ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605

    ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ

    στα ποσα μπαν καιγεσαι????

    ισως εχει απαντηθει, αλλα εγω δεν το θυμαμαι.
    οκ, ειναι γνωστο μετα απο καποιες παρατηρησεις παιρνει κανεις μπαν το οποιο δεν ειναι μονιμο.
    οκ, μια , δυο, τρεις... ποσες????

    μερικοι ομως το εχουν συστημα, να περιμενουν να περασει το μπαν, να ξαναμπουν και να το ξανακανουν μπουρδελο.
    αυτο μπορει να γινεται αεναως τελικα?

  2. #2
    χμμμμ...(όπως θα έκανε και ο κηπ :ρ)

    Είναι μια απορία που την έχω και γω...αλλά μόνο η διαχείρηση θα μας τη λύσει....:

    Γενικά δεν έχει νόημα αν τρώνε μπαν μέλη συνέχεια, να μπαίνουν και ξανακάνουν τα ίδια.

  3. #3
    αν παρω αλλες 4 προειδοπιησεις εχω μπαν.7 στα 7 μονο που οι πρωτες θα ληξουν(εχει και ημερομηνια ληξης) και το μπαν ειναι για 10 μερες.απο οσα γνωριζω..
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    οκ το μπαν ειναι για 10 μερες, αλλα ποσα μπαν επιτρεπονται? απειρα?

  5. #5
    απειρα μαλλον.δεν ειμαι και σιγουρη..παντως και οι προειδοποιησεις και τα μπαν εχουν ημερομηνια ληξης απο τοτε που εγινε αλλαγη στο φορουμ.εκτος αν ενας μελος φαει μπαν δια παντων υπο καποιες συνθηκες και προυποθεσεις.δεν εχει γινει στο καινουριο αυτο.οντως θα επρεπε να το ξεκαθαρισει η διαχειριση και ειναι ενα θεμα προς συζητηση.ενα μελος που τρωει μπαν οριστικο δεν θα ξαναδημιουργησει τα ιδια μολις μπει?το δεκαμερο θα μας σωσει?
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    και αντε την δευτερη φορα μπορει να αλλαξει συμπεριφορα αν κατι του ξεφυγε...
    αν συνεχιζει το ιδιο βιολι, 1,2,3,4,5 στις ποσες δλδ ελπιζουμε οτι κατι θα αλλαξει?
    κυνηγητο θα παιζουμε?

  7. #7
    εκει θα ελπιζουμε στα καλα μας νευρα...
    Οτι βλεπουμε γυρω μας ειναι μονο για αυτη τη φορα.Μην προσπερνας τιποτα,κοιταξε τα χρωματα των λουλουδιων και χαμογελα

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Παιδιά τι είναι το μπαν; γιατί είμαι καινούρια και δεν ξέρω. Τι πρέπει να προσέχεις;

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    Παιδιά τι είναι το μπαν; γιατί είμαι καινούρια και δεν ξέρω. Τι πρέπει να προσέχεις;
    Γεια σου !! απ οσο ξερω το ban δινεται απο τη διαχειριση σε καποιο μελος αν βρισει η αν εχει αναρμοστη συμπεριφορα τελοςπαντων για αρνητικους λογους... δεν νομιζω οτι πρεπει να προσεξεις κατι ιδιαιτερο εσυ, απ ο,τι εχω δει μια χαρα γραφεις....
    ban ειναι προσωρινη διαγραφη απ το φορουμ για καποιο χρονικο διαστημα, κατι σαν ποινη πως να στο πω...
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    421
    Εγω εχω μια αλλη απορια. Οταν ενα νεο μελος γραφεται και ενεργοποιει τον λογαριασμο του και του ερχεται μνμ οτι ειναι σε αναμονη για να συντονιστει με το φορουμ ή κατι τετοιο αυτο ποσο κραταει;
    Παρακαλω θα εκτιμουσα να μου απαντουσε καποιος συντομα.

  11. #11
    Administrator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,033
    Παραβίαση όρων χρήσης υπογραφής
    Πόντοι: 1
    Ημέρες: 15

    Παραβίαση όρων χρήσης καλής λειτουργίας κοινότητας (Ανάρμοστη, ειρωνική συμπεριφορά)
    Πόντοι: 1
    Ημέρες: 15

    Παραβίαση όρων χρήσης καλής λειτουργίας κοινότητας (Ανάρμοστη, επιθετική συμπεριφορά, προσβολή)
    Πόντοι: 3
    Ημέρες: 15

    Παραβίαση όρων χρήσης (Spam - Διαφήμιση)
    Πόντοι: 2
    Ημέρες:15

    Παραβίαση όρων χρήσης καλής λειτουργίας κοινότητας (Συκοφαντική δυσφήμιση)
    Πόντοι: 3
    Ημέρες:15

    Παραβίαση δεοντολογίας (διαγνώσεις, προτροπές για φαρμακευτική αγωγή, ανάρμοστες υποδείξεις για θέματα ψυχικής υγείας κτλ)
    Πόντοι: 3
    Ημέρες: 15

    Δημοσίευση προσωπικών δεδομένων
    Πόντοι: 5
    Ημέρες: 15

    Πολλαπλό προφίλ
    Πόντοι: 15
    Ημέρες: (Μόνιμος αποκλεισμός)

    Παραβίαση όρων χρήσης καλής λειτουργίας κοινότητας (Αλεπάλληλα μηνύματα ανάρμοστης, επιθετικής, προσβλητικής συμπεριφοράς)
    Πόντοι: 15
    Ημέρες: (Μόνιμος αποκλεισμός)
    Το φόρουμ αυτό, δεν υποκαθιστά τη θεραπεία με τον ψυχολόγο ή τον γιατρό σας. Απευθυνθείτε σε ειδικό, αν κάνετε σκέψεις που μπορούν να αποδειχθούν επικίνδυνες για τον εαυτό σας ή τους άλλους.

Similar Threads

  1. ΑΠΟΡΙΑ
    By BrokeN_DoLL in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 22-02-2010, 15:23
  2. απορια ?????
    By .lola. in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 31-07-2009, 03:48
  3. Εχω μια απορία
    By echelon in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 1
    Last Post: 02-06-2009, 14:00
  4. απορια
    By heli in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 3
    Last Post: 11-04-2009, 23:31
  5. έχω μία απορία ...
    By LOGOPSYXOS in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 1
    Last Post: 05-09-2006, 00:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •