ΠΩΣ ΞΕΠΕΡΑΣΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΕΠΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    18

    ΠΩΣ ΞΕΠΕΡΑΣΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΕΠΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ..ΕΔΩ ΚΑΙ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΥΠΕΦΕΡΑ ΑΠΟ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ...ΕΙΧΑ ΞΕΚΙΝΙΣΕΙ ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ ΠΡΙΝ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΜΕ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΑΡΧΙΣΑ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΙΝΑ....ΕΙΧΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΝΑ ΧΩΡΙΣΜΟ ΚΑΙ ΕΠΕΣΑ ΣΕ ΒΑΡΙΑ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ...ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΝΟΥΣΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΠΗΓΑΙΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΝΙΩΘΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ...ΕΙΧΑ ΠΟΛΗ ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΚΑΙ ΕΝΙΩΘΑ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ...ΠΗΓΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΟΙ ΕΠΙΤΙΧΙΑ ΜΟΥ ΣΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΠΑΡΕΕΣ ....ΟΛΟΙ ΜΕ ΚΟΙΤΑΖΑΝ ΣΑΝ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ...ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΛΑΜΠ ΣΑΝ ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ...ΚΑΙ ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ...ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙΔΙΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΓΑ ΠΟΥΘΕΝΑ...ΓΙΡΙΖΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΑΡΧΙΣΑ ΚΑΙ ΔΙΟΡΓΑΝΟΝΑ ΠΑΡΤΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΙΧΙΑ...ΕΙΧΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΕΝΙΩΘΑ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΤΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΠΙΟ ΙΚΑΝΟΣ ΑΠΟ ΠΟΤΕ...ΜΕΤΑ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΥΠΕΥΘΗΝΟΣ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΣΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ...ΕΚΕΙΝΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑ 12 ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ!ΧΩΡΙΣ ΥΠΕΡΒΟΛΗ...ΞΑΦΝΙΚΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΚΟΨΑ ΑΠΟΤΟΜΑ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΠΟΥ ΕΠΑΙΡΝΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΓΕΜΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΤΑ ΧΑΝΩ ΟΛΑ...ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ ΕΠΗΡΕΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΡΙΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ ΜΕΛΛΟΝ ΚΑΙ ΦΩΣ ΑΠΟ ΠΟΥΘΕΝΑ....ΚΑΙ ΟΛΗ ΑΥΤΗ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΤΑΝ...ΕΚΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΕΦΤΩ ...ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΑ ....ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΕ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΟΠΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΔΟΥΛΕΥΑ ΝΥΧΤΑ ΕΙΧΑΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΣΤΡΑΒΩΝΑΝ ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ...ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΧΑΣΑ ΤΗ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΝ ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΧΑΛΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΣΤΗΝ ΠΡΩΙΝΗ....ΤΩΡΑ ΝΙΩΘΩ ΤΕΛΕΙΟΣ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΟΣ!ΣΤΗΝ ΠΡΩΙΝΗ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΩ ΚΑΛΑ ΣΤΙΣ ΠΩΛΗΣΕΙΣ...ΝΙΩΘΩ ΑΝΙΚΑΝΟΣ ΑΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΣΗΚΩΘΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ,,,,ΞΑΝΑ ΑΡΧΗΣΑ ΤΟ ΣΕΡΟΞΑΤ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ 10 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΘΟΛΟΥ....ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΙΣΤΙΧΙΣΜΕΝΟΣ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΥΠΟΤΡΟΠΟΙΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙς ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΠΟΤΕ?ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    386
    Γεια! Ισως έπεσες γιατί έκοψες το φάρμακό σου απότομα. Σίγουρα υπάρχουν άνθρωποι που έχουν παρουσιάσει ξανά τα ίδια συμπτώματα, οπότε νομίζω ότι θα τα καταφέρεις, με τη βοήθεια και του γιατρού σου.

    Όσο για τα δέκα κιλά. Μην σκάς. Όταν σταθεροποιηθείς θα μπορέσεις να τα χάσεις με λίγη προσπάθεια. Δεν είναι και πολλά για άντρα.
    Και εννοείται πως δεν είσαι αποτυχημένος!!!!!!!!! Οι καιροί είναι δύσκολη, η νύχτα έχει "πέσει", οπότε θα έλεγα να δώσεις βάση στην πρωινή σου δουλειά και αν κάτσει και το άλλο, έχει καλώς.
    Προέχει όμως η υγεία σου!

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    22
    Είναι λογικό να νιώθεις έτσι και δεν χρειάζεται να το μεγαλοποιείς μέσα σου,δούλευα και εγώ χρόνια σε μαγαζιά νύχτα και ξέρω πως είναι,αυτή η επαφή που έχεις με τον κόσμο και οι γνωριμίες που κάνεις ιδίως του αντίθετου φύλου σε ανεβάζουν πολύ ψυχολογικά και νιώθεις καταπληκτικά αλλά αυτό δεν μπορεί να είναι για πολύ πρέπει να κοιτάξεις το μέλλον σου,σίγουρα με την κρίση είναι δύσκολα τα πράγματα και πολύς κόσμος έχει προβλήματα με τα ψυχολογικά τους από αυτό και μόνο και υποφέρει αλλά εσύ έχεις την πρωινή δουλειά σου και θα έπρεπε να επικεντρωθείς εκεί και να προσπαθείς για το καλύτερο τότε θα δεις ότι η αντιμετώπιση τους απέναντι σου θα είναι τελείως διαφορετική και δεν θα έχεις πλέον αυτά τα προβλήματα θα αρχίσουν να σε εμπιστεύονται και πάλι και εσύ θα νιώθεις όλο και καλύτερα ψυχολογικά.Όσο για το χάπι νομίζω ότι παίζει μεγάλο ρόλο ότι το έκοψες απότομα,το ότι ένιωθες καλά δεν σημαίνει ότι δεν το χρειαζόσουν κιόλας (μέγα λάθος αυτό)θα ήταν καλύτερο να αρχίσεις απλά να μειώνεις τη δόση μέχρι να δεις ότι δεν το χρειάζεσαι σε συνδυασμό πάντα με κάποιες συνεδρίες στο γιατρό σου,επίσης το ότι έβαλες 10 κιλά φταίει και για αυτό το ότι έκοψες απότομα το χάπι γιατί ο οργανισμός σου είχε συνηθίσει και τώρα έπαθε σοκ,πολλοί βάζουν αυτά τα κιλά όταν ξεκινάνε αυτά τα χάπια και μετά φεύγουν αφού τα συνηθίζει ο οργανισμός και τα έχει πλέον ανάγκη.Μεγάλο ρόλο βέβαια παίζει ότι είσαι πολύ πεσμένος ψυχολογικά και έτσι μπαίνουν και τα κιλά θα δεις όταν αρχίσεις να νιώθεις καλύτερα ότι θα φύγουν και αυτά και τότε θα νιώθεις ακόμα καλύτερα.

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    18
    σας ευχαριστω και τουσ δυο που μου δινετε κουραγιο...γιατι εχω κλειστει πολυ στον εαυτο μοθ....δεν γουσταρω να βγαινω να βλεπω ανθρωπο ακομα και με τις γυναικες τισ αποφευγω...δεν μπορω να βγω να τισ κοιταξω στα ματια νιωθω κατωτερος αν και εχω πολλες ευκαιριες να βγω....δεν ξερω τι μου συμβαινει θα κρατησει για πολυ αυτο ?δεν το αντεχω...

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    22
    Αυτό εξαρτάται από εσένα το πόσο θα κρατήσει,για να ξαναπάρεις τα πάνω σου θα πρέπει να αφήσεις πίσω σου όλη αυτή τη μιζέρια δεν σου λέω ότι είναι εύκολο αλλά ότι πρέπει να το βάλεις πείσμα και να ξαναστάθεις στα πόδια σου.Κανένας δεν είναι καλύτερος από τον άλλον όλοι είμαστε το ίδιο και μην μπαίνεις στη διαδικασία να θεωρείς τον εαυτό σου κατώτερο από κάποιον άλλο.

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    18
    το ξερω αλλα νιωθω οτι δεν εχω την δυναμη να το κανω δευτερη φορα!νιωθω εξαντλημενος και οτι απλα παρακολουθω την ζωη...προσπαθω πιστεψε με η μονη μου απολαυση πλεον ειναι το φαγητο και ο υπνοσ...δεν μπορω να ασχοληθω με κατι αλλο με κουραζει

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    386
    Δωσε λιγο χρόνο στα φαρμακα και στον εαυτο σου. Θα φτιάξει η κατασταση. Συζητησε με το γιατρο σου και άσε το χρονο να δουλεψει για σένα.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Πανάγος, το αίσθημα της κατωτερότητας προέρχεται από την κατάθλιψη. Είναι φυσιολογικό να μην θες να συναντάς γυναίκες και να φλερτάρεις. Μην μπάινεις στον φαύλο κύκλο των αρνητικών σκέψεων γιατί αυτό είναι κάτι το οποίο επιδεινώνει και διαιωνίζει τον δαίμονα που λέγεται κατάθλιψη. Το θέμα είναι να κάνεις μια βαθύτερη ενδοσκόπηση ψάχνοντας τους αληθινούς λόγους που σ' έφτασαν σ' αυτήν την κατάσταση και να ξεκινήσεις συστηματική θεραπεία χωρίς διακοπές και εννοώ ψυχοθεραπεία και όχι μόνο με φάρμακα. Θυμήσου ότι η κατάθλιψη εκτός από την διάθεση αλλοιώνει και την σκέψη και μας κάνει συνεχώς αρνητικούς. Δώσε χρόνο στα φάρμακα και στην θεραπεία και θα δεις αποτέλεσμα.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    οι υποτροπες πολλες φορες συμβαινουν... ακομα κ να ακολουθει καποιος πιστα την φαρμακευτικη του αγωγη παντοτε υπαρχει αυτο το ενδεχομενο....πρεπει παρολο τη δυσκολη φαση που βρισκεσαι να βαλεις τα δυνατα σου κ να ξεκινησεις παλι με ψυχοθεραπεια κ φαρμακα να το παλευεις προκειμενου να αντιμετωπιστει η καταθλιψη... μην σκεφτεσαι τι πηγε λαθος η αμα εφταιξες εσυ η ο οποιοσδηποτε, αντιθετως επικεντρωσου στο τωρα κ δεν τι μπορεις να κανεις καλυτερο για τον εαυτο σου στην παρουσα φαση προκειμενου να βγεις απ ολη αυτη τη δυστυχια που σε καταδυναστευει... τα φαρμακα θελουν παντοτε 1-2 βδομαδες να δρασουν οποτε κανε υπομονη.. κ σκεψου πως συντομα θα βγεις απο αυτο το τρυπακι κ θα εισαι κ παλι σε θεση να χαριες τη ζωη σου, τη δουλεια σου κ ο,τι αλλο σε ευχαριστει κ δινει νοημα !!
    Καλη συνεχεια !!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    269
    ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΘΛΙΠΤΙΚΑ ΔΡΟΥΝ ΜΤΑ ΑΠΟ 21 ΜΕΡΕΣ.
    ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΑΛΙ ΨΥΧΑΝΑΛΥΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΙΟ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΝΑ ΣΕ ΡΙΧΝΕΙ,ΟΚ ΗΡΘΕ!
    ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙΣ,ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΩ ΤΟΥΣ!
    ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΙΤΕΡΗΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ,ΚΑΤΩ, ΚΑΠΟΙΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ.
    ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!

    ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΙΚΑ ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΟΤΑΝ Η ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΚΑΘΕ ΑΝΟΙΞΗ.
    ΜΟΥ ΠΡΩΤΟΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΣΤΑ 29 ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΦΑΡΜΑΚΑ,ΤΟ ΠΟΛΕΜΙΣΑ ΜΕ ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΣΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΞΑΝΑΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΑ,ΠΗΡΑ ΕΛΑΦΡΙΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΘΛΙΠΤΙΚΑ.
    ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΑ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΛΕΓΟΝΤΑΣ.
    ΑΛΛΑ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΛΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.
    ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΤΗΚΕ ΟΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ.
    ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΣΗΜΑΣΙΑ Η ΣΩΣΤΗ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ,Η ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΚΑΙ Η ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΙΑ.
    Last edited by ΜΑΡΙΑ.Α; 17-05-2011 at 17:33.

  11. #11

    ...

    Η κατάθλιψη πάντα θα επανέρχεται στην επιφάνεια αν δεν βιωθού τα υναισθήματα που βρίσκονται κάτω από αυτή. Δε μπα να χουμε τις μεγαλύτερες επιτυχίες στην ζωή μας, αν μας τύχει έστω και μια μικρή κακοτυχία αυτή μπορεί να μας θυμίσει, σε ασυνείδητο επίπεδο, επώδυνες εμπειρίες του παρελθόντος.
    Π.χ, Μπορεί σε έναν άνθρωπο να κάνουν πολλά κοπλιμέντα, αν όμως κάποιος τον αποκαλέσει άχρηστο αυτό μπορεί να του θυμίσει την απαξιωτική στάση των γονιών του απέναντί του όταν ήταν παιδί, κι αυτό είναι πολύ βαρύ και θα ανοίξει τους ασκούς του αιόλου.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    250
    τα αντικαταθλιπτικά φαρμακα βοηθανε αλλα σε πολλες περιπτώσεις κρίνονται αναγκαίο κακο…
    Σε καμια περίπτωση δεν θα τα προτιμούσα ωστοσο η ταλαιπωρία που περναμε χωρις αυτά είναι μεγαλη οποτε η ζυγαριά πολλες φορες γέρνει προς τη "μερια" τους

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    129
    δεν ειμαι familiar με τα αντικαταθλιπτικα αλλα εχω διαβασει οτι δεν πρεπει να τα κοβεις αποτομα...ισως αυτο σου εκανε κακο στην χημεια του εγκεφαλου σου....ερμ βασικα αφου καποτε ησουν χαρουμενος μπορεις να ξανα εισαι....

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    18
    nkkoo exeis dikio prepei na vrw tin aitia...pisteyw oti tin exw vrei apla den mporw kapoia pragmata pou xerw oti den einai swsta sto mialo mou stin praxi na ta efarmoso kai na ta kanw kai ayta me gemizoun me anxos kai anasfaleies kai sto telos katathlipsi...ta farmaka ta pairnw pali edw kai 2 mines konta kai den exw dei kanena apotelesma

  15. #15

    ποια;

    Ποια είναι αυτά τα πράγματα που δεν μπορείς να εφαρμόσεις στην πράξη; Για πες

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Αγχώδης διαταραχή, κρίσεις πανικού, κατάθλιψη. Πως τα έζησα και πως το ξεπέρασα...
    By pratsdim in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 398
    Last Post: 19-09-2017, 04:01
  2. Πως ξεπερασα την καταθλιψη μετα απο 9 χρονια
    By WeakbutPowerfull in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 20
    Last Post: 13-12-2010, 14:56
  3. Επεσα...
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 25
    Last Post: 18-12-2007, 20:34
  4. ΠΩΣ ΘΑ ΞΕΦΥΓΩ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ??
    By zouzou in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 05-12-2006, 04:00
  5. Χαιρομαι γι\'αυτην την σελιδα
    By Lilli in forum Εξάρτηση από Αλκοόλ, Τζόγο
    Replies: 3
    Last Post: 11-06-2005, 03:03

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •