Παραπανισια κιλα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599

    Παραπανισια κιλα ρατσησμος

    Σας εχουν ειρονευτει για τα παραπανω κιλα σας και πως αντιδρασατε?
    Σημερα στο κολυμβητιριο του γιου μ εκατσα οπως παντα μαζι με ενα ηλικιωμενο ζευγαρι 57-60 για να πιουμε καφε.
    Καποια φορα τους ειχα πει οτι θα ξεκινησω διαιτα αι απο τοτε οποτε βρεθουμε με ρωτανε γιαυτο το πραγμα και κοντα σε αλλα ατομα και μου ανεβενει το αιμα στο κεφαλι.
    Ασε π απο τοτε π καταλαβαν οτι τα παιρνω η γυναικα του ντινεται πιο σεξουαλικα και το παιζει γκομενα επειδη ειναι λεπτη αχχαα δλδ ελεος ειναι στην ηλικια της μανας μου.Τι ηλιθιοι ανθρωπι τελικα υπαρχουν,
    και με εχουν επισης ειρωνευτει για αλλα θεματα οπως οτι εκανα νεα παιδι κλπ και οτι δεν εχω μυαλο.
    Επισης καμια φορα τον πηγαινει η μανα μ τον μικρο στο κολυμβητηριο και κανει καλη παρεα με αυτους.Εγω ειμουν ετημη να τους παρατησω και να κατσω σε αλλο τραπεζι εχω προβλημα ρε παιδια?
    του ειπα ακομα οτι εμενα με γουσταρω ετσι οπως ειμαι και αυτη εκανε μια γκριματσα.λολ.
    Last edited by Παστελι; 12-05-2011 at 20:12.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Μαλλον μοιαζω με ηλιθιο και δεν εμπνεω κανεναν σεβασμο.
    Μα την παναγια την επομενη φορα δεν θα κατσω στο ιδιο τραπεζι!
    Δεν μου φτανε ο ρατσισμος που ειμαι χωρησμενη τωρα εχω και τα κιλα μου.
    Last edited by Παστελι; 12-05-2011 at 20:11.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Σου απαντησα στο αλλο θεμα σου αλλα συνεχιζω κι εδω !! (με πιανει ενταση κ νευριαζω οταν διαβαζω οτι υπαρχουν τετοιοι ανθρωποι κ οτι συμπεριφερονται ετσι σε αλλους..) εχω γενικα ενα θεματακι με το ρατσισμο κ την αδικια...

    Καλα κανεις κ αλλαζεις τραπεζι !! Δεν εισαι υποχρεωμενη να βλεπεις τα μουτρα της γριας που σου την μπαινει ουτε να ανεχεσαι την ξινιλα κ τα κομλεξ της!! Ειναι ενας τροπος να δειξεις την περιφρονηση κ την αδιαφορια σου στο προσωπο τους κ οτι τους εχεις γραμμενους εκει που δεν πιανει η μελανη !! Πιστευω να καταλαβαινουν οτι τους γραφεις, εκτος κ αν ειναι ντιπ για ντιπ βλαμμενοι...

    Ποσο ζωα κ μαλακες ειναι ορισμενοι πραγματκια...Συμπεριφορες που συναντας σε κοριτσακια 12-15 χρονων τις βλεπεις σε 60χρονους κ λες "μα ειναι δυνατον?? ποσο πια βλαχος κ χωριατης κ κατινα να ειναι καποιος που αντι να κοιταει τα χαλια του κ τον κωλο του κοιταει τι κανει ο αλλος στην προσωπικη του ζωη??" Ελεος δεν παλευονται τετοια ατομα !!

    Σε τετοιες περιπτωσεις πιστευω αρχικα πρεπει να αδιαφορεις κ να τους γραφεις κ αμα δεις οτι παιρνουν πολυ αερα κ το συνεχιζουν σκεψου καποιες καλες ατακες να τους βαλεις στη θεση τους !!

    καλα την ειπες την ηλιθια οτι σε γουσταρεις ετσι οπως εισαι !! Κ προφανως εκανε την γκριματσα γιατι δεν ειχε τι να απαντησει !! Αλλα δεν χρειαζοταν κ να απαντησει, τι να πει αλλωστε το ατομακι?? καλυτερα να το βουλωνει για το καλο ολωνων...
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Σευχαρηστω πολυ για την στιριξη μονο εσυ απαντησες σε αυτο το θεμα που με εκανε 1 μερες να νιωθω σκουπιδι.

    Σε λιγο θα βγει και το καπι να μ το παιζει γκομενα.Ρε λες να ειναι ιδεα μ οτι ειμαι ομορφη και να ειμαι φρικιο και γιαυτο να με κοροιδευουνε?

    Ναι εχω πει πολλες φορες οτι με θεωρω κουκλα αλλα εχω δει και αλλες να νιωθουν το ιδιο πραγμα αλλα να μην βλεπονται ωστοσο.Λες να μην βλεπομαι και εγω και να νομιζω αλλα και αλλα?

    Τρελλενομαι οταν με προσβαλουν δεν ξερω πως να αντηδρασω.
    Οταν ειπα οτι εγω με γουσταρω ενιωσα τυψεις σαν να τους μηλησα ασχημα γιατι λεω μηπως με βλεπουν σαν κορη τους και τα λενε για το καλο μου μιας και εχουν ακρυβως της ηλικιες των γονων μου ,αλλα μετα οταν αυτη αρχησε να πενευει τον εαυτο της μου ρθε να ξερασω και να της πω μπορει μεν αδυνατη να εισαι αλλα η μουρη σου ειναι σαν τρυπια κωλοτρυπιδα αχαχχα.

Similar Threads

  1. Παραπανισια κιλα
    By Παστελι in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 2
    Last Post: 17-07-2011, 17:14
  2. ΤΑ ΚΙΛΑ ΜΟΥ ΤΣΑΚΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
    By ASSY in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 55
    Last Post: 08-04-2011, 19:40
  3. Αγχος για τα περιττά κιλά
    By Anta in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 16
    Last Post: 04-09-2010, 14:16
  4. Πηρα κιλα... κανεις για τρεξιμο?
    By nai in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 5
    Last Post: 27-01-2009, 13:42
  5. Πολλά κιλά και λίγο κούκου
    By obom in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 23-06-2008, 07:43

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •