Παραπανισια κιλα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599

    Παραπανισια κιλα

    Σας εχουν ειρονευτει για τα παραπανω κιλα σας και πως αντιδρασατε?
    Σημερα στο κολυμβητιριο του γιου μ εκατσα οπως παντα μαζι με ενα ηλικιωμενο ζευγαρι 57-60 για να πιουμε καφε.
    Καποια φορα τους ειχα πει οτι θα ξεκινησω διαιτα αι απο τοτε οποτε βρεθουμε με ρωτανε γιαυτο το πραγμα και κοντα σε αλλα ατομα και μου ανεβενει το αιμα στο κεφαλι.
    Ασε π απο τοτε π καταλαβαν οτι τα παιρνω η γυναικα του ντινεται πιο σεξουαλικα και το παιζει γκομενα επειδη ειναι λεπτη αχχαα δλδ ελεος ειναι στην ηλικια της μανας μου.Τι ηλιθιοι ανθρωπι τελικα υπαρχουν,
    και με εχουν επισης ειρωνευτει για αλλα θεματα οπως οτι εκανα νεα παιδι κλπ και οτι δεν εχω μυαλο?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Παστελι μου τετοια ατομα μπαζουν απο παντου κ δεν αξιζει καν να σχολεισαι κ να χαλας τη διαθεση σου εξ αιτιας της μαλακιας που θα πεταξει ο καθε κομπλεξικος, αδιακριτος, κουτσομπολης κ παει λεγοντας..

    Τα ατομα αυτα ειναι φουλ σε κομπλεξ κ σε ανασφαλειες κ πανε να το παιξουνε ανωτεροι πατωντας τους αλλους...το θεμα ειναι να προσπαθησεις εσυ να δημιουργησεις μια εσωτερικη αμυνα που να σε προστατευει κ να σε αφηνει ανεπηρεαστη απο κακοβουμα σχολια....

    Αν ειχαν λιγο περισσοτερο μυαλο στο κεφαλι τους (αντι για αχυρο) προφανως κ δεν θα συμπεριφερονταν ετσι , αλλα ποιος το εχασε για να το βρουν αυτοι οεο ??

    Με τετοια ΑΤΟΜΑΚΙΑ δεν αξιζει να ασχολεισαι καν, τζαμπα χαλας τη διαθεση σου, ο στραβος ο ανθρωπος δστυχως δεν αλλαζει..

    Το περιεργο κ το γελοιο της ολης υποθεσης ειναι κ η ηλικια τους γαμωτο....ελεος !! 60 χρονων παππουδια κ συμπεριφερονται οπως τα κοριτσακια στο γυμνασιο που συναγωνιζονται μεταξυ τους ποια θα ειναι πιο ομορφη, ψηλη, αδυνατη, ποια θα τα φτιαξει με τον καλυτερο γκομενο κ παει λεγοντας....μαλλον καποιοι οσο μεγαλωνουν αντι να ωριμαζουν, ξεμωραινονται.....τι να πω, τραγικα ατομα....

    Επι του πρακτικου αποφευγε καθε επαφη μαζι τους για να μη σε συγχιζουν με τις πιπες που πετανε κ επισης αμα σου την μπαινουν πολυ δεν ειναι κακο να ξεσπαθωσεις κ να τους απαντησεις αναλογως κ να τους βαλεις στη θεση τους !! ισα ισα οσο πιο πολυ δεναπαντας σε καποιον κ αδιαφορεις, τοσο πιο πολυ αερα παιρνει!! Αυτο ελειπε να αφηνουμε να μας τη μπαινει ο καθε κομπλεξικος ηλιθιος !!

    Επικεντρωσου στον εαυτο σου κ τι μπορεις να κανεις ωστε να νιωθεις εσυ καλυτερα κ χεστους αλλους κ τι πιστευουν.....Ηλιθιοι παντα θα υπαρχουν κ δυστυχως δεν μπορουμε εμεις να τους αλλαξουμε τα μυαλα..Αλλα μπορουμε απλως να κοψουμε καθε επαφη κ να αδιαφορησουμε, η να τους την μπουμε γερα ωστε να καταλαβουν οτι δεν ανεχομαστε πολλα πολλα ν να το κοψουν...

    Τα νευρα μου παλι λολ...αναρωτιεμαι ωρες ωρες ποση βλακεια υπαρχει στον κοσμο.....μη μετρησιμο μεγεθος....:P
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    132
    Ζητω το παστελακι.

Similar Threads

  1. ΤΑ ΚΙΛΑ ΜΟΥ ΤΣΑΚΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
    By ASSY in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 55
    Last Post: 08-04-2011, 19:40
  2. Αγχος για τα περιττά κιλά
    By Anta in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 16
    Last Post: 04-09-2010, 14:16
  3. Πηρα κιλα... κανεις για τρεξιμο?
    By nai in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 5
    Last Post: 27-01-2009, 13:42
  4. Πολλά κιλά και λίγο κούκου
    By obom in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 23-06-2008, 07:43

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •