τι φταιει τελικα?????
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    264

    τι φταιει τελικα?????

    δεν ξερω τι φταιει ρε παιδια,και καποιος θελω να μου τα πει χυμα γιατι βαρεθηκα να μου χαιδευουν τα αυτια...ειναι ενα διαστημα δυο χρονων που οσα ατομα και να γνωριζω με τους περισσοτερους καταληγω στο σεξ και αντε και σε καμια ψιλοσχεσουλα που με βασικο κινητρο της ηταν μονο αυτο,ενω στην πραγματικοτητα εγω θελω διαφορετικα πραγματα!για να μην παρεξηγηθω οταν λεω οτι καταληγω σε σεξ,δεν εννοω ξερο σεξ,τουλαχιστον απο την πλευρα μου...δηλαδη ειμαι ερωτευμενη με οσους φτανω ως εκει,αλλα στο τελος μενω μονη μου να κλαιω τον ερωτα μου!η αληθεια ειναι οτι σε κανενα απο αυτους δεν εχω εκδηλωσει ποια ειμαι στην πραγματικοτητα,αντιθετα ακολουθω μια σταση παθητικη,δεν στελνω μηνυματα,δεν δειχνω ενδιαφερον,με λιγα λογια τους αντιμετωπιζω οπως με αντιμετωπιζουν...μπροστα τους το παιζω ανετη και χαλαρη,και μετα οταν παω σπιτι μου νιωθω χαλια...αλλα απο την αλλη θεωρω και ασκοπο να τα πω ολα αυτα,χασιμο χρονου,γιατι αμα ηθελαν εκεινοι δεν θα επιδιωκαν κατι περισσοτερο?η εγω το βλεπω λαθος?η εχω εκφραστικο προβλημα και δν μπορω να εκδηλωθω?παντως οτι και να ναι με πληγωνει...επισης οσοι με κηνυγησαν σε αυτο το διαστημα,δεν τους ηθελα εγω...οι περισσοτεροι ηταν μεγαλυτεροι(γυρω στα 30)και πολυ σοβαροι,πολυ στημμενοι,και ενιωθα λες και βγαινω με τον πατερα μου με αποτελεσμα να μη θελω κατι περετερω..ξερω μπορει να μου πειτε οτι δεν ξερω τι θελω και ιστοριες..αλλα δεν ειναι ετσι,με οποιον εβγαινα καταλαβαινα απο τα 5 πρωτα λεπτα αν μου κανει η οχι!και αν αυτο καταλαβαιναν και οι ιδιοι οτι δν τους κανω,γιατι με γεμιζαν με λογια μεχρι να καταληξουμε στο κρεβατι?πως λειτουργειται τελως παντων εσεις οι αντρες?γιατι αφου δεν γουσταρετε μια γκομενα γενικα,δεν την αφηνετε ησυχη γενικα,αλλα επιμενετε μεχρι να παρετε αυτο που θελετε?σορρυ αν ακουγομαι επιθετικη αλλα τα θυμαμαι τωρα και φορτωνω...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    niahworld
    Posts
    731
    Πρεπει να ανεβασεις τον εαυτο σου και να τονωσεις την αυτοπεποιθηση κ την αυτοεκτιμηση σου.Αφου όπως λες ξερεις τι θελεις,κ καταλαβαινεις απ την αρχη αν σου κανει ο αλλος γιατι ενδιδεις?Οσο κι αν αυτοι επιμενουν τελικως το λαθος ειναι δικό σου.Εσυ κανεις τον εαυτο σου οτι θες.Κι αφου βλεπεις οτι το ξερο σεξ δεν σου προσφερει τιποτα,και μετα νιωθεις χαλία,σημαινει οτι δεν ειναι αυτο που ζητας και δεν εχεις παρα να μην αφηνεις τον εαυτο σου να το κανει,πριν να εισαι σιγουρη.
    Οταν γνωρισεις ενα παιδι που θα σε ενδιαφερει και βλεπεις οτι υπαρχει ανταποκριση απλως κανε υπομονη και προχωρησε το πιο αργα.Καντο οταν θα εισαι σιγουρη και ετοιμη.Υπαρχουν κι αλλα πραγματα να κανετε στο ενδιαμεσο,κι ετσι θα καταλαβεις αν επεσες μεσα στην πρωτη σου εντιπωση,κι αναλογως θα πραξεις.
    Ετσι θα αποκτησεις κι αυτοεκτιμηση και θα νιωθεις καλα μ εσενα.Κυκλος ειναι ολα αυτα

    ΥΓ:αν εσυ δεν εκφραζεσαι οπως λες και τους φερεσαι οπως σου φερονται,πως θες να καταλαβουν οτι εσυ θελεις κατι παραπανω απο αυτο?Αρχισε να εισαι πιο ξεκαθαρη στις απαιτησεις σου απεναντι τους,γιατι μ αυτον τον τροπο το λαθος ειναι και παλι δικο σου

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    264
    KOITA,ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΤΟ ΥΣΤΕΡΟΓΡΑΦΟ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ....ΟΤΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΕ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΟΜΑΙ,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ,ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ,ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΖΩ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ!
    ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙς ΠΑΡΑΠΑΝΩ,ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΙ ΘΕΛΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ,ΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΓΕΝΙΚΑ..ΟΧΙ ΤΟ ΑΝ ΑΥΤΟΣ ΘΕΛΕΙ ΣΧΕΣΗ Η ΣΕΞ ΑΠΛΑ,ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΜΕΤΑ..ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΦΑΕΙ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ,ΔΕΝ ΚΑΘΕΣΑΙ ΝΑ ΕΣΤΙΑΣΕΙΣ ΣΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ,ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΨΙΡΙΣΕΙΣ ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ,ΙΣΑ ΙΣΑ ΔΡΑΣ ΑΥΘΟΡΜΗΤΑ...ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ...ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ...H KANEIS ONE NIGHT STAND,Η ΚΑΝΕΙΣ ΣΧΕΣΗ!ΟΧΙ ΜΙΣΟΔΟΥΛΕΙΕΣ,ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΒΟΕΥΕΣΑΙ..ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΠΛΕΚΩ ΣΕ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΠΛΕΚΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ ΟΤΙ ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΟΔΗΓΗΣΕΙ!ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    niahworld
    Posts
    731
    Μα αυτο που σου λεω ειναι οτι απλα δεν χρειαζεται με το που θα ξεκινήσεις μια σχεση να κανεις κατευθειαν σεξ.Οσο κολλημενη και να σαι.Αφηνεις να περασει καποιο διαστημα χωρις αυτο μεχρι να συνειδητοποιησεις το αν σε βλεπει οντως ο αλλος οπως θελεις να σε βλεπει.Αν εισαι με τον αλλο ζευγαρι,και δεν κανεις σεξ τον πρωτο καιρο καταλαβαινει εμπρακτα κι ο αλλος οτι θελεις σχεση κι οχι ξεπετα.Κι αν ενδιαφερεται πραγματικα για σενα θα συνεχισετε,ετσι δεν ειναι?
    Θα ειναι ξεκαθαρα τα πραγματα κι αν στην τελικη στην κανει θα εχεις το δικαιωμα να του την πεις στα μουτρα.Τωρα τι να πεις?Αφου δεν τους κανεις ξεκαθαρο το τι ψαχνεις.
    Οταν σου λεω οτι φταις λοιπον,εννοω οτι φταις που αφηνεις τον εαυτο σου να ενδιδει στην επιθυμια του αλλου κανοντάς σε χαλια..Οτι εσυ αποφασιζεις για το τι τελικα θα κανεις.
    Πρεπει να σταθεις πιο πιστη στα θελω σου.
    Στην τελικη μ αυτον τον τροπο αν μη τι αλλο θα εισαι εσυ ευχαριστημενη απ τον εαυτο σου,που ειναι και το βασικοτερο

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    Ειναι κ οτι λεγαμε για τους αντρες, ισως φταιει ομως οτι εισαι μικρη ακομα..εμενα οι αντρες αρχισαν να με παιρνουν στα σοβαρα μετα τα 20 και ναι αρχισα με 30αρι ειχε πιο πολλα μυαλα..επισης καλυτερα μην δινεσαι αμεσως δεν λεω να κανεις κανα μηνα να τον γνωρισεις τον αλλο αλλα περιμενε να κοψεις τον αλλο τι θελει?σχεση η σεξ?οι περισσοτερες σχεσεις μου το παν στα πρωτα ραντεβου σε θελω για σχεση, θελω να σαι το κοριτσι μου ξερω γω ε κ εγω τους εκατσα τοτε..περιμενε μερικα ραντεβου να δεις τι θελει ο αλλος αν τον δεις οτι θελει σεξ κ θες κ εσυ καντο αλλα μην νιωθεις χαλια μετα γτ το η3ερες αν δεν θες σεξ θες σχεση μην του κατσεις..ετσι λειτουργω εγω κ σπανια την παταω..ειναι σημαντικο να κανεις κ μερικες συζητησεις να δεις τη σταση του στις σχεσεις, βλεποντας και κανοντας ειναι αυτα..
    και να σου πω υπαρχουν κ καλα παιδια κ ας τους κραζαμε τις προαλλες, εγω μετα τα 20 (εδω κ τρια χρονια δλδ) δεν εχω μεινει μονη κ ολοι καλα παιδια ηταν εγω τους παραταγα..κανε υπομονη κ φερσου εξυπνα και προσοχε τους μλκες ειναι πολλοι εκει εξω μην γινεσαι εσυ το θυμα γινε ο θυτης..

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    264
    κοιτα θα αναφερω μια χαρακτηριστικη περιπτωση για να καταλαβετε τι εννοω ακριβως...ειχα γνωρισει ενα παιδι,βγηκαμε για καφε,ποτο ολα καλα περνουσαμε πολυ καλα...μετα με γυριζει σπιτι και παει να κανει κινηση..του το ξεκοβω και φευγουμε,και καταλαβε οτι με πειραξε..μετα αρχισε να μου στελνει συνεχεια μηνυματα,και να μου λεει οτι δεν ηταν αυτο που ηθελα απο σενα και ιστοριες,απλα μ αρεσες κ μ βγηκε,πεσ με ΜΑΛΑΚΑ πες με οτι θελεις,και να ξεκινησουμε κατι μαζι!τεσπα με τα πολλα,πειθομαι,και του λεω οκ!μετα απο κει βγηκαμε 3 ραντεβου χωρις να γινει τιποτα και χωρις αυτος να κανει κινηση για κατι περετερω και λεω ενταξει μια χαρα ειναι το παιδι το παρεξηγησα!ε την τεταρτη ειπα να του κατσω...ε μετα απο αυτα οσο τον ειδατε εσεις αλλο τοσο τον ξαναειδα και εγω!!και ρωταω εγω τωρα ειναι να τον παρεις με τις μπουνιες η δεν ειναι??θα μπορουσε καλλιστα αφου ηθελε μονο σεξ και δεν του καθησα την πρωτη φορα να μην μου πουλαει ιστορια οτι θελει σχεση,να με αφησει ησυχη αφου του ειχα πει οτι δεν ηθελα μονο σεξ!το θεωρω πολυ ανανδρο αυτο το πραγμα μονο @@@@δια δεν εχει καποιος που δεν ξεκαθαριζει την κατασταση για να βολευτει εκεινοσ!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    α το μλκα!αντρες παιδι μου ειναι αυτα που λεγαμε αντρες και μαλακιση!
    τι να πω αυτα ειναι τα χειροτερα, αυτο σου συμβαινει συνεχεια η ηταν μεμονωμενη περιπτωση?
    αλλα ειστε τοσο βλακες εσεις οι αντρες που με τη μια φορα δεν κανεις ποιοτικο σεξ γτ δεν γνωριζεσαι καλα οποτε εμεις οι γυναικες που κανουμε σχεσεις και πιο εξυπνες ειμαστε και κανουμε και τα καλυτερα μαμισια..

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    201
    όλες οι γυναικες καταβαθος γουσταρουμε το παραμύθι..ακομα και απο ανδρες που δεν κοβουμε και φλεβα... αυτο οι αντρες το αντιλαμβανονται απο τα νεαρα τους χρόνια και αρχιζουν το πιρι πιρι και πιρι πιρι... αν δηλαδη σου ελεγε απο την αρχη κοπελια ξερεις να γα...ω θελω.. θα του καθόσουν? οχι βεβαια!!!! απο μικροι ξεκινανε την καριερα τους στο ψυστηρι.. η γνωμη μου είναι να σταματησεις να παραμυθιαζεις πρωτα εσυ τον εαυτό σου, με αυτο εννοω να σταματησεις να ψαχνεις σαν απελπισμενη γκόμενο, και να εισαι σιγουρη οτι όταν ερθει κατι πραγματικα καλο θα νιωθεις απο την αρχη ανετα και θα εισαι ο εαυτος σου χωρις καν να το προσπαθησεις.... σου ξαναλεω οτι το λαθος σου ειναι οτι εχεις τοποθετησει τον εαυτό σου στη θεση της απελπισμενης και οι ανδρες το μυρίζονται με τη μια.. μιλησα ετσι γιατι το ζητησες απο την αρχη.. σταματα να παραμυθιαζεσε αγαπησε τον εαυτο σου τιμησε τον πρωτα εσυ και μη βιαζεσε να βρεις κατι γιατι θα αναγκαστεις να κανεις εκπτωσεις και σιγουρα δεν σου αξιζει! και ακομη πιο σιγουρο δεν θα περασεις καλα! ;) χαλαρα μη το πολυσκεφτεσε και θα δεις οτι εκει που δεν το περιμενεις θα ερθει καποιος να γουσταρει να σε κατακτησει... ;) με συγχωρεις για τον τροπο μου..
    [B][SIZE=6][COLOR="#000080"]Έχουμε 2 επιλογές: Να οργανώσουμε νέο έδαφος ή να αφήσουμε τα αγριόχορτα να μεγαλώσουν[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=5][/SIZE]

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    264
    κοιτα η αληθεια ειναι οτι αισθανομαι απελπισμενη οχι επειδη δεν εχω γκομενο αυτον καθ'αυτον,αλλα επειδη δεν εχω τον αυτον που θελω!δεν ξερω αν εκπεμπω κατι τετοιο,ισα ισα ειμαι πολυ χαλαρη απο κοντα,και ουτε καν αναφερω για σχεσεις αν δεν ανοιξουν αυτοι το θεμα,καθως και δεν τους πρηζω καθολου μετα!βεβαια αν εκπεμπω την αυρα της γεροντοκορης αυτο δεν μπορω να το ξερω....παντως φαινομενικα σε θεμα συζητησεων και πρηξιματος ειμαι το ακρως αντιθετο... τεσπα,οσο για το παραμυθιασμα οκ μπορει να θελω και να το τρωω καταβαθος αλλα αμα τα παρουμε ολα ετσι στο τελος και αν δουμε κατι αληθινο θα το θεωρουμε και αυτο σαν παραμυθι..και στην τελικη δεν μπορω να το .αποδεχτω αυτο το πραγμα..ΠΕΣ ΚΟΠΕΛΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗ ΒΡΟΥΜΕ ΘΕΣ?η τουλαχιστον καπως να το καταλαβεις να σου πει εστω δεν θελω δεσμευσεις μ αρεσεις αλλα θελω να περναμε καλα....απλα τα παραγματα,χωρις παρεξηγησεις και ξερεις που βαδιζεις...θα το εκτιμουσα και περισσοτερο
    elirene,οχι δεν ειναι η μονη περιπτωση,μου χουν τυχει κ αλλα τετοια,και σε μενα και σε φιλες μου,και ειλικρινα εχω απορησει!ενας μαλιστα ητανε απο κρητη και ερχοταν μεχρι την αθηνα βγαιναμε και μετα μαθαινω οτι κατω στην κρητη ειχε σχεση 2 χρονια!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    κακα τα ψεματα κ μενα μου χει συμβει πολλες φορες και σε ολες αλλα τελευταια ολο σε σχεση ειμαι και να χωρισω τωρα σχεση θα κανω..νομιζω οτι αυτο που αλλαξε απο τοτε που επεφτα θυμα ειναι οτι κοιταω την παρτι μου και φαινεται, μια ετσι μια αλλιως φατον απο δω φατον απο κει δλδ εγινα κ εγω εγωκεντρικη και σε σχεση να μαι προς εκμεταλευση τους εχω δλδ για να καλυψω αναγκες..δεν σε ξερω για να σου πω λεπτομερειες για τη σταση σου, κοιτα τον εαυτο σου και τις αναγκες σου..

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    niahworld
    Posts
    731
    Ενταξει στις περιπτωσεις που αναφερεις εχεις δικιο.κι οντως σταθηκες ατυχη κι εχεις καθε δικαιωμα να κατηγορεις τα συγκεκριμενα ατομα.
    Ομως ξερεις οτι δεν ειναι ολοι ετσι.
    Διαφωνω απολυτα με οσα σου λεει η elirene.Δηλαδη θα γινουμε κατι που σιχαινομαστε επειδη καποιοι ειναι μπασταρδοι?Πρεπει να γινουμε κι εμεις ετσι?Δεν νομιζω οτι αυτο μας βοηθαει να νιωσουμε καλυτερα για τον εαυτο μας.
    Αντιθετα,συμφωνω με τις αποψεις της ΜΕ&Ι
    Οφειλεις να σεβαστεις και να προστατεψεις τον εαυτο σου και να μην κανεις κατι πριν να νιωθεις οντως σιγουρη,κι οχι οταν καποιοι πανε με ηλιθια λογια να σε πεισουν.Ισως λοιπον θα επρεπε σ αυτο το σταδιο(πριν την ολοκληρωση)να περιορισεις αυτον τον αυθορμητισμο που αναφερεις παραπανω για να νιωθεις εσυ μετα καλυτερα.
    Αν ο αλλος σε θελει πραγματικα θα κανει πολλα πραγματα για να στο δειξει,κι οχι μονο με τα γρηγορα λογια.Και δεν υπαρχει χρονικο περιθωριο γι αυτο (1,2,3 ραντεβου)αν δεν νιωθεις σιγουρη τι θα παθεις αν περιμενεις ενα μηνα πχ?Ουτε χρειαζεται να του μιλας για σχεσεις κλπ οπως λες και να δειχνεις απελπισμενη.Μπορεις να κανεις ξεκαθαρη την προθεση σου μεσα απ τις πραξεις σου..Κι αν αυτος που νοιαζεται σε ρωτησει καποια στιγμη γιατι δισταζεις π.χ. μπορεις να του εκφρασεις τους σχετικους φοβους σου κ την αρνηση σου για ξεπετες.Εκει αναλογως τι θα σου απαντησει και τι θα κανει,κρινεις κι εσυ..

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    264
    δεν ξερω ρε κοριτσια,εχω μπερδευτει..σιγουρα δεν υπαρχουν συνταγες για συμπεριφορες,το θεμα ειναι να εισαι ο εαυτος σου!παντως εμενα λυπαμαι που το λεω αλλα το βλεπω πολυ συχνα να συμβαινει...πιστευω οτι οταν φερεσαι καλα,εισαι απολυτα ενταξει σπανια θα το βρεθει καποιος να το εκτιμησει!περα απ αυτους τους μαλακες που ανεφερα βρεθηκαν και καποια καλα παιδια στο δρομο μου,αλλα δεν μου αρεσαν,δεν μου εκαναν αυτο το κατι για να συνεχισω,αλλα δεν τους εκμεταλλευτηκα δεν τους κοροιδεψα ισα ισα με ενα παιδι κραταμε και φιλικη επαφη..αθτοι γιατι να το κανουν??.δηλαδη θα φτασουμε στο σημειο να συμβιβιαστουμε με την καλοσυνη καποιου??
    και οσο γι αυτο που λες niah,δεν ξερω τη σημερον ημερα φοβαμαι οτι ετσι οπως ειναι γενικοτερα οι καταστασεις και οι σχεσεις με τα ιντερνετ που ολα εχουν γινει ευκολα,σιγα μην κατσει καποιος να ασχοληθει και πολυ με μια,επειδη δεν του καθεται...παμε γ αλλα θα σου πει!και οταν τον θες τον αλλον δεν θες να το ακουσεις αυτο...μπορει να μαι λαθος,αλλα αυτην την αποψη εχω διαμορφωσει!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    niahworld
    Posts
    731
    Για την τελευταια σου παραγραφο:τοτε προφανως κι αυτος ο ανθρωπος δεν σου κανει και δεν ειναι για σενα.Γι αυτο και κανενας λογος για να στενοχωρηθεις.
    Δηλαδη κι αν τον θες και του κατσεις οπως λες,επειδη δεν θες ν ακουσεις το αλλο ειναι καλυτερη η κατασταση?Αφου παλι στο ιδιο καταληγεις (μονη σου) συν του οτι εχεις πατησει και τον εαυτο σου.
    Τι ειναι καλυτερο?
    να τον χασεις και να χεις πατησει τον εαυτο σου?
    ή να τον χασεις κρατωντας την αξιοπρεπεια σου και τον αυτοσεβασμο σου?
    Η μια μεταβλητη ειναι σταθερη..η δευτερη αλλαζει

Similar Threads

  1. τι φταιει?
    By nickair40 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 26-12-2010, 23:07
  2. Δεν ξέρω τι έχω και τι μου φταίει
    By hello1923 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 28
    Last Post: 12-08-2010, 14:15
  3. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΟΥ ΦΤΑΙΕΙ
    By CANDY in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 9
    Last Post: 20-04-2010, 15:32
  4. φταίει κι η βροχή
    By narnia in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 81
    Last Post: 12-10-2009, 14:54
  5. Τί φταίει;
    By olorou in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 9
    Last Post: 08-08-2007, 20:00

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •