Ναρκωτικα (LSD) ή Ψυχοφαρμακα (xanax) ? - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 84
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    δεν σου λεω γιατι μπορει να σαι μπατσος ;p
    λολ καλε σου κανω εγω για μπατσος ???? χεχεχεχεχε !!!!! :)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    λολ εφτασε κι αυτο 3 σελιδες, μαλλον με αγαπατε πολυ εδω μεσα ή ηταν πετυχημενο το θεμα...

    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    το xanax βασικα προκαλει εξαρτηση κ δεν σε φτιαχνει ουτε σε κανει να βλεπεις τα πραγματα διαφορετικα, απλως σε φερνει σε απαθεια σεν να ηπιες ας πουμε δεν ειναι κ κατι ιδιαιτερο... το lsd δεν προκαλει εξαρτηση αλλα θελει πολυ προσοχη ειδικα την πρωτη φορα που θα κανεις γιατι μπορει να εχεις bad trip....

    με χορτο δεν βολευεσαι?? ειναι πολυ πιο ακινδυνο απο lsd κ σε φτιαχνει αρκετα τα βλεπεις τελειως αλλιως....
    το χορταρακι του θεου βρισκω οτι μου πεφτει λιγο, δε ξερω γιατι. προτιμω κατι να ξεφευγω τελειως και να μη βλεπω μπροστα μου, και φυσικα να σνιφαρω κοκα (οχι κολα). το bad trip λογικα θα το εχεις οταν το παρεις με χαλια διαθεση, που τοτε οπως ειπαμε γινεσαι χειροτερα...

    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    εγω το ρισκαρω γιατι βαρεθηκα να προσπαθω να ζω σε γυαλα
    κι εγω το ρισκαρω γιατι βαρεθηκα να ζω γενικοτερα!!! οτι κι αν μου δωσεις θα το παρω χωρις πολυ σκεψη, αρκει να ξερω οτι θα ξεφυγω εστω και για λιγο. δε με ενδιαφερει ουτε στο ελαχιστο τι θα παθω, και στο σεξ ακομα προτιμω να το κανω χωρις προφυλακτικο (εκτος αν φοβαται πολυ η αλλη μη μεινει εγκυος)...

    Quote Originally Posted by rock View Post
    Περα απο αυτο αν το κυριο προβλημα σου ειναι η χαμηλη διαθεση/κουραση/ελλειψη ενεργειας, ενας γιατρος μπορει να προτεινε αντικαταθλιπτικα ενω ηρεμιστικα μονο για το πρωτο διαστημα σε περιπτωση που δεν αντεχες τις παρενεργειες.
    Αλλα και παλι ειναι τοσο λεπτες οι ισορροπιες που αν για παραδειγμα ειχες προβλημα και με εκρηξεις θυμου ταυτοχρονα, μπορει να σε επηρεαζαν περισσοτερο και αυτα.

    Θα συμφωνησω με την crazy_diamond ως προς το οτι ολος αυτος ο αρνητισμος δε φαινεται να ειναι στη φυση σου ολοκληρωτικα, αλλα να βγαινει απο συγκεκριμενες εμπειριες της ζωης σου. Αν δεν ειχες υποψη σου καποιο λογο που σε κανει να νιωθεις ετσι θα γινοταν αλλη κουβεντα.
    θα το ξαναπω αλλη μια φορα, ακριβως οπως απαντησα και στην crazy_diamond. το κυριως προβλημα μου ειναι η απαθεια, η οποια προερχεται απο τη μοναξια και το περιβαλλον που ζω εδω στην Αθηνα, το οποιο με εχει κουρασει απιστευτα σε βαθμο να μη θελω να κυκλοφορω καθολου! κι ενω οπως εγραψα και στο αλλο θεμα, εχω καμποσα λεφτα μαζεμενα στην ακρη, δεν εφυγα ακομα επειδη δεν υπαρχει απολυτως κανενα ατομο να με υποστηριξει να το κανω, και οι γονεις μου πανε κοντρα και θελουν το αντιθετο! εσεις μπορει να εχετε τους γκομενους σας και τους φιλους σας να σας υποστηριζουν και να κανετε τα παντα μαζι, εγω ομως δεν εχω ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΝΕΝΑΝ γιαυτο και πεφτω συναισθηματικα ευκολοτερα και ψαχνω τροπο να ξεφευγω. αν ειχα μια ομορφη σταθερη σχεση με καποια που θελει να ξεκουμπιστει κι αυτη απο εδω, το πρωτο πραμα που θα εκανα θα ηταν αυτο, και δε θα υπηρχαν ουτε οι ασχημες σκεψεις, ουτε η αναγκη να δοκιμασω ναρκωτικα, ουτε τπτ απολυτως.

    Quote Originally Posted by rock View Post
    Το να δοκιμαζει ο καθενας οτιδηποτε χωρις συμβουλη γιατρου ειναι τουλαχιστον αφελες και δε βρισκω το λογο να το κανει.
    Καθε κατηγορια ψυχοφαρμακων εχει διαφορετικη δραση και απευθυνεται σε διαφορετικες καταστασεις, δεν ειναι τυχαιο αυτο. Οπως επισης δεν ειναι τυχαιο το οτι τα xanax χρειαζονται συνταγη (οχι πως τα συνταγογραφουν δυσκολα).
    αν το 1o το λες για τα ναρκωτικα, φανταζει αστειο... ρωταει κανεις τον γιατρο του αν πρεπει να τα δοκιμασει, λολ ? μαλλον για τα ψυχοφαρμακα το λες, οποτε αυτο που γραφεις δεν ισχυει, γιατι οπως εγραψε και η claire πισω, ακομα και για το xanax τελικα χρειαζεται συνταγη γιατρου! δε μπορουμε να παρουμε οτι ψυχοφαρμακο θελουμε.

    Quote Originally Posted by rock View Post
    Αυτο που ειπες για ζημια στον εγκεφαλο απο τα ψυχοφαρμακα, φανταζομαι το διαβασες καπου, εκτος και αν εχεις υποψη σου καποιο συγκεκριμενο παραδειγμα.
    το εχω διαβασει μεχρι κι εδω μεσα στο φορουμ απο αλλα μελη, οτι μειωνεται η ορεξη για σεξ, αντιδρας καθυστερημενα και με αργες κινησεις, και φυσικα το οτι δε νιωθεις. εγω εχω το τελευταιο λογο της απαθειας, για φαντασου να παιρνα φαρμακα κι ολας τι θα γινοταν...

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Ακολουθει A WILD GUESS


    Bασικα οχι τοσο μαντεψια, οσο τι νιωθω εγω διαβαζοντας σε τοσο καιρο. Τελικα ΚΕΝΟ, πρεπει να εισαι παιδι "καλης" οικογενειας ή τουλαχιστον χαιδεμενο και προστατευμενο, ο βενιαμιν ισως? Δεν εξηγειται αλλιως το ποσο παιδακι "ακουγεσαι" τις περισσοτερρες φορες σε αυτα που γραφεις.. Εκτος κι αν φταιει καποιος αλλος παραγοντας που δεν γνωριζω, αλλα οτι ακουγεσαι αγουρος, ειναι αληθεια. Να παρε το φιντμπακ μου και καντο ο,τι θες. Αν ετσι λοιπον σε βλεπουν και οι γονεις σου, ως δλδ ανωριμο, που ισως βεβαια ευθυνονται και για αυτο, δεν ξερω, ειναι φυσικο να μην θεωρουν θεμιτο να ξενιτευτεις! Επισης, ξερω ενα καρο κοσμο, και πολυ κοντινους μου ανθρωπους που μεχρι τα 16 τους ήδη ειχαν παρει οτι κυκλοφορουσε, χημικα και μη, και τωρα εσυ στα 27 αναρωτιεσαι αν θα παρεις λσδ και μας λες οτι κανεις κοκα. Κι αυτο δεν ξερω αν το πιστευω, γιατι το να ανοιγεις θεμα να μας λες για αυτο ειναι απλα σαν να θες να τραβηξεις την προσοχη, οποτε και λεγοντας οτι κανεις κοκα μπορει να ειναι για τον ιδιο λογο. Δεν με ενδιαφερει κανεις η δεν κανεις, σου λεω πως μου φαινεται εμενα. Δεν φαινεται να εισαι τοσο κακος οσο θες να παρουσιαζεσαι. Η κοκα ειναι το ναρκωτικο της καλης κοινωνιας επισης. Ακουγεται αστειο, αληθεια, σαν να θες να μας πεισεις ποσο κακος εισαι! Μαντευω οτι μας λες αλλα που δε βοηθανε να σε βοηθησουμε, οπως οτι θες να σκοτωνεις κοσμο και δε μας λες αλλα που θα σε βοηθουσαν, γενικα οτι μας λες κινειται στο μοτιβο, ποσο χαλια ειμαι, αλλα γιατι και πως, ουτε κουβεντα! Και οποτε παιρνεις καποια συμβουλη που θα σε βοηθουσε κλεινεις τα αυτια. Σε εσενα δεν κανει καλο αυτο, εμεις δεν παθαινουμε τπτ. Οποτε δεν μπορω να τα εξηγησω ολα, αλλα το συναισθημα που παιρνω απο αυτα που διαβαζω τεινω να μην το αμφισβητω συνηθως.

  4. #34
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    δεν ειπα οτι κανω κοκα, το ξεκαθαρισα απ'την αρχη οτι ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΧΡΗΣΤΗΣ, δεν εξαρτιεμαι απο τπτ απολυτως, ουτε καν απ'το αλκοολ που επινα μεχρι το πασχα. μη με αναγκαζεις να γραφω παλι τα ιδια, και μαθε να διαβαζεις οσα γραφω καλυτερα πρωτου βγαλεις τα δικα σου συμπερασματα. το γεγονος οτι συμβαινει κατι μια στο τοσο αμα κατσει, ναι οκ. αμα καθοταν τακτικοτερα, τοτε ισως γινοταν και συνηθεια και θα λεγα οτι ειμαι εξαρτημενος. δεν ειμαι ομως! ελεος εδω μεσα, ο καθενας νομιζει τα δικα του, οτι του φανει του λολοστεφανη παντα! επειδη εχει κουρασει να διαβαζω το μακρυ και το κοντο του καθενος, δε με ενδιαφερει πως παιρνει ο καθενας αυτα που γραφω, και βρισκω αδυνατον να γραφω συνεχως με το ιδιο mood να το παιξω κακος οπως μου λες ή οτι αλλο, διοτι δεν ειμαι ρομποτακι (εκτος αν νομιζεις οτι πισω απ'το καθε nickname δεν ειναι ανθρωπος με συναισθηματα κλπ). οσον αφορα αυτο που λες οτι ειμαι καλομαθημενος, μαλλον δε ξερεις οτι ειμαι το μεγαλυτερο παιδι της οικογενειας, αυτος που απο μικρος "δεν ειχε αναγκη απο τπτ" και τελικα βρεθηκε να εχει αναγκη απο συναισθηματα και ειδικα απο αγαπη. κι ενω ο αδερφος μου σπουδαζει εκτος Αθηνων με λεφτα των γονιων μου που του κανουν ολα τα χατηρια, εγω σαπιζω ακομα εδω και προσπαθω να βρω τροπο να ξεφυγω απ'τη μιζερια της σκαταθηνας!

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    κενο μην παρεισ λσδ ουτε οτιδηποτε παραισθησιογονο απρε οτι αλλο βρεισ εκτος απο αυτα αν και η λυση ειναι φαρμακα..εμενα το σπεσιαλ κ μαρεσε..λσδ θα παθεις ζημια ακου που σ λεω..

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    374
    Quote Originally Posted by KENO View Post

    αν το 1o το λες για τα ναρκωτικα, φανταζει αστειο... ρωταει κανεις τον γιατρο του αν πρεπει να τα δοκιμασει, λολ ? μαλλον για τα ψυχοφαρμακα το λες, οποτε αυτο που γραφεις δεν ισχυει, γιατι οπως εγραψε και η claire πισω, ακομα και για το xanax τελικα χρειαζεται συνταγη γιατρου! δε μπορουμε να παρουμε οτι ψυχοφαρμακο θελουμε.

    το εχω διαβασει μεχρι κι εδω μεσα στο φορουμ απο αλλα μελη, οτι μειωνεται η ορεξη για σεξ, αντιδρας καθυστερημενα και με αργες κινησεις, και φυσικα το οτι δε νιωθεις. εγω εχω το τελευταιο λογο της απαθειας, για φαντασου να παιρνα φαρμακα κι ολας τι θα γινοταν...
    LoL μονο για ψυχοφαρμακα μιλησα σε ολο το ποστ.
    ΚΕΝΟ δεν ειναι ακριβως ετσι τα πραγματα οπως τα λες, εξαρταται τι χαπια θα παρει κανεις. Αυτο με τις αργες κινησεις οπως και το να μη νιωθεις νομιζω το ειχα διαβασει απο ατομα που επαιρναν χαπια για ψυχωση κτλ.

    Τα αντικαταθλιπτικα εως ενα βαθμο μειωνουν την ορεξη που λες αλλα και παλι εξαρταται και απο το ατομο που τα παιρνει, στους αντρες ειναι πιθανο να επηρεαζουν περισσοτερο σ'αυτο το θεμα. Τα ηρεμιστικα επισης δε σε κανουν να μη νιωθεις. Ολα αυτα βεβαια αν τα παιρνει κανεις οπως πρεπει. Και το πιο υγιεινο πραγμα στον κοσμο αν δεν το παρει κανεις οπως πρεπει μπορει να του δημιουργησει προβλημα.

    Δε λεω πως ειναι καλο για τον οργανισμο να παιρνει κανεις χαπια, οπως και να'χει οταν κατι ειναι χημικο θα εχει και τις αναλογες παρενεργειες. Απο τη στιγμη που εχεις την ευκαιρια να κανεις κατι για τον εαυτο σου, δοκιμασε να βγεις απο αυτο το λουκι. Παρε τη γνωμη καποιου γιατρου για τα χαπια γενικως αλλα και για το τι θα μπορουσες να κανεις για τον εαυτο σου. Μπορει η λυση για σενα να ειναι καποιες αλλαγες στην καθημερινοτητα και οχι η συνταγογραφηση.

    Λες και μονος σου οτι αν πχ ειχες καποια ατομα στη ζωη σου δε θα εκανες τετοιες σκεψεις. Αυτο απο μονο του δειχνει οτι θα ηθελες να ζεις κι οτι ειναι ενα προβλημα που θα το ξεπερασεις καποια στιγμη.

    Σιγουρα το ιδανικοτερο ειναι να κανει καποιος τις αλλαγες που θελει στη ζωη του ωστε να γινει ευτυχισμενος, δεν ειναι παντα εφικτο ομως αυτο τη στιγμη που το χρειαζονται ολοι. Δες τις λυσεις που υπαρχουν γυρω σου, στη ζωη σου. Τα ναρκωτικα δεν ειναι λυση.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    το χορταρακι του θεου βρισκω οτι μου πεφτει λιγο, δε ξερω γιατι. προτιμω κατι να ξεφευγω τελειως και να μη βλεπω μπροστα μου, και φυσικα να σνιφαρω κοκα (οχι κολα).
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    δεν ειπα οτι κανω κοκα, το ξεκαθαρισα απ'την αρχη οτι ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΧΡΗΣΤΗΣ
    εγω καλα διαβαζω, αλλος αλλα γραφει κι αλλα εννοει μαλλον! Δεν ξερω ουτε θυμαμαι τι εχεις γραψει πριν 548 ποστς, βλεπω τι εγραψες τωρα.

    Quote Originally Posted by KENO View Post
    ελεος εδω μεσα, ο καθενας νομιζει τα δικα του, οτι του φανει του λολοστεφανη παντα! επειδη εχει κουρασει να διαβαζω το μακρυ και το κοντο του καθενος, δε με ενδιαφερει πως παιρνει ο καθενας αυτα που γραφω, και βρισκω αδυνατον να γραφω συνεχως με το ιδιο mood να το παιξω κακος οπως μου λες ή οτι αλλο, διοτι δεν ειμαι ρομποτακι (εκτος αν νομιζεις οτι πισω απ'το καθε nickname δεν ειναι ανθρωπος με συναισθηματα κλπ).
    Οταν λες οτι θες να σκοτωσεις κοσμο και να βασανισεις και οτι δε σε νοιαζει κανενας κτλ κτλ και θες να το ριξεις στα ναρκωτικα, δεν θες να το παιξεις κακος δλδ; Α ναι ξεχασα, αυτα τα κανουν τα αγγελουδακια.

    Επισης εχεις καραμελα αυτο με το νικνειμ και τα συναισθηματα, και το κοτσαρεις σε ασχετες φασεις, οπως και εδω.

    Α και σε φορουμ ειμαστε, υποστηριξης κιολας, οποτε θα ακουσεις και το κοντο και το μακρυ του καθενος ακομα και σε θεματα που δεν το ζητας.

  8. #38
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    το να δοκιμασα πχ στο παρελθον και να μου αρεσε κι ενω θελω να ξαναπαρω δε καθεται και γιαυτο να ειμαι καθαρος, δε παιζει στο κεφαλακι σου ?

    το αλλο το αφηνω ασχολιαστο, οταν εχω πει στο παρελθον οτι ΟΛΟΙ μπορουμε να φτασουμε να σκοτωσουμε, απλα οι περισσοτεροι δε το παραδεχονται γιατι θελουν να το παιξουν political correct καλοι κι αθωοι. well εγω το λεω ανοιχτα και στ'αρχιδια μου πως το παιρνει ο καθενας. κι επειδη ειμαστε σε φορουμ, νομιζε οτι το κανω επιτηδες και θελω να το παιξω κακος, no prob πραγματικα.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    ναι και ολοι αμα υπηρχε το hostel πραγματικα θα το σκεφτοντουσαν σοβαρα να πανε ξεδοντιαζουν ανθρωπους, οκ με επεισες. επισης οταν λες οτι "με το χορτο δεν την πολυβρισκω και προτιμω να σνιφαρω κοκα" η πρωτη ερμηνεια που σκεφτεται καποιος μαλλον δεν ειναι "δοκιμασα μου αρεσε και θα το ξαναεκανα", ισως πιο ευκολα ερμηνευεται ως γουσταρω να πινω κοκα καθε μερα, οποτε δε φταιει το κεφαλακι μου.

  10. #40
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    το επαναλαμβανω για πολλοστη φορα, ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΧΡΗΣΤΗΣ, ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΞΑΡΤΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΠΟΥΘΕΝΑ, ΟΥΤΕ ΑΠ'ΤΟ ΑΛΚΟΟΛ ΠΟΥ ΕΠΙΝΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΑΣΧΑ. oμως, ειμαι υπερ ΟΛΩΝ των ναρκωτικων, αμα μου δινοταν η ευκαιρια θα τα δοκιμαζα, αλλα ορισμενα δεν υπαρχουν καν στην Ελλαδα. απο κει και περα δε θα κατσω να αναλυσω αλλο τι νομιζες για μενα και πως πηρες κατι που εγραψα. το καλυτερο που θα μπορουσες να κανεις θα ηταν να μου στειλεις ενα απλο μηνυμα να μου ζητησεις να στο ξεκαθαρισω, πρωτου βγαλεις οτι συμπερασμα θελεις και νομιζεις ΠΑΝΤΑ το χειροτερο για μενα κι οτι λεω ψεμματα. ελεος εδω μεσα...

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    και ειναι τοσο δυσκολο να βρεις ναρκωτικα στην Αθηνα λοιπον; να σου δωσω το τηλ του κολλητου μου να σε βοηθησει. Αλλα δεν παιζει κατι τετοιο, γιατι οποιος θελει βρισκει. Οπως και οποιος θελει να βρει λυσεις βρισκει και ανοιγει θεματα με ουσια και παιρνει απαντησεις της προκοπης. Δε μπορω να διανοηθω να καθομαστε να σου απανταμε σοβαρα τι να παρεις, λσδ ή ζαναξ.

    Επισης αν δεν ηθελες να ασχολουμαστε μαζι σου με τετοιο τροπο, δε θα ανοιγες και τετοια θεματα με τετοιους τρανταχτους τιτλους με ψευδοδιλημματα. Μου θυμιζεις εναν αλλο χρηστη που ειχε ανοιξει θεμα με τιτλο "ποση ωρα αντεχετε", αν δεν ειναι απλα και μονο για να τραβηξετε την προσοχη, τοτε τι ειναι.

  12. #42
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    δε μπορεις να βρεις ΟΛΑ τα ναρκωτικα που υπαρχουν στην Ελλαδα. κι αν δε σου φαινοταν σοβαρο ερωτημα, θα μπορουσες απλα να μη μου απαντησεις. κανε μου κι ενα ignore και δε θα φαινονται καν οσα γραφω.

    ιδιο πραμα ειναι οι καβλες του καθενος με τα ναρκωτικα ? εγω απλα ρωτησα αν εχει δοκιμασει καποιος LSD κι αν το προτεινει αντι του xanax που νομιζα οτι το βρισκουν και χωρις συνταγη γιατρου. αμα σου φαινονται ιδια οκ, πες οτι ανοιξα το θεμα να τραβηξω τη προσοχη οπως λες. οκ carrie αφου εσενα σου φαινεται ετσι, για παρτυ σου δε προκειται να ξανανοιξω κανενα απολυτως θεμα εδω μεσα, να μη τραβαω κανενος τη προσοχη. μηπως θελεις να μη ποσταρω πουθενα κι ολας γιατι μεσω των ποστς μου σου φαινεται οτι προσπαθω να το παιξω κακος ?

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Δλδ δεν παιρνεις ο,τι ναρκωτικα υπαρχουν στην ελλαδα, επειδη δεν υπαρχουν ολα; χαχαχαχα. Δεν τρωω μπανανες, γιατι δεν εχει και παπαγιες το μαναβικο!! Το ηξερα οτι θα το ελεγες αυτο! So like KENO!

    ναι πολυ θεμιτο σε επισημο σαιτ ψυχολογικης υποστηριξης να λεμε οτι ειναι καλα τα ναρκωτικα, και ποια κιολας ειναι τα καλυτερα, να σου προτεινουμε και που να τα βρεις, και πως να τα παρεις.

    Μπορεις να ποσταρεις οτι θελεις, και αυτο κανεις, αυτο που με στανχωρει ειναι οτι ποσταρεις πραγματα που δε σε βοηθανε, ουτε εσενα ουτε κανεναν που τα διαβαζει, για το αν ειναι καλυτερα τα λσδ, και οτι ολοι οι ανθρωποι ειναι δυναμει σιριαλ κιλλερς. Εχεςι βοηθηθει απο αυτο το πραγμα; Εχεις βοηθηθει εδω μεσα με αυτα τα θεματα που εχεις ανοιξει; Και να εχεις παρει καποιου ειδους υποστηριξη απο καποιον ομοιδεατη, δε νομιζω οτι σου εχει κανει ιδιαιτερο καλο, οταν πραγματικα χρησιμες συμβουλες ουτε που τις ακους. Το προβλημα σου δεν ειναι οτι ολοι μπορουν να παρουν μια κραμπινα και να αρχισουν να τουφεκανε, το προβλημα σου ειναι οτι νιωθεις μονος, περιθωριοποιημενος, καταθλιπτικος, και δεν ξερω εγω τι αλλο. Αν θες να συζητησουμε τις αιτιες και τους τροπους αντιμετωπισης πολυ ευχαριστως. Αλλα οχι, εσυ θες να σου πουμε για το λσδ! Και μιλαω σε τοιχο παλι το ξερω, απο την προταση αυτη και μετα εχουν κλεισει τα αυτια και τα ματια και το μυαλο και οτι και να γραψω δεν το διαβαζεις. Μπαινει η αυτοματη απαντηση για νικνειμς και ρομποτακια Τρα λα ρα τρα λα ρααα

  14. #44
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    ετσι ακριβως, δε παιρνω οτι ναρκωτικο υπαρχει στην Ελλαδα γιατι δεν υπαρχουν ολα. ειναι ιδιο πραμα βλεπεις οι μπανανες και τα ναρκωτικα carrie, πας στη λαϊκη και τα βρισκεις με απιστευτη ευκολια. τα πουλανε παντου και ειναι πανφθηνα! ελεος...

    εκανα απλα μια ερωτηση στη σωστη κατηγορια, χωρις να ζητησω καμια παραπανω πληροφορια που θα τα βρω (γιατι νομιζω δε το επιτρεπει ο αντμιν) ή κατι αλλο που να προκαλει. αμα ριξεις μια ματια στην ιδια κατηγορια υπαρχουν και χειροτερα threads (νομιζω).

    ποσταρω οτι νιωθω παντα, οτι με εκφραζει καθε φορα. δεν νιωθω συνεχεια τα ιδια, δεν ειναι φυσιολογικο αυτο για εναν ανθρωπο. και οπως εχω ξαναπει, εδω μεσα δε μπαινω για να βρω καμια βοηθεια, γιατι δε πιστευω οτι τα απλα γραμματα μπορουν να προσφερουν βοηθεια. πραξεις χρειαζομαι, οχι λογια! οποτε ειμαι εδω απλα για να μοιραστω καποιες σκεψεις και προβληματισμους μου, να περασω την ωρα μου, και ισως επειδη εχω αναγκη την επικοινωνια, that's all. αμα ενοχλω τοσο, ignore me. ουτε η πρωτη θα εισαι, ουτε η τελευταια.

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    Δεν με ενοχλεις καθολου, θα σε ειχα κανει ηδη ιγκνορ και δε θα στο ειχα πει καν αν με ενοχλουσες. Απλα με προβληματιζεις γιατι δεν θες να βοηθηθεις. Η μαλλον θες, αλλα ειπαμε μονο απο τον Αη Γιωργη. Δεν εισαι ουτε τοσο ενοχλητικος οσο νομιζεις. Κι απο τη στιγμη που δε σου αρεσουν αυτα που σου γραφω, κανε με εσυ ιγκνορ στην τελικη!

    Υ.Γ. Κι οποιος θελει να παρει ντραγκια, δεν κολλαει ουτε σε λεφτα ουτε στο οτι αυτο που θα ηθελε να δοκιμασει δεν υπαρχει στην ελλαδα. Βρισκει 10 αλλες εναλλακτικες.

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. ναρκωτικά. προτεινετε λύσεις για να ξεμπλέξω
    By yiannis in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 87
    Last Post: 15-08-2017, 16:01
  2. Τα πιό επικύνδυνα ναρκωτικά
    By carrot in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 45
    Last Post: 19-09-2011, 22:43
  3. Ναρκωτικά
    By GiorgosPSycho in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 8
    Last Post: 12-03-2011, 02:48
  4. Replies: 2
    Last Post: 24-10-2010, 11:26
  5. Ναρκωτικά...!! SOS
    By h2o_christina in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 19
    Last Post: 14-12-2007, 16:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •