διακοπή φαρμάκων - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 131
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    269
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    Insect δεν νομιζω οτι ειναι ετσι... που το ξερεις εσυ οτι γιναν πρωτα διασημοι/ πετυχημενοι κ μετα προεκυψαν διπολικες κ τριπολικες (λολ)??
    Δεν νομιζω οτι παει ετσι, οι περισσοτεροι ειχαν ηδη την ασθενεια κ αρκετους τους βοηθησε κιολας να πετυχουν αυτα που ηθελαν κ να φτασουν εκει που εφτασαν...
    ΟΧΙ!
    ΟΛΟΙ ΔΙΜΙΟΥΡΓΗΣΑΝ ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΤΗΣ ΜΑΝΙΑΣ!
    ΑΝ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ ΓΚΟΥΓΚΛ ΚΑΙ ΨΑΞΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΔΙΑΠΥΣΤΩΣΕΙΣ!
    ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΚΑΙ ΕΥΧΗ!
    ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΑΣΗ ΤΗΣ ΑΡΡΩΣΤΕΙΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΣ ΑΚΑΤΑΠΑΥΣΤΑ!
    ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΚΑΙ ΦΑΡΜΑΚΑ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΟΛΗ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ Η΄ΣΕ ΥΠΕΡΔΥΕΓΕΡΣΗ Η΄ΣΕ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ.
    ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥΣ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΦΑΣΕΙΣ ΕΝΤΟΝΗΣ ΔΙΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΜΕΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΦΑΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ ΣΕ ΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Εγω εχω κανει μεχρι τωρα 1 καταθλιπτικο, ενα υπομανιακο κ 2 μανιακα επεισοδια.... οχι, στο μανιακο επεισοδιο δεν ειχα τασεις αυτοκτονιας... πως γινεται καποιος οταν ειναι σε μανια να εχει αυτοκτονικες τασεις (κ να θελει να πεθανει) ?? οταν εισαι σε μανια ειναι ολα τελεια κ υπεροχα, κανεις υπερβολικα πραγματα κτλ κ ναι μπορει να εχεις παρορμητικη συμπεριφορα κ να κανεις ο,τι σου κατεβαινει οποτε μπορει να κανεις αυτοκατασροφικα πραγματα η αποπειρα αλλα οχι με σκοπο να πεθανεις... ετσι πιστευω...

    Στα μανιακα επεισοδια της διπολικης παντως αλλαζει ο χαρακτηρας σου κ κανεις πραγματα που υπο αλλες συνθηκες δεν θα τα εκανες, σαν να μην εισαι εσυ δηλαδη αλλα καποιος αλλος η θαρρεις κ την εχεις ακουσει... εμενα πχ στο μανιακο επεισοδιο με επιασε ακατασχετη επιθυμια για ψωνια, χορευα συνεχεια με τη μουσικη στο τερμα, ντυνομουν προκλητικα κ σεξυ, ειχα μεγαλομανια κ σεξομανια.....
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by ΜΑΡΙΑ.Α View Post
    ΟΧΙ!
    ΟΛΟΙ ΔΙΜΙΟΥΡΓΗΣΑΝ ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΤΗΣ ΜΑΝΙΑΣ!
    ΑΝ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ ΓΚΟΥΓΚΛ ΚΑΙ ΨΑΞΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΔΙΑΠΥΣΤΩΣΕΙΣ!
    ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΚΑΙ ΕΥΧΗ!
    ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΑΣΗ ΤΗΣ ΑΡΡΩΣΤΕΙΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΣ ΑΚΑΤΑΠΑΥΣΤΑ!
    ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΚΑΙ ΦΑΡΜΑΚΑ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΟΛΗ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ Η΄ΣΕ ΥΠΕΡΔΥΕΓΕΡΣΗ Η΄ΣΕ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ.
    ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥΣ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΦΑΣΕΙΣ ΕΝΤΟΝΗΣ ΔΙΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΜΕΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΦΑΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΛΕΙΣΜΕΝΟΙ ΣΕ ΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ
    ναι ετσι ειναι !!! στη φαση μανιας αποκτας εξαιρετικες δυνατοτητες κ μπορεις να κανεις τα παντα !! ετσι εξηγειται πως καταφεραν πολλα απ αυτα σε φαση μανιας!! δηλαδη τους βοηθησε κ συνετελεσε στην επιτυχια τους !! αμα δεν ειχαν μπορει κ να μην πετυχαιναν ολα αυτα! στη μανια ειναι αλλιως... κ εμενα στο μανιακο μου επεισοδιο με επιασε η δημιουργικοτητα κ η καλλιτεχνικοτητα κ εγραφα τραγουδια κ χορευα ολη μερα κ δεν κοιμομουν κ ειχα συναρπαστικες ιδεες, οπως οτι γραφω τελεια τραγουδια κ θα γινω ροκ σταρ.... αλλα η δημιουργικη εκφραση βγαινει συνηθως.....
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5,044
    Quote Originally Posted by ΜΑΡΙΑ.Α View Post
    ΟΧΙ!
    ΟΛΟΙ ΔΙΜΙΟΥΡΓΗΣΑΝ ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΤΗΣ ΜΑΝΙΑΣ!
    ΑΝ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ ΓΚΟΥΓΚΛ ΚΑΙ ΨΑΞΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΔΙΑΠΥΣΤΩΣΕΙΣ!
    ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΚΑΙ ΕΥΧΗ!
    ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΑΣΗ ΤΗΣ ΑΡΡΩΣΤΕΙΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΣ ΑΚΑΤΑΠΑΥΣΤΑ!
    Λίγο αντιφατικό δεν είναι αυτό? Ο Γκαίτε έγραψε το αριστούργημα του όντας άρρωστος και λίγο πριν πεθάνει νομίζω. Όχι σε φάση μανίας.. τι σημασία έχει? Έμπνευση για τους άλλους? Αμέτρητα τα ποιήματα σήμερα, αμέτρητα αυτά που έχουν γραφεί. Δύσκολα ξεχωρίζεις και αν αυτό γίνει θα είναι επειδή θα ευνοηθείς.
    Τεσπα, το νόημα για μένα είναι αλλού... παίζεται το παιχνίδι των λέξεων.

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    269
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    Εγω εχω κανει μεχρι τωρα 1 καταθλιπτικο, ενα υπομανιακο κ 2 μανιακα επεισοδια.... οχι, στο μανιακο επεισοδιο δεν ειχα τασεις αυτοκτονιας... πως γινεται καποιος οταν ειναι σε μανια να εχει αυτοκτονικες τασεις (κ να θελει να πεθανει) ?? οταν εισαι σε μανια ειναι ολα τελεια κ υπεροχα, κανεις υπερβολικα πραγματα κτλ κ ναι μπορει να εχεις παρορμητικη συμπεριφορα κ να κανεις ο,τι σου κατεβαινει οποτε μπορει να κανεις αυτοκατασροφικα πραγματα η αποπειρα αλλα οχι με σκοπο να πεθανεις... ετσι πιστευω...

    Στα μανιακα επεισοδια της διπολικης παντως αλλαζει ο χαρακτηρας σου κ κανεις πραγματα που υπο αλλες συνθηκες δεν θα τα εκανες, σαν να μην εισαι εσυ δηλαδη αλλα καποιος αλλος η θαρρεις κ την εχεις ακουσει... εμενα πχ στο μανιακο επεισοδιο με επιασε ακατασχετη επιθυμια για ψωνια, χορευα συνεχεια με τη μουσικη στο τερμα, ντυνομουν προκλητικα κ σεξυ, ειχα μεγαλομανια κ σεξομανια.....
    ΚΙ ΟΜΩΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ!ΚΡΑΤΗΣΕ ΓΙΑ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΙΣΘΗΜΑ!
    ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ!

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by insect View Post
    Η γνώμη μου είναι αυτή Lacry.. γιατί νομίζεις ότι υπάρχει κάποιος που είναι άφθαρτος? Ότι ανεβαίνει κατεβαίνει. Ακόμα και οι αυτοκρατορίες πέφτουν και αντικαθιστόνται. Απόσο έχω διαβάσει ναι οι άνθρωποι αυτοί πρώτα έφτιαξαν όνομα και μετά στην πορεία τα βρήκαν δύσκολα, λύγισαν. Αυτό δείχνει πως είναι άνθρωποι. Δεν είναι απαραίτητα κακό. Κακό είναι να νομίζεις ότι θα είσαι (όχι εσύ γενικά) για μια ζωη στα σύνεφα... Κακό είναι να μην έχεις καρδιά.
    Δηλαδη θες να πεις οτι πρωτα πετυχαν πραγματα κ εξαιτιας αυτης της επιτυχιας τους οτι αρχισαν να πεταν στα συννεφα κ επαθαν διπολικη ?? Δεν νομιζω οτι ειναι ετσι, πιστευω ηδη ειχαν τη διπολικη απλως σε φασεις μανιας/υπομανιας η κ καταθλιψης ειχαν κατι σαν εναυσμα...
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by ΜΑΡΙΑ.Α View Post
    ΚΙ ΟΜΩΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ!ΚΡΑΤΗΣΕ ΓΙΑ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΙΣΘΗΜΑ!
    ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ!
    πιστευω ηταν παρορμητικο !! ναι στη μανια συμπεριφερεσαι παρορμητικα κ δεν υπολογιζεις τιποτε!! ευτυχως τελικα που δεν το εκανες!! εγω στην αρχη του δευτερου επεισοδιου πηρα χαπια οχι πολλα ετσι επειδη μου βγηκε, οχι για να πεθανω ...
    για πες τι αλλα εκανες στη μανια??
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    269
    ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΣΥΝΑΙΒΕΙ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΠΑΣΧΩ ΑΠΟ ΔΙΠΟΛΙΚΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ!
    ΗΤΑΝ ΤΟ ΣΟΚ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ!
    ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΤΑΞΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΕ ΕΝΑ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΙΛΟΥΣΑ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΑΔΕΡΦΗ!
    ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΠΟΛΙΚΗ!
    ΠΡΙΝ 10 ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΤΣΑΚΩΘΕΙ,ΕΓΩ ΜΕ ΕΚΕΙ,ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΧΤΥΠΗΣΕΙ(ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΛΟΓΟ ΑΣΧΕΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ Κ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ)!
    ΕΚΛΕΓΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΙΠΟΛΙΚΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΑΥΤΟΚΤΩΝΙΣΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ ΜΑΣ ΑΔΕΡΦΗ!ΑΥΤΗ ΕΚΛΕΓΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ!
    ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ!ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΑΞΙΖΕΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ!ΘΑ ΑΥΤΟΚΤΩΝΗΣΩ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ!ΜΙΑ ΖΩΗ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΤΥΨΕΙΣ !ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΑΞΙΖΕΙ!ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΩ!ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΜΠΛΟΚΑΡΕΙ ΕΚΕΙ!ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΔΙΠΛΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΜΑΜΑ ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΣΚΕΦΤΕΣΕ?ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΥΣ ΣΚΕΦΤΕΣΕ?
    ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΤΙΠΟΤΑ!

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    269
    ΑΙΣΘΑΝΟΜΟΥΝ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ,ΑΙΣΘΑΝΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΑΓΚΙΖΩ ΤΙΣ ΨΥΧΕΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ!ΟΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΗ ΔΕΝ ΝΤΡΑΠΗΚΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΝΑ ΞΕΓΥΜΝΩΣΩ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ!
    ΕΒΓΑΖΑ ΟΤΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΕΙΧΑ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ!ΑΓΑΠΗ, ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ!

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    269
    ΕΝΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΩΣΤΡΕΦΗ ΑΤΟΜΟ,ΕΓΙΝΑ ΔΙΑΧΙΤΙΚΟ!
    ΚΑΛΑ ΓΑΜΙΣΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΨΩΝΙΑ!
    ΜΕΧΡΙ ΜΟΥ ΜΠΗΚΕ ΕΝΑ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ 2800,ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΥΣΑΦΙΚΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΛΗΣΩ,ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΤΩ.
    ΟΥΡΛΙΑΖΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΕΡΝΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ,ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ,ΤΟ ΕΧΩΣΕ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΡΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΡΕ!

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    269
    ΚΑΘΕ Σ,Κ ΠΟΥ ΕΒΓΑΙΝΑ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΨΩΝΙΖΕ ΟΤΙ ΗΘΕΛΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΤΗΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ.
    ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΘΕΡΜΟΜΙΞ 1450 Κ ΑΥΤΟ.ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΤΑ ΤΟ ΦΕΣΩΣΑ ΣΕ ΚΑΡΤΕΣ 7000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    269
    ΗΜΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΦΑΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    269
    ΕΙΔΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ ΜΙΑ ΖΩΗ!ΤΟΤΕ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΑΓΑΠΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ!ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩ!ΤΟΤΕ ΤΟ ΕΙΔΑ!ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!
    ΑΓΚΑΛΙΑΣΑ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΚΛΑΨΑΜΕ ΜΑΖΙ!ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΦΟΒΕΡΑ!
    Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ,ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΚΑ,ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΘΕΟΣ ΕΙΣΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!
    Κ ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΑ!

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    269
    ΕΣΥ ΑΙΣΘΑΝΘΗΚΕΣ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ?

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    269
    ΙΣΩΣ ΓΙΆΥΤΟ ΨΑΧΝΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΡΕΙΚΙ ΜΗΠΩΣ ΒΡΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ!
    ΓΙΑΤΙ ΛΕΕΙ ΒΡΗΣΚΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΩΤΕΡΟ ΣΟΥ ΕΑΥΤΟ,ΔΗΛ.ΤΟΝ ΘΕΟ ΠΟΥ ΚΡΗΒΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ!
    ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΠΟΛΙΚΗ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ!

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. αποτομη διακοπη φαρμακων
    By kosmein in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 11
    Last Post: 10-01-2010, 02:20
  2. κοψημο φαρμακων
    By Παστελι in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 89
    Last Post: 22-09-2009, 12:25
  3. περί φαρμάκων
    By coma in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 44
    Last Post: 13-06-2009, 21:46
  4. Διακοπη φαρμακων
    By Silmarien in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 18-01-2009, 18:35
  5. παρενέργειες φαρμάκων
    By Martina in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 152
    Last Post: 18-05-2007, 03:42

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •