουνα..το βραδυ το κανα αυτο γιατι τη μερα δεν αντεχα να μεινω ετσι, πονουσα φριχτα κ κοβοταν η αναπνοη μου...
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  15. #30
    http://www.erevnites.gr/greek/articl...r=904&sec=1210

    Να κ μια διαφορετικη αποψη οσον αφορα την ηθελημενη παραμορφωση γυναικων.... Γιατι τελικα δεν γινονται ολα για ν αρεσουμε στους ανδρες!!!!

Page 2 of 13 FirstFirst 123412 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ή ΕΙΣΑΙ ΟΡΙΑΚΟΣ Ή ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ
    By Kassi in forum Οριακή - Μεταιχμιακή Διαταραχή Προσωπικότητας
    Replies: 10
    Last Post: 15-08-2011, 17:10
  2. τι ψυχή είσαι;
    By Helena in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 24
    Last Post: 22-01-2010, 18:10
  3. όταν είσαι στη παραλία...
    By arktos in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 13
    Last Post: 04-08-2009, 11:26
  4. Σωτήρης1 πώς είσαι?
    By ALTRUIST in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 0
    Last Post: 02-02-2008, 22:44
  5. Η καταδίκη του να είσαι αρσενικό
    By almostjunkie in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 50
    Last Post: 27-09-2007, 11:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •